ЖК Абрикосовый | Киевгорстрой | ул. Абрикосовая, ул. Жулянская
Забудовник | Київміськбуд |
Здача ЖК | 2022 р. |
Планування | від 25 551 Грн/м² |
9/13% | ||
14/19% | ||
22/31% | ||
14/19% | ||
13/18% |
1t
Встречи, разговоры,...
Но главный вопрос--
Кто даст денег КМБ для достройки ЖК--
не поднимался.
Очень повеселило-- когда подключат комуникации до УЖЕ СДАНЫХ ЖК🤣🤣-- а как их приняли в эксплоатацию без них?????--- в общем УКРБУД-- 2.
Неужели кто-то задал ГЛАВНЫЙ вопрос : деньги кто даст?? Два месяца обсуждают петицию, реакцию и т.д. ,а главный вопрос - без ответа!

superetandar
Неужели кто-то задал ГЛАВНЫЙ вопрос : деньги кто даст?? Два месяца обсуждают петицию, реакцию и т.д. ,а главный вопрос - без ответа!
КМДА відмовила голові "Київміськбуду" Ігорю Кушніру у фінансуванні на загальну суму в 1,3 млрд грн (1 млрд у вигляді докапіталізації та 300 млн грн інвестицій у квартири). Будівництво стало, а найбільший забудовник столиці фактично відмовився на межі банкрутства.
Водночас сам Кушнір фінансових проблем не має. За час керівництвом компанією його родина стала однією з найбагатших у столиці. Десятки об'єктів нерухомості оформлено на самого Кушніра. Але найдорожчі активи: літак, елітні квартири, компанії оформлені на дружину та дітей Кушніра . Поки інвестори у ЖК "Київміськбуд" залишаються без житла, за яке вже заплатили, голова компанії подорожує за кордон і розмірковує про те, що під час війни він має право здавати будинки хоч без фасадів.
Про те, як Ігор Кушнір довів "Київміськбуд" до кроку від банкрутства, читайте у матеріалі OBOZREVATEL. https://finance.obozrevatel.com/ukr/economy/kushnir-vede-kiivmiskbud-do-bankrutstva-kmda-vidmovilasya-dati-milyard-a-zhitlo-investoriv-opinilosya-pid-zagrozoyu.htm
На сайті КМБ повідомили, що відновили роботи! Треба перевірити!
member269492
На сайті КМБ повідомили, що відновили роботи! Треба перевірити!
Сьогодні прийшла розсилка про відновлення будівництва на 4 об'єктав КМБ. І наш Абрикосовий в списку!
Відновлено зовнішні роботи на одному з будинків!
nornir
Відновлено зовнішні роботи на одному з будинків!
К сожалению, работы по фасаду никак не приближают сдачу ЖК в эксплуатацию( фасадные работы в нашем ЖК начались еще в 2021г. или даже 2020г. и не закончились досихпор) -- это просто отвлечение внимания !!!!-- эти работы абсолютно никак не приближают сдачу ЖК.
Ключевым для нашего ЖК- это прокладка комуникаций!!!-- к которым даже не приступали! !!

1t
К сожалению, работы по фасаду никак не приближают сдачу ЖК в эксплуатацию( фасадные работы в нашем ЖК начались еще в 2021г. или даже 2020г. и не закончились досихпор) -- это просто отвлечение внимания !!!!-- эти работы абсолютно никак не приближают сдачу ЖК.
Ключевым для нашего ЖК- это прокладка комуникаций!!!-- к которым даже не приступали! !!
А ви впевнені, що їх не виконали на етапі фундаменту ? Тому, що я пам’ятаю ще років 10 назад там було все перерито і вели комунікації.

StepAnel
А ви впевнені, що їх не виконали на етапі фундаменту ? Тому, що я пам’ятаю ще років 10 назад там було все перерито і вели комунікації.
Ну і фасадні роботи також наближають до здачі в експлуатацію. В експлуатацію не здадуть поки не будуть виконані всі роботи про проекту. Звичайно хотілось би, щоб все швидше будували
Одна людина на фасаді це сильно(
StepAnel
Ну і фасадні роботи також наближають до здачі в експлуатацію. В експлуатацію не здадуть поки не будуть виконані всі роботи про проекту. Звичайно хотілось би, щоб все швидше будували
Не смешите!
На нашем ЖК работы по фасаду ведутьса уже практически три года и не закончены-- такими темпами -- наши внуки сдачи ЖК в эксплоатацию не дожлутьса!!.
Кроме того КМБ умудрился медовой сдать с " времянками"🤣🤣-- а вы про фасад...
StepAnel
А ви впевнені, що їх не виконали на етапі фундаменту ? Тому, що я пам’ятаю ще років 10 назад там було все перерито і вели комунікації.
К комуникациям не приступали-- еще до войны КМБ отказали в согласовании, да и по инфе с была договореность " Республики"- канализация от ЖК должна была подсоединятьса с ним, но потом они отказали--- куда сейчас планируют и планируют ли вообще не знаю.

Trito
Придется. Кгс банкрот, до конца войны ждать достройки не стоит.
Откуда данные, поделитесь )

Гарні будинки, тільки довго будують. ВДНГ, Іподром, Феофанія, Пирогово, метро поруч, клас.
Чи ведуться зараз роботи? КМБ уже давно не публікує звітів.
Проезжал вчера -- никакого движения на строительстве и вокруг не увидел, но под ЖК стояло 2 легковых авто - явно или фасадчеков или охраников,...-- т.е если какие то работы и ведутьса, то за месяц прогреса не видно вообще-- к комуникациям - НЕ ПРИСТУПАЛИ.
Доброго дня. Чи хтось знає, були збори інвесторів у травні ? І якщо були чи говорили про терміни добудови нашого будинку ? Дякую за віпдповідь.

Ariman
Откуда данные, поделитесь )
Как бы не было печально , но КМБ - не в состоянии выполнить взятые на себя обязательтва по строительству и вводу в эксплоатацию ЖК-- т.е -- КМБ- фактически банкрот-- только военое положении мешает юридически подтвердить этот статус.
" падение" КМБ никак не отразитьса на рынке " первички"-- т.к всем и так известны проблемы КМБ и " свято место"- пустым не останетьса, а " первичка" Киева при любом результате войны-- всеравно останетьса самой востребованой.

NikoSteely
Особисто у мене зявились сумніви у надійності КМБ після того, як у 2019 на нього повісили усі недобудови "Укрбуду" з їх проблемими і без додаткового фінансування.А потім стало очевидно, що КМБ постійно став затримувати здачу будинків в середньому на 1,5 роки.Також стало очевидно, що фінансування одних обєктів КМБ здійснює фактично за рахунок внесків по іншим обєктам (перехресне фінансування).Це стало мені нагадувати той же Укрбуд перед початком його кінця.Однак є надія, що не дадуть впасти КМБ, можливо дофінансують напряму з бюджету (зараз КМБ просить 1 млрд) або опосередковано через кредитні програми "Е-оселя" чи видачу відомчих квартир (військовим).Падіння КМБ сильно вдарить і так по слабкому ринку первинного житла.
Что у застройщика проблемы, это да. Но речь не идёт о банкротстве. Банкротство это не способность расчитаться по взятым обязательствам. А тут предварительные договора, фактически без сроков. Т.е. с формальной точки зрения о банкротстве речь идти не может.
Ну и вроде какие-то работы идут. Медленно, но тем не менее.
Понимать бы ещё сколько будут стоить коммуникации на Абрикосовом и вообще они согласованы или нет. А если да, то какой из трёх вариантов - от Республики, из Гатного или по Жулянской?

- ЖК Liverpool House | Ліверпуль Хаус | Київ, вул. Межова, вул. Яблунева, 2030.0582
- ЖК Dnipro Island30.0519
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 630.05911
- ЖК На Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна28.051 160
- ЖК Трояндовий | Бровары, ул. Фельдмана, ул. Трояндова27.05726
- Где купить кваритру в новострое?27.055
- ЖК А12 | УСК | Бровары, ул. Олимпийская, 12а26.053 087
- ЖК в Гранд Виллас | Ворзель, с. Михайловка-Рубежовка24.055 555
- МФК А136 Highlight Tower | DIM Group | ул. Антоновича, 136-13824.05403
- ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ22.0510 296
- Чи варто зараз купувати нерухомість?01.064 426
- Допоможіть розібратись з податками08.053
- Планую оренду квартири в районі Подолу01.052
- Дно рынка недвижимости и влияющие факторы31.0315 244
- Найкращий район Києва29.031 685
- Проверяются ли на сделке доллары на плесень?10.034
- Помогите!!! Вопрос раздела имущества18.0120
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?20.1212
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?19.112
- Лифт в частном доме28.057
- Болит спина26.0470
- Занимательный Хэллоуин. Поделки и идеи для праздника22.0429
- Нужен ли измельчитель мусора? Отзывы о необходимости в наших условиях11.0487
- Идеи для дизайна и комфорта ванных комнат21.0350
- Декор окна без штор, варианты и советы21.0345
- Выбор гранитной мойки21.0331
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями21.0317
- Лучшие цветовые сочетания в гостиной21.032
- ЖК "Sakura", Свалява, пров. Достоєвського, 413.053
- ЖК Manhattan | Blago developer | Івано-Франківськ, вул. Романа Левицького, вул. Ленкавського02.0514
- Котеджне містечко КМ SEVEN | Елітний котеджний комплекс в Солонці11.023
- ТИСА RENOVATION25.011
- ЖК Чотири сезони | Будова | м. Одеса, просп. Гагаріна, 1916.018
- Львів, вул. Спортивна | Галжитлобуд05.013
- Пластиковые окна, какие лучше - поделитесь отзывами22.05240
- Капітальний ремонт +-40кв.м19.054
- Під час встановлення плати пошкодив її шурупом. Чи можна якось її відновити?18.051
- Допоможіть вибрати бочковий перфоратор13.052
- Стерся захисний шар ламінату18.044
- Помогите выбрать хороший шуруповерт18.0439
- Протягування ввідного кабелю квартири до електрощитової будинку18.041
- Тёплый пол, отзывы и советы17.04204
- Продам строительный инструмент16.041
- Клінінгові послуги13.051
- Детектор радона для дома, квартиры, офиса, гаража13.051
- Встановлення сонячних панелей "під ключ". Якісно, швидко, з гарантією11.051
- Сумка29.04
- Своя машина или такси?29.04537
- Юридические услуги любой сложности24.043
- Продаж, обмін, ремонт балонів під пропан бутан06.04
- Балони побутові під пропан бутан06.041
- Рынок антиквариата03.04
