Подати оголошення

Отзывы о застройщике Эко Комфорт Групп

Ваше враження про забудовника:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді.
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
20 груд 2021 10:51

Отзывы о застройщике Эко Комфорт Групп | Еко Комфорт Груп


Новостройки застройщика Эко Комфорт Групп


20 груд 2021 10:53

Компанія про себе:


"Будівельна компанія «Еко-комфорт Групп» відкрила свої двері 22 вересня 2017 року в Чернігові і за короткий період часу зайняла передове місце на ринку будівництва Чернігівської області і міста в цілому.


Головним завданням «Еко-комфорт Групп» є будівництво сучасних будинків, залучаючи для цього висококваліфікованих фахівців.

Менш ніж за 3 роки роботи ми досягли одну з головних цілей, поставлених перед нами - сформували постійний склад висококваліфікованого виробничо-технічного персоналу.

Колектив компанії складає більше ніж 200 чоловік, серед яких фахівці високого професійного рівня, а також люди, нагороджені званням «Заслужений будівельник України».

Як сказав Генрі Форд: «Заберіть у мене мої гроші, заводи, верстати та фабрики, але залиште мені моїх людей - і незабаром ми створимо заводи краще колишніх». Ці слова актуальні для нас і сьогодні - головною цінністю і головним ресурсом нашої компанії залишаються насамперед люди.

Достойний внесок у розвиток нашого міста - заслуга кожного із співробітників компанії «Еко-комфорт Групп».


Базова спеціалізація компанії - будівництво і реалізація житла поліпшеного типу. Важливим напрямком є організація робіт на соціально значущих об'єктах міста та області."

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше