ЖК "Лидер", ул. Андрющенко, 6г - "Интергал Буд"
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 181.
| 28/15% | ||
| 21/12% | ||
| 51/28% | ||
| 53/29% | ||
| 28/15% |
Antitentyra
Постійний користувач
213
29 грудня 2013
06 груд 2014 14:31
Також додаю декілька свіжих фотографій знятих годину тому. Забор вояки вже поставили і зараз монтують ворота. Над парадними входами прикручують новорічні гірлянди, ремонти шумлять на поверхах не дивлячись на суботу.
FlyingDog
F
Постійний користувач
120
02 травня 2014
06 груд 2014 18:26
Цитата "Antitentyra":
Я брав у копію ЖЕКу минулого тижня, але якість не дуже, бо сфоткано без сканеру.
Спасибо,да действительно нерозборчиво.
FlyingDog
F
Постійний користувач
120
02 травня 2014
06 груд 2014 20:39
Цитата "FlyingDog":
Спасибо,да действительно нерозборчиво.
Вот увеличил,вроде от стены в маленькой комнате до трассы:110?Сравнивал с 1-й секцией там 140.
Antitentyra
Постійний користувач
213
29 грудня 2013
07 груд 2014 10:40
Цитата "FlyingDog":
Вот увеличил,вроде от стены в маленькой комнате до трассы:110?Сравнивал с 1-й секцией там 140.
Якщо ви про маленьку кімнату в квартирі 66.52, то так, на плані другої секції позначено саме 110
FlyingDog
F
Постійний користувач
120
02 травня 2014
07 груд 2014 20:17
Цитата "Antitentyra":
Якщо ви про маленьку кімнату в квартирі 66.52, то так, на плані другої секції позначено саме 110
Cпасибо,да речь о ней.
vivvera
v
Постійний користувач
187
26 травня 2009
08 груд 2014 10:06
В последнее время никто с ЖЕКои договор не заключал? Как быстро и какие нюансы? Я им позвоню, но хотелось бы услышать "живые" истории
NatalyaB
N
Новачок
7
12 листопада 2014
08 груд 2014 21:30
Цитата "Andrey2k":
Добрый день , я Ваш сосед со 2й секции 23эт/81.4м2(2х комн.).
"знайшовся" )
Доброго дня, Andrey2k. Не маю можливості писати особисті повідомлення, тому пишу тут.
Сьогодні ввечері були в нашій квартирі (2 секція, 22 поверх, 76,99 м, тобто під вашою квартирою). Стіни, частина стелі і майже вся підлога лоджії на кухні мокрі, зовні вікна покриті льодом (який далі спускається на кілька поверхів вниз) і з вашого балкону звисають велетенські борулі.
Не зовсім розумію як, але факт, що від вас (або ще вище) щось тече.
Завтра будемо залучати жек до вирішення даної ситуації. Було б добре, якщо б ми скооперувались по даному питанню.
Можливо, ця проблема зачепила і інших сусідів по стояку.
galall
g
Новачок
7
05 листопада 2014
09 груд 2014 11:04
Цитата "NatalyaB":
Доброго дня, Andrey2k. Не маю можливості писати особисті повідомлення, тому пишу тут.
Сьогодні ввечері були в нашій квартирі (2 секція, 22 поверх, 76,99 м, тобто під вашою квартирою). Стіни, частина стелі і майже вся підлога лоджії на кухні мокрі, зовні вікна покриті льодом (який далі спускається на кілька поверхів вниз) і з вашого балкону звисають велетенські борулі.
Не зовсім розумію як, але факт, що від вас (або ще вище) щось тече.
Завтра будемо залучати жек до вирішення даної ситуації. Було б добре, якщо б ми скооперувались по даному питанню.
Можливо, ця проблема зачепила і інших сусідів по стояку.
вдячна вам за інформацію, сьогодні вранці поїхала туди. В нас 2 секція,20поверх,76.99.Затопило пів лоджії(але води вже не було, лише мокрі плями), і зовсім трошки стіну лоджії. Куток вікна лоджіі частково під льодом. Пішла в ЖЕК, вони направили до прораба Сергія, прораб Сергій - до сантехніка....Сергій сказав, що це сталося, коли запускали опалення, виною тому - неправильна робота сантехніка... Я відкрила двері з лоджіі на кухню, тому що в кухні досить тепло, через пару днів приїду гляну..
uda4a
u
Користувач
53
11 березня 2013
09 груд 2014 11:46
В каком банке нормальный % за перевод наличных денег физическим лицом за очередной платеж. Раньше платили через банк "Кипр", было очень выгодно. Там была фиксированная цена за обслуживание (год назад - 70 гр.)
Neighbor
N
Користувач
62
22 жовтня 2013
09 груд 2014 14:25
Цитата "vivvera":В последнее время никто с ЖЕКои договор не заключал? Как быстро и какие нюансы? Я им позвоню, но хотелось бы услышать "живые" истории
И нам интересно. Кто разбирался с Договорами ЖЭКа? Какие плюсы и минусы для себя нашли... все ли устроило и с чем не согласны???
Saho_
S
Новачок
12
21 листопада 2014
09 груд 2014 17:49
Цитата "NatalyaB":
Доброго дня, Andrey2k. Не маю можливості писати особисті повідомлення, тому пишу тут.
Сьогодні ввечері були в нашій квартирі (2 секція, 22 поверх, 76,99 м, тобто під вашою квартирою). Стіни, частина стелі і майже вся підлога лоджії на кухні мокрі, зовні вікна покриті льодом (який далі спускається на кілька поверхів вниз) і з вашого балкону звисають велетенські борулі.
Не зовсім розумію як, але факт, що від вас (або ще вище) щось тече.
Завтра будемо залучати жек до вирішення даної ситуації. Було б добре, якщо б ми скооперувались по даному питанню.
Можливо, ця проблема зачепила і інших сусідів по стояку.
Соседи, добрый вечер!
Сегодня зашел в свою квартиру (2 секция 24 этаж 81,4 кв). Потоп произошел в моей кухне (некачественно установленный радиатор) Поскольку ремонт еще не делаю и постоянного доступа к квартире еще нет , сегодня удалось только поставить всех в известность. Сергей обещал завтра установить сушку. Советую после и ваши перекрытия высушить. Завтра все еще проверю.
Summer01
S
Постійний користувач
171
10 грудня 2013
09 груд 2014 19:19
Цитата "uda4a":В каком банке нормальный % за перевод наличных денег физическим лицом за очередной платеж. Раньше платили через банк "Кипр", было очень выгодно. Там была фиксированная цена за обслуживание (год назад - 70 гр.)
Сбербанк России переводит деньги по Украине без %.
Плата в месяц за расчетный счет, открытый на физ.лицо - 10 грн.
Перевод осуществляется вами самостоятельно через интернет-банкинг.
Пополнение счета через кассы банка - так же без %.
Stefany
S
Користувач
53
11 листопада 2014
09 груд 2014 21:55
Цитата "uda4a":В каком банке нормальный % за перевод наличных денег физическим лицом за очередной платеж. Раньше платили через банк "Кипр", было очень выгодно. Там была фиксированная цена за обслуживание (год назад - 70 гр.)
мы платили в Юникредите (система Unipay) - до 250 грн за платеж
mmalahit
Користувач
32
05 листопада 2014
10 груд 2014 21:36
Цитата "uda4a":В каком банке нормальный % за перевод наличных денег физическим лицом за очередной платеж. Раньше платили через банк "Кипр", было очень выгодно. Там была фиксированная цена за обслуживание (год назад - 70 гр.)
В Юникредите открытие текущего счета выполняется моментально и бесплатно. Нужен паспорт и код.
Плата за обслуживание и закрытие счета отсутствует.
Зачисление наличных на счёт без комиссии.
Платеж через интернет банкинг на счёт юр лица в юникредите 10 коп за платеж (списывается с текущего счета), выполняется мгновенно.
Как по мне - дешевле и удобнее трудно найти.
Тарифы
//www.unicredit.ua/download_center/downl oad/476/f.fileua/
//www.unicredit.ua/download_center/downl oad/460/f.fileua/
NatalyaB
N
Новачок
7
12 листопада 2014
11 груд 2014 23:44
Цитата "Saho_":
Соседи, добрый вечер!
Сегодня зашел в свою квартиру (2 секция 24 этаж 81,4 кв). Потоп произошел в моей кухне (некачественно установленный радиатор) Поскольку ремонт еще не делаю и постоянного доступа к квартире еще нет , сегодня удалось только поставить всех в известность. Сергей обещал завтра установить сушку. Советую после и ваши перекрытия высушить. Завтра все еще проверю.
Сьогодні ввечері знову неприємні новини по стояку 2-кімнатних квартир 76,99 в другій секції. Цього разу вода іде у ванній. У нас (22 поверх) вода тече зі стелі по стіні біля труб і на підлозі калюжа на півванни. При чому вдень було сухо. На наше прохання консьєржка викликала сантехніка (це було в десятій вечора), який приїхав п'яний і крім матів, нічого не міг виговорити. Через деякий час приїхав інший сантехнік (можливо, і не сантехнік, він не представився), який централізовано перекрив воду на стояку і спустив лишню з труб. Зранку вони мають розібратись, що саме тече і де. Після перекриття води капати зі стелі і стікати по стіні не переставало. Надіюсь, до ранку ситуація не надто погіршиться.
До речі, Saho, поділіться, будь ласка, враженнями, який ефект від жеківської сушки. У нас лоджія досі вся мокра, хочемо поставити там власний обігрівач, який видуває гаряче повітря.
Saho_
S
Новачок
12
21 листопада 2014
12 груд 2014 00:03
Пока эффекта никакого... в ванной тоже лужа возле труб, но небольшая, 3 трубы проходят - холодная, горячая и с которой течет..
Radist34
R
Перехожий
1
23 жовтня 2014
12 груд 2014 08:48
Добрый день
Вопрос к владельцам двушек (66м2).
Кто-нибудь менял, или планирует поменять местами большую комнату и кухню?
Поделитесь плиз опытом в плане официального оформления (либо не официального).
Вопрос к владельцам двушек (66м2).
Кто-нибудь менял, или планирует поменять местами большую комнату и кухню?
Поделитесь плиз опытом в плане официального оформления (либо не официального).
Brabus
B
Користувач
51
15 березня 2014
12 груд 2014 09:08
Сегодня получил ключи от квартиры, и обнаружил порыв в системе отопления. Прилично залило холл. Обратился в ЖЕК и застройщикам с просьбой в ближайшее время устранить поломку. Посмотрим, как оперативно решать вопрос.
NatalyaB
N
Новачок
7
12 листопада 2014
12 груд 2014 09:19
Цитата "Saho_":Пока эффекта никакого... в ванной тоже лужа возле труб, но небольшая, 3 трубы проходят - холодная, горячая и с которой течет..
Saho, а ви повідомляли жеківського сантехніка про те, що там тече? Він нам сказав, що не знав, що по стояку протікає вода.
Antitentyra
Постійний користувач
213
29 грудня 2013
12 груд 2014 10:08
Цитата "Radist34":Добрый день
Вопрос к владельцам двушек (66м2).
Кто-нибудь менял, или планирует поменять местами большую комнату и кухню?
Поделитесь плиз опытом в плане официального оформления (либо не официального).
Розглядав спочатку такий варіант, але оскільки офіційно це заборонено, то відмовився. Неофіційно можна роботи все що завгодно, бо пришестя "жити по-новому" поки що не відбулось. Монтажники кондиціонеру наприклад пропонували просвердлити для траси моноліт, щоб зекономити на метрах бо "всі так роблять". Я проти.
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше