Подати оголошення

Вышгород, ул. Набережная, 6

ЗабудовникСолодаренко Роман Васильович, ТОВ Вишгород Плаза
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 27 500 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
174з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді.
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
16 жовт 2020 18:20
Забудовник не заслуговує жодної довіри! Замість того, щоб усунути всі недопрацювання по ЖК Велесгард, вони брешуть, що не мають до нього ніякого стосунку! Брехати - це єдине, що вони добре вміють!
Більше трьох років живемо без стабільної напруги, електрика по тимчасових лініях "соплях", які як не порувться, то щось згорить, то ще якась холєра. Напору води нормального немає. Дитячий майданчик - то взагалі СОРОМІЦЬКИЙ СОРОМ цього забудовника! Так зекономити на дітях! Щоб ваші діти на такому майданчику гралися!

Якщо хтось планує купити в цього забудовника квартиру, майте на увазі - може, через пару років, вони вам її і нададуть. Але вони зекономлять на всьому, на чому тільки можна зекономити, і будуть годувати вас брехливими обіцянками кілька років. І вам доведеться вибивати з них те, що вони мали б зробити одразу! А щось вибити не вдасться - будете скидатись всім ЖК на ремонт ям на дорозі, на шлагбаум, на "облагородження" дитячого майданчика, на підключення до РЕС, і ще невідомо на що.

Перестаньте писати, що ви не маєте стосунку до ЖК Велесгард - краще здайте і підключіть нарешті підстанцію та виконайте всі свої обов'язки перед жителями ЖК Велесгард.
Тоді ніхто і не буде писати тут гнівних коментарів.
20 жовт 2020 13:34
Не знаю як буде йти хід будівництва цього об'єкта, але те, що нинішній забудовник не має ніякого відношення до ВЕЛЕСГАРДУ це 100%.
Це взагалі новий забудовник в Вишгороді. Є здані в експлуатацію об'єкти в інших містах України.
Пізніше спробую надати інформацію.
20 жовт 2020 19:08
Ради этого поста и зарегистрировались?
21 жовт 2020 06:41
Не поверите, но именно так и есть ))
21 жовт 2020 09:54
Не знаю як буде йти хід будівництва цього об'єкта, але те, що нинішній забудовник не має ніякого відношення до ВЕЛЕСГАРДУ це 100%.
Це взагалі новий забудовник в Вишгороді. Є здані в експлуатацію об'єкти в інших містах України.
Пізніше спробую надати інформацію.


Цитата:
Не знаю як буде йти хід будівництва цього об'єкта, але те, що нинішній забудовник не має ніякого відношення до ВЕЛЕСГАРДУ це 100%
.

- Вы гарантируете? Вы владелец этой стройки? Потому про 100% могут писать либо владелец, либо отдел продаж.

Цитата:
Це взагалі новий забудовник в Вишгороді. Є здані в експлуатацію об'єкти в інших містах України
.

- уже доказана взаимосвязь с Велесгардом и все знают что это один и тот же застрощик. Прочитайте всю ветку. Как минимум должно смутить что Жежер так же владелец компании "ВЕЛЕССІТІ"
https://ring.org.ua/edr/uk/company/41487415

Цитата:
Пізніше спробую надати інформацію

- Почему не сейчас?
23 жовт 2020 14:39
Kvak
Я нічого не буду нікому доводити, просто самі собі дайте відповідь на питання:
Яке має відношення нормальна інтеллегентна людина до, наприклад, "наркомана чи алкоголіка" у якого вона купла, наприклад, квартиру.

Окреме питання до zorya_m annn.net навіщо карму ріжете :)
24 жовт 2020 05:03
Отдел продаж, Доброе утро! Скиньте фото стройки и что там вообще происходит?
24 жовт 2020 19:19
Kvak
Я нічого не буду нікому доводити, просто самі собі дайте відповідь на питання:
Яке має відношення нормальна інтеллегентна людина до, наприклад, "наркомана чи алкоголіка" у якого вона купла, наприклад, квартиру.

Окреме питання до zorya_m annn.net навіщо карму ріжете :)

По-перше, це не карма, а репутація. А, по-друге, людина, яка стає на захист недобросовісного забудовника і бреше, не викликає у мене ані поваги, ані довіри.
20 лист 2020 11:20
По-перше, це не карма, а репутація. А, по-друге, людина, яка стає на захист недобросовісного забудовника і бреше, не викликає у мене ані поваги, ані довіри.

Ех, якби я шукав вашої поваги або довіри ...
А так, що мені залишається сказати?
Амінь!
05 лют 2021 19:22
Хто небудь Ще живий на Форумі? чи все вже завмерло? Ні фото ні постів. Хто поряд буває зробіть фото.
07 лют 2021 17:16
Вышгород плаза, скиньте фото строительства
01 квіт 2021 10:58
Доброго дня усім! На дату 07.03.2021
09 квіт 2021 19:11
08.04.2021
04 черв 2021 08:51
Ооооооо, заявленный "бизнес-класс", а парковки вокруг 0 целых 0 десятых.
Уже бегают по соседним домам и ОСББ, чтобы согласовать размещение своих паркомест в чужих дворах, поскольку при сдаче к эксплуатацию будут проблемы с ГАСИ. А изначально так заливались и рассказывали, что запроектирован подземный паркинг...
11 груд 2021 11:46

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

22 черв 2023 07:49

Є якісь новини?хто інвестор,відпишіть будь-ласка

20 лип 2023 18:46


04 вер 2023 17:08


15 вер 2023 13:54


21 вер 2023 12:07


Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше