Подати оголошення

ЖК Urban Park | Урбан Парк | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Магнитогорская, 5

ЗабудовникКиївміськбуд
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 23 688 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
126з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 7.
1/14%
0/0%
1/14%
1/14%
4/57%
1. . .343536
22 серп 2022 16:02


Офіційна відповідь від ФК «Житло-Капітал»:

Роботи на будівельних майданчиках не ведуться, але дайте 400млн грн, не дасте - натравимо на вас інвесторів, які роками чекають своє житло! Жага отримання мільйонів «просто так» за рахунок невиконання взятих на себе зобов’язань в надії, що більше 10ти тисяч сімей цього не помітять і знов «проковтнуть» під час дії воєнного стану просто бісить! Політичні ігри під час війни - це найогидніше, що може бути!

Всі знають про постраждалих інвесторів УКРБУДу, і про взяті на себе зобов’язання ПрАТ «ХК «Київміськбуд». Нагадаю, що ТОВ «ФК «Житло-Капітал» (далі – ФК «Житло-Капітал»), є Управителем ФФБ котрі споруджувались Державною будівельною корпорацією «Укрбуд» та були передані ПрАТ «ХК «Київміськбуд» для завершення спорудження об’єктів будівництва.
Крім будинків, котрі реалізовувались через ФК «Житло-Капітал» до ПрАТ «ХК «Київміськбуд» були передані і інші об’єкти будівництва котрі були наступними в чергах будівництва, тобто ті, що не реалізовувались (ЖК «Urban Park» реалізація відбувалась двох будинків, по проекту 9 будинків, ЖК «ЧАРІВНЕ МІСТО» реалізація відбувалась 4 будинків по проекту 11), а також земельні ділянки на яких ще не розпочиналось будівництво та реалізація об’єктів інвестування.
Крім того, ПрАТ «ХК «Київміськбуд» на деяких будівельних майданчиках були внесені зміни до проектів, тим самим збільшивши об’єми житлових площ (ЖК «Кирилівський Гай» добавлена 5 секція, ЖК «Злагода» плюс один будинок по проекту та інше).
Станом на сьогоднішній день, під час воєнного стану в країні ПрАТ «ХК «Київміськбуд» було анонсовано відновлення будівельних робіт на будівельних майданчиках, однак будівництво на більшості об’єктів будівництва не відновлено. На ЖК котрі до введення воєнного стану в країні управляючі компанії (ЖЕК) так і не взяли на свій баланс у зв’язку із суттєвими будівельними недоліками по об’єктам інвестування, об’єктам будівництва в цілому, а також відсутністю підключення комунікацій на постійній основі.
Крім того, на сайті ПрАТ «ХК «Київміськбуд» вже вдруге анонсоване підвищення вартості квадратних метрів, під час воєнного стану в країні, для інвесторів котрі є учасниками ФФБ в розтермінування при повній відсутності будівельних робіт на будівельних майданчиках. (перший раз підвищення планувалось з 01.07.2022 року)
Так, 15 серпня 2022 року на сайті ПрАТ «ХК «Київміськбуд» було анонсовано новину про те, що ФК «Житло-Капітал» останній раз перераховувало грошові кошти 22 лютого 2022 року, і вже 6 місяців ФК «Житло-Капітал» відмовляється виконувати свої обов’язки. Однак, станом на сьогоднішній день, ФК «Житло-Капітал» отримано лише часткову звітність від ПрАТ «ХК «Київміськбуд», а саме: Довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (форма КБ-3) на загальну вартість більше 400 млн. грн. (чотириста мільйонів гривень), а саме за червень місяць 182 037 768,66 (сто вісімдесят два мільйони тридцять сім тисяч сімсот шістдесят вісім гривень 66 копійок), та липень місяць 220 080 009,74 (двісті двадцять мільйонів вісімдесят тісяч дев’ять гривень 74 копійки) при майже повній відсутності будівельних робіт, а також відмові надавати форми первинних облікових документів у будівництві N КБ-2в "Акт приймання виконаних підрядних робіт" відповідно до Порядку підготовки та надання звітності забудовником управителю ФФБ за кожним об'єктом будівництва (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 3 серпня 2009 р. за N 722/16738).
Станом на сьогоднішній день, Товариством наголошується:
- кошти, що були сплачені Довірителями, НАЯВНІ та в повному обсязі ЗБЕРЕЖЕНІ на рахунках ФФБ;
- ТОВ «ФК «Житло-Капітал» ГОТОВЕ відновити фінансування усіх об’єктів будівництва, але ВИКЛЮЧНО ЗА УМОВИ НАДАННЯ ЗАБУДОВНИКОМ Актів виконаних підрядних робіт (КБ-2в).
Також, вважаю за необхідне звернути увагу на те, що:
- На сьогодні, на більшості майданчиках ПрАТ «Київміськбуд» будівельні
роботи не відновлено!
- ПрАТ «Київміськбуд» планує підвищення цін, що на думку Управителя ФФБ «ФК «Житло-Капітал», і інвесторів є неприйнятним під час військового стану!
01 вер 2022 11:22

Підкажіть будь ласка що це значить. Є загроза що відновлення будівництва не буде?

05 вер 2022 09:12

Інформація від ФК "Житло-Капітал":


"Получено отчеты КБ-3 и КБ - 2В по 12 жилищным комплексам:


1.  Оберіг 2

2.  Шевченківський

3.  Злагода

4.  Чарівне місто

5.  Урбан Парк

6.  Подол Град

7.  Кирилівський Гай

8.  Академ парк

9.  Гвардійський

10.  Лейк Хаус

11.  Твин Хаус

12.  ФриДом


ФФС в сотрудничестве с представителями инициативных групп комплексов проводит аудит работ, указанных в актах. После проведенного аудита , согласно договора с КГС, будут осуществлены оплаты на счета КГС."


Терміни відновлення будівництва не відомі.

30 лист 2022 09:08

Постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала  петицію №11224 про  фінансову підтримку об’єктів незавершеного будівництва “Укрбуд”. Петиція набрала понад 6 тис. голосів. 

Як зазначають автори петиції, з початком російського вторгнення та введенням воєнного стану, “Київміськбуд” втратив один із джерел фінансування будівельних робіт, а саме продажів вільних квадратних метрів серед населення. Що призвело до суттєвого зменшення темпів будівельних робіт. 

“Така ж сама ситуація склалася і в багатьох інших як великих, так і малих забудовників країни. “Київміськбуд”, як найстаріший та найнадійніший забудовник країни, є комунальною власністю, яка має бути першим, хто практично зруйнує тишу на ринку нерухомості та поновить продаж вільних площ. Але на жаль без допомоги Держави, а саме Вас, Віталію Володимировичу, це неможливо. 

Хочемо також заявити, що багато житлових комплексів(об'єктів незавершеного будівництва) Укрбуд будуються на земельних ділянках Міністерства Оборони та Міністерства Внутрішніх Справ. Це говорить про те, що велика кількість житлових приміщень, а саме квартир, повинна відійти військовим та поліцейським, які наразі боронять країну від агресора. Наші Герої повинні бути впевнені, що їм є куди повернутися та де жити”, – йдеться в петиції. 

Більшість депутатів Комісії підтримали питання, тож наступним кроком його буде розглянуто на засіданні сесії Київради. 

“Підтримка будівельної галузі — це створення робочих місць та оборот коштів, які починають працювати в Києві. Це додаткові можливості для розвитку міста, а коштує дуже потрібне місто. Крім того, до Києва приїхало понад 250 тисяч переселенців. Тому місто має надати їм робочі місця”, – заявив депутат Київради, член профільної комісії Юрій Зубко. 

17 лют 2023 13:45
‼️ВАЖЛИВО‼️

Шановні, Інвестри!
Ініціативна група створила петицію до КМДА - №11766 Про підтримку будівництва житлових комплексів Укрбуд, та контроль діяльності керівництва забудовника ПАТ «ХК «Київміськбуд».

Ми вимагаємо від депутатів :
Терміново створити комісію, яка контролює процес добудови всіх без експозиції житлових комплексів Укрбуд силами ПАТ “ХК “Київміськбуд”.
Під контролем комісії :
- провести технічний аудит недобудованих житлових комплексів;
- розслідування цільового використання керівництвом Київміськбуду коштів інвесторів, отриманих від ФФБ «Житло-Капітал» у якості залучених від інвесторів внесків, а також, проведення коштів, отриманих Київміськбудом від прямого продажу переданих вільних квадратних метрів житлових комплексів Укрбуд;
-перевірити відповідність проведених робіт кошторисів та проектної документації;
- На виконання рішення про підтримку петиції № 11224 «Фінансова підтримка об'єктів незавершеного будівництва державної корпорації Укрбуд», надати доручення створеній комісії провести роботу з пошуку та залучення джерел додаткового фінансування для будівництва всіх житлових комплексів Укрбуд, та, у разі необхідності, ініціювати звернення до Офісу Президента про створення відповідних державних програм із залученням коштів донорів на відбудову Країни, забезпечення відновлення будівництва житлових комплексів уже з весни 2023 року;
-До складу комісії включити представників інвесторів;
-У разі виявлення зловживань з боку керівництва Київміськбуду, звернутися до компетентних органів, з призначенням проведення розслідування, та ініціювати зміну керівництва;

Дуже просимо підтримати , та підписати петицію, нам потрібно 6000 голосів.

Посилання:


19 лют 2023 19:40

Lenok8

‼️ВАЖЛИВО‼️

Шановні, Інвестри!
Ініціативна група створила петицію до КМДА - №11766 Про підтримку будівництва житлових комплексів Укрбуд, та контроль діяльності керівництва забудовника ПАТ «ХК «Київміськбуд».

Ми вимагаємо від депутатів :
Терміново створити комісію, яка контролює процес добудови всіх без експозиції житлових комплексів Укрбуд силами ПАТ “ХК “Київміськбуд”.
Під контролем комісії :
- провести технічний аудит недобудованих житлових комплексів;
- розслідування цільового використання керівництвом Київміськбуду коштів інвесторів, отриманих від ФФБ «Житло-Капітал» у якості залучених від інвесторів внесків, а також, проведення коштів, отриманих Київміськбудом від прямого продажу переданих вільних квадратних метрів житлових комплексів Укрбуд;
-перевірити відповідність проведених робіт кошторисів та проектної документації;
- На виконання рішення про підтримку петиції № 11224 «Фінансова підтримка об'єктів незавершеного будівництва державної корпорації Укрбуд», надати доручення створеній комісії провести роботу з пошуку та залучення джерел додаткового фінансування для будівництва всіх житлових комплексів Укрбуд, та, у разі необхідності, ініціювати звернення до Офісу Президента про створення відповідних державних програм із залученням коштів донорів на відбудову Країни, забезпечення відновлення будівництва житлових комплексів уже з весни 2023 року;
-До складу комісії включити представників інвесторів;
-У разі виявлення зловживань з боку керівництва Київміськбуду, звернутися до компетентних органів, з призначенням проведення розслідування, та ініціювати зміну керівництва;

Дуже просимо підтримати , та підписати петицію, нам потрібно 6000 голосів.

Посилання:


"Терміново створити комісію, яка контролює процес добудови всіх без експозиції житлових комплексів Укрбуд силами ПАТ “ХК “Київміськбуд”."

Що таке "всіх без експозиції"?

12 бер 2023 21:36

Вітаю, шановні інвестори КМБ.

Прошу допомогти зібрати підписи, щодо відновлення будівництва на об'єктах КМБ, бо зараз усе зупинено і керівництво компанії веде себе вкрай підозріло.

В той час як усі інші забудовники відновили будівництво, виникає враження що КМБ турбує тільки 1 питання, що робити з зібраними коштами від інвесторів.

Дуже прошу хто має 2 хвилини - підпишіть петицію.

Київміськбуд - найбільший забудовник Києва і якщо він "загубиться під шумок", десятки тисяч сімей залишаться без оплаченого і очікуваного житла.

Посилання для підпису петиції тут:

Завчасно дякую за підтримку Якщо нам вдасться зібрати підписи під цю петицію, туди зайде державна перевірка і це зрушить з місця будівництво всіх інших ЖК Київміськбуда.


21 серп 2023 11:24

Я інвестор з 2021 року. Думаю, нам усім інвесторам просто потрібно звернутися до суду. Немає жодних ознак того, що цей проект буде завершено навіть у найближчі 10 років. КМБ використовує війну тільки для цього проекту, а КМБ всі наші гроші витратив на будівництво інших проектів. Всі інші об'єкти КМБ будуються, всі інші будівельні компанії працюють у воєнний час, але на ЖК Урбан-Парк не зрушили жодної цеглини. Це просто неприпустимо. Щодо петицій, наведених вище від інших інвесторів, то жодна з них не спрацювала, тому що це нікого не хвилює, фактично воєнний час і державних службовців найменше хвилює петиція.

22 серп 2023 07:37

Суід

Я інвестор з 2021 року. Думаю, нам усім інвесторам просто потрібно звернутися до суду. Немає жодних ознак того, що цей проект буде завершено навіть у найближчі 10 років. КМБ використовує війну тільки для цього проекту, а КМБ всі наші гроші витратив на будівництво інших проектів. Всі інші об'єкти КМБ будуються, всі інші будівельні компанії працюють у воєнний час, але на ЖК Урбан-Парк не зрушили жодної цеглини. Це просто неприпустимо. Щодо петицій, наведених вище від інших інвесторів, то жодна з них не спрацювала, тому що це нікого не хвилює, фактично воєнний час і державних службовців найменше хвилює петиція.

Это какие такие ЖК от КГС строятся?то, что в Абрикосовом и Урловском раз в неделю появляется один рабочий в люльке это аж никак нельзя назвать строительством. Все стройки заморожены, все деньги разворованы и достраивать эти комплексы ближайшие пару лет никто не будет.  

23 серп 2023 09:33

ничего они не строят и строить не будут. Вся активность сейчас направлена на замыливание глаз инвесторам и прокуратуре, параллельно заметая следы и планируя "тихонький уход в лес".  

23 серп 2023 15:41

dsa110498

"Терміново створити комісію, яка контролює процес добудови всіх без експозиції житлових комплексів Укрбуд силами ПАТ “ХК “Київміськбуд”."

Що таке "всіх без експозиції"?

Всех,без исключения,имелось ввиду. Но что эта комиссия будет контролировать,если строительство не ведётся? Потому как денег нет. 

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .343536
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше