Подати оголошення

ЖК Урловский-1 | Киевгорстрой, bUdCapital | ул. Причальная, 11

ЗабудовникBudCapital, Київміськбуд
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 30 906 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
93з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 81.
24/30%
8/10%
19/23%
18/22%
12/15%
1. . .161163. . .182
28 вер 2022 09:10


30 вер 2022 17:36
Уже даже охранник барыгует))) 


06 жовт 2022 04:28

superetandar

Сейчас многие застройщики так и делают: создают видимость строительных работ,чтобы рассрочку люди платили. Тем более опыт имитации работ у КГС солидный-они и до войны это делали))


підскажіть будь-ласка,забудовник(не цього жк) присилає лист що треба платити розстрочку,але сам будинок заморожений,на обєкті окрім охорони нікого не має,десь читав що на стан воєнного часу я маю право не сплачувати розстрочку(точніше мені не буде нерахувовутися пеня)

06 жовт 2022 09:12

stok0v

підскажіть будь-ласка,забудовник(не цього жк) присилає лист що треба платити розстрочку,але сам будинок заморожений,на обєкті окрім охорони нікого не має,десь читав що на стан воєнного часу я маю право не сплачувати розстрочку(точніше мені не буде нерахувовутися пеня)

Вообще,Вы должны со своей стороны выполнять условия договора и платить рассрочку,причём по графику. В свою очередь, застройщик скорее всего в договоре не указал сроки ввода в эксплуатацию(если застройщик КГС -100%)поэтому может строить хоть 10 лет и ничего Вы не сделаете. Тут только общественное давление (объединение инвесторов)поможет,но не факт. Если кратко: вы обязаны платить,а застройщик строит на свое усмотрение.Хочет быстро,хочет медленно

06 жовт 2022 19:10

Сьогодні

07 жовт 2022 10:33

Shapka


Сьогодні

Я так розумію, що повідомлення про відновлення будівництва було тільки для «заспокоєння» інвесторів. Ніяких фактичних робіт не проводиться…

07 жовт 2022 17:56

Lutios

Я так розумію, що повідомлення про відновлення будівництва було тільки для «заспокоєння» інвесторів. Ніяких фактичних робіт не проводиться…

На третьому будинку працювала люлька. Утеплення. Але я бачу лише з цього ракурсу. Можливо, на інших боках будинків робіт проводиться більше

08 жовт 2022 15:46

Позавчора проходив біля вашого жк. Мертві із косами хіба стояли)

09 жовт 2022 09:02

Shapka

На третьому будинку працювала люлька. Утеплення. Але я бачу лише з цього ракурсу. Можливо, на інших боках будинків робіт проводиться більше

Я за весь час,з моменту «відновлення» будівництва, спостерігаю тільки одну людину на третьому будинку, котра з космічною швидкістю утеплює будинок. 

Мені просто смішно, краще б не говорили, що відновлюють, бо це виглядає реально тупо і смішно. КМБ відновлює будівництво - одна людина на 7 будинків …

Дуже цікаво, що ж повинно статися, щоб там працювало постійно хочаб по 5 людей на будинок.  



09 жовт 2022 13:23

Сьогодні взагалі ні душі. Ходив з обоз боків 

11 жовт 2022 11:37

На 3 будинку працює 1 людина

11 жовт 2022 11:37

На інших шести взагалі нікого! Круто відновили роботи))

15 жовт 2022 17:08

Живу в доме напротив. Вчера завезли фуру окон на 4 дом, поднимали 4 или 5 раз. Так же на 3 доме начал работать человек по фасаду и ещё один на 4 доме, итого на 4 доме уже 2 люльки.

15 жовт 2022 20:06

Lets speak

Живу в доме напротив. Вчера завезли фуру окон на 4 дом, поднимали 4 или 5 раз. Так же на 3 доме начал работать человек по фасаду и ещё один на 4 доме, итого на 4 доме уже 2 люльки.

Если вы живёте напротив,сделайте пожалуйста,несколько фото

19 жовт 2022 06:09

superetandar

Если вы живёте напротив,сделайте пожалуйста,несколько фото



19 жовт 2022 10:40

Так, на другому будинку з’явилась людина, а на третьому кудись зникла 😳

То може його просто перекинули з одного на інший?) КМБ і до війни хаотично будував, не звершивши утеплення однієї сторони, перекидали людей на інший будинок

19 жовт 2022 15:10


20 жовт 2022 18:19

Вот и пролетел месяц с момента анонса КМБ о возобновлении строительства нашего ЖК.

Иногда прохожу мимо стройки. Вижу как 1-2 люльки, с 1 рабочим в каждой, перемещаются по фасаду. За лето и осень добавилось остекления в 7м доме. И всё. Я думаю, что остекление, что утепление фасадов КМБ отдал субподрядчикам, которые пытаются выполнить свои обязательства. По остальным видам работ, как я могу судить - полное затишье. И, непонятно когда процесс сдвинется с мертвой точки. Тот-же Грейт строят во-всю. Даже вечером, когда уже темно, вижу движения кранов с прожекторами. А на нашем ЖК, 1-2 раза в неделю кран изменит положение стрелы.

Честно говоря, даже не знаю что делать. Продавать недострой нет смысла. Ждать? Ну ок, если-бы еще было понятно сколько ждать. Не так бесит дальний срок сдачи, сколько неопределенность и постоянные изменения сроков (даже еще до войны).

20 жовт 2022 18:19

Задал вопрос на сайте КМБ по темпам работ и количеству строителей на объекте. А так-же по новым срокам сдачи.

Вот их ответ:


Добрий день. На об"єкті працюють 23 будівельника, ведуться роботи по фасаду, виконується сантехніка, цегляна кладка, встановлення вікон та оздоблення. Терміни введення будуть переглядатися у грудні, коли закінчиться раніше визначена дата.


20 жовт 2022 18:20

На 4му будинку четверо  чоловіків ставлять вікна на 14ому поверсі. Ще щось сьогодні на четвертий будинок підіймав кран. На другому і третьому нікого. Також на 1,5,6, 7 нікого нема 

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .161163. . .182
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше