Подати оголошення

ЖК А12 | УСК | Бровары, ул. Олимпийская, 12а

ЗабудовникУкраїнська будівельна компанія
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 18 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
72з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 19.
11/58%
0/0%
1/5%
0/0%
7/37%
1. . .140142. . .153
12 черв 2022 10:43

Мені тиждень тому парень сказав перезвонити через дві неділі, сказав про те що документи всі передані на добудову будинку, як запрацює програма для переселенців. І просив перезвонити через дві неділі має бути більш точніша інформація . Я спеціально перезвонила через неділю, сказали теж саме і порадили перезвон ити через неділю. В цьому будинку десь 30 -40квартир чекають учасники АТО і УБД , цікаво що їм говорять про будівництво, чому вони не тормошать мерію щоб ті шевелились, адже вони є замовниками.

12 черв 2022 17:06

зрозуміло, ну почекаємо тиждень - два 😅 але на жаль, ми ніяк на це не впливаємо 😞

12 черв 2022 18:08

Можливо це фейк про квартири для військових, щоб заманити потенційних інвесторів? 

12 черв 2022 19:20

Nt_2021

Мені тиждень тому парень сказав перезвонити через дві неділі, сказав про те що документи всі передані на добудову будинку, як запрацює програма для переселенців. І просив перезвонити через дві неділі має бути більш точніша інформація . Я спеціально перезвонила через неділю, сказали теж саме і порадили перезвон ити через неділю. В цьому будинку десь 30 -40квартир чекають учасники АТО і УБД , цікаво що їм говорять про будівництво, чому вони не тормошать мерію щоб ті шевелились, адже вони є замовниками.

У спілці ато списків хто отримуватиме квартири немає. Квартири передаються місту, а вже місто передає спілці ато.

Представники спілки ато в курсі, що забудовник сказав на зустрічі між інвесторами містом і забудовником: грошей немає, квартири не купують, з кредитами особо справи мати не хочуть, будують виключно за рахунок надходжень з рострочок.....

P.S.: не потрібно надіятися на те, що хтось десь чи колись щось зробить, а Ви будете цьому раді.

Що Ви робите для того, щоб прискорити даний процес, щоб якось нажати на те саме місто, чи забудовника?????

Чомусь певна частка інвесторів знайшли один одного і вимагають пояснень від міста і забудовника, разом з тим проводять дуже велику роботу, яку тут краще не озвучувати.


А Ви зателефонували до тих, хто компетентний лише в тому, щоб просто відповісти на дзвінок і типу продати квадрати, а про те, що вони не взмозі добудувати вони Вам не скажуть, лише обіцянки цяцянки

12 черв 2022 19:52

Доброго вечора. Ми не кожного дня купуємо квартири і тим більше не стикалися із такою ситуацією. Люди просто не знають що робити далі.

13 черв 2022 06:01

До війни я особисто кожну неділю зустрічалася з мером та Бабічем з приводу цього будинку. І інформація про кредит це  була з їхніх уст в середині січня. А квартири для АТО і УБД в цьому ж будинку і їх багато, тому що цей будинок будувався для їхніх родин.Це всі дуже гарно знають.

13 черв 2022 14:08

У данного застройщика практически парализованы все стройки, и началось это задолго до 24 февраля. Проблема не в кредитах, квартирах для участников АТО, чём-то ещё. Проблема конкретно в застройщике УСК, так что не верьте никаким отговоркам. У них нет денег строить, всё. И эта проблема возникла более года назад, когда пошла первая волна ощутимого подорожания строительных материалов (и те деньги, которые они взяли с вас, инвесторов, теперь местами не покрывают даже себестоимость строительства, выросшую в 2021 году почти на 40% (про текущую ситуацию и говорить не о чем, в гривне это ещё +30-40% из-за топлива/инфляции)).  

О чём мы говорим, если они даже построенные и уже заселённые дома не вводили в эксплуатацию (тот же Грюнвальд, где люди живут в домах с 2019-2020 годов без документов)? Потому что не хватило денег дотянуть дома требований ДАБИ. Махнули рукой на инвесторов, «я сделяль», живите. Аналогичная история и с iHome. Сходите на их ветки, посмотрите, почитайте отзывы. 

У вас есть один хороший момент: дома строятся по программе от городской администрации и давить надо именно на город, угрожая вывести ситуацию в СМИ — очень хорошо будет смотреть сюжет о том, как городские власти «крышуют» недобросовестного застройщика, строившего дом в том числе и для ветеранов АТО! Пусть воздействуют на УСК, пусть меняют застройщика. Но делать это надо оперативно, пока инфляция не съела последние средства по вашей стройке и пока застройщик УСК не «лопнул», после чего всё встанет на многие годы, завязнув в юридической и бюрократической волоките (можете зайти на ветку Solar City, который настолько погряз в юр.проблемах, что даже Киевгорстрой не может начать достройку объекта за бывшим застройщиком). 

13 черв 2022 19:06

dmvgura

У данного застройщика практически парализованы все стройки, и началось это задолго до 24 февраля. Проблема не в кредитах, квартирах для участников АТО, чём-то ещё. Проблема конкретно в застройщике УСК, так что не верьте никаким отговоркам. У них нет денег строить, всё. И эта проблема возникла более года назад, когда пошла первая волна ощутимого подорожания строительных материалов (и те деньги, которые они взяли с вас, инвесторов, теперь местами не покрывают даже себестоимость строительства, выросшую в 2021 году почти на 40% (про текущую ситуацию и говорить не о чем, в гривне это ещё +30-40% из-за топлива/инфляции)).  

О чём мы говорим, если они даже построенные и уже заселённые дома не вводили в эксплуатацию (тот же Грюнвальд, где люди живут в домах с 2019-2020 годов без документов)? Потому что не хватило денег дотянуть дома требований ДАБИ. Махнули рукой на инвесторов, «я сделяль», живите. Аналогичная история и с iHome. Сходите на их ветки, посмотрите, почитайте отзывы. 

У вас есть один хороший момент: дома строятся по программе от городской администрации и давить надо именно на город, угрожая вывести ситуацию в СМИ — очень хорошо будет смотреть сюжет о том, как городские власти «крышуют» недобросовестного застройщика, строившего дом в том числе и для ветеранов АТО! Пусть воздействуют на УСК, пусть меняют застройщика. Но делать это надо оперативно, пока инфляция не съела последние средства по вашей стройке и пока застройщик УСК не «лопнул», после чего всё встанет на многие годы, завязнув в юридической и бюрократической волоките (можете зайти на ветку Solar City, который настолько погряз в юр.проблемах, что даже Киевгорстрой не может начать достройку объекта за бывшим застройщиком). 

а Ви я бачу великий знаток у подібних ситуаціях?
стільки негативу до забудовника. він канєшно не агонь, але Ви так впевнені, що будівництву "кінець".
Ви також інвестор? 

13 черв 2022 19:28

Давайте підемо на прийом до мера. І потім будемо визначатися куди нам рухатись далі. 

13 черв 2022 20:37

tvoadevonka96

а Ви я бачу великий знаток у подібних ситуаціях?
стільки негативу до забудовника. він канєшно не агонь, але Ви так впевнені, що будівництву "кінець".
Ви також інвестор? 

Це не інвестор. Це Дмитро Гура, проросійський колабораціоніст, який тут ошивається і поливає всіх лайном.

14 черв 2022 08:39

Я інвестор і я теж вже не впевнена чи добудується цей будинок, дивлячись, що вони за минулий рік зробили. ВП і забудовник постійнно брешуть

 та і мерія теж. 

14 черв 2022 08:40

а Ви я бачу великий знаток у подібних ситуаціях?

стільки негативу до забудовника. він канєшно не агонь, але Ви так впевнені, що будівництву "кінець".

Ви також інвестор?

«не агонь»???? 
Серьезно? Вы по «веткам» других проектов УСК прошли, почитали, как я вам рекомендовал? Там уже до СМИ ситуация дошла, люди дороги перекрывают в попытках хоть как-то выйти на связь с УСК или вернуть деньги. И это ещё в мирное время. 

А так-то да, знаток. И потому, упаси Господь, не инвестор в УСК, они у нас в черном списке ещё с 2017 года, когда их бывший подрядчик дал нам информацию о состоянии дел и организации ведения бизнеса у данного застройщика. Я вообще удивлён, что они дотянули до 2022 года с задержками по сдаче в 3-4 года и таким отношением к инвесторам. 
14 черв 2022 12:33

Вчора спілкувалась з затупником міс. гол. Петром Ів..,,Мороз обіцяв розпочати будівництво, ми працюємо над цим, а далі як буде'' така його відповідь.

14 черв 2022 12:49

Инвестор008

Це не інвестор. Це Дмитро Гура, проросійський колабораціоніст, який тут ошивається і поливає всіх лайном.


ОП УСК, что ещё вы придумаете??? Накидаю вам идей: навожу ракеты, развожу дефицитный бензин. Что ещё-то? Я — весь период с 24.02 находился и нахожусь в Киеве, преспокойно занимаюсь своим бизнесом (замечу — более чем публичным, у меня аудитория — многие СМИ позавидуют), предлагал вам дать контакт в СБУ — прямой. Со мной разобрались наконец-то???
 
Вы-то дом почему не строили и не строите? И #опа у вас ещё с 2017 года. 
14 черв 2022 14:27

Nt_2021

Вчора спілкувалась з затупником міс. гол. Петром Ів..,,Мороз обіцяв розпочати будівництво, ми працюємо над цим, а далі як буде'' така його відповідь.

Я вірю, що відновить будівництво, утеплить 5-10 квартир і на тому, гроші закінчаться. І так роками буде. 

14 черв 2022 16:36

Але це не моя вина, я теж бачу що толку ніякого одна імітація будівництва, але 

14 черв 2022 16:48

Будинок що на С Петлюри, там люди ходили роками, але збирались майже всі інвестори кожного разу і на прийом до міс.гол. А у нас міс.рада є замовником цього будівництва тому треба збиратись і йти вирішувати. Лапши вони чимало розвішують, перед виборами сказав Сапожко, що якщо до нового року не добудує Мороз, то будинок передадуть іншому забудовнику, так прописано в договорі про будівництво.А на справді одні обіцянки цяцянки.

15 черв 2022 07:50

dmvgura

«не агонь»???? 
Серьезно? Вы по «веткам» других проектов УСК прошли, почитали, как я вам рекомендовал? Там уже до СМИ ситуация дошла, люди дороги перекрывают в попытках хоть как-то выйти на связь с УСК или вернуть деньги. И это ещё в мирное время. 

А так-то да, знаток. И потому, упаси Господь, не инвестор в УСК, они у нас в черном списке ещё с 2017 года, когда их бывший подрядчик дал нам информацию о состоянии дел и организации ведения бизнеса у данного застройщика. Я вообще удивлён, что они дотянули до 2022 года с задержками по сдаче в 3-4 года и таким отношением к инвесторам. 

звісно, я ознайомлена з іншими "гілками", але знаю людей, вони краще будуть писати про погане, ніж про хороше. яка б не була ситуація.
тому надія ще є! 
будемо сподіватися на краще. якби ми були всі досвідчені, то знали б як впливати на дану ситуацію.
поки чекаємо. 

15 черв 2022 12:59

Мені здається, що чекаємо ми і так дуже довго. Потрібно спробувати. Сходити на прийом в адміністрацію. Нехай нам нададуть відповідь. Нехай бачить,що нам не все рівно на наш будинок. Я підписала договір з УБК ще в червні 2018 року. Вони обіцяли здати будинок в 2019. Вже середина 2022 року, а воз і нині там. Ні грошей, ні квартири.

15 черв 2022 14:23

після мого звернення, мені надали відповідь, що у серпні добудують. 
тепер через війну, можливо затримають.


Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .140142. . .153
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше