Подати оголошення

ЖК "Lemonade", ул. Ломоносова, 36а - "GEOS"

ЗабудовникGEOS
Здача ЖК2015 - 2018 р.
Планування
від 19 500 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 131.
13/10%
19/15%
63/48%
27/21%
9/7%
1. . .173175. . .183
03 лист 2016 15:27
Сьогодні вияснили, що в 36а в першій секції по стояку однокімнатних квартир опалення нема(((!!!відсутнЯ подача води!
03 лист 2016 16:52
36-a, 2я секция - по стоякам в квартирах отопления нет. Но в коридорах батареи уже теплые.
03 лист 2016 16:55
Цитата "шушпаноид":
36-a, 2я секция - по стоякам в квартирах отопления нет. Но в коридорах батареи уже теплые.


В первой секции уже отопление есть.
Вторую секцию вроде завтра будут подключать-проверять.
03 лист 2016 17:44
Цитата "Flat52":
Сьогодні вияснили, що в 36а в першій секції по стояку однокімнатних квартир опалення нема(((!!!відсутнЯ подача води!

а от кого информация? когда обещают решить вопрос?
03 лист 2016 20:02
Підключали опалення в квартирі -не вдалося, так як не поступала вода, і як вияснили - нема води в стояку. Кажуть, що щось накрутили при монтажних роботах((на 17 год вечора тільки були в процесі вияснення причини, і коли вирішують ще не відомо
04 лист 2016 11:24
отопление есть, батареи горячие.
04 лист 2016 14:06
Цитата "MAN65":
отопление есть, батареи горячие.

а в каком доме и по какому стояку?
раз уже есть, значит можно с понедельника подъезжать чтоб счетчики устанавливали
04 лист 2016 14:28
в обеих секциях дома номер 4.
04 лист 2016 14:45
был там сегодня в 13-00 отопление было, через пару часов пропало.Уехал в 15-30 так и не появилось. нет воды в системе.
04 лист 2016 15:04
Цитата "петровичч":
был там сегодня в 13-00 отопление было, через пару часов пропало.Уехал в 15-30 так и не появилось. нет воды в системе.

Яка секція? В проміжку 14.30-15.00 проводив прогонку в квартирі, теплоносій був.
04 лист 2016 15:18
Цитата "петровичч":
был там сегодня в 13-00 отопление было, через пару часов пропало.Уехал в 15-30 так и не появилось. нет воды в системе.


таки до понедельника нет смысла ехать...
04 лист 2016 15:56
В ЖЕКу казали, що виключення опалення повязане з тим, що виключається світло, так як не працює насосна, і проходить заворушення системи, і після кожного такого виключення потрібно спускати воду для того, щоб було тепло
05 лист 2016 09:49
мені взагалі цікаво чому у нашому 4-му будинку РЕГУЛЯРНО вибиває світло з тих або інших причин... Це насторожує... чому таке відбувається. Якщо це весь час так буде в будинку, то що ж буде з технікою, і взагалі... навіть не уявляю яким чином це можна виправити ЖЕКу, будуть лагодити і розводити руками, що забудовники таке наробили...
чомусь мені здається, що підрядники добряче зекономили... і тепер наша проводка по будинку (я не маю на увазі квартирну, то і так зрозуміло, що міняти треба всю), а от по будинку... це справжнє горе....
06 лист 2016 18:54
Цитата "tanchik-79":
мені взагалі цікаво чому у нашому 4-му будинку РЕГУЛЯРНО вибиває світло з тих або інших причин... Це насторожує... чому таке відбувається.

Подключение внешней ЛЭП кабелем недостаточного сечения - причина озвученная ЖЭК. Они считали, что потребление будет меньше, как показала практика, считать они не умеют.

Цитата "tanchik-79":
Якщо це весь час так буде в будинку, то що ж буде з технікою, і взагалі...

Техника может выйти из строя.
Цитата "tanchik-79":

навіть не уявляю яким чином це можна виправити ЖЕКу, будуть лагодити і розводити руками, що забудовники таке наробили...

Нужен кабель большего сечения, если причина действительно в нем.
Цитата "tanchik-79":

чомусь мені здається, що підрядники добряче зекономили... і тепер наша проводка по будинку (я не маю на увазі квартирну, то і так зрозуміло, що міняти треба всю), а от по будинку... це справжнє горе....


С внутренней проводкой проблем не вижу, обычные кабели стандартного сечения в нормальном состоянии, не думаю, что ее обязательно менять, и уж точно ее замена, не спасет от тех отключений, которые есть сейчас, т.к. не устраняет причину.
07 лист 2016 09:29
Подключение внешней ЛЭП кабелем недостаточного сечения - причина озвученная ЖЭК. Они считали, что потребление будет меньше, как показала практика, считать они не умеют.

Но нам от их неверных подсчетов не легче.

Цитата "tanchik-79":
Якщо це весь час так буде в будинку, то що ж буде з технікою, і взагалі...

Техника может выйти из строя.
То, что она сломается, я и имела в виду
Цитата "tanchik-79":

навіть не уявляю яким чином це можна виправити ЖЕКу, будуть лагодити і розводити руками, що забудовники таке наробили...

Нужен кабель большего сечения, если причина действительно в нем.
Даже если причина в нем, вот не думаю, что ЖЕК будет менять кабель.
Цитата "tanchik-79":

чомусь мені здається, що підрядники добряче зекономили... і тепер наша проводка по будинку (я не маю на увазі квартирну, то і так зрозуміло, що міняти треба всю), а от по будинку... це справжнє горе....


С внутренней проводкой проблем не вижу, обычные кабели стандартного сечения в нормальном состоянии, не думаю, что ее обязательно менять, и уж точно ее замена, не спасет от тех отключений, которые есть сейчас, т.к. не устраняет причину.[/quote]

Да, с внутренней в порядке, не учитывая, что куча проводов местами поменялась... ну то такое... методом тыка, вычислить можно какой проводок с каким соединить, чтоб свет появился, а вот что небольшую нагрузку выдерживает это уже 100 раз здесь обсуждалось.
Я как раз и подчеркнула, что не имею в виду квартирную проводку, а именно подъездную.
09 лист 2016 11:17
Цитата "Flat52":
В ЖЕКу казали, що виключення опалення повязане з тим, що виключається світло, так як не працює насосна, і проходить заворушення системи, і після кожного такого виключення потрібно спускати воду для того, щоб було тепло



Так что, у нас отопления вообще не будет (так как свет, по крайней мере, пока выбиваться будет регулярно)? ЖЕК берет с нас такую плату за свои услуги, а по сути НИЧЕГО не делает?
09 лист 2016 11:26
надо требовать,каждый день звонить, заходить,ругаться.Желательно всем.А то смотрю у них в сиреневом доме все зашибись, там где они сидят!тепло .хорошо! а по 36 дому все похрен..
09 лист 2016 12:55
Шановні сусіди, підкажіть номер ЖКХ?
Дякую
09 лист 2016 13:05
здравствуйте, я с 36а дома также не включили по стояку тепло,
но счетчик тепловой уже поставили, в жеке говорят что поочередно подключают тепло по стоякам, значит еще не везде установили тепловой счетчик, и поетому нет тепла, и еще есть толковые ребята маляра мне потолок отделали, с адекватными ценами скоро освобождаются если кому то нужно
звоните 063-193-20-95 Владимир
09 лист 2016 13:06
Цитата "Galinda":
Шановні сусіди, підкажіть номер ЖКХ?
Дякую

044-338-58-41
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .173175. . .183
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx