ЖК "Forest Land", Буча, ул. Ивана Выговского, 3
| Забудовник | MAX ART Development |
| Здача ЖК | 2016 - 2017 р. |
| Планування |
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 78.
| 38/49% | ||
| 9/12% | ||
| 10/13% | ||
| 10/13% | ||
| 11/14% |
lalo68
l
Постійний користувач
132
02 серпня 2016
23 жовт 2016 18:07
Таке вреження що е люди яким принципово щось по договору відсудити.Цікаво вони в житті по відношенню до до інших такі ж принципові і самі такі ж порядні як вимагають. бо е сумніви,що це або тролі або не хочуть зроозуміти ситуацію на обїекті або в країні.Такі собі правдоруби або халявщики.
Cat-2015
C
Постійний користувач
250
30 вересня 2015
23 жовт 2016 18:29
Цитата "lalo68":Таке вреження що е люди яким принципово щось по договору відсудити.Цікаво вони в житті по відношенню до до інших такі ж принципові і самі такі ж порядні як вимагають. бо е сумніви,що це або тролі або не хочуть зроозуміти ситуацію на обїекті або в країні.Такі собі правдоруби або халявщики.
ну застройщику принципиально было получить с нас доплату за "лишние" квадраты, хотя секция еще не сдана и непонятно когда это будет. поэтому не понимаю, с чего бы нам дарить деньги. или обязательства только для инвесторов? застройщик нам ничего не должен, получается? если вы считаете, что вам лично он не должен, то и не добивайтесь ничего.
Pan4os
P
Користувач
68
28 серпня 2016
23 жовт 2016 18:30
Цитата "lalo68":Таке вреження що е люди яким принципово щось по договору відсудити.Цікаво вони в житті по відношенню до до інших такі ж принципові і самі такі ж порядні як вимагають. бо е сумніви,що це або тролі або не хочуть зроозуміти ситуацію на обїекті або в країні.Такі собі правдоруби або халявщики.
А яка ситуація на об'єкті?
lalo68
l
Постійний користувач
132
02 серпня 2016
23 жовт 2016 19:00
Цитата "Pan4os":
А яка ситуація на об'єкті?
Наприклад на деяких секціях можливо частина квартир не продана,яка можна догадуватись?
lalo68
l
Постійний користувач
132
02 серпня 2016
23 жовт 2016 19:04
Цитата "Cat-2015":
ну застройщику принципиально было получить с нас доплату за "лишние" квадраты, хотя секция еще не сдана и непонятно когда это будет. поэтому не понимаю, с чего бы нам дарить деньги. или обязательства только для инвесторов? застройщик нам ничего не должен, получается? если вы считаете, что вам лично он не должен, то и не добивайтесь ничего.
Я доплатив проблизно 1100 грн.,і не рахую що це величезні кошти.Я за те щоб роцес просувався і не зупинявся.Затримка погано але не смертельно.
Pan4os
P
Користувач
68
28 серпня 2016
23 жовт 2016 19:11
Цитата "lalo68":
Наприклад на деяких секціях можливо частина квартир не продана,яка можна догадуватись?
Ви про що?
lalo68
l
Постійний користувач
132
02 серпня 2016
23 жовт 2016 19:26
Цитата "Pan4os":
Ви про що?
Я про те,яккщо поодано 30-40% квартир,добудувати швидко 100% проблемно без кредитів,а вартість кредиту всі адекватні знають.Ось і затримки. Не треба тупити і думати шо якщо я заплатив,то дім мае стояти.Треба було фінансувати особисте житло.А так ми всі залежимо і від фінансування всього обїекта.
Pan4os
P
Користувач
68
28 серпня 2016
23 жовт 2016 19:41
Цитата "lalo68":
Я про те,яккщо поодано 30-40% квартир,добудувати швидко 100% проблемно без кредитів,а вартість кредиту всі адекватні знають.Ось і затримки. Не треба тупити і думати шо якщо я заплатив,то дім мае стояти.Треба було фінансувати особисте житло.А так ми всі залежимо і від фінансування всього обїекта.
Строки здачі тоді реальні мали озвучувати,а не ризиковані
mr.smile
m
Постійний користувач
121
28 травня 2015
23 жовт 2016 19:49
Цитата "lalo68":А так ми всі залежимо і від фінансування всього обїекта.
В договоре об этом что-то есть? Вам не нужно тупить!
Не продали квартиры, привлекайте инвестсредства из других источников. Только не надо мне говорить, что так у нас в стране не бывает!
Cat-2015
C
Постійний користувач
250
30 вересня 2015
23 жовт 2016 19:53
Цитата "lalo68":
Я доплатив проблизно 1100 грн.,і не рахую що це величезні кошти.Я за те щоб роцес просувався і не зупинявся.Затримка погано але не смертельно.
Интересно, вы о чем, если 1 метр стоит около 8 тыс, у вас 10 см лишних вышло что ли?. Мы доплатили нааамного больше, с учетом перепланировки и метража. И как вы предлагаете ускорить процесс? Лично врезку в газовую магистраль делать?
Cat-2015
C
Постійний користувач
250
30 вересня 2015
23 жовт 2016 19:55
Тем более что 2 секция практически готова, нужны документы и газ! Какого еще финансирования не хватает? На озеленение территории? Или детскую площадку?
ГОРОД-ГЕРОЙ БУЧА
ГБ
Користувач
74
03 серпня 2016
23 жовт 2016 20:02
ми доплатили в приблизно 2 000 грн.,
Studio Arta
SA
Новачок
13
23 жовтня 2016
23 жовт 2016 20:12
Всем привет! какая ситуация на стройке? Планирую покупать сдесь квартиру)
Ч секция
Користувач
99
02 серпня 2016
23 жовт 2016 21:39
Цитата "Studio Arta ":Всем привет! какая ситуация на стройке? Планирую покупать сдесь квартиру)
Канечно покупайте! Но если готовы подождать!
investor 2 секция
i2
Новачок
17
24 жовтня 2016
24 жовт 2016 05:19
Доброе утро. Предлагаю встретиться в отделе продаж в вторник 25.10.16 года 16:00 .
Studio Arta
SA
Новачок
13
23 жовтня 2016
24 жовт 2016 06:02
Я буду во вторник,может что интересное услышу перед покупкай.
investor 2 секция
i2
Новачок
17
24 жовтня 2016
24 жовт 2016 06:07
Цитата "investor 2 секция":Доброе утро. Предлагаю встретиться в отделе продаж во вторник 25.10.16 года 16:00 .
investor 2 секция
i2
Новачок
17
24 жовтня 2016
24 жовт 2016 06:08
Отлично,наши ряды пополняются.
_Tatyana_
_
Новачок
14
30 вересня 2016
24 жовт 2016 10:15
Цитата "Studio Arta ":Всем привет! какая ситуация на стройке? Планирую покупать сдесь квартиру)
если вам сроки не принципиальны и вы можете подождать со сдачей тогда покупайте не пожалеете.
архитектурная задумка великолепная,не далеко трасса,хорошее расположение квартир,о добротности дома и говорить нечего (сейчас так качественно не строят ни где),не высокая цена и наконец чистейший воздух.
я себе купила и не жалею.у меня есть возможность подождать.
Alyciaborbo
A
Користувач
39
30 грудня 2015
24 жовт 2016 10:28
Цитата "investor 2 секция":Доброе утро. Предлагаю встретиться в отделе продаж в вторник 25.10.16 года 16:00 .
Добрый день! Снова на встречу придут те, кто был в прошлый раз.А у остальных начнутся
отговорки,то на работе, то далеко живу,хотя это в их же интересах.У некоторых даже времени (или желания) нет позвонить в отдел продаж и узнать как обстоят дела на стройке. Зато подымать кипишь и писать бред время есть!
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше