Подати оголошення

Суд, дільничий чи самостійно - самозахват приміщення

19 лют 2023 19:40

Може в кого досвід є? Чи маємо ми звертатися в суд в такій ситуації - комунальна квартира 7 кімнат, 8-ма кімната спільна на всіх - колишня "ленінська кімната" , право приватної власності в 5 кімнатах, інші 2 не приватизовані. Одна особа з не приватизованої квартири самовільно займає 8-му спільну кімнату і ставить замок, там її речі. Сама за кордоном і агресивна в цілому осоьа. Чи можуть власники 5 кімнат вибити двері в свою спільну кімнату і викинути її речі чи якось їх опечатати, чи суд? Дякую

20 лют 2023 07:03

Особисто я не заперечую. Так і передайте потім поліції: на форумі мені дозволили ламати двері.


А по суті: берете документи і йдете до юриста, нехай він читає і розбирається в тому, як у вас все прописано, який юридичний статус у цього приміщення, які ваші реальні права на нього.

20 лют 2023 13:56

dmvgura

Особисто я не заперечую. Так і передайте потім поліції: на форумі мені дозволили ламати двері.


А по суті: берете документи і йдете до юриста, нехай він читає і розбирається в тому, як у вас все прописано, який юридичний статус у цього приміщення, які ваші реальні права на нього.

дякую, Капітане Очевидність!)  Питання було до тих, хто має подібний досвід. 

20 лют 2023 13:58

tilia

дякую, Капітане Очевидність!)  Питання було до тих, хто має подібний досвід. 

Справа тут мабуть не у досвіді, а у тому, що саме написно у документах і чи дійсно ця кімната є спільною власністю. Якща так, то можна ломати двері, але у присутності або нотаріуса, або правління будинку, щоб по закону засвідчити цю дію. Тож - до юриста у любому випадку. 

07 бер 2023 18:36

а где это, простите?
может, я бы в эту ленинскую комнату вселился, раздал бы разумное вознаграждение 5ти нормальным, а засранец будет наказан.

07 бер 2023 18:36

Rock

Справа тут мабуть не у досвіді, а у тому, що саме написно у документах і чи дійсно ця кімната є спільною власністю. Якща так, то можна ломати двері, але у присутності або нотаріуса, або правління будинку, щоб по закону засвідчити цю дію. Тож - до юриста у любому випадку. 

почитайте

08 бер 2023 14:21

4952900

почитайте

Почитал - адрес не нашел.
наверное, в Лондоне.
Успехов.

02 квіт 2023 12:49

Автор, есть какие-то результаты?

Очень интересно знать.

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше