Подати оголошення

ЖК Hvoya | Хвоя | ZIM Group | Пуща-Водица, ул. Николая Юнкерова, 37

ЗабудовникZIM Group
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
н/а
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 2.
0/0%
0/0%
0/0%
2/100%
0/0%
16 черв 2020 07:14
Отзывы о жилом комплексе



Жилой комплекс Hvoya
Пуща-Водица, ул. Николая Юнкерова, 37
Застройщик: ZIM Group

Планируемый ввод в эксплуатацию



4-х этажный дом на 173 квартиры.

31 лип 2021 14:35
Коли очікується старт продажів?
03 жовт 2021 11:54

Доброго дня! З нетерпінням очікуємо старту продажів. Є хоча б орієнтовна інформація по строках та цінах за кв м?

17 жовт 2021 19:41

Доброго дня. Розглядую ЖК Hvoya для проживання, орієнтований старт продажів підкажіть будь ласка, є вибір але потрібне розуміння від Zim Group. 

01 груд 2021 05:06

Привіт Всім! Я знаю чому не відкривать продажі в цьому ЖК. У них проблеми із документами. В цільовому призначенні землі сказано що земля для іншої житлової забудови для реконструкції з розміщенням, будівництвом, експлуатацією і обслуговуванням індивідуальних малоповерхових житлових будинків. Щось ці 173 квартири не дуже схожі на індивідуальні малоповерхові житлові будинки.


01 груд 2021 08:04

Jeff9

Привіт Всім! Я знаю чому не відкривать продажі в цьому ЖК. У них проблеми із документами.

Весь Парклэнд построен на приусадебных участках и ничего, ввели в эксплуатацию и все уже годами там прекрасно живут. Для ZIM это как раз не проблема


Вероятно, хотят стартовать с высокого ценника. Так как чем выше готовность, тем дороже жилье, вот и не спешат со стартом. 

01 груд 2021 10:26

DillyDream

Весь Парклэнд построен на приусадебных участках и ничего, ввели в эксплуатацию и все уже годами там прекрасно живут. Для ZIM это как раз не проблема


Вероятно, хотят стартовать с высокого ценника. Так как чем выше готовность, тем дороже жилье, вот и не спешат со стартом. 

C момента смены контролирующего органа ДАБI на ДIAM,  пока не было введено в эксплуатацию в ЖК Parkland ни одного дома.

01 груд 2021 15:30

kievua

C момента смены контролирующего органа ДАБI на ДIAM,  пока не было введено в эксплуатацию в ЖК Parkland ни одного дома.

Это правда! Но тут ещё нужно будет нормально посмотреть ТУ по данному ЖК, потому что в таком случае есть много моментов. 

Чтоб потом вообще дом подключили. 

А касательно котельни, которая будет строиться за счёт жильцов - Аналогично нужно смотреть, чтоб ZIM её не вывел на свою ОООку и потом по пром. тарифу будет газ + ещё за аренду/обслуживание дополнительно. 

05 груд 2021 19:48

kievua

C момента смены контролирующего органа ДАБI на ДIAM,  пока не было введено в эксплуатацию в ЖК Parkland ни одного дома.

потому что все, что нужно было вводить, успели ввести в эксплуатацию еще при ДАБИ, в октябре 

ДИАМ работает всего месяц. С ДИАМ тоже "порешают"

14 груд 2021 09:26

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

12 груд 2022 08:33

Доброго дня!

Щось дуже мало обговорень про цей ЖК.

А є тут інвестори?

Мене трохи хвилює, як буде здаватись будинок, індивідуальна забудова, чи будуть потім мінятись документи, чи будуть це саме квартири, чи буде комуналка як за квартири чи ще якось?

Буду вдячна за будь-яку інформацію!

14 груд 2022 10:28

OlenaL

Доброго дня!

Щось дуже мало обговорень про цей ЖК.

А є тут інвестори?

Мене трохи хвилює, як буде здаватись будинок, індивідуальна забудова, чи будуть потім мінятись документи, чи будуть це саме квартири, чи буде комуналка як за квартири чи ще якось?

Буду вдячна за будь-яку інформацію!

Добрий день.

Ви придбали вже помешкання у цьому комплексі чи тільки цікавитеся?

Мені подобається але ціна кусюча ( на мою думку)

18 груд 2022 12:21

Не придбала, але дуже подобається 😁

Хвилюють документи...

22 лют 2023 10:05

OlenaL

Доброго дня!

Щось дуже мало обговорень про цей ЖК.

А є тут інвестори?

Мене трохи хвилює, як буде здаватись будинок, індивідуальна забудова, чи будуть потім мінятись документи, чи будуть це саме квартири, чи буде комуналка як за квартири чи ще якось?

Буду вдячна за будь-яку інформацію!

Я Вам дуже раджу все зважити і не вірити обіцянкам. Якщо ви купуєте під аренду, то в Парадайсі, наприклад, ніхто не хоче арендувати і арендарі зїжджають через 1-2 місяці після заїзду.

Бо космічні тарифи, неадекватна УК роблять життя тут мяко кажучи некомфортним.

Наприклад, у 6му будинку не можуть здати двушку з 5-6 тис грн вже декілька місяців!!

22 лют 2023 10:06

MilanaR

Это правда! Но тут ещё нужно будет нормально посмотреть ТУ по данному ЖК, потому что в таком случае есть много моментов. 

Чтоб потом вообще дом подключили. 

А касательно котельни, которая будет строиться за счёт жильцов - Аналогично нужно смотреть, чтоб ZIM её не вывел на свою ОООку и потом по пром. тарифу будет газ + ещё за аренду/обслуживание дополнительно. 

а еще свет по пром тарифу несколько лет (в Парадайсе уже 4 года) - переплата на сейчас 4 грн/кВт

22 лют 2023 11:46

OlenaL

Не придбала, але дуже подобається 😁

Хвилюють документи...

краще пошукайте інший ЖК. Рекомендую також, почитати відгуки про інші ЖК ЗІМа - ПаркЛенд та Парадайс авеню.

Там все написано про якість будівництва та про їх кишенькову управляючу компанію на чоліз Олексієм, які перетворють ЖК на смітник.


А ще краще, приїдьте в Парадайс авеню та подивіться на що перетворили вони комплекс за декілька років - схили озера з'їхали в саме озеро, т.я. вони не реагували декілька тижнів на скарги мешканців про поломку в системі поливу газону, в результаті чого стояли калюжі і схил зїхав, ромнтом ніхто не займається.

А ще не вірьте у жодні обіцянки у відділі продажів - все брехня!

В Парадайсі ми вже чекаємо закриту територію з 2019 року, прямі договори на електрику з 2019 року (переплата шалена, зараз 6 грн/кВт), відеонагляд - з 2019 року. Ми за все це сплатили при покупці квартири, а забудовник годує нас завтраками вже 4й рік

04 жовт 2023 08:23

Дорогі громадяни , не ведіться на цього забудовника - реально обмануть та кинуть.


Ми з ним маємо багато проблем в жк Паркленд : будинки без гідроізоляції, якість будівництва низька , тарифи у пів жк по 6-7 грн ( не хочуть переводити навіть на президентський військовий тариф , заробляють на цьому), територію не доробив , асфальтом не укатав частину жк , їх обслуговуюча це просто треш - нічого не роблять , окрім прибирання сміття і миття підлоги всього будинку з одного відра)…


Будете мати багато з ним проблем !

04 жовт 2023 13:41

Охочим придбати квартиру у цього забудовника раджу приїхати в ЖК Паркленд та подивитись в якому стані дороги та прибудинкова территорія домів де немає ОСББ. В усіх домах кладовки восени і навесні затоплені. Щоб проїхати по деяких ямах, потрібний кроссовер. Цим взагалі ніхто не займається. А фінішного асфальтного покриття немає майже у всьому ЖК, лише біля перших будинків поклали, коли ще продажі відбувались. Ліфт у нашому домі(Юнацька 21)ламається стабільно раз-два на тиждень.

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx