Подати оголошення

ЖК "Коцюбинский", Коцюбинское, ул. Пономарева, 26

ЗабудовникАверс-Сіті
Здача ЖК2011 р.
Планування
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 220.
65/30%
40/18%
81/37%
18/8%
16/7%
1. . .403405. . .564
11 квіт 2013 06:38
Через час-два опять напишу и размещу и на нашем сайте. Похоже, что блокируют без ведома админов Домика.....
11 квіт 2013 07:23
Слушайте, ребята, ну прекратите уже ставить машины на тротуарные дорожки!
Ни с коляской не поехать, ни с ребенком не пройти.
Да и плитка же выбьется! Потом по руинам ходить будем и претензии ЖЭКу предъявлять или "сбрасываться" на новую укладку плитки?
Вроде, и публика интеллигентная...
Надеюсь на понимание.
С уважением. Светлана
11 квіт 2013 07:47
Далее.
Площадь, отведенная под мусор (где стоят мусорные банки) НЕ предназначена для мешков со строительным мусором и свалки упаковочного материала крупной бытовой техники!
Ребята, все предельно просто, цивилизованно и понятно, если мы хотим жить в чистоте и уюте:
1. Строительный мусор мы ОБЯЗАНЫ вывозить САМИ!!!! Заказываем машину и вывозим!
2. Картонные коробки можно сжечь за мусорной площадкой, но тоже САМИ!!!
Это не обязанности ЖЭКа. Это обязанности самих жильцов, т.е. наши!
Чем выше самоотчет и больше претензий к себе, тем меньше недовольств останется к работе ЖЭКа.
А работа ЖЭКа сегодня вполне соответствует оплате. Только ЖЭК не обязан вывозить, а я не хочу платить "за того парня", что захламил все мешками строительного мусора.
С уважением. Светлана.
11 квіт 2013 08:07
Светлана не распыляйтесь.
Вы наверное со второго дома. Там работа ЖЕКа видна и приемлема жильцам.
Вопрос по первому дому?
за что плачу я - житель первого дома по тарифам жека 2,5 грн за кв.м за обслуживание (тариф такой же как по второму дому) и где видна работа жека по нашему дому? Плачу ежемесячно и в срок начиная где то с июля 2012 года.
Борисович сказал мне что я заложник ситуации. когда же наш вопрос решиться с полноценным обслуживание нашего дома?
11 квіт 2013 08:53
видели Борисовича разъезжающем на обновленном авто... вот поменяет еще одно авто, может тогда и первый дом начнет ЖЕК обслуживать... тк не понятно КУДА ИДЕТ ИДЕТ КВАРТПЛАТА, КОТОРУЮ ПЛАТЯТ ЖИЛЬЦЫ ПЕРВОГО ДОМА ??? :wow:
ИЛИ ОНА ОСТАЕТСЯ НЕТРОНУТОЙ, ВИСИТ, СКЛАДИРУЕТСЯ, НАКАПЛИВАЕТСЯ ПОТИХОНЬКУ? все жильцы первого дома, которые платят квартплату, должны знать свою сумму, которую они заплатили ЖЕКу за весь период - подсчитайте все квитанции: давайте соберемся и подобъем итог - и пусть вот ЭТУ ОБЩУЮ СУММУ ЖЕК ПОКАЖЕТ НА СВОЕМ СЧЕТУ НЕТРОНУТОЙ !!! И ЕСЛИ ТАКОЙ СУММЫ НЕТ - ЗНАЧИТ БОРИСОВИЧ ОТМЫВАЕТ ДЕНЬГИ ПЕРВОГО ДОМА :wow:
11 квіт 2013 09:05
товарищи, перестаньте платить лифтерам ненормальные суммы за подъем лифта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! видел на днях как давали лифтеру за подъем 200 грн за один раз! эти лифтеры наглеют и не попускаются - шайка хренова вся в сговоре! поэтому и лифты ИМ не выгодно запускать :wow:
11 квіт 2013 09:59
morkovka а что, разве лифты в первом(большом) доме уже работают? Мне неделю назад нужно было поднять в 3-ей секции окна, так сказали что погорела электроника(платы) и лифт ни за какие гривны не поедет!
11 квіт 2013 10:48
Цитата "13176":
morkovka а что, разве лифты в первом(большом) доме уже работают? Мне неделю назад нужно было поднять в 3-ей секции окна, так сказали что погорела электроника(платы) и лифт ни за какие гривны не поедет!


извините, но Вы как вчера родились, пообщайтесь с уже сделавшими ремонт и живущими...
официально лифты не работают: 1 и 2 секция не сданы в эксплуатацию, 3 секция - введена в эксплуатацию и лифт может работать, но тоже не хотят включать, как кто-то писал выше типа ждут тепла... а в реалии просто не хотят включать тк кто им тогда будет башлять бабло???????????????????????????????????????????????????
а так, башляйте бабло за сколько договоритесь - может 200 грн, может меньше, может дороже... все зависит от Вашей "пронирливості" и умения "бла-бла" - и лифт поедет, даже со сгоревшей платой! за деньги поедет! за деньги у них все едет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :daz:
11 квіт 2013 11:18
Цитата "Mila_Sa":
Светлана не распыляйтесь.
Вы наверное со второго дома. Там работа ЖЕКа видна и приемлема жильцам.
Вопрос по первому дому?
за что плачу я - житель первого дома по тарифам жека 2,5 грн за кв.м за обслуживание (тариф такой же как по второму дому) и где видна работа жека по нашему дому? Плачу ежемесячно и в срок начиная где то с июля 2012 года.
Борисович сказал мне что я заложник ситуации. когда же наш вопрос решиться с полноценным обслуживание нашего дома?


Ну скільки можна ділити мешканців на табори??? Невже ви думаєте, що мешканці другого будинку живуть в шоколаді, і двірники особисто під їхніми квартирами сміття змітають та підлогу миють? Світлана вище написала не про роботу ЖЕКу, а про реальні проблеми, які створюють самі ж мешканці!
Не ставити машини на тротуари - це питання до ЖЕКу чи до автомобілістів?
Не кидати будівельне сміття на загальному смітнику для ПОБУТОВИХ відходів - це ЖЕК туди будівельне сміття викидає чи мешканці (їхні будівельники)?
Я розумію, що у всіх є претензії, але давайте розумно підходити до звинувачень. Хтось там нижче пише про машину Борисовича, про те, що він вам має засвідчити наявність коштів на рахунках… Якщо ви цього ще не знаєте, то за рахунок всіх тих грошей, які отримує ЖЕК, сплачуються не тільки з/п двірникам, сантехнікам, охороні, бухгалтеру, але й оплачуються борги по електроенергії та воді, які не платить Аверс. Чи ви думаєте, що Аверс/Альфа/Надра/ще хтось справно платить за всі послуги? А знаєте, що буде, якщо не заплатити за світло? Мешканці другого будинку з цим вже зіштовхувалися і не дадуть збрехати: РЕС просто одного дня без будь-якого попередження приїде і вирубить подачу електроенергії. Ми таке пережили у в останніх днях листопада 2011 року, коли не було світла, не було тепла, не було води вище 11 поверху, було холодно на вулиці, і всі мешканці (серед яких багато з маленькими дітьми, і ми у тому числі) мусили шукати притулку у друзів-родичів-знайомих або залишатися у темній і холодній квартирі. І тоді знадобилося кілька днів (3 чи 4, вже не пам’ятаю точно), аби світло з’явилося в квартирах. При цьому до вирішення питання підключили депутатів, чиновників всіх рівнів, дійшли до губернатора – а відповідь була одна: «Заборгованість по сплаті, світла не буде».
Про ліфти скажу ось що: у нас буле все так само. Ліфт не працював, поки ліфтеру не давали кругленьку суму (залежно від вантажу від 100 до 200 грн за підйом). Мільйон разів зверталися до Борисовича, скаржилися, сварилися, але якщо не платили – ліфт не їздив. Нажаль, Борисович не в змозі змінити ситуацію, поки ліфт не поставлять на обслуговування. Він не керує ліфтерами. А ліфтери – так, вони живуть з цих «подачок». Тут не знаю, що ще порадити мешканцям першого будинку, крім як набратися терпіння. Якщо вас це втішить, то у нашому будинку ліфти включили в звичайному режимі перед самісіньким Новим роком, а люди жили з червня-липня і ходили пішки або платили ліфтерам. Отаке.
Що стосується загальної культури поведінки на території комплексу: давайте поважати один одного. Давайте не кидати «бички» з балконів, тому що вони залітають на інші балкони, падають на тротуари. А одного разу, коли я стояла під під’їздом, бичок потрапив мені просто у капюшон куртки і пропалив його.
Будь ласка, не ставте машини на тротуарах! Я повністю погоджуюсь зі Світланою, що потім ці ж водії будуть з піною біля роту доводити Борисовичу, що ЖЕК погано працює, бо бордюри і плитка порозбивалися. І я вже взагалі мовчу про те, що тротуари призначені для пішоходів, мам/пап з дитячими візками, дітей, врешті-решт.
Давайте не будемо кидати сміття під ноги, в ліфтах, на майданчиках біля квартир – є урни біля під’їздів, є смітник, є відра для сміття у кожного дома, зрештою.
Давайте не будемо відкривати двері ногами, давайте не будемо палити в ліфтах, давайте не будемо здійснювати перфораторні роботи о 8.30 ранку в суботу, давайте не будемо до 3.00 ночі слухати музику у себе в квартирі, включаючи її на весь голос…
І взагалі, давайте вітатися при зустрічі – ми ж сусіди 
11 квіт 2013 12:18
С каждым днем проблема с лифтами первого дома, особенно 1 и 2 секций, особо актуальна. Наконец пришла весна, и наверняка многие будут или делают ремонт. Вариант того что мы, в своем доме, должны непонятно почему платить лифтерам, не очень радует, мягко сказать. 100 процентов, это и есть причина того, что лифты не сдают ЖЕКу. Но рельно платить лишние деньги за то, что мы и так, на сегодняшний день должны иметь круглосуточно, не особо приятно. Темболее всем и так есть куда и во что вкладывать эти средства. И что же нам делать? Мы просто заручники непонятно чего. И кому тут жаловаться? Как оказалось на собрании ни Аверс-Сити ни Альфа и копейки не собираются платить.
11 квіт 2013 12:40
При подписи договора, Борисович сказал, что в 3-ей секции большого дома лифт включат на постоянной основе в апреле месяце.
Посмотрим!
11 квіт 2013 14:53
Цитата "живу_тут":
Цитата "Mila_Sa":
Светлана не распыляйтесь.
Вы наверное со второго дома. Там работа ЖЕКа видна и приемлема жильцам.
Вопрос по первому дому?
за что плачу я - житель первого дома по тарифам жека 2,5 грн за кв.м за обслуживание (тариф такой же как по второму дому) и где видна работа жека по нашему дому? Плачу ежемесячно и в срок начиная где то с июля 2012 года.
Борисович сказал мне что я заложник ситуации. когда же наш вопрос решиться с полноценным обслуживание нашего дома?


Ну скільки можна ділити мешканців на табори??? Невже ви думаєте, що мешканці другого будинку живуть в шоколаді, і двірники особисто під їхніми квартирами сміття змітають та підлогу миють? Світлана вище написала не про роботу ЖЕКу, а про реальні проблеми, які створюють самі ж мешканці!
Не ставити машини на тротуари - це питання до ЖЕКу чи до автомобілістів?
Не кидати будівельне сміття на загальному смітнику для ПОБУТОВИХ відходів - це ЖЕК туди будівельне сміття викидає чи мешканці (їхні будівельники)?
Я розумію, що у всіх є претензії, але давайте розумно підходити до звинувачень. Хтось там нижче пише про машину Борисовича, про те, що він вам має засвідчити наявність коштів на рахунках… Якщо ви цього ще не знаєте, то за рахунок всіх тих грошей, які отримує ЖЕК, сплачуються не тільки з/п двірникам, сантехнікам, охороні, бухгалтеру, але й оплачуються борги по електроенергії та воді, які не платить Аверс. Чи ви думаєте, що Аверс/Альфа/Надра/ще хтось справно платить за всі послуги? А знаєте, що буде, якщо не заплатити за світло? Мешканці другого будинку з цим вже зіштовхувалися і не дадуть збрехати: РЕС просто одного дня без будь-якого попередження приїде і вирубить подачу електроенергії. Ми таке пережили у в останніх днях листопада 2011 року, коли не було світла, не було тепла, не було води вище 11 поверху, було холодно на вулиці, і всі мешканці (серед яких багато з маленькими дітьми, і ми у тому числі) мусили шукати притулку у друзів-родичів-знайомих або залишатися у темній і холодній квартирі. І тоді знадобилося кілька днів (3 чи 4, вже не пам’ятаю точно), аби світло з’явилося в квартирах. При цьому до вирішення питання підключили депутатів, чиновників всіх рівнів, дійшли до губернатора – а відповідь була одна: «Заборгованість по сплаті, світла не буде».
Про ліфти скажу ось що: у нас буле все так само. Ліфт не працював, поки ліфтеру не давали кругленьку суму (залежно від вантажу від 100 до 200 грн за підйом). Мільйон разів зверталися до Борисовича, скаржилися, сварилися, але якщо не платили – ліфт не їздив. Нажаль, Борисович не в змозі змінити ситуацію, поки ліфт не поставлять на обслуговування. Він не керує ліфтерами. А ліфтери – так, вони живуть з цих «подачок». Тут не знаю, що ще порадити мешканцям першого будинку, крім як набратися терпіння. Якщо вас це втішить, то у нашому будинку ліфти включили в звичайному режимі перед самісіньким Новим роком, а люди жили з червня-липня і ходили пішки або платили ліфтерам. Отаке.
Що стосується загальної культури поведінки на території комплексу: давайте поважати один одного. Давайте не кидати «бички» з балконів, тому що вони залітають на інші балкони, падають на тротуари. А одного разу, коли я стояла під під’їздом, бичок потрапив мені просто у капюшон куртки і пропалив його.
Будь ласка, не ставте машини на тротуарах! Я повністю погоджуюсь зі Світланою, що потім ці ж водії будуть з піною біля роту доводити Борисовичу, що ЖЕК погано працює, бо бордюри і плитка порозбивалися. І я вже взагалі мовчу про те, що тротуари призначені для пішоходів, мам/пап з дитячими візками, дітей, врешті-решт.
Давайте не будемо кидати сміття під ноги, в ліфтах, на майданчиках біля квартир – є урни біля під’їздів, є смітник, є відра для сміття у кожного дома, зрештою.
Давайте не будемо відкривати двері ногами, давайте не будемо палити в ліфтах, давайте не будемо здійснювати перфораторні роботи о 8.30 ранку в суботу, давайте не будемо до 3.00 ночі слухати музику у себе в квартирі, включаючи її на весь голос…
І взагалі, давайте вітатися при зустрічі – ми ж сусіди 


!!!!!! Ви просто молодець! А, якщо по іншому, навіть не віриться, що в столиці "європейської" держави ще залишились такі люди, що думають і ведуть себе так, як Ви говорите. Важко повірити.., а якщо це так, то я готовий кожен раз, при зустрічі, кланятися Вам в ноги.
Я знаю Київ і киян зовсім другими років 40 тому. Не розумію, що потрібно, як необхідно говорити, і що потрібно робити, щоб наші люди почали поважати себе та всіх навколишніх людей. Хіба потрібно когось вмовляти, щоб: підмести в себе за дверима квартири, на сходових маршах; не ставити машини на тротуарі; не кидати з балкону сміття; не кидати під ноги окурки, не плюватися під ноги;- це що так важко?
В першому будинку 1,2,3 секціях, в окремих квартирах, вже живуть власники ще з літа-осені минулого року, а сміття в коридорах та сходах тільки добавляється. А що так важко, хоча б до себе, раз в місяц-два підмести і більше не смітити, замість того щоб ходити на спортсекції (та щоб менше "жопа" росла) наводьте порядок і за дверима власної квартири. А то в квартирі "євроремонт", а за дверима власної квартири -срач.
Так вам все в цьому житті не так: і ЖЄК винен, і Борисович винен, і всі інші...
А я що то не бачив нікого з вас біля Борисовича, коли він воював з снігопадом за воротами комплексу, коли ви всі моторизовані проносилися мимо нього, - а він же міг і не робити цього. А ви тільки всі бла-бла-бла. Правильно один з наших сказав -тільки по клаві стучати можуть, а допомогти -так в кожного "моя хата скраю".
Вам тільки жити при "донецьких" паханах, щоб, як Янек - за все, що не так - в морду. Отоді буде порядок, і всі ви будете щасливі.
11 квіт 2013 15:02
Прокуратура подала иск в интересах государства в лице Коцюбиского пос.совета к АВЕР-СИТИ о принудительной передаче 5000 М.кв. в комплексе очередникам-льготникам.
11 квіт 2013 16:08
Цитата "Vita G":
Прокуратура подала иск в интересах государства в лице Коцюбиского пос.совета к АВЕР-СИТИ о принудительной передаче 5000 М.кв. в комплексе очередникам-льготникам.


Это правда?
Обалдеть... А если получится? Власть отчитается что выдала 100 квартир льготникам (забрав их у застройщика, не дай Бог еще и у неоформившихся инвесторов), люди ясное дело жить там всёравно не смогут, а застройщик, без этих квартир на продажу, обанкротиться. Веселуха :think:

Или "уважаемый" пан Садовский достроит? Ведь ему хотят передать метры.
11 квіт 2013 16:43
Надеяться на то, что Садовский достроит-смешно, он в поселке порядок не может навести, а уж в таком болоте разрулить и подавно не сможет.
11 квіт 2013 16:48
[
!!!!!! Ви просто молодець! А, якщо по іншому, навіть не віриться, що в столиці "європейської" держави ще залишились такі люди, що думають і ведуть себе так, як Ви говорите. Важко повірити.., [/quote]

А мені важко зрозуміти, чому багато мешканців нашого комплексу кидають бички під ноги, плюють у ліфтах, загажують поверхові майданчики, кидають будівельне сміття під під'їздом або роками залишають його на поверсі, не вітаються з іншими, якщо заходять до ліфту (я вже мовчу про те, щоби вітатися на території комплексу)... Це НЕ нормально, це аморально. Це питання вихованості, мабуть. І це жодним чином не пов’язано з проблемами забудовника чи роботою ЖЕКу, правда?
Тішить те, що серед цієї "сірої маси" є дійсно достойні люди, які організовують та беруть участь у прибиранні, суботниках, облаштуванні території, власноруч прибирають сніг на подвір'ї (пліч о пліч з Борисовичем та охоронцями)... Є такі, що завжди запропонують і підвезуть до метро, відкриють і притримають двері, щоби була змога завезти у під'їзд дитячий візок, вже зародилося та з кожним днем стають міцнішими багато звичайних добросусідських відносин :)
Таких прикладів багато, але проблема, мабуть, у тому, що у наш час забагато віртуального спілкування, і відчувається брак людських якостей у певних ситуаціях. Наприклад, сміливості, щоби подзвонити до того ж Борисовича (а краще підійти особисто) і обговорити проблемні питання. Бажання та мотивації, щоби прийти на збори мешканців. Відповідальності, щоби самому помити підлогу на поверсі або придбати попільничку і поставити в себе на балконі.
Купуючи квартиру у новому будинку всі ми розраховували на те, що будемо жити у новому, гарному, облаштованому комплексі. На жаль, сьогодні ситуація далека від сподівань, але це не привід паплюжити і псувати те, що маємо.
P.S. Вибачте, що багато слів - наболіло.
11 квіт 2013 19:40
На собрании Максименко говорил,что начнут подписывать договора.Кто что знает по этому поводу.
12 квіт 2013 06:50
"А я що то не бачив нікого з вас біля Борисовича, коли він воював з снігопадом за воротами комплексу, коли ви всі моторизовані проносилися мимо нього, - а він же міг і не робити цього."

Последствия снегопада на следующий день устраняли человек 10-15 и практически все из них были "моторизовані"... Все вроде правильно пишете, но и тут не удержались от деления на касты "пешеходы", "моторизовані"... Поймите, за рулем ездят такие же точно люди, как и те которые ходят пешком - не лучше и не хуже.
12 квіт 2013 07:02
Раз такое дело, предлагаю провести субботник на выходных в конце апреля на 27 или 28 апреля. Уже весна, снег расстаял и пора убираться.
Особенно это необходимо большому дому. Необходимо убрать територию за домом от строительного мусора, который добрые люди набросали с окон за период ремонтов (сама лично слышала в конце лета как ночами шугали с верхних этажей мешки с мусором с балкона), убрать также територию возле парадных и возле мусора. Свой мусор я накапливала в коридоре а недавно наняла машину и вывезла.
Надо нанимать машину для вывоза мусора. Придется собираться деньгами. Раз будем убирать територию в основном возле большого дома, значит давайте собираться тремя секциями и сдавать деньги на машину. Думаю что надо нанимать камаз, иначе все не влезет.
говорила с жеком- если мы уберем один раз територию возле своих домов, жек будет поддерживать чистоту. думаю это справедливо.
у кого какие мысли и кто придет на субботник.
12 квіт 2013 10:07
Цитата "OMG":
"А я що то не бачив нікого з вас біля Борисовича, коли він воював з снігопадом за воротами комплексу, коли ви всі моторизовані проносилися мимо нього, - а він же міг і не робити цього."

Последствия снегопада на следующий день устраняли человек 10-15 и практически все из них были "моторизовані"... Все вроде правильно пишете, но и тут не удержались от деления на касты "пешеходы", "моторизовані"... Поймите, за рулем ездят такие же точно люди, как и те которые ходят пешком - не лучше и не хуже.

Спасибо за реакцию, делить жителей на касты не собираюсь. Понимаю все трудности парковки на территории комплекса, но сколько, и надо ли вообще убеждать водителей
что в комплексе есть люди, дети, которые должны иметь возможность попасть домой и ходят по тротуару.
Я сам тоже автомобилист, но ,ей богу, появляется желание призвать жителей комплекса или научиться парковаться где положено, или же начнется и будет постоянная война.
Что касается нехлюев, харкающихся и плюющихся то, если с ними сразу же не повести борьбу, то привыкнут к грязи, и так и будем жить в дальнейшем.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .403405. . .564
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше