ЖК Файна Таун | KAN Development | Київ, вул. Салютна
| Забудовник | KAN Development |
| Здача ЖК | 2019 - 2024 р. |
| Планування | від 49 400 Грн/м² |
Ваше враження про цей проект:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 154.
| 12/8% | ||
| 45/29% | ||
| 97/63% |
pivan
Користувач
77
15 грудня 2017
12 груд 2018 17:44
Цитата "Kotyar":
А Ви можете нормально сфотати останню трохспальневу планіровку? Щоб було видно де цей будинок і який метраж? Дякую
Willbe
W
Постійний користувач
122
22 вересня 2017
12 груд 2018 17:56
Цитата "Scape":
3. сократили к-во гостевых паркингов которых и так было не много
А это реально плохо, во дворах нельзя, так еще и паркинги сокращают

Пошел вступать в группу
Ramingo
Новачок
8
08 листопада 2018
12 груд 2018 18:19
Цитата "Frenkie":Большое спасибо. Это реально ценная информация. Единственное, вы платите с карты универсальная, на которую можно ложить деньги без комиссии? Потому что для тех, у кого карта для выплат, положить сумму стоит так же 0,5%, как и заплатить комиссию в Ощаде...
Да, с Универсальной (она открывается бесплатно). Вообще-то на карту для выплат можно умудриться положить деньги без комиссии, но это уже будет совсем другая история и оффтоп

Tina_Kiev
Постійний користувач
105
17 січня 2016
12 груд 2018 18:22
Как вариант, Файне можно предложить ставить 16рики по периметру. Это не будет закрывать панопамы, но даст такие жеоанне ими лишние квартиры. Это один из всем выгодных вариантов. К тому же 16 этажки дадут своего рода ограждение-периметр.
Nata2018
N
Гість
5
08 лютого 2018
12 груд 2018 18:50
Я против увеличения этажности домов. Комплекс позиционировал себя как малоэтажная застройка!
Mazay256
M
Постійний користувач
141
18 вересня 2017
12 груд 2018 19:02
Цитата "Tina_Kiev":Как вариант, Файне можно предложить ставить 16рики по периметру. Это не будет закрывать панопамы, но даст такие жеоанне ими лишние квартиры. Это один из всем выгодных вариантов. К тому же 16 этажки дадут своего рода ограждение-периметр.
Будет как забор! Извините, но это полный колхоз
. В файне все правильно сделано, исходя из поставленной задачи, конечноmango_90
m
Користувач
93
20 серпня 2017
12 груд 2018 20:01
Привет всем.
Я тоже б хотел поучавствовать во встрече. Как минимум готов побыть «недалеко» ))))
Одна из причин почему застройщики могут активизироваться к повышению этажности и плотности населения
https://www.google.com.ua/amp/s/economics.unian.net/realestate/amp-10300590-v-ukraine-ogranichili-plotnost-zastroyki-v-gorodah.html
Вот еще новости
https://www.google.com.ua/amp/s/politeka.net/news/762608-ukrainskie-zastrojshhiki-poluchili-oshhutimye-ogranichenija-novostroev-stanet-znachitelno-menshe/amp/
Но это актуально для «новых построек», а дпт файны уже был более года назад, поэтому ограничения можно обойти и под шумок увеличить плотность.
Tina_Kiev
Постійний користувач
105
17 січня 2016
12 груд 2018 20:08
Я написала ставить, а не заменить все дома по периметру на 16 этажные
squa
s
Користувач
54
29 листопада 2017
12 груд 2018 20:25
Вопрос по инициативной группе.
-Как она формируется?
-Кто в нее войдет?
Идею поддерживаю!
-Как она формируется?
-Кто в нее войдет?
Идею поддерживаю!
WhisperUA
Користувач
70
12 квітня 2018
12 груд 2018 20:39
Цитата "dom_m":Дуже сумна тенденція, коли брали квартру була надія, що в Києві вперше з'явиться нормальний район без "шпаківень".
16 поверхів навіть не висотка. чого всі скиглять?! це ж не стіна будинків у 24 поверхи...
WhisperUA
Користувач
70
12 квітня 2018
12 груд 2018 20:43
Цитата "Tina_Kiev":А тем временем видовых квартир еа весь комплекс все меньше) потому что перед носом вырастают новые дома в 16 этажей. Ожидаемый результат
які можуть бути види з 6-9 поверхів?
у мене 8й поверх, а перед очима будинок на 9 поверхів... і яка різниця 9 чи 16, всеодно з мого 8ого не видно даху будинку.Tina_Kiev
Постійний користувач
105
17 січня 2016
12 груд 2018 20:56
Цитата "WhisperUA":
які можуть бути види з 6-9 поверхів?у мене 8й поверх, а перед очима будинок на 9 поверхів... і яка різниця 9 чи 16, всеодно з мого 8ого не видно даху будинку.
Його ще не побудували і навіть не почали продажі. Ще можна принаймні домовитися з забудовником. Не втрачайте віри
Den_NK
D
Постійний користувач
183
19 грудня 2016
12 груд 2018 20:56
Цитата "WhisperUA":
які можуть бути види з 6-9 поверхів?у мене 8й поверх, а перед очима будинок на 9 поверхів... і яка різниця 9 чи 16, всеодно з мого 8ого не видно даху будинку.
Чем выше преграда напротив окон Вашей квартиры, тем меньше у Вас инсоляция.
WhisperUA
Користувач
70
12 квітня 2018
12 груд 2018 21:26
Цитата "Nata2018":Мене хвилює питання збільшення поверховості комплексу, збільшення кількості будинків. Коли купували квартиру, то обіцяли комплекс комфорт — класу, а що тепер про комфорт вже забули. Ще цікавить, коли купували квартиру в домі 0302 перша черга, то з вікон був видно променад, а тепер там видно 2 будинки, як так?
нажаль ви купували свої квадратні метри по договору, ще й зі знижкою на стадії фундаменту,забудовник не впише у договір вид із вікон, і не дасть гарантії не все інше, що за межами будинку... гарантії можуть бути лише при купівлі готового житла, інвестування - завжди ризики...
WhisperUA
Користувач
70
12 квітня 2018
12 груд 2018 21:32
Цитата "Tina_Kiev":
Його ще не побудували і навіть не почали продажі. Ще можна принаймні домовитися з забудовником. Не втрачайте віри
я в перщій черзі. моє вже все побудовано.

wanek
w
Новачок
13
24 січня 2016
13 груд 2018 03:55
Підтримую ідею обговорення проблемних питань із представником забудовника. Коли обіцяють одне, а роблять зовсім інше, завжди потрібно висловлювати своє "фе". Тим паче, якщо воно справедливе. Інвестори повинні мати хочаб якісь важелі впливу на забудовника, не дивлячись на "драконівський договір".
КАН інвестує шалені кошти в рекламу, і вважаю, що якщо інвестори перших черг будуть розповсюджувати та обговорювати "недобросовісну" поведінку забудовника, це буде мати свій вплив на потенційних інвесторів. І я готовий буду висказати все, що я думаю про забудовника, коли в мене про нього запитають, чи висловлять прохання залишити відгук у соціальних мережах.
Нам продавали/продають, як кажуть у відділі продажів "не просто квадратні метри". Враховуючи той факт, що при ціноутворенні в файні відіграють роль не лише поверх, планування квартири, розташування на поверсі, а ще і вид із вікна і ряд інших факторів, повністю розумію інвесторів, які готові були за це заплатити, а в результаті отримають "дулю". В мене також квартира вже збудована і все би влаштовувало, якби не такі негативні зміни, які вносить забудовник (і я не скаржуся про окремі деталі, які також не були дотримані, на них можливо закрити очі).
Якщо окремі особи, не підтримують таку лінію поведінки, навіщо вступати в полеміку? Від вас же ніхто нічого не вимагає, просто когось все це влаштовує, а комусь це важливо.
КАН інвестує шалені кошти в рекламу, і вважаю, що якщо інвестори перших черг будуть розповсюджувати та обговорювати "недобросовісну" поведінку забудовника, це буде мати свій вплив на потенційних інвесторів. І я готовий буду висказати все, що я думаю про забудовника, коли в мене про нього запитають, чи висловлять прохання залишити відгук у соціальних мережах.
Нам продавали/продають, як кажуть у відділі продажів "не просто квадратні метри". Враховуючи той факт, що при ціноутворенні в файні відіграють роль не лише поверх, планування квартири, розташування на поверсі, а ще і вид із вікна і ряд інших факторів, повністю розумію інвесторів, які готові були за це заплатити, а в результаті отримають "дулю". В мене також квартира вже збудована і все би влаштовувало, якби не такі негативні зміни, які вносить забудовник (і я не скаржуся про окремі деталі, які також не були дотримані, на них можливо закрити очі).
Якщо окремі особи, не підтримують таку лінію поведінки, навіщо вступати в полеміку? Від вас же ніхто нічого не вимагає, просто когось все це влаштовує, а комусь це важливо.
Tina_Kiev
Постійний користувач
105
17 січня 2016
13 груд 2018 05:02
Цитата "WhisperUA":
я в перщій черзі. моє вже все побудовано.
Ваше так і це чудова новина, а от ті нові згідно плану поки що ні, на майбутні черги є надія вплинути
Kotyar
K
Постійний користувач
120
07 травня 2018
13 груд 2018 05:52
Цитата "pivan":
А Ви можете нормально сфотати останню трохспальневу планіровку? Щоб було видно де цей будинок і який метраж? Дякую
Тримайте
Willbe
W
Постійний користувач
122
22 вересня 2017
13 груд 2018 06:24
Цитата "wanek":КАН інвестує шалені кошти в рекламу, і вважаю, що якщо інвестори перших черг будуть розповсюджувати та обговорювати "недобросовісну" поведінку забудовника, це буде мати свій вплив на потенційних інвесторів.
Что-то вспомнилось как год назад жильцы Комфорт тауна тут во всей красе пытались распостранять информацию про "недобросовестное" поведение застройщика. И потенциальные инвесторы гнали их подальше со словами, что не надо нагнетать, КАН не такой тут все будет отлично.
А по сути, как писали выше - есть договор. И в нем нет ничего ни про количество 16-этажек, ни про длинну променады и заверенный генплан не прилагается. А обещать могут все. Искренне желаю, чтобы у инициативной группы получилось повлиять на инвестора, но в успех верится слабо.
Tina_Kiev
Постійний користувач
105
17 січня 2016
13 груд 2018 06:47
Коtyar,
Спасибо за планы.
Спасибо за планы.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- Дім 17 | ЖК Eврика28.06753
- Клубная резиденция O`Club | ODG Development | Крюковщина, ул. Одесская, 2928.0698
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.052
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше