Подати оголошення

ЖК А12 | УСК | Бровары, ул. Олимпийская, 12а

ЗабудовникУкраїнська будівельна компанія
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 18 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
72з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
11/58%
0/0%
1/5%
0/0%
7/37%
1. . .141143. . .153
16 черв 2022 09:36

після мого звернення, мені надали відповідь, що у серпні добудують.

тепер через війну, можливо затримають.


Мені б Ваш оптимізм але якщо забудовник за 5 років виконав роботу по будівництву на 50% то порахуйте за скільки років він добудує будинок, я вже не говорю про введення в експлуатацію.

17 черв 2022 12:44

tvoadevonka96

після мого звернення, мені надали відповідь, що у серпні добудують. 
тепер через війну, можливо затримають.


Добрий день!

А скажіть будь ласка до кого Ви зверталися і хто надавав Вам відповідь, а також у якій формі Ви зверталися і у якій формі Вам відповіли?

18 черв 2022 07:35

Dominik_Purcel

Добрий день!

А скажіть будь ласка до кого Ви зверталися і хто надавав Вам відповідь, а також у якій формі Ви зверталися і у якій формі Вам відповіли?

Доброї ночі.

Я зверталася до Броварської міської ради. Надали відповідь в телефонному режимі.письмово відправляли на пошту, але на жаль, повідомлення я видалила 🤪

04 лип 2022 08:51

Доброго ранку. Хтось був біля нашого будинку? Там ніби якісь роботи проводяться.

07 лип 2022 18:47


09 лип 2022 18:46

Добрый_вечер

Це все , на що наший "забудовник" здатний на місяць роботи. У мене все. 

10 лип 2022 08:40

Є надія

Це все , на що наший "забудовник" здатний на місяць роботи. У мене все. 

А який забудовник зараз нормально працює? Всі встали

10 лип 2022 15:32

Build Expert

А який забудовник зараз нормально працює? Всі встали

Атлант почему то строит!

10 лип 2022 17:09

Build Expert

А який забудовник зараз нормально працює? Всі встали

Атлант поруч нормально працює.

10 лип 2022 19:36

8Rus88

Атлант почему то строит!

Спросите у Атланта когда будет строить жк на озерной, с декабря 2021 забросил стройку

11 лип 2022 08:08

Build Expert

А який забудовник зараз нормально працює? Всі встали

Всі, крім УБК!  УБК і до повномаштабної війни не будували. Наша єдина проблема в забудовнику, тому що з документами і дозволами все гаразд. В будинку вже продані  майже всі квартири і великий відсоток інвесторів вже повністю купили майно, за який рахунок і ким буде добудовуватись цей будинок ніхто не знає.

11 лип 2022 14:46

Build Expert

Спросите у Атланта когда будет строить жк на озерной, с декабря 2021 забросил стройку

Атлант (какое бы гетто он не строил) закончит все свои ЖК, в том числе и На Озерной, у него ни одного долгостроя нет. 

А этот долгострой еще не один год видимо мучать будут, при том, что и так уже задержки колосальные. 

Так что харэ сваливать вину на Атлант, который к этой стройке никакого отношения не имеет. Строить лучше начинайте!!

11 лип 2022 14:46

Build Expert

Спросите у Атланта когда будет строить жк на озерной, с декабря 2021 забросил стройку

Что вы несёте? С декабря забросил стройку??? Фото отчеты смотрите на сайте! Точно не с декабря. 

Вы пишите, что не один застройщик не возобновил работы, а тут уже пишете на конкретный ЖК. Чего же не пишите за Вудлайн, Одесский, Атлант в Коцюбинском, Олимпийский??? Если говорить от застройщике  то Антлант очень даже хорошо возобновил работы! А вот точечно к конкретному ЖК, то и на озерном строит, но не так как хотелось инвесторам. 

11 лип 2022 17:32

8Rus88

Что вы несёте? С декабря забросил стройку??? Фото отчеты смотрите на сайте! Точно не с декабря. 

Вы пишите, что не один застройщик не возобновил работы, а тут уже пишете на конкретный ЖК. Чего же не пишите за Вудлайн, Одесский, Атлант в Коцюбинском, Олимпийский??? Если говорить от застройщике  то Антлант очень даже хорошо возобновил работы! А вот точечно к конкретному ЖК, то и на озерном строит, но не так как хотелось инвесторам. 

Вы назвали конкретного застройщика, я Вам ответил. Первый дом жк на озерной с декабря месяца не строится. Смотреть фото на сайте? А мне не нужно смотреть фото на сайте, я каждый месяц езжу на стройку и смотрю что там происходит.

11 лип 2022 19:12

Build Expert

Спросите у Атланта когда будет строить жк на озерной, с декабря 2021 забросил стройку

А давайте з вами, по переуступці, обміняємось житлом? Ви будете спокійні з УБК, і я буду спати спокійно.

12 лип 2022 07:27

А-12 допоможе тільки програма для переселенців. 

12 лип 2022 07:29

Build Expert

А який забудовник зараз нормально працює? Всі встали

Зазирніть в ту ж Скандію, для прикладу, робота там кипить. Так що не треба всіх під одну гребінку. 
В А12 до повномасштабної війни ніхто не хотів нормально будувати, а зараз інвестори можуть взагалі забути про своі квадрати

13 лип 2022 08:53

Axwell



Зазирніть в ту ж Скандію, для прикладу, робота там кипить. Так що не треба всіх під одну гребінку. 
В А12 до повномасштабної війни ніхто не хотів нормально будувати, а зараз інвестори можуть взагалі забути про своі квадрати


Я бы на вашем месте словами не разбрасывался. Все достроят, вопрос когда. Заказчик все же город, и это огромный плюс. Также плюс это то, что там куча льготных квартир. 


Окей. Представим вам завтра дают ключи. И? Заедете делать ремонт вкидывая кучу денег при той ситуации в стране, которая сейчас? Это надо иметь либо очень много лишних денег, либо стальные «нервы». 

Платить за пустую квартиру, пока не закончится война, мне тоже не улыбается. 

Так что лично для себя понял, что наверное это даже ситуативно выгодно, что они так тянут. 

Это лично мое мнение. 


13 лип 2022 19:44

Добрый_вечер

Я бы на вашем месте словами не разбрасывался. Все достроят, вопрос когда. Заказчик все же город, и это огромный плюс. Также плюс это то, что там куча льготных квартир. 


Окей. Представим вам завтра дают ключи. И? Заедете делать ремонт вкидывая кучу денег при той ситуации в стране, которая сейчас? Это надо иметь либо очень много лишних денег, либо стальные «нервы». 

Платить за пустую квартиру, пока не закончится война, мне тоже не улыбается. 

Так что лично для себя понял, что наверное это даже ситуативно выгодно, что они так тянут. 

Это лично мое мнение. 


Ви ж розумієте, що навіть якщо активно піде будівництво до здачі будинку, як мінімум потрібно ще 2 роки, а з тими темпами, як будує УБК то всі 5 років. Як на довго затянеться ця війна, ніхто не знає, а жити людям десь потрібно. 

14 лип 2022 08:30

Є надія

Ви ж розумієте, що навіть якщо активно піде будівництво до здачі будинку, як мінімум потрібно ще 2 роки, а з тими темпами, як будує УБК то всі 5 років. Як на довго затянеться ця війна, ніхто не знає, а жити людям десь потрібно. 

Жить где-то и вкидывать в ремонт для меня это разные понятия. Опять же. Это чисто мое мнение. Я никому ничего не навязываю. 

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .141143. . .153
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше