ЖК "Кристер Град", ул. Маршала Гречко, пр. Правды - "ДБК-4"
13/5% | ||
8/3% | ||
67/26% | ||
118/46% | ||
50/20% |
Цитата "Хохмач":
автор забыл указать в каком эстетическом "оазисе" он проживает![]()
З.Ы. как по мне так Варшавский будет похлеще...
Точно Хохмач


Цитата "Артем Иванович":Соседи, а кто какими провайдерами интернета пользуется?
Информационные Технологии
Интересует аренда 1к квартиры в этом ЖК от хозяев за умеренные деньги для семейной пары без детей, животных и вредных привычек. Наличие техники: бойлера, плиты, стиральной машины, холодильника. Из мебели: кухня, стол и пару стульев, тумбочки, спальное место, шкаф для вещей.
Цитата "1line":Здравствуйте.
Интересует аренда 1к квартиры в этом ЖК от хозяев за умеренные деньги для семейной пары без детей, животных и вредных привычек. Наличие техники: бойлера, плиты, стиральной машины, холодильника. Из мебели: кухня, стол и пару стульев, тумбочки, спальное место, шкаф для вещей.
+
По выезду с комплекса в сторону Белецкой.
Задал еще вопрос на 1551 по поводу чистки дороги, по ул. межевой которая на против домов 1-3-5 по ул С. Данченко
ответ я не я и хата не моя.
В.о. генерального директора
ДП Науково – дослідний,
виробничий агрокомбінат
«Пуща – Водиця»
Кадигрову В.Г.
вул.Полкова,57
м.Київ, 04078
Шановний Віталіє Геннадійовичу!
До Подільської районної в місті Києві державної адміністрації надходять чисельні скарги мешканців новобудов по вул. Сергія Данченка стосовно не очищення від снігу прилеглих до будинків територій та проїзних частин.
У зв’язку з тим, що зазначені території не передані на баланс до комунальних підприємств Подільського району та керуючись ст. 20 «Утримання об’єктів благоустрою» Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 №2807-IV п 3.1.2 «Правил благоустрою міста Києва», затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 №1051/1051 «Про Правила благоустрою міста Києва», пропонуємо Вам, як замовнику будівництв вжити вичерпних заходів та провести відповідну роботу з виконавцями робіт по забудові щодо очищення вищевказаних територій від снігу та накриження, в подальшому утримувати їх в належному стані згідно Правил благоустрою міста Києва.
Написав письмо, что мы жители таких-то домов умоляем просим обеспечить чистку от снега ул. межевую, которые прилегают к нашему дому.
Так же задал вопрос на 1551, по поводу выезда на пр. Правды от кристера
Ответ, ждите может и доживете до тех времен.
Транспортна та пішохідна доступність до об’єкту будівництва «Будівництво мікрорайону II-А у багатофункціональному житловому районі» (місце розташування: прилягає до вул. Маршала Гречка та проспекту Правди у Подільському районі м. Києва) забезпечується також і по вулиці Межовій. На сьогодні, вказана вулиця не передана на баланс та обслуговування комунальним підприємствам міста.
Враховуючи вказане вище інформуємо, що після завершення будівництва дороги по вулиці Межовій та передачі забудовником вказаної вулиці на обслуговування, комунальні підприємства міста отримають можливість забезпечувати санітарно-технічний стан вулиці Межова.
Крім того повідомляємо, що згідно матеріалів, які розміщені на офіційному сайті Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (//kga.gov.ua), частиною вулично-шляхової мережі «Детального плану території багатофункціонального житлового району на землях державного підприємства «Науково-дослідний виробничий комбінат «Пуща Водиця», що прилягають до вул. Маршала Гречки та просп. Правди в Подільському районі м. Києва» є вул. Межова.
Враховуючи вказане вище інформуємо, що відповідно до вказаного Детального плану території запроектовано декілька доріг з виїздом на
просп. Правди, будівництво яких планується провести під час реалізації забудови зазначеної території.
Детальну інформацію можливо отримати в Управлінні капітального будівництва, архітектури та землекористування Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Борисоглібська, 14.
Особистий прийом: вівторок з 15.00 до 17.00 год.
середа з 10.00 до 12.00 год.

Реконструкція та облагороджування парку "Сирецький гай" (Дубки) /перетин вул. Білицька та Північно-сирецька

Цитата "IrynaMan":Всем привет! Дорогие соседи, подскажите, пожалуйста, а где куда надо идти, чтоб прописаться?
В Подільський ЦНАП (вул.Костянтинівська 9/6)
Цитата "DiHLoS":
В Подільський ЦНАП (вул.Костянтинівська 9/6)
Но это, понятное дело, после получения документов на право собственности.


- ЖК Crystal Avenue | НоваБудова | Петропавлівська Борщагівка, вул. Оксамитова, 922.0871
- ЖК Щасливий Grand | НоваБудова | Софіївська Борщагівка, вул. Яблунева, 3а22.084
- ЖК Luxberry Lakes & Forest | BudCapital | Обухівський р-н, Козин, пров. Козацький, 1121.0825
- ЖК Урловский-1 | Киевгорстрой, bUdCapital | ул. Причальная, 1121.083 769
- ЖК SENAT | GEOS | Київ, Кільцева дорога, 321.0865
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 220.0887
- ЖК Star City | Стар Сіті | bUdCapital, Київміськбуд | Київ, вул. Каунаська, 2720.08446
- ЖК Урлівський-2 | Київміськбуд | Київ, вул. Клеманська, Причальна, Сортувальна20.082 062
- ЖК Gravity Park | Креатор-Буд | Київ, просп. Берестейський, 13919.0892
- ЖК Новопечерські Липки | City One Development, UDP | Київ, вул. Андрія Верхогляда (Драгомирова)19.08262
- Чи варто зараз купувати нерухомість?23.084 604
- Завышеные тарифы на отопление. Как обжаловать и куда писать?19.082
- Іпотека від Банків із найкращими умовами | Обговорення кредитів під заставу нерухомості13.08192
- Краудфандинг - типы группового инвестирования01.083
- Планую оренду квартири в районі Подолу30.073
- Про агентство Атлант-А23.0722
- Допоможіть розібратись з податками08.053
- Дно рынка недвижимости и влияющие факторы31.0315 244
- Найкращий район Києва29.031 685
- Відгуки про ортопедичні матраци. Матраци для комфортного сну22.0891
- Болит спина07.0873
- Какую выбрать мебель на террасу?04.084
- Стоит ли покупать кофе-машину13.07154
- Декоративные элементы в интерьере. Советы и отзывы о их сочетании12.0716
- Декор окна без штор, варианты и советы12.0746
- Идеи для декора пола в квартире, ваши отзывы и мнение экспертов12.0712
- Как выбрать подходящую раковину. Отзывы о мойках и раковинах09.0746
- Выбор гранитной мойки24.0631
- ЖК Імперіал Парк Авеню | Імперіал Буд | Чернівці, вул. Рівненська, 718.084
- ЖК Manhattan | Blago developer | Івано-Франківськ, вул. Романа Левицького, вул. Ленкавського04.0815
- ЖК Зелений двір | Спілка забудівників | Івано-Франківськ, вул. Тисменицька04.089
- Одесса, ул. Еврейская, 3 | Будова04.084
- ЖК Soul Park | Львів, вул. Пилипа Орлика | LEV Development29.072
- ЖК Північний | Чернігів, просп. Миру, Кільцева дорога | Атлант27.0712
- Перепланування | прохання та поради щодо конкретних ситуацій19.082 216
- Матеріал багатоквартирного будинку. Який найкращий?13.0812
- Кліматичне обладнання норвезької ТМ Bergen07.082
- Як можна прочистити або покращити вентиляцію в квартирі?06.086
- Підлога на кухні - ламінат або плитка?30.0720
- Як правильно закласти шви в стінах після врізання стільниці/підвіконня?24.072
- Чи варто робити лоджію продовженням кімнати24.0716
- Чим обробити дерев'яні стіни будинку?24.073
- Ремонт кухонного столу22.072
- Меблі на замовлення | Оголошення про виготовлення меблів18.0899
- Как уберечь холодильник от перепадов напряжения09.0810
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку05.082
- Пол, тёплый пол, паркет, ламинат, плитка. Продажа напольных покрытий26.0728
- Кто как развлекается в свободное время?19.071
- Есть ли польза от компьютерных игр?19.077
- Які етапи охоплює комплексне будівництво ферми під ключ18.071
- Натяжні стелі, продаж та встановлення14.0718
- Духи, которые будут звучать дорого!13.071
