Подати оголошення

ЖК "Метрополия", ул. Каменская (Днепродзержинская), 130

ЗабудовникConcept Group, Контакт-Інвест
Здача ЖК2018 - 2020 р.
Планування
від 33 000 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 47.
1/2%
3/6%
17/36%
12/26%
14/30%
1. . .3234. . .39
19 жовт 2018 09:33
понятно. т.е. если второй дом 3-й кв 2019, то сдадут к концу ноября...
20 жовт 2018 05:27
Цитата "elc":

В ОП говорят много...
В том числе, что сдадут дом к концу 2017 года :blah:

Мне кажется если бы уже выдавали документы, то кто-то бы отписался.



Да уже получили право собственности и ТП, просто сейчас ремонт и уже смысла нет шерстить форум)просто не до этого, хочется быстрее заехать:)
20 жовт 2018 15:48
Цитата "2358":
Так получили уже право собственности? )))
А то все молчат ...

Забудовник повинен зареєструвати на себе право власності, а потім інвестори зможуть реєструвати своє. Минулого тижня телефонувала до них, сказали, що ще не зареєстрували (, але от-от.
21 жовт 2018 07:06
Уже все зарегестрировали)
21 жовт 2018 14:44
Цитата "Sophie":

Да уже получили право собственности и ТП, просто сейчас ремонт и уже смысла нет шерстить форум)просто не до этого, хочется быстрее заехать:)

Как то не понятно написали, Вы предполагаете или утверждаете?
В ОП говорили как только так сразу, сообщим.
Какой смысл им сидеть молчать?
22 жовт 2018 10:29
Все права собственности приехали ещё на прошлой неделе. При мне получали и я в том числе. Но у меня есть ещё жильё и кладовка. Кто-нибудь уже узнавал ка оформить через ЦНАП. Сегодня там был, сказали со вздохом на ресепшн: "Ой это не просто, столько документов надо".
22 жовт 2018 17:54
Цитата "Hauzeris":
Все права собственности приехали ещё на прошлой неделе. При мне получали и я в том числе. Но у меня есть ещё жильё и кладовка. Кто-нибудь уже узнавал ка оформить через ЦНАП. Сегодня там был, сказали со вздохом на ресепшн: "Ой это не просто, столько документов надо".

И при этом вам не сообщили какие именно необходимы документы?
23 жовт 2018 07:29
Цитата "Siplyj":

И при этом вам не сообщили какие именно необходимы документы?

Нет, сказали смотреть на сайте весь перечень документов. Очевидно сама не знала что нужно для этого
23 жовт 2018 09:11
Только что был в ЦНАП. Сказали для регистрации иметь при себе:

- паспорт с копией
- идентификационный код с копией
- документы от застройщика (технический паспорт, документы подтверждающие покупку и т.д., все, что дадут)
- 190 грн (180 + 10 комиссия)

Пока вроде все адекватно и ничего сверхъестественного. Подпишем акт с застройщиком и уже окончательно ощутим все на своей шкуре.
23 жовт 2018 09:50

Ось посилання на сайт ЦНАП, де зазначено перелік необхідних документів.

//ac.dozvil-kiev.gov.ua/AdminServices/De tails/649f8973-a992-4436-aa10-5c58fa0839 d8?categoryId=6097d898-7e64-4081-9b7f-98 bef5e5da45

Для державної реєстрації прав на окремий індивідуально визначений об’єкт нерухомого майна (квартира, житлове, нежитлове приміщення тощо), будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб або у результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу, подаються:

1) документ, що підтверджує набуття у власність особою закріпленого за особою об’єкта інвестування, передбачений законодавством (інвестиційний договір, договір про пайову участь, договір купівлі-продажу майнових прав тощо), або довідка житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу про членство в кооперативі та внесення таким членом кооперативу пайового внеску в повному обсязі. У разі участі у фонді фінансування будівництва документом, що підтверджує набуття у власність закріпленого за особою об’єкта будівництва, є видана управителем такого фонду довідка про право довірителя на набуття у власність об’єкта інвестування. У разі придбання безпроцентних (цільових) облігацій, за якими базовим товаром є одиниця нерухомості, документами, що підтверджують набуття у власність закріпленого за особою об’єкта будівництва, є договір купівлі-продажу облігацій та за наявності документ, згідно з яким здійснилося закріплення відповідного об’єкта інвестування за власником облігацій (договір резервування, бронювання тощо). У разі придбання майнових прав на об’єкт нерухомості документом, що підтверджує набуття у власність закріпленого за особою об’єкта будівництва, є договір купівлі-продажу майнових прав;

2) довідка (виписка) з переліку осіб, які брали участь в інвестуванні (фінансуванні) об’єкта будівництва, видана особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб, про участь особи, державна реєстрація права власності якої проводиться, в інвестуванні (фінансуванні) об’єкта будівництва (крім випадків, коли перелік фізичних та юридичних осіб, кошти яких залучалися на інвестування (фінансування) об’єкта будівництва, подано особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб, відповідно до пункту 62 цього Порядку, або копію такого переліку подано відповідно до підпункту 4 цього пункту);

3) технічний паспорт на окремий індивідуально визначений об’єкт нерухомого майна;

4) завірені особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб, відповідним кооперативом копії документів, передбачених пунктом 62 цього Порядку (у разі, коли такі документи не подано особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб, відповідним кооперативом).

24 жовт 2018 10:42
Цитата "elc":

Как то не понятно написали, Вы предполагаете или утверждаете?
В ОП говорили как только так сразу, сообщим.
Какой смысл им сидеть молчать?


Что именно вам не понятно??) Написала же, что все получила) Я звонила по другому вопросу в ОП, мне сказали, что все готово. Иногда нужно самостоятельно узнавать, а не ждать с моря погоды
24 жовт 2018 11:58
Sophie,
а Вы оформляли самостоятельно или через застройщика?
24 жовт 2018 12:56
Цитата "Sophie":

Что именно вам не понятно??) Написала же, что все получила) Я звонила по другому вопросу в ОП, мне сказали, что все готово. Иногда нужно самостоятельно узнавать, а не ждать с моря погоды

Да заехал уже, через пару дней и мне всё оформят, не стал сам заморачиватся с оформление.
До этого периодически заезжал, звонил, кормили завтраками, а тут прочитал, аж не поверил.
Насчёт погоды, не спешу, опыт ремонта в зимний период в доме с не стабильным отоплением/электричеством/водой есть :umnik: , дешевле было в Египте зимой переконтоватся D-/.
26 жовт 2018 10:23
Те кто делает ремонт, подскажите, как обстоят дела с лифтами для завоза стройматериалов?
26 жовт 2018 16:22
С лифтами, все хорошо. Вот только завоз/подьем стройматериалов через второй этаж.
28 жовт 2018 15:12
Цитата "tanyalol":
Sophie,
а Вы оформляли самостоятельно или через застройщика?


Я через застройщика все сделала, это быстрее было в любом случае, но если делать самому, то намного дешевле должно выйти. Если вам не нужно срочно, то можно самостоятельно😜
30 жовт 2018 19:26
Скажите где найти в интернете Розпорядження Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації про присвоєння поштової адреси ЖК Метрополия?
Дошла информация, что присвоили почтовый адресс - ул. Каменская 6. :faceoff: Но в картах google адресс - ул. Каменская 130. Таксисты не найдут дом. 6-) Какая-то путаница с адресами!!!
31 жовт 2018 15:51
Цитата "Dolfec":
Скажите где найти в интернете Розпорядження Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації про присвоєння поштової адреси ЖК Метрополия?
Дошла информация, что присвоили почтовый адресс - ул. Каменская 6. Но в картах google адресс - ул. Каменская 130. Таксисты не найдут дом. Какая-то путаница с адресами!!!

Есть тут в таблице //kga.gov.ua/ofitsijni-dokumenti/11-ofit sijni-dokumenti/1421-reestr-adres-2018-r oku-rda упоминание Каменской 6 - документ 631 от 13.09.2018.
На сайте Дарницкой районной администрации среди распоряжений он не выложен: //darn.kievcity.gov.ua/news/?c=&fy=2018& fm=9&fd=13&ty=2018&tm=9&td=13 , но про присвоение адресов мне ни один документ не попадался.
09 лист 2018 09:01
А как обстоят дела с отоплением? Уже есть? Или ждут пока люди начнут заселяться?
09 лист 2018 09:47
Цитата "2358":
А как обстоят дела с отоплением? Уже есть? Или ждут пока люди начнут заселяться?

через неделю обещают.
а люди, говорят, уже живут
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .3234. . .39
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx