Подати оголошення

Отзывы о застройщике Инвестор

Ваше враження про забудовника:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді.
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
17 груд 2021 05:25

Отзывы о застройщике Инвестор


Новостройки застройщика Инвестор


17 груд 2021 05:26

Компанія про себе:


"Ми довго і скрупульозно працюємо над кожним нашим будинком. Думаємо над кожною квартирою. Щоразу спілкуємося з покупцями, щоб вивчати їхні потреби, зрозуміти смаки та потреби.


Зізнаюся чесно: реально людина по-справжньому розуміє та відчуває своє житло тільки тоді, коли вселяється. Тільки тоді бачить, чи достатньо світла в кімнаті, чи є де поставити холодильник так, аби він не заважав, чи зручно стають ліжка у спальні, чи досить тепло взимку та комфортно влітку.


Лише після заселення оцінює всі переваги локації: починаючи від власного скверу, громадських закладів та закінчуючи наявністю достатньої кількості паркомісць.


Саме тому наше завдання - «уявити» це все і ще тисячу нюансів на етапі проектування.


Ідея атмосферного житла, добросусідства та раціональний підхід до будівництва робить наші житлові комплекси інакшими, унікальним середовищем для життя та відпочинку. А головне - створює нову культуру проживання у чудовому місті Луцьку і його передмісті.


«Інвестор» – це велика родина яка об’єднується аби створювати краще майбутнє для кожного. Не впусти шанс долучитись до нашої дружньої команди. Майбутнє в наших руках, давайте будувати його разом!"

Чи будуть падати ціни на вторинну нерухомість в Києві?
Цікавить думка колективного розуму та очікування. Голосуйте та пишіть ваші міркування!
Детальніше