Подати оголошення

ЖК Форест | Спецжитлофонд | ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема

ЗабудовникСпецжитлофонд, ФК Житло-инвест
Здача ЖК2021 - 2022 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
95з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 40.
6/15%
9/23%
9/23%
11/28%
5/13%
1. . .9597. . .100
07 бер 2023 18:37

Сальвадор1

Ми тут вже не обговорювали, що нам потрібно написати колективне звернення. Так ось сьогодні, 7 березня о 19:00 біля будівництва будинку зі сторони шиномонтажу збиратимуться підписи інвесторів ЖК «Форест» для колективної заявки на будівництво нашого будинку. Так що якщо хто-то хоче приєднатися, то приходите і ви.

якісь документи потрібні для цього

07 бер 2023 21:53

Ой, к сожалению, только сейчас прочла о том, что сегодня собирали подписи, ещё можно как-то присоединиться, подписать? Живём совсем рядом со стройкой...

08 бер 2023 07:07

tilia

Обязательно буду, спасибо! 

Не знали,тоже хотим подписать

08 бер 2023 14:25

Тільки прочитав.Куди підійти щоб підписати. 

08 бер 2023 14:26

Звертаюсь до адміна. Коли до мене приходить повідомлення  Я нажимаю щоб подивииись і замість повідомлення на єкрані білий лист. Така сітуація склалась більше року назад. Я вже звертався з цього приводу до адміна. При цьому така сітуація тільки коли захожу с компьютера на форум. Зараз перший раз зайшов на форум з телефона Подивимось що буде.Файли повфдомлень які не відкриваються Я вже пересилав. Чекаю відповіді.

08 бер 2023 14:27

зиндомир

Звертаюсь до адміна. Коли до мене приходить повідомлення  Я нажимаю щоб подивииись і замість повідомлення на єкрані білий лист. Така сітуація склалась більше року назад. Я вже звертався з цього приводу до адміна. При цьому така сітуація тільки коли захожу с компьютера на форум. Зараз перший раз зайшов на форум з телефона Подивимось що буде.Файли повфдомлень які не відкриваються Я вже пересилав. Чекаю відповіді.

Доброго дня. Вам треба очистити кеш вашого браузера 

08 бер 2023 21:17

Я підписаний на декільках форумах такої проблеми там нема. Те що Ви порадили  зроблю. Таку операцію Я переодично провожу.

08 бер 2023 21:17

І я не проти приєднатись до звернення 

08 бер 2023 21:17

зиндомир

Звертаюсь до адміна. Коли до мене приходить повідомлення  Я нажимаю щоб подивииись і замість повідомлення на єкрані білий лист. Така сітуація склалась більше року назад. Я вже звертався з цього приводу до адміна. При цьому така сітуація тільки коли захожу с компьютера на форум. Зараз перший раз зайшов на форум з телефона Подивимось що буде.Файли повфдомлень які не відкриваються Я вже пересилав. Чекаю відповіді.

В мене було таке саме, поки не відключила блокатор реклами на хромі. Якщо у вас стоїть щось подібне, зробіть для цієї адреси виняток, щоб воно при переході сюди не працювало. Тоді форум буде коректно відображатись.

09 бер 2023 03:46

Я також тільки побачила,куди можна підійти щоб підписати 

09 бер 2023 07:45

І я б підійшла

09 бер 2023 11:24

Доброго дня. Готовий також приєднатись, якщо є можливість

11 бер 2023 07:57

Я так розумію, що підписів зібрано в підсумку небагато. Може, якщо є сенс, спробуємо зібратись ще? Тіки зробіть оповіщення заздалегідь. До прикладу, в цю неділю, післязавтра.


Доречі, мешканці гуртожитку приєднались? Чи може їх покликать теж?

11 бер 2023 07:57

Как связаться с другими инвесторами жк Форест,я тоже инвестор,коллективное письмо можно будет ещё подписать?Надо ,что бы не замораживали стройку на года ,списывая все на войну .Я звонила ,ещё про тендер ничего не понятно ,все стоит на месте ,это ужас

12 бер 2023 21:37

Всім доброго вечора. Ми из 4 секції. Я зараз закордоном, як бути якщо хочу теж приєднатися але відстань не дозволяє? Може якийсь електронний підпис організувати, чи що робити. Ми , дай Бог, повернемся тільки влітку

13 бер 2023 19:24

Всім доброго вечора. Бажаю також приєднатись до підписів 4 секція, якщо є можливість.

14 бер 2023 21:23

Всім доброго вечора. Бажаю також приєднатись до підписів 5 секція, якщо є можливість.

18 бер 2023 09:00

Хоть кому-то везёт))

18 бер 2023 09:01


18 бер 2023 15:52

Друзья, спасибо всем, кто хочёт быть полезным и сообща действовать. Подписи  - не самое главное, мы собрали сколько успели, остальные сейчас не играют большой роли. На встрече с мэром, которая была вчера, выяснили, что весной должны стартовать работы. 

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .9597. . .100
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше