Подати оголошення

Отзывы о застройщике УкрСиверБуд

Ваше враження про забудовника:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді.
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
20 груд 2021 10:58

Отзывы о застройщике УкрСиверБуд


Новостройки застройщика УкрСиверБуд


20 груд 2021 10:59

Компанія про себе:


"Головним напрямом діяльності ДП «УкрСіверБуд» є проектування та будівництво житла, об’єктів соціально-культурного призначення, промислового будівництва, реконструкції та капітального ремонту зі здійсненням авторського і технічного нагляду.


За час роботи ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК» було збудо­вано та введено в експлуатацію близько 100 000 кв. м житла у м. Чернігові та області, а саме 11 житлових бага­топоверхових будинків, один з яких є перший у м. Чернігові 17-поверховий 93-квартирний житловий будинок, із застосуванням сучасних будівельних техно­логій та інженерного оснащення з приміщенням систе­ми зовнішнього утеплення «КРАСПАН», 3 житлових багатоповерхових будинки в Чернігівській області, що стали окрасою Чернігівщини.Підприємством збудовано медичний діалізний центр на 44 ліжко-місця загальною площею 2153 кв. м, який знаходиться в м. Чернігові за адресою вул. 1 Травня, 170. Відкриття медичного закладу необхідне для багатьох хворих на ниркову недостатність не лише Чернігівської області, а й у багатьох сусідніх областях. Аналогічний філіал центру, на 9 ліжко-місць, також відкрився у смт. Корюківка Чернігівської області.


ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК» побудована нова поліклініка в мікрорайоні Масани м. Чернігова. У цьому медичному закладі обслуговуються як дорослі, так і діти.


Підприємством виконувалися і виконуються будівельно-монтажні та ремонтні роботи і на інших об’єктах соціального призначення, таких як обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження», перша та друга міські дитячі лікарні, навчальний корпус і гуртожиток Державного інституту права, соціальних технологій та праці, міський палац культури, міський і обласний центри зайнятості та багато інших.


ДП «УкрСіверБуд» були виконані роботи з реконструкції військового містечка під пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства в с. Розсудів Ріпкинського району Чернігівської області на 245 місць.


Проведено розбудову таких об’єктів, як науково-дослідний експертно-кримінальний центр при УМВС в м. Чернігові, обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, реконструкцію дитячого садка під прикордонну заставу «Задеріївка» в с. Задеріївка Ріпкінського району Чернігівської області, реконструкція лікарні під прикордонну заставу в с. Дніпровське Чернігівського району, будівництво школи в м. Корюківка, капітальний ремонт і реконструкцію державної гімназії ім. Ушинського в м. Нозгород-Сіверський, Сосницький технікум.


Працівники ДП "УкрСіверБуд" ЗАТ "ДСК" є провідними фахівцями інженерно-технічного профілю з вищою будівельною освітою, які впроваджують у будівельне виробництво нові прогресивні та ефективні економічні технології, володіють різними програмними будівельними комплексами і базами із застосуванням сучасних комп’ютерів і оргтехніки вищого рівня.


Будівельні послуги компанії орієнтовані на споживачів з різним рівнем доходу, які можуть придбати як престижне, так і недороге житло чи комерційну нерухомість у м. Чернігові та області. За бажанням клієнта компанія може запропонувати розстрочку платежів, скласти зручний графік погашення або розробити індивідуальне планування квартири.


Висококваліфікований, професійний колектив підприємства має у своєму розпорядженні сучасні засоби виробництва, будівельні машини та механізми, в тому числі вантажопідйомні крани, землерийні машини, вантажні автомобілі, великий асортимент сучасних засобів малої механізації.


Колектив ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК» виконує завдання Президента та Уряду і впевнено дивиться у майбутнє, роз­робляючи плани, головна мета яких — будувати сучасні будівлі швидко та якісно."

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше