ул. Петра Калнышевского, 6 (ул. Майорова) - "Фундамент"
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 168.
| 13/8% | ||
| 22/13% | ||
| 38/23% | ||
| 63/38% | ||
| 32/19% |
инвестор из 8
ии
Ветеран
1 975
27 грудня 2015
09 вер 2016 12:54
у вас есть что по объекту написать? есть полезная или новая инфо?- пишите тут
а если вам охота с кем нибуть попререкаться "ни о чем", обвинить во всем евреев и так далее, то это как раз к вам относится:
" Вы не туда зашли, вам к бабушкам надо на лавочку, вы там будете как раз в тренде..."
а если вам охота с кем нибуть попререкаться "ни о чем", обвинить во всем евреев и так далее, то это как раз к вам относится:
" Вы не туда зашли, вам к бабушкам надо на лавочку, вы там будете как раз в тренде..."
Sosedka74
S
Новачок
10
05 вересня 2016
09 вер 2016 16:09
Новые фото:)
тина222
т
Постійний користувач
223
13 листопада 2011
09 вер 2016 16:55
Спасибо за фото!
А шо ж они пишут, что закончили утепление первой секции, если торец слева еще и не начат даже? Еще и не понятно, что там с внутренней стороны твориться...
А шо ж они пишут, что закончили утепление первой секции, если торец слева еще и не начат даже? Еще и не понятно, что там с внутренней стороны твориться...
Lena_G
L
Користувач
92
20 листопада 2015
09 вер 2016 17:26
Уважаемые представители Фундамента, подскажите, когда начнется утепление второй секции и остеклят оставшиеся окна? Не хотелось бы, чтоб это делалось когда совсем уж похолодает.
Sanuch
Новачок
19
05 лютого 2016
09 вер 2016 18:22
"ФУНДАМЕНТ" написал на официальном сайте: БУДІВЕЛЬНА ГРУПА «ФУНДАМЕНТ» ВИСЛОВЛЮЄ СВОЮ ПІДТРИМКУ ХК “КИЇВМІСЬКБУД”
Компанія «Київміськбуд» оголосила про припинення будівельних робіт на своїх об’єктах у зв'язку з ситуацією, що сталася минулої ночі на будівництві в Святошинському районі та вранці під офісом Київміськбуду.
Будівельна група «Фундамент» повністю підтримує ХК “Київміськбуд”, а також звертається до чиновників усіх рівнів з вимогою докласти максимальних зусиль для якнайшвидшого вирішення цієї проблеми та недопущення виникнення схожих інцидентів у майбутньому.
Нижче наводимо заяву ПАТ «ХК «Київміськбуд»:
«Події, що відбулися сьогодні вночі та зранку під офісом “Київміськбуду” змушують нас іти на кардинальні міри. Ми зупиняємо усе своє будівництво та оголошуємо страйк доти, доки агресивні провокації та напади на законослухняних підприємців не припиняться!
Рейдерська атака на будівельний майданчик ХК “Київміськбуд” вже призвела до жертв серед будівельників, які не мають жодного відношення до амбіцій проплачених кимось тітушок. Сьогодні вранці від димових шашок та вибухових пристроїв, які кидали у офіс “Київміськбуд” агресивні молодики із символікою батальйону Азов на одязі, могли зашкодити дітям, які йшли до шкіл поблизу, студентам інституту із сусідньої будівлі, мирним жителям столиці, які вранці йшли на роботу.
Ми вимагаємо у всіх, хто зацікавлений у розпаленні цієї ворожнечі, негайно зупинитися! Ваші фінансові чи піарні інтереси не варті здоров’я людей! Ви нічого не досягнете таким чином, окрім чергового ганебного скандалу навколо України, про який дізнається весь світ! Ви вбиваєте і без того слабку економіку країни, знищуєте усі сподівання на покращення інвестиційного клімату, ви змушуєте людей тікати з країни!
Ми закликаємо Міністра внутрішніх справ, очільників поліції, народних депутатів та усіх небайдужих до майбутнього нашої держави, негайно втрутитись у цю ганебну ситуацію та покарати винних так, щоб “мода” на рейдерські захоплення повністю законних будівництв у нашій країні нарешті перестала приносити дивіденди тим, хто за це платить! Боріться із корупцією та забудовниками, які роками порушують закон та обманюють тисячі українців, а нам, чесним, законослухняним підприємцям, які сумлінно приносять гроші у бюджет, дайте нормально працювати!
Ми оголошуємо безстроковий страйк, зупиняємо усі свої роботи до того моменту, поки нашим працівникам більше не треба буде боятися виходити на будівельний майданчик. Тепер наші інвестори – тисячі киян, які чекають на власне житло – разом із нами будуть вимагати від вас нарешті перейти до рішучих дій та захистити чесний бізнес від рейдерів.»
© Офіційна заява ПАТ «ХК «Київміськбуд»
та будівельної громади столиці
09.09.2016
Прочитали, ознакомились и сделали вывод... Вы как и все слуги народа, работайте и содержитесь на деньги инвесторов и мои лично, так что займитесь делом (а у Вас есть чем заняться). Делайте своё дело и Вам за это воздаться !!! Глупости могут многие, а ВЫ сделайте не глупости!
Компанія «Київміськбуд» оголосила про припинення будівельних робіт на своїх об’єктах у зв'язку з ситуацією, що сталася минулої ночі на будівництві в Святошинському районі та вранці під офісом Київміськбуду.
Будівельна група «Фундамент» повністю підтримує ХК “Київміськбуд”, а також звертається до чиновників усіх рівнів з вимогою докласти максимальних зусиль для якнайшвидшого вирішення цієї проблеми та недопущення виникнення схожих інцидентів у майбутньому.
Нижче наводимо заяву ПАТ «ХК «Київміськбуд»:
«Події, що відбулися сьогодні вночі та зранку під офісом “Київміськбуду” змушують нас іти на кардинальні міри. Ми зупиняємо усе своє будівництво та оголошуємо страйк доти, доки агресивні провокації та напади на законослухняних підприємців не припиняться!
Рейдерська атака на будівельний майданчик ХК “Київміськбуд” вже призвела до жертв серед будівельників, які не мають жодного відношення до амбіцій проплачених кимось тітушок. Сьогодні вранці від димових шашок та вибухових пристроїв, які кидали у офіс “Київміськбуд” агресивні молодики із символікою батальйону Азов на одязі, могли зашкодити дітям, які йшли до шкіл поблизу, студентам інституту із сусідньої будівлі, мирним жителям столиці, які вранці йшли на роботу.
Ми вимагаємо у всіх, хто зацікавлений у розпаленні цієї ворожнечі, негайно зупинитися! Ваші фінансові чи піарні інтереси не варті здоров’я людей! Ви нічого не досягнете таким чином, окрім чергового ганебного скандалу навколо України, про який дізнається весь світ! Ви вбиваєте і без того слабку економіку країни, знищуєте усі сподівання на покращення інвестиційного клімату, ви змушуєте людей тікати з країни!
Ми закликаємо Міністра внутрішніх справ, очільників поліції, народних депутатів та усіх небайдужих до майбутнього нашої держави, негайно втрутитись у цю ганебну ситуацію та покарати винних так, щоб “мода” на рейдерські захоплення повністю законних будівництв у нашій країні нарешті перестала приносити дивіденди тим, хто за це платить! Боріться із корупцією та забудовниками, які роками порушують закон та обманюють тисячі українців, а нам, чесним, законослухняним підприємцям, які сумлінно приносять гроші у бюджет, дайте нормально працювати!
Ми оголошуємо безстроковий страйк, зупиняємо усі свої роботи до того моменту, поки нашим працівникам більше не треба буде боятися виходити на будівельний майданчик. Тепер наші інвестори – тисячі киян, які чекають на власне житло – разом із нами будуть вимагати від вас нарешті перейти до рішучих дій та захистити чесний бізнес від рейдерів.»
© Офіційна заява ПАТ «ХК «Київміськбуд»
та будівельної громади столиці
09.09.2016
Прочитали, ознакомились и сделали вывод... Вы как и все слуги народа, работайте и содержитесь на деньги инвесторов и мои лично, так что займитесь делом (а у Вас есть чем заняться). Делайте своё дело и Вам за это воздаться !!! Глупости могут многие, а ВЫ сделайте не глупости!
Domik Ai
штучний інтелект
38 100
09 вересня 2019
09 вер 2016 20:33
На будівельному майданчику по Майорова, 6 завершено утеплення першої секції.
Проводяться внутрішні штукатурні роботи.
Також завезено ліфтове обладання, йде підготовка ліфтових шахт для монтажу кабін.
Kassi
K
Користувач
94
09 квітня 2016
09 вер 2016 23:37
09.09.2016
Прочитали, ознакомились и сделали вывод... Вы как и все слуги народа, работайте и содержитесь на деньги инвесторов и мои лично, так что займитесь делом (а у Вас есть чем заняться). Делайте своё дело и Вам за это воздаться !!! Глупости могут многие, а ВЫ сделайте не глупости![/quote]
Согласна на 1000000%
Прочитали, ознакомились и сделали вывод... Вы как и все слуги народа, работайте и содержитесь на деньги инвесторов и мои лично, так что займитесь делом (а у Вас есть чем заняться). Делайте своё дело и Вам за это воздаться !!! Глупости могут многие, а ВЫ сделайте не глупости![/quote]
Согласна на 1000000%
Guest7
G
Новачок
6
28 серпня 2016
11 вер 2016 15:36
Всем добрый вечер.
Свежие фотки
Свежие фотки
Kassi
K
Користувач
94
09 квітня 2016
11 вер 2016 19:36
Спасибо!
Jurists
Постійний користувач
407
03 вересня 2009
12 вер 2016 08:52
Цитата "инвестор из 8":и мне лично не безразлично как обстоят дела у застройщика "фундамент", который мой дом тоже строит как генподрядчик.
давайте не путать понятия заказчик и подрядчик.
ЗУ "Про арх.діяльність":
" замовник - фізична або юридична особа, яка має у власності або у користуванні земельну ділянку, подала у встановленому законодавством порядку заяву клопотання) щодо її забудови для здійснення будівництва ..."
В нашем случае заказчиком строительства является ТОВ "Азур груп". Подрядчиком является БГ "Фундамент". Именно заказчик является собственником объекта строительства и имеет право продавать в нем квартиры. Подрядчик - лицо, которое выполняет строительные работы в интересах заказчика на платной основе.
Вопрос Инвестору 8: кто имеет обязательства перед инвесторами Майорова 6, заказчик Азур груп или подрядчик Фундамент?
olger
o
Постійний користувач
140
11 січня 2016
12 вер 2016 11:05
Хочу задать вопрос "инвестору 8". Вы говорили,что являетесь инвестором разных объектов от разных застройщиков,упоминали стройки от Аркады. Вопрос: знакома ли вам ихняя стройка "Патриотика". Как там обстоят дела? Если знаете-ответьте.
G00DWIN
Користувач
42
26 серпня 2015
12 вер 2016 11:24
по ходу, отжали у нас форум. пошло обсуждение всего кроме стройки Майорова.
рейдеры форумские... депутатов вспоминали, другие стройки обсуждали, за других застройщиков радовались, своего в грязи вываляли.
ну тогда ответьте мне на следующие вопросы: что с обратной стороны Луны и как красиво трудоустроиться в Канаде.
Slipknot
S
Новачок
16
25 грудня 2015
12 вер 2016 21:16
Коллеги, свежие фото хода работ по первой секции.
Alex Galdinin
Користувач
25
13 вересня 2016
13 вер 2016 14:21
А по второй секции фото?
Slipknot
S
Новачок
16
25 грудня 2015
13 вер 2016 14:44
Цитата "Alex Galdinin":А по второй секции фото?
Там изменений нет.
тина222
т
Постійний користувач
223
13 листопада 2011
13 вер 2016 15:08
По второй стеклят по-тихоньку (очень по-тихоньку)... Первую вроде красить сегодня начали.
Alex Galdinin
Користувач
25
13 вересня 2016
19 вер 2016 06:17
Alex Galdinin
Користувач
25
13 вересня 2016
19 вер 2016 06:18
Фото сделано 17.09 по состоянию на 15:00. Работа кипела полным ходом.
Kassi
K
Користувач
94
09 квітня 2016
19 вер 2016 06:26
Спасибо за фото!
kvika
k
Користувач
29
22 грудня 2015
19 вер 2016 13:46
Сегодня уже начали красить в цвете
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 черга | GEOS | Київ, вул. Новопольова, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Київ, вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька)18.062 012
- Дім 17 | ЖК Eврика17.06752
- ЖК Родинний затишок | Киев, б-р Ярослава Гашека, ул. Лохвицкая16.06413
- ЖК Флагман | Киев, пер. Лобачевского, 716.061 058
- ЖК Kaskad Residence | ІнтерГал-Буд | Київ, вул. Причальна, 5а13.061
- Чи варто зараз купувати нерухомість?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Что подарить мужчине?22.05353
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Электрик Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
- Входные и межкомнатные двери, продажа, изготовление, установка13.0436
- Своя машина или такси?07.04538
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше