Подати оголошення

ЖК "Melody Park" (Мелоди Парк), Проліски, ул. Счастливая - "GEOS"

ЗабудовникGEOS
Здача ЖК2018 - 2020 р.
Планування
від 18 800 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 32.
7/22%
1/3%
3/9%
11/34%
10/31%
1. . .3436. . .59
15 черв 2018 18:32
Все платят в районе 5-6 грн. И это стандарт на данный момент. О каких 12 грн речь?? Тем более, что это даже не Киев.
15 черв 2018 19:57
16800/1.68 = 10 МВт*ч
Очень слабо верится что свет в корридорах и лифт будет так накручивать. Особенно когда можно везде led лампы поставить.
15 черв 2018 19:58
Так там вроде led
15 черв 2018 20:30
Цитата "DNPD":
Все платят в районе 5-6 грн. И это стандарт на данный момент. О каких 12 грн речь?? Тем более, что это даже не Киев.

Шо значить всі? Хто цей стандарт ввів? Я вам аргументи даю, а ви мені всі. В Києві якраз і повинно бути дешевше, то шо ук може більше домів набрати в обслуговування і суму розмазати рівномірно по всім. До прикладу: на один будинок з 3-х під'їздів може працювати один двірник, а якшо в будинку 300 квартир, то самі порахуйте скільки кожен йому заплатить. Чим менше будинок, тим теоретично більше буде коштувати його обслуговування, то шо ціна приблизно однакова для всіх, але мешканців в ньому менше. На рахунок ел. енергії мені здається шо там може навіть бути 16к грн десь пару місяців, так як всі будуть робити ремонти і я сумніваюсь, шо хтось буд матеріали буде носити вручну, а ліфт вживає як каже гугл десь 5кВт на годину і це самий гальмовий. Я не топлю тут за управляючу компанію, я за об'єктивність, а не просто хочу 6 то шо в сусідньому домі 6, якшо в нему 300 квартир, то може бути і 6 а в деякий ше меньше може бути. Якшо мені об'єктивно і аргументовано пояснять, шо таке пункти 3,9 і чого 6 і 7 по 5к грн., а не тупо взято від балди я можливо погоджуся шо може бути і 18. А так 10-12. На зборах не був. Квартира ше повністю не викуплена.
15 черв 2018 20:31
Цитата "LinaRomanchenko":
16800/1.68 = 10 МВт*ч
Очень слабо верится что свет в корридорах и лифт будет так накручивать. Особенно когда можно везде led лампы поставить.

13 кВт*г. 10 мегават ми б точно не потянули, там кілька лямів буде ))))
15 черв 2018 21:59
Цитата "Schrodinger":

Шо значить всі? Хто цей стандарт ввів? Я вам аргументи даю, а ви мені всі. В Києві якраз і повинно бути дешевше, то шо ук може більше домів набрати в обслуговування і суму розмазати рівномірно по всім. До прикладу: на один будинок з 3-х під'їздів може працювати один двірник, а якшо в будинку 300 квартир, то самі порахуйте скільки кожен йому заплатить. Чим менше будинок, тим теоретично більше буде коштувати його обслуговування, то шо ціна приблизно однакова для всіх, але мешканців в ньому менше. На рахунок ел. енергії мені здається шо там може навіть бути 16к грн десь пару місяців, так як всі будуть робити ремонти і я сумніваюсь, шо хтось буд матеріали буде носити вручну, а ліфт вживає як каже гугл десь 5кВт на годину і це самий гальмовий. Я не топлю тут за управляючу компанію, я за об'єктивність, а не просто хочу 6 то шо в сусідньому домі 6, якшо в нему 300 квартир, то може бути і 6 а в деякий ше меньше може бути. Якшо мені об'єктивно і аргументовано пояснять, шо таке пункти 3,9 і чого 6 і 7 по 5к грн., а не тупо взято від балди я можливо погоджуся шо може бути і 18. А так 10-12. На зборах не був. Квартира ше повністю не викуплена.


Ну воно то може і так, але чомусь у тих же наших сусідах жк "Щасливі Проліски", два будинки, а квартплата 6+ грн. І чомусь там ніхто не каже що це збитково і на щось не вистачає.
15 черв 2018 22:36
Цитата "Schrodinger":

Шо значить всі? Хто цей стандарт ввів? Я вам аргументи даю, а ви мені всі. В Києві якраз і повинно бути дешевше, то шо ук може більше домів набрати в обслуговування і суму розмазати рівномірно по всім. До прикладу: на один будинок з 3-х під'їздів може працювати один двірник, а якшо в будинку 300 квартир, то самі порахуйте скільки кожен йому заплатить. Чим менше будинок, тим теоретично більше буде коштувати його обслуговування, то шо ціна приблизно однакова для всіх, але мешканців в ньому менше. На рахунок ел. енергії мені здається шо там може навіть бути 16к грн десь пару місяців, так як всі будуть робити ремонти і я сумніваюсь, шо хтось буд матеріали буде носити вручну, а ліфт вживає як каже гугл десь 5кВт на годину і це самий гальмовий. Я не топлю тут за управляючу компанію, я за об'єктивність, а не просто хочу 6 то шо в сусідньому домі 6, якшо в нему 300 квартир, то може бути і 6 а в деякий ше меньше може бути. Якшо мені об'єктивно і аргументовано пояснять, шо таке пункти 3,9 і чого 6 і 7 по 5к грн., а не тупо взято від балди я можливо погоджуся шо може бути і 18. А так 10-12. На зборах не був. Квартира ше повністю не викуплена.


Ок! Почему у соседей район 6 грн.???
16 черв 2018 05:24
Решил погуглить по поводу ТО лифтов и вентканалов.
В среднем цена ТО лифта в месяц от 600 до 1500 грн. А ТО вентканалов вообще нужно делать 2-3 раза в год
Цитата:
Когда проводится проверка дымоходов и вентиляционных каналов?
впервые при газификации здания или установке нового газоиспользующего оборудования,
при переустройстве и ремонте дымовых и вентиляционных каналов,
периодически в процессе эксплуатации: не реже 3 раз в год (за 7 дней до начала отопительного сезона, в середине, а также через 7 дней после его окончания),
при отсутствии тяги, выявленной в процессе эксплуатации газовых приборов, либо при проведении техобслуживания внутридомового или внутриквартирного газового оборудования.
16 черв 2018 08:52
Цитата "Schrodinger":

13 кВт*г. 10 мегават ми б точно не потянули, там кілька лямів буде ))))

10 мегават*ч накрутит по рассчетам управляющей компании за месяц. 16800 грн/1.68 грн/кВт*час=10000 кВт*час=10 МВт*час. Мы боинг с площадки запускать будем? И что значит 13 кВт*час? Это расход энергии за какой промежуток времени? Задумайтесь за что и сколько Вы платите, анализируйте информацию!
16 черв 2018 09:14
Нам бы точно не помешал альтернативный просчёт цены обслуживания дома. Ведь никто не предложил вариантов. Возможно в нашем случае и получится 10-12 грн. за м, если обслуживать только два наши дома. Но УК от застройщика пошла неправильным путём и просто ошеломила стоимостью и категоричностью. Для уменьшения и оптимизации затрат как раз очень логично объединится с соседними домами или коммунальным ЖЭКом.
16 черв 2018 10:01
Цитата "LinaRomanchenko":

10 мегават*ч накрутит по рассчетам управляющей компании за месяц. 16800 грн/1.68 грн/кВт*час=10000 кВт*час=10 МВт*час. Мы боинг с площадки запускать будем? И что значит 13 кВт*час? Это расход энергии за какой промежуток времени? Задумайтесь за что и сколько Вы платите, анализируйте информацию!

потужність виміряється в ватах. 13 кВт в час це приблизно 10 МВт в місяць. 10 МВт в час це 7200 МВт в місяць. 10000кВт/30 днів буде потужність 333 кВт в день, 333 кВт/24 години буде 13 кВт на годину. Взагалі то електрика оплачується по лічильнику. Кожен за свою квартиру, потім теоретично беруться данні з будинкового лічильника і від даних будинкового лічильника віднімається сума даних лічильників всіх квартир, так теоретично вираховується споживання ел.енергії на обслуговування будинку (ліфт, лампочки, насоси і тд.) Взагалі то ця бумажка нічого не значить це просто стандартні данні по максимуму. Треба примірник контракту який вони планують видавати при заключені договору і його аналізувати, а там повинні бути вже нормальні розрахунки хто за що відповідальний скільки і кому оплачується. Це більше смахує на вкид для перевірки скільки готові платити. І в загалі 1й поверх повинен платити за ліфт яким він не буде користуватись? У мене не перший поверх якшо шо :) .
16 черв 2018 11:02
Цитата "Schrodinger":

потужність виміряється в ватах. 13 кВт в час це приблизно 10 МВт в місяць. 10 МВт в час це 7200 МВт в місяць. 10000кВт/30 днів буде потужність 333 кВт в день, 333 кВт/24 години буде 13 кВт на годину. Взагалі то електрика оплачується по лічильнику. Кожен за свою квартиру, потім теоретично беруться данні з будинкового лічильника і від даних будинкового лічильника віднімається сума даних лічильників всіх квартир, так теоретично вираховується споживання ел.енергії на обслуговування будинку (ліфт, лампочки, насоси і тд.) Взагалі то ця бумажка нічого не значить це просто стандартні данні по максимуму. Треба примірник контракту який вони планують видавати при заключені договору і його аналізувати, а там повинні бути вже нормальні розрахунки хто за що відповідальний скільки і кому оплачується. Це більше смахує на вкид для перевірки скільки готові платити. І в загалі 1й поверх повинен платити за ліфт яким він не буде користуватись? У мене не перший поверх якшо шо :) .

Платите Вы деньги за электроэнергию в прямом смысле этого слова, за кВт*часы. Энергия измеряется в Джоулях. кВт*час - это 1000 Дж/сек*3600 сек= 3.6 МДж. Если Вы не технарь, почитайте литературу. Тем более свет зачастую используется и в промежуток времени после 23:00. Значит можно поставить двухтарифный счетчик и платить 0.9 грн/кВт*час. Если компания прыгнула с 18 до 12, то чем цена в 18 грн была обоснована? Жадностью и способностью делать бабки на дураках? При цене в 12 они тоже в хорошем очень плюсе. Цена в 12 грн ни меня, ни большинство людей наших домов не устраивает. Это плата денег не за какие-то специфичные услуги, а просто набивание карманов и так далеко не бедных людей. Так что будем искать пути борьбы, но делать с инвесторов стадо баранов... Такого не будет.
16 черв 2018 11:53
Цитата "LinaRomanchenko":

Платите Вы деньги за электроэнергию в прямом смысле этого слова, за кВт*часы. Энергия измеряется в Джоулях. кВт*час - это 1000 Дж/сек*3600 сек= 3.6 МДж. Если Вы не технарь, почитайте литературу. Тем более свет зачастую используется и в промежуток времени после 23:00. Значит можно поставить двухтарифный счетчик и платить 0.9 грн/кВт*час. Если компания прыгнула с 18 до 12, то чем цена в 18 грн была обоснована? Жадностью и способностью делать бабки на дураках? При цене в 12 они тоже в хорошем очень плюсе. Цена в 12 грн ни меня, ни большинство людей наших домов не устраивает. Это плата денег не за какие-то специфичные услуги, а просто набивание карманов и так далеко не бедных людей. Так что будем искать пути борьбы, но делать с инвесторов стадо баранов... Такого не будет.

Причому тут енергія? Вам поспорити хочеться? Я цим займатись не буду, я розписав шо і як і там не 10 мВт в час, а 13кВт в час. А з 10 мВт в час, ви просто вводите людей в оману. Технічна чи не технічна це не важливо, є логіка і вона не залежить від освіти. А взагалі я не знаю, програмування це технічна? Ше раз, поки немає контракту ці цифри в принципі нічого не значать, це перевірка скільки готові заплатити. По поводу 2-х тарифного лічильника, пока ми не власники про який 2-х тарифний лічильник можна говорити. Як би це не хреново звучало, але імхо закон на їх стороні до 6 точно не скинуть, ну знову ж я не юрис може це і не так. Рекомендую всім ше раз уважно прочитати інвестиційний договір який ми всі підписали. Пункти 2.6, 5.1.3, 5.4.6, 5.4.7, 7, 8.3, 8.5, 8.7
16 черв 2018 12:47
LinaRomanchenko, подписываюсь под каждым словом.

Если бы они прописали свой интерес отдельной строкой расходов, было бы что обсуждать. Если бы они хотели брать больше в фонт благоустройства территории (разумеется с прозрачной отчетностью и обсуждением с гражданами куда эти деньги тратить потом), было что обсуждать.

А с компанией которая спрятала свой интерес в ежемесячные расходы (попросту говоря, собирается воровать), обсуждать нечего априори. Это вопрос их репутации, которая, как мы видим по другим проектам Геоса, и так, мягко говоря, не кристально чиста.
16 черв 2018 13:20
Цитата "Schrodinger":
Я цим займатись не буду, я розписав шо і як і там не 10 мВт в час, а 13кВт в час.
Вам ясно объяснили что речь идет о количестве энергии в месяц, а не потребляемой мощности. Действительно, добавить тут нечего.
17 черв 2018 14:49

є значить от такий сайт https://osbb-online.com/House/InitCalculator/2 якщо в него вставити дані з "Сертифікат про введення в експлуатацію" який тут прикріпляли раніше у вигляді pdf я просто конвертув в jpg. То виходить десь 8,307. Тільки тут питання, там же 2-а будинка і сертифікат виданий як на 2-а, чи як на один, чи на те що побудовано на зем ділянці 2? Хоча в принципі це не сильно важливо, так як якщо змінити з одного підїзда на 2-а то вийде 8,414 грн. Ну допустимо шо управляюча компанія хоче ше заробити, то накинемо ше 50 копійок на метр то вийде 8.8-8.9 грн за метр. Но точно не 6.
17 черв 2018 15:08

Перерахував з більш точними даними по зп як у тій фотці шо раніше кидали. Виходить 8.8 ну і 50 коп. буде 9.3 грн
18 черв 2018 10:27
Такое ощущение,что Вы представитель ТОВ «Комлюкс» :)
18 черв 2018 11:01
нєфіг мені шо робити тільки за них впрягатись. Просто я не люблю популізм, а 6 грн це явний популізм. За 6 грн ви получите те за що заплатили 6 грн, тобто ніхрена раз в пів року підметуть подвір'я і хватіт ну і мусор будут вивозити. Ше раз, я за об'єктивність і то шо в сусідів поки що 6, то це не значить що через пів року не буде 8. Десь вже читав шо в якомусь районі Києва в 100 будинках підняли до 7 і імхо буде тільки рости. Можна через тендерну площадку розмістити тендер на надання послуг УК і хай ці шо є і нові роблять пропозиції. Є хтось хто шарить тендери робити?
18 черв 2018 17:32
Цитата "Schrodinger":
нєфіг мені шо робити тільки за них впрягатись. Просто я не люблю популізм, а 6 грн це явний популізм. За 6 грн ви получите те за що заплатили 6 грн, тобто ніхрена раз в пів року підметуть подвір'я і хватіт ну і мусор будут вивозити. Ше раз, я за об'єктивність і то шо в сусідів поки що 6, то це не значить що через пів року не буде 8. Десь вже читав шо в якомусь районі Києва в 100 будинках підняли до 7 і імхо буде тільки рости. Можна через тендерну площадку розмістити тендер на надання послуг УК і хай ці шо є і нові роблять пропозиції. Є хтось хто шарить тендери робити?


Якщо Ви інвестор, то цікаво якої квартири і будинку...
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .3436. . .59
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше