Подати оголошення

ЖК Атлант на Киевской | Атлант | Бровары, ул. Симоненко

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2020 - 2022 р.
Планування
від 18 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
198з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 49.
9/18%
2/4%
7/14%
19/39%
12/24%
1. . .343537
16 лют 2022 11:59

Investor2022

😄у нами квартиры рядом,напротив.😊

* у нас  

16 лют 2022 13:39

Добрый день. может здесь есть уже жильцы комплекса, подскажите как добираетесь до Киева на работу (утро/вечер часы пик) и сады / школы поблизости - можно в них попасть? Спасибо заранее! 

16 лют 2022 14:24

Jane_

Добрый день. может здесь есть уже жильцы комплекса, подскажите как добираетесь до Киева на работу (утро/вечер часы пик) и сады / школы поблизости - можно в них попасть? Спасибо заранее! 

В Киев/из Киева добраться совершенно не проблема: можно на маршрутке, коих много, а можно на попутках, которые как раз возле Новуса набирают попутчиков.

В часы пик, конечно, образуется плотный поток по Киевской, но критичных заторов, как правило не бывает. В таких случаях местные попутчики знают как объехать окольными путями аж до начала Броваров. 

Что касается садиков и школ, то тут беда: школы учатся в три смены, а в садики нужно записываться ещё на этапе беременности:)

16 лют 2022 14:41

Jane_

Добрый день. может здесь есть уже жильцы комплекса, подскажите как добираетесь до Киева на работу (утро/вечер часы пик) и сады / школы поблизости - можно в них попасть? Спасибо заранее! 

Привіт. Я.,наприклад, їду електричкою, до Видубичів, як варіант. На рахунок школ - так, це проблема, але наших дітей взяли в 5 школу без питань. Вірніше тільки запитали адресу)

17 лют 2022 10:16

Спасибо большое за ответы!!

25 бер 2022 16:29

"Поки в країні діє воєнний стан, ніякої пені за прострочені платежі нараховуватися не буде! Не хвилюйтесь, та бережіть себе і рідних! Коли весь цех жах закінчиться, компанія АТЛАНТ, разом з вами почне активну участь у будівництві діючих об'єктів, нових об'єктів та відновленні нашої України!

З повагою, Павлов Олександр.

Слава Україні!"


Компанія Атлант

25 бер 2022 18:31

Domik System

"Поки в країні діє воєнний стан, ніякої пені за прострочені платежі нараховуватися не буде! Не хвилюйтесь, та бережіть себе і рідних! Коли весь цех жах закінчиться, компанія АТЛАНТ, разом з вами почне активну участь у будівництві діючих об'єктів, нових об'єктів та відновленні нашої України!

З повагою, Павлов Олександр.

Слава Україні!"


Компанія Атлант

Есть люди, готовые оплачивать комуслуги, но вот лично я, к примеру, не знаю где взять платёжку...

07 квіт 2022 16:23

Інформаційна довідка на 07.04.2022


"Найближчим часом плануємо запуск будівництва. [...] Хто купував квартири у розстрочку і має можливість сплачувати платежі, робити це зараз. Це дуже допоможе нам швидше повернутися до гідних темпів будівництва та якнайшвидше виконати наші зобов’язання перед усіма нашими покупцями."


Будівельна компанія Атлант

02 трав 2022 19:05

Доброго вечора.

Цікавить питання по будинку #3.Будівництво відновилось,але дивлячись звіти по телегр.,якось не дуже активно.Петлюри будується швидше,хоча там навіть не всі поверхи ще залиті.

Чи вкладаються в терміни здачі(3кв.) по будинку на Київській?хтось дізнавався?


02 трав 2022 19:06

Дуже чекаємо  

07 трав 2022 15:41

Investor2022

Доброго вечора.

Цікавить питання по будинку #3.Будівництво відновилось,але дивлячись звіти по телегр.,якось не дуже активно.Петлюри будується швидше,хоча там навіть не всі поверхи ще залиті.

Чи вкладаються в терміни здачі(3кв.) по будинку на Київській?хтось дізнавався?


Как правило, Атлант пытается вложиться в сроки, или может 1-3 месяца затянуть. В связи с войной  - тут уже форс-мажор. Сейчас вся логистика и бизнес накрылся ( 

22 трав 2022 14:46

Investor2022

Доброго вечора.

Цікавить питання по будинку #3.Будівництво відновилось,але дивлячись звіти по телегр.,якось не дуже активно.Петлюри будується швидше,хоча там навіть не всі поверхи ще залиті.

Чи вкладаються в терміни здачі(3кв.) по будинку на Київській?хтось дізнавався?


Чоловіку повідомили , що здадуть ближче до весни якщо все буде добре . Вони більше говорять про затримку введення в експлуатацію чим затримку будівництва. 

14 черв 2022 11:45

Доброго дня.В кого був менеджер А.Бровач?Він звільнився.Телефон центру не відповідає.

До кого з менеджерів тепер звертаєтесь?Замість нього є новий?

