Подати оголошення

Жилой квартал Файна Таун | KAN Development | ул. Салютная

ЗабудовникKAN Development
Здача ЖК2019 - 2024 р.
Планування
від 49 400 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
192з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 227.
12/5%
15/7%
44/19%
59/26%
97/43%
1. . .326327328
13 січ 2022 13:52

Shandrey

Хто в курсі, з чим пов'язане, те, що вже вводять в експлуатацію 6-ту чергу?

Мабуть з тим, що добудували. А які можуть бути ще варіанти?

14 січ 2022 16:45
21 січ 2022 10:08
26 січ 2022 14:11
Додам кілька слів про якість будови. Я є власником квартири в другій черзі.


Загалом стіни рівні, геометрія приміщень витримана на хорошому рівні. Є проблема звукоізоляції, бо сусідів чути дуже добре.


Моя квартира однією стіною межує з сусіднім будинком. На скільки мені пояснили в керуючій компанії, підрядник не якісно виконав роботи по утепленню технічного проміжку між будинками (схоже просто не утеплив взагалі). У зв'язку з цим восени мене попросили пустити працівників у свою квартиру для утеплення цього проміжку.


В результаті я отримав понад 30 дірок, які не були нічим закрито після завершення робіт + утеплювальна піна потрапила місцями ще й на стіну в самій квартирі. Тобто після виконаних робіт ніхто навіть не прибрав після себе. З цих дірок сильно дув вітер, у квартирі стояв дуже різкий запах, який не зник навіть через 4 місяці після виконання робіт. Не знаю як би утеплювалась ця стіна, якби я почав ремонтні роботи раніше і не впустив працівників забудовника у свою квартиру.


З настанням холодів стало зрозуміло, що виконані роботи ні до чого не призвели і ця стіна була надзвичайно холодною + холодне повітря дуло не тільки з дірок зроблених працівниками, а й між блоками, з яких побудована саме ця стіна. В результаті довелось вирішувати проблему утепленням квартири з середини, що звичайно не так ефективно і "з'їдає" площу квартири.


Тому роботи з виправлення "косяка" забудовника оцінюю як незадовільно.

28 січ 2022 15:37

Телефонували з клієнт-сервісу, запрошували на перегляд 6-ї черги. Хтось вже ходив, є якісь відгуки по якості забудови черги? 

31 січ 2022 19:35

Фотозвіт, січень 2022

Більше на сайті ЖК

01 лют 2022 18:10
13 бер 2022 08:58

"Група співробітників компанії KAN Development, з особистої ініціативи та за підтримки нашої компанії, створили активну групу допомоги."


Інформація на сайті ЖК

25 бер 2022 16:54

KAN Development:


"Ми створюємо, вони руйнують. Але ми точно знаємо, що перемога за Україною та її величним народом, який мужньо відстоює свою незалежність. Після перемоги нас чекає велика робота по відбудові міст та створенню екосистеми для життя й ми активно працюємо над цим вже зараз.

Слава Україні".

14 трав 2022 07:11

Будівництво живого кварталу Файна Таун відновлено


"Сміливість – це продовжувати створювати для людей та рухатись вперед навіть коли все завмирає. Ми обираємо сміливість та відновлюємо будівництво на будмайданчиках живих кварталів Республіка та Файна Таун, щоб підтримати економіку України.

Адже, KAN завжди добудовує свої об'єкти, це добре знають наші клієнти, які нам довіряють та продовжують виконувати свої зобов'язання та інвестували в нерухомість від KAN.

Слава Україні! Слава ЗСУ!"


KAN

08 черв 2022 12:05

Domik System

Будівництво живого кварталу Файна Таун відновлено


"Сміливість – це продовжувати створювати для людей та рухатись вперед навіть коли все завмирає. Ми обираємо сміливість та відновлюємо будівництво на будмайданчиках живих кварталів Республіка та Файна Таун, щоб підтримати економіку України.

Адже, KAN завжди добудовує свої об'єкти, це добре знають наші клієнти, які нам довіряють та продовжують виконувати свої зобов'язання та інвестували в нерухомість від KAN.

Слава Україні! Слава ЗСУ!"


KAN

хтось на власні очі бачить ситуації - дійсно поновили будівництво? в повному обсязі, чи частково? які затримки будуть із введенням наступних черг - три місяці цієї паузи, чи пів-року, рік?

29 черв 2022 16:43

https://forum.domik.ua/zhk-fajna-taun-ul-salyutnaya-tupoleva-estonskaya-kan-t30774-6560.html#post-2088734


Застройщик не располагает средствами на стройку и под угрозами разрыва договоров заставляет инвесторов платить, даже тех кто в связи с войной лишился работы. 

В договоре указан форс мажор, но файне на это пофиг. Инвестору заявившему о форс мажоре за законных основаниях связи с войной и следуя договору, звонят с угрозами разорвать договор, отключают без предупреждения свет, воду, пропуска.


Обслуживающий персонал ЖК даже во время войны ведут себя мерзко. Не рекомендую

13 лип 2022 19:45

Domik System

Будівництво живого кварталу Файна Таун відновлено


"Сміливість – це продовжувати створювати для людей та рухатись вперед навіть коли все завмирає. Ми обираємо сміливість та відновлюємо будівництво на будмайданчиках живих кварталів Республіка та Файна Таун, щоб підтримати економіку України.

Адже, KAN завжди добудовує свої об'єкти, це добре знають наші клієнти, які нам довіряють та продовжують виконувати свої зобов'язання та інвестували в нерухомість від KAN.

Слава Україні! Слава ЗСУ!"


KAN

Конечно. А еще придумывать выставлять собственникам новые счета на ремонт зоны барбекю и деревьев (на несколько миллионов гривен). Вроде, война уже кончилась.

13 лип 2022 19:45

Vitalik228

https://forum.domik.ua/zhk-fajna-taun-ul-salyutnaya-tupoleva-estonskaya-kan-t30774-6560.html#post-2088734


Застройщик не располагает средствами на стройку и под угрозами разрыва договоров заставляет инвесторов платить, даже тех кто в связи с войной лишился работы. 

В договоре указан форс мажор, но файне на это пофиг. Инвестору заявившему о форс мажоре за законных основаниях связи с войной и следуя договору, звонят с угрозами разорвать договор, отключают без предупреждения свет, воду, пропуска.


Обслуживающий персонал ЖК даже во время войны ведут себя мерзко. Не рекомендую

Не располагает... Да, конечно! Задранная к небесам цена за кв.метр, да и плата за коммуналку тоже с наивысшего потолка взята... нету денег у них.

13 лип 2022 19:45


14 вер 2022 13:52

Я інвестор квартири у 7 черзі (здача в експлуатацію за договором - 2 кв.2023).

В жовтні вже запросили на перегляд квартири. Тобто все йде за графіком і затримок не має бути.

29 січ 2023 07:32

Як повідомили  у компанії К.А.Н. Девелопмент, будинки №27 та №28, 7-ої черги будівництва ЖК Файна Таун введено в експлуатацію.

Державна інспекція архітектури та містобудування України видала сертифікати, які засвідчують відповідність закінченого будівництва проєктній документації та готовність до експлуатації. Щиро дякуємо їм за оперативність та прозорість системи, адже від завантаження до реєстру необхідних документів, до отримання сертифікатів пройшло всього кілька днів.

Вже зовсім скоро ці оселі наповняться щастям сімейного життя, запашним ароматом тільки що звареної кави та домашньої випічки. І все це у поєднанні неймовірного краєвиду за вікном, адже ми одразу створюємо всю необхідною інфраструктуру та благоустрій для комфортного життя наших мешканців. 

12 лют 2023 15:06

А здесь все собрались калеки по уму? Или как? Писать на суржике, это себя не уважать. Пол предложения на ру##ком пол на украинском....откуда вы все повылазили такие? 

13 квіт 2024 06:24
youtu.be/4241NogEdik

Вітаю! Новий випуск про ЖК Файна Таун.

Я з вами прогуляюсь по комплексу, подивимось інфраструктуру, поспілкуємось з жителем Файни , потім розповім про ціни та в кінці резюме. І ви зрозумієте наскільки цей комплекс підходе саме вам. Приємного перегляду, і буду радий зворотному зв'язку 


Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .326327328
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше