Подати оголошення

ЖК City Park | Сити Парк | Синергия | Ирпень, ул. Чехова, ул. Университетская

Карточка Домік
Індекс надійності
204з 220
1. . .676870
26 лют 2021 04:48
Доброго дня.
Планую купити квартиру в цьому ЖК, але ынфо про тарифи за електрику та тепло стримують. Поділіться досвідом - хто поставляє елекрику та тепло та по яким тарифам?
01 бер 2021 08:05
Цитата "biba77":
Доброго дня.
Планую купити квартиру в цьому ЖК, але ынфо про тарифи за електрику та тепло стримують. Поділіться досвідом - хто поставляє елекрику та тепло та по яким тарифам?


тарифи такі як по всій країні, вони виросли всюди і тут не виключення, тимчасово ще діє комеріційний тариф адже це новобудова, однак синергія обіцяє скоро вирішити це питання
07 бер 2021 16:21
Доброго дня.
Планую купити квартиру в цьому ЖК, але ынфо про тарифи за електрику та тепло стримують. Поділіться досвідом - хто поставляє елекрику та тепло та по яким тарифам?

на данный момент за электрику платим 4.36 грн
09 бер 2021 09:02
Цитата "sairust":

на данный момент за электрику платим 4.36 грн


Обл газ все тормозить, Синергія давно передала документи(
16 бер 2021 09:59
Звіт про хід будівництва ЖК «City Park ІІ черга» від 15 березня 2021 року.

У першому будинку завершили кладку стін 6-го та 7-го поверхів.

У другому будинку продовжуємо монолітні роботи 9-го поверху. Продовжуємо кладку зовнішніх та внутрішніх стін 3-го та 4-го поверхів.

У третьому будинку завершуємо монолітні роботи 3-го поверху.

У четвертому будинку завершили влаштування фундаментної плити. Розпочали монолітні роботи цокольного поверху.
18 бер 2021 10:39
Доброго дня.
Планую купити квартиру в цьому ЖК, але ынфо про тарифи за електрику та тепло стримують. Поділіться досвідом - хто поставляє елекрику та тепло та по яким тарифам?По електриці - по форуму можете знайти інформацію, що нам обіцяли комерційний тариф з 15 грудня 2020, потім обіцяли з 15 березня, але віз і досі там( За електроенергію платимо по 4.36 грн.кВт, але це ще не найбільша проблема. Проблема з напругою, яка не піднімається вище 190! Скільки така ситуація буде продовжуватись Синергія не повідомляє, довіри до них уже у жильців будинку нема, оскільки свої ж дедлайни вони не виконують.

По теплу, постачає Пеший, хоча нам обіцяли свою кришну котельню, близько двох тижнів тому відімкнули опалення більшості жильців будинку. І тим у кого була заборгованість і тим у кого її не було. Просто в один прекрасний момент, Ви приходите додому, а опалення у Вас відімкнено, хоча Ви справно платили за нього. І до одного місця їм, що в будинку багато маленьких діток.

По благоустрою території, вона в апріорі відсутня. Усі ці рендери, які малювала синергія перетворились в 9 кущів, 5 дверей і 3 лавочки. З усіх сторін будівництво, хоча при покупці житла синергія обіцяла двір парк, який перетворився в двір бруківку. Дитячого майданчика немає і невідомо коли буде, усі дерева спиляли, плитка з будинку валиться, вікна зимою в людей замерзали з середини, вхідні двері такі, що чути, як сусід з квартири навпроти говорить.

Одним словом комфорт клас перетворився в економ економний. Є ще багато різних проблем і нюансів, але немає смислу це все описувати, бо усе одно ніхто з синергії нічого робити не буде. Взагалі не рекомендую щось у них купляти, бо якість будівництва та виконання обіцянок у них на 0!!!
19 бер 2021 04:18
Доброго дня.

Ми вже побудували ТП та готуємось до її швидшого монтажу. Перехід на звичайний тариф виконуватиметься по процедурі передбаченим РЕСом з записом до кінця 2021 року.

Дуже шкода читати такі відгуки, адже ми завжди стараємоь створювати красу для своїх мешканців, тому вже скоро будуть зміни по прибудинковій території.
19 бер 2021 05:19
Про благоустрій розмішили))) Це нормально, коли довкола ще триває будівництво, та й з плином часу благоустрій розвивається, дивіться на інші комплекси забудовника, які були побудовані раніше. А щодо єлектрики - комерційний тариф діє у всіх новобудовах, це нормальна практика поки їх не возьмуть на баланс, наразі Синергія передала вже місяць як документи які потрібно для цього, однак з цими карантинами та локдаунами процес затянувся, саме в Київоблелектро чи хто там обитель зла( Думаю все ж це питання вирішиться
19 квіт 2021 02:39
Звіт про хід будівництва ЖК «City Park ІІ черга» від 15 квітня 2021 року.

У першому будинку завершили зведення стін 8-го поверху.

У другому будинку завершуємо монолітні роботи 10-го поверху. Продовжуємо зведення стін 7-го поверху.

У третьому будинку продовжуємо монолітні роботи 6-го поверху. Завершуємо зведення стін 2-го поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків.

У четвертому будинку завершили влаштування фундаментної плити. Завершили монолітні роботи цокольного та 1-го поверху. Розпочали монолітні роботи 2-го поверху.
14 трав 2021 10:18
Звіт про хід будівництва ЖК «City Park ІІ черга» від 14 травня 2021 року.

У першому будинку завершили влаштування плити перекриття над 11 поверхом.

У другому будинку завершуємо влаштування вертикальних конструкцій 12-го поверху. Продовжуємо зводити стіни 8-го поверху. Продовжуємо влаштовувати вентиляційні блоки на 9 та 10 поверхах.

У третьому будинку продовжуємо монолітні роботи 7-го поверху. Завершуємо зведення стін 3-го поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 4-му поверсі.

У четвертому будинку розпочали влаштування плити-перекриття над 6-м поверхом.
15 черв 2021 10:43
Звіт про хід будівництва ЖК «City Park ІІ черга» від 15 червня 2021 року.

У першому будинку завершуємо влаштування вертикальних елементів 13-го поверху. Завершили монтаж вікон з 2-го по 8-й поверх. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків 10-го поверху.

У другому будинку завершуємо влаштування вертикальних елементів 14-го поверху. Продовжуємо зводити стіни 10-го поверху. Продовжуємо влаштовувати вентиляційні блоки на 11-му поверсі. Змонтували вікна до 7-го поверху.

У третьому будинку продовжуємо монолітні роботи 11-го поверху. Завершуємо зведення стін 3-го поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 5-му поверсі. Змонтували вікна на 2-му та 3-му поверхах.

У четвертому будинку готуємось до влаштування плити-перекриття над 10 поверхом. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків 2-го поверху. Змонтували вікна на 2-му та 3-му поверхах. Продовжуємо зведення зовнішніх та внутрішніх стін 5-го поверху.
15 лип 2021 12:31
Звіт про хід будівництва ЖК «City Park ІІ черга» від 15 липня 2021 року.

У першому будинку продовжуємо влаштування вертикальних елементів 15 поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків 13-го поверху.

У другому будинку завершили залиття плити-перекриття над 15 поверхом. Продовжуємо влаштовувати вентиляційні блоки на 12 поверсі. Розпочали підготовчі роботи до прокладання внутрішніх комунікацій.

У третьому будинку продовжуємо монолітні роботи 12-го поверху. Завершили зведення стін 3-го поверху. Розпочали зведення стін 4-го поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 6-му поверсі.

У четвертому будинку готуємось до влаштування плити-перекриття над 12-им поверхом. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків 8-го поверху. Продовжуємо зведення зовнішніх та внутрішніх стін 7-го поверху.
31 лип 2021 16:54
Не знаю кто тут пишет что с ЖК все хорошо 🤔
Был на просмотре квартиры готовой в 2019году и судя по всему за два года ничего не изменилось. Первый дом строят с 2017 года, сейчас 2021, а нет света нормального и котельни. Кто же назовет это хорошо. Почему люди неся крупные суммы вообще не думают?!
17 серп 2021 01:28
Звіт про хід будівництва ЖК «City Park ІІ черга» від 16 серпня 2021 року.

У першому будинку продовжуємо монолітні роботи 16 поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків 14-го поверху. Залили стяжку у квартирах з 2 по 8 поверхи.

У другому будинку продовжуємо монолітні роботи 17 поверху. Продовжуємо влаштовувати вентиляційні блоки на 14 поверсі. Розпочали заливати стяжку у квартирах 2,3,4 поверхів.

У третьому будинку продовжуємо монолітні роботи 14-го поверху. Завершили зведення стін 4-го поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 13-му поверсі.

У четвертому будинку продовжуємо монолітні роботи 16 поверху. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків 11-го поверху. Завершили зведення зовнішніх та внутрішніх стін 9-го поверху. Розпочали заливати стяжку у квартирах 3 та 4 поверхів. Розпочали штукатурити місця загального користування та сходову клітину.
15 вер 2021 10:35
Звіт про хід будівництва ЖК «City Park ІІ черга» від 15 вересня 2021 року.

У першому будинку завершили монолітні роботи 17 поверху. Розпочинаємо влаштування парапетів на покрівлі. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків 15-го поверху. Розпочали штукатурити місця загального користування та сходову клітину. Розпочали прокладання внутрішніх комунікацій у місцях загального користування.

У другому будинку завершили монолітні роботи 17 поверху. Розпочинаємо влаштування парапетів на покрівлі. Продовжуємо влаштовувати вентиляційні блоки на 14 поверсі. Продовжуємо заливати стяжку у квартирах. Завершуємо зведення стін 11 та 12 поверхів. Монтуємо вікна на 11 поверсі.

У третьому будинку завершуємо влаштування вертикальних елементів 16-го поверху. Завершуємо зведення стін 5,6,7-го поверхів. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків на 14-му поверсі. Розпочали прокладання внутрішніх комунікацій у місцях загального користування. Розпочали заливати стяжку у квартирах

У четвертому будинку завершуємо влаштування плити перекриття над 17 поверхом. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків 14-го поверху. Завершуємо зведення зовнішніх та внутрішніх стін 11-12-го поверхів. Завершили заливати стяжку у квартирах 2-9 поверхів. Завершуємо штукатурити місця загального користування 2-9 поверхів. Розпочали монтаж стояків опалення. Проклали внутрішні комунікації у місцях загального користування 2-9 поверхів.
20 жовт 2021 07:20

Хороший комплекс, на выходе дают гораздо больше чем за это просят. Скорость стройки тоже радует. 


20 жовт 2021 07:57

YarisUA

Не знаю кто тут пишет что с ЖК все хорошо 🤔
Был на просмотре квартиры готовой в 2019году и судя по всему за два года ничего не изменилось. Первый дом строят с 2017 года, сейчас 2021, а нет света нормального и котельни. Кто же назовет это хорошо. Почему люди неся крупные суммы вообще не думают?!

дело в том что раньше когда метр стоил 10-14 тыс - это было нормальным для ирпеня - те повышенные риски, при текущих ценах отгребать такие проблемы -?, нет уж извините лучше купить в киеве +- такамя же цена без гимороя с оформлением 8.5% , светом по ком. торрифу и прочим ирпень стайлом

20 жовт 2021 07:59

rudaka


Хороший комплекс, на выходе дают гораздо больше чем за это просят. Скорость стройки тоже радует. 


согласен, не плохой - но не по тем ценам что сейчас просят, 8.5% оформление ,ком. ториф, и другой ирпень стайл - нет уж извините 

19 лист 2021 02:29

Да дешевле и не найдешь по сути. Нет, по факту можно, но большой риск потерять вообще все в недострое, или проблемного юк в дальнейшем. Нужно понимать, что хорошее всегда стоит денег, не бывает бесплатного сыра. Так что я считаю что здесь нельзя экономить.

28 лист 2021 16:41

Застройщик, вы максимально засрали лес. Всё в вашем целофане и пенопласте. Ваш сторож скидывает мусор и фантики через забор, а там где стоят бытовки вообще мрак. Целые пакеты с мусором лежат под забором. И это при том что весной весь лес убирали.

Нельзя рекламировать свой комплекс наличием леса рядом и так свински к этому лесу относить. Организуйте субботник и уберите свой мусор!!!!

Квартира в кредит с минимальным первым взносом
Оформляйте кредит на квартиру сроком до 7 лет при первом взносе от 110 тыс. гривен
Детальніше
Продлены скидки в ЖК Great
Дополнительные скидки 10% на квартиры при 100% оплате. Предложение действует до 31.12.21
Детальніше
1. . .676870