28 черв 2022 13:31

Investor2022

Доброго дня.В кого був менеджер А.Бровач?Він звільнився.Телефон центру не відповідає.

До кого з менеджерів тепер звертаєтесь?Замість нього є новий?

Спробуйте ще раз позвонити. Ми через номер на сайті телефонуємо 

09 серп 2022 08:24

Доброго дня.В когось є інформація від менеджера з приводу здорожчання (перерахунку по курсу долару) іпотеки?

Дивлячись на сайті приблизний приклад розрахунку - я в шоці,якщо не сказати іншими словами.Здорожчання по платежу на 10тис грн.(якщо курс був в договорі 26.11 а зараз 36.57)Це виходить майже +  50% від тої суми яка залишилась.Забудовники крона парк/медісон і т.д. ціну не піднімають.Враховуючи що будинок майже зданий і по інформації від менеджера ключі в жовтні планують видавати.Поки ніхто з менеджерів чітко і ясно нічого пояснити не може.Відповідь: перераховуйте самостійно/платіть/в кінці іпотеки звіримося чи все вірно - мене не влаштовує.Враховуючи що в країні взагалі війна і навіть не стоїть мова що вони договір зараз перероблять на новий згідно нових платежів



09 серп 2022 08:24

Хтось цікавився як це все буде відбуватися пілся 20.08?

09 серп 2022 11:57

Investor2022

Доброго дня.В когось є інформація від менеджера з приводу здорожчання (перерахунку по курсу долару) іпотеки?

Дивлячись на сайті приблизний приклад розрахунку - я в шоці,якщо не сказати іншими словами.Здорожчання по платежу на 10тис грн.(якщо курс був в договорі 26.11 а зараз 36.57)Це виходить майже +  50% від тої суми яка залишилась.Забудовники крона парк/медісон і т.д. ціну не піднімають.Враховуючи що будинок майже зданий і по інформації від менеджера ключі в жовтні планують видавати.Поки ніхто з менеджерів чітко і ясно нічого пояснити не може.Відповідь: перераховуйте самостійно/платіть/в кінці іпотеки звіримося чи все вірно - мене не влаштовує.Враховуючи що в країні взагалі війна і навіть не стоїть мова що вони договір зараз перероблять на новий згідно нових платежів



З приводу Крона парк: перерахунок 66 тис грн... От такі справи

18 серп 2022 07:10

Investor2022

Доброго дня.В когось є інформація від менеджера з приводу здорожчання (перерахунку по курсу долару) іпотеки?

Дивлячись на сайті приблизний приклад розрахунку - я в шоці,якщо не сказати іншими словами.Здорожчання по платежу на 10тис грн.(якщо курс був в договорі 26.11 а зараз 36.57)Це виходить майже +  50% від тої суми яка залишилась.Забудовники крона парк/медісон і т.д. ціну не піднімають.Враховуючи що будинок майже зданий і по інформації від менеджера ключі в жовтні планують видавати.Поки ніхто з менеджерів чітко і ясно нічого пояснити не може.Відповідь: перераховуйте самостійно/платіть/в кінці іпотеки звіримося чи все вірно - мене не влаштовує.Враховуючи що в країні взагалі війна і навіть не стоїть мова що вони договір зараз перероблять на новий згідно нових платежів



Я теж засмучена цим фактом . Але в мене до вас таке питання, а ви договір читали перед підписанням ? Як на мене Атлант в даній ситуації поступив ще дуже порядно даючи нам деякий час . На приклад в моїх родичів Київ місту буд взагалі сказав до зустрічі після війни. А люди вже заплатили більше 50% від вартості квартири. (Жк Мілос), у інших моїх друзів які вже 100% заплатили забудовник сказав , що має фін труднощі і взагалі будувати не буде . Тож тут таке .. забудовника я теж розумію в цій ситуації . Хоча у самої волосся дибки  . Але в даній ситуації радує, що нас тупо не киданули на гроші … хоча могли киданути фразами типу нерентабельно будувати те, що може бути знищене та браком робочої сили , відсутністю буд. Матеріалів на рику 

21 вер 2022 09:56

Напишу свой отзыв о проекте и доме. Являюсь владельцем не первой квартиры у Атланта, это наверное 6-я квартира.

Негатив:

- убогие фасады, 

- нет места для паркинга

- тонкие стены - ДЕЛАЙТЕ шумку: потолка\пола\стен!!

- много неадекватных мамочек, дети которых на самокатах катаются по квартире в 23:00 

- ремонт еще не закончили, а подъезд страдает (полы\стены\потолки) спасибо строителям.


Позитив

- дешевая цена на то время

- проверенный застройщик, который даже в войну строит

- нормальные планировки, а не так, что квартира 40 метров, и коридор 15м2 


21 жовт 2022 08:47

Доброго дня.

Атлант на Київський будинок #3 ,хтось має якусь інформацію з приводу введення і видачі ключів?Можливо говорили з менеджером?

Будинок вже без огорожі,закінчують дитячий майданчик - дуже сподіваємось що скоро будуть видавати ключі

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .343537
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше