Подати оголошення

Дом №4 - ЖК "Ярославичи"

Тема закрита

1. . .6971. . .126
01 жовт 2014 04:43
По поводу воды 6-7 точек не получается.Смеситель на ванную-2 точки, умывальник -2 точки, туалет-1 точка, под стиральную машину (если она стоит в санузле)-1 точка, бойлер - 2 точки и выводи на кухню 2-3 точки (3 точка под посудомоечную машину).Итого 10-11 точек.Плюс 2-3 точки канализации.Редуктор давления само собой.
01 жовт 2014 05:56
Цитата "Modelism":


А навіщо міняти всю каналізацію? :winky: Хіба якщо майстер хоче збити грошей за заміну. Там треба буквально кілька деталей докупити і перевірити рівень уклону, ну можна зробити зєднання по 45 градусів, а не як зараз по 90, ну ще на першому поверсі треба поставити зворотній клапан на каналізацію, та думаю і все.

Що стосується сумми в 500 грн за матеріали, то це мінімально необхідна сумма на матеріали для 1 к. квартири, тобто зробити все як є зараз, але тільки з пластику і все, якщо хочете краще і якісніше то лімітів нема. Наприклад один лише хороший консольний унітаз коштує 3-4 тис грн, хороший редуктор тиску 1000-1500тис грн, і т.д. В кого на скільки вистачить :winky:

За матеріали треба говорити окремо, бо можна купити армовану трубу металом, а можна і скловолокном, просто з металлом тепловий коефіціент розширення менше ніж у скловолокна, але це більш суттєво для опалення або гарячого водопостачання, в тей час як для холодного без різниці. Далі треба врахувати необхідність редуктора, зворотніх клапанів, шарових кранів на бойлер, пральнеу машинку, унітаз, додаткових фільтрів, встановлення "американок", також існує необхідність встановлення металевих мідних зєднань замість гумових шлангів (гумові при постійному тиску можуть порватися) і т.д.

Коротше кажучи, нюансів куча, і тільки фахова людина про них розкаже, тому не кожний дядько з паяльник для труб є профі. Пайка труб взагалі доволі проста і складна штука одночасно, якщо навіть на кілька секунд перетримати трубу в паяльнику, то на перший погляд нічого не станеться, але зєднання сильно заплавиться і пропускна здатність зменшиться вдвічі-тричі, і тоді неможливо буде одночасно приймати душ і мити посуд... :ded:


Благодарю, помогли разобраться ;)
01 жовт 2014 07:21
Цитата "Modelism":


А навіщо міняти всю каналізацію? :winky: Хіба якщо майстер хоче збити грошей за заміну. Там треба буквально кілька деталей докупити і перевірити рівень уклону, ну можна зробити зєднання по 45 градусів, а не як зараз по 90, ну ще на першому поверсі треба поставити зворотній клапан на каналізацію, та думаю і все.

Що стосується сумми в 500 грн за матеріали, то це мінімально необхідна сумма на матеріали для 1 к. квартири, тобто зробити все як є зараз, але тільки з пластику і все, якщо хочете краще і якісніше то лімітів нема. Наприклад один лише хороший консольний унітаз коштує 3-4 тис грн, хороший редуктор тиску 1000-1500тис грн, і т.д. В кого на скільки вистачить :winky:

За матеріали треба говорити окремо, бо можна купити армовану трубу металом, а можна і скловолокном, просто з металлом тепловий коефіціент розширення менше ніж у скловолокна, але це більш суттєво для опалення або гарячого водопостачання, в тей час як для холодного без різниці. Далі треба врахувати необхідність редуктора, зворотніх клапанів, шарових кранів на бойлер, пральнеу машинку, унітаз, додаткових фільтрів, встановлення "американок", також існує необхідність встановлення металевих мідних зєднань замість гумових шлангів (гумові при постійному тиску можуть порватися) і т.д.

Коротше кажучи, нюансів куча, і тільки фахова людина про них розкаже, тому не кожний дядько з паяльник для труб є профі. Пайка труб взагалі доволі проста і складна штука одночасно, якщо навіть на кілька секунд перетримати трубу в паяльнику, то на перший погляд нічого не станеться, але зєднання сильно заплавиться і пропускна здатність зменшиться вдвічі-тричі, і тоді неможливо буде одночасно приймати душ і мити посуд... :ded:


И ещё такой вопрос. Долго ли по времени проходили работы? ^^
01 жовт 2014 10:56
Соседи,
кому уже подключили сантехнику, подскажите, пожалуйста, что делает сантехник?
Подключает только бойлер?
На кухне самостоятельно решаем вопросы с подключением мойки к водоснабжению?

Спасибо за ответ :yes:
01 жовт 2014 12:30
Цитата "Olga_2014":
Соседи,
кому уже подключили сантехнику, подскажите, пожалуйста, что делает сантехник?
Подключает только бойлер?
На кухне самостоятельно решаем вопросы с подключением мойки к водоснабжению?

Спасибо за ответ :yes:


Сантехнік підключа бойлер, туалет, раковину, ванну. ПЕРЕВІРЯТЬ ПІСЛЯ НЬОГО УВАЖНО ВСЕ!!!
Чувак робить "абибуло" після нього все тикло. Я його щє раз позвав то він все зробив норм. Єдине що то це була трабла з туалетом, але зробив вже сам.

Також він видає душ, який можна поставить самому.
01 жовт 2014 13:18
В когось є проблема з побитим вікном в квартирі? (ті хто ще не отримав ключі)Які ваші подальші дії будуть? що Вам говорять на будівництві,офісі? Мені вже 2 тижні обіцяють що завтра будуть...а насправді ніхто нічого не робить! перший раз зверталася місяці 3,5 назад..і говорила про проблему,писала заяви....але без результатно....
01 жовт 2014 14:43
Цитата "Arlekino":
В когось є проблема з побитим вікном в квартирі? (ті хто ще не отримав ключі)Які ваші подальші дії будуть? що Вам говорять на будівництві,офісі? Мені вже 2 тижні обіцяють що завтра будуть...а насправді ніхто нічого не робить! перший раз зверталася місяці 3,5 назад..і говорила про проблему,писала заяви....але без результатно....


Десь на форумі читав, що це, нажаль, безнадійно! Ставлять за власний кошт(
01 жовт 2014 18:20
Цитата "Dron 29":
По поводу воды 6-7 точек не получается.Смеситель на ванную-2 точки, умывальник -2 точки, туалет-1 точка, под стиральную машину (если она стоит в санузле)-1 точка, бойлер - 2 точки и выводи на кухню 2-3 точки (3 точка под посудомоечную машину).Итого 10-11 точек.Плюс 2-3 точки канализации.Редуктор давления само собой.


Не зовсім так. :winky: Під точкою розуміється вивод і холодної і гарячої разом, це йде як одна точка. Тобто ванна, умивальник, пральна машина, бойлер, вивод на кухню, унітаз - це все разом 6 точок, а маленькі зміни в каналізації ми робимо як бонус. :winky:
01 жовт 2014 18:27
Цитата "demetriy":


И ещё такой вопрос. Долго ли по времени проходили работы? ^^


По часу ми з напарником робимо швидко, якщо все стандартно, то можна і за 3-4 години впоратися, якщо складніше, то за день.
01 жовт 2014 18:28
Сегодня был, электрик Костя пришел в 13-00, де-то к 17-00 ушел, фаза-ноль, земля-фаза, ноль-земля, все было в этих розетках и выключателях, тихий ужас товарищи, как он размутил это дело без пробивания стен я так и не понял, но молодец.Бойлер по ходу сам буду к щитку тянуть. Пришел сантехник, начал подключать-все течет. :clap: Кароче сказал ему чтоб глушил умывальники, а оставил ванну и туалет. Так, а кто там проживает в 207(2 секция) на 16??. В ванной на потолке разводы, и струи воды по стене. Приходил я, стучал-никого. Полотенцесушитель :-)) для пары носков
01 жовт 2014 18:30
Цитата "Modelism":


Не правильно. :winky: Під точкою розуміється вивод і холодної і гарячої разом, це йде як одна точка. Тобто ванна, умивальник, пральна машина, бойлер, вивод на кухню, унітаз - це все разом 6 точок.

Да всё правильно...Сори...
01 жовт 2014 18:37
Цитата "joki4":


Сантехнік підключа бойлер, туалет, раковину, ванну. ПЕРЕВІРЯТЬ ПІСЛЯ НЬОГО УВАЖНО ВСЕ!!!
Чувак робить "абибуло" після нього все тикло. Я його щє раз позвав то він все зробив норм. Єдине що то це була трабла з туалетом, але зробив вже сам.

Також він видає душ, який можна поставить самому.


Сьогодні прийшов ставити і мені цей спец, хоча він мені нафіг не треба, але такі правила. Так от, після того як він пішов, дуже сильно потекло зєднання, причому якби я не помітив, то могло затопити кілька поверхів. :winky:

Зате електрики все зробили за 30 хвилин, все класно, правда лічильник не поставили, проте зєднали напряму. Тепер за електрику можу не платити :yes:
01 жовт 2014 18:44
Цитата "Modelism":


По часу ми з напарником робимо швидко, якщо все стандартно, то можна і за 3-4 години впоратися, якщо складніше, то за день.

А некоторые трубы на воду и бонусную канализацию вы в стены прячете или по стене ставите?
01 жовт 2014 18:53
Цитата "Dron 29":

А некоторые трубы на воду и бонусную канализацию вы в стены прячете или по стене ставите?

Особисто я раджу все ховати в короби. Але як замовник хоче так і робимо. По правилам допускається вертикальне штроблення стін (горизонтально не бажано), звісно без фанатизму, також можна все покласти під стяжку і плитку, :winky:
01 жовт 2014 18:59
Цитата "Modelism":

Особисто я раджу все ховати в короби. Але як замовник хоче так і робимо. По правилам допускається вертикальне штроблення стін (горизонтально не бажано), звісно без фанатизму, також можна все покласти під стяжку і плитку, :winky:
По горизонтале согласен, а все вертикальные, что в короба подшивать...не сильно красиво. ..
01 жовт 2014 19:09
Цитата "Dron 29":
По горизонтале согласен, а все вертикальные, что в короба подшивать...не сильно красиво. ..

Ну так дом панельний, сховати важко. В моноліті все легко ховається в стіну, навіть каналізація, але тут все складно, хоча індивідуально рішити можна :winky:
02 жовт 2014 06:44
Всем доброго времени суток! Куплю недорого линолеум :winky:
02 жовт 2014 06:50
Кто будет менять входную дверь, то дверь которую меняете я готов купить.
т. 096-964-98-20
099-104-53-93 Виталий.
02 жовт 2014 07:28
Цитата "forza":
Пишу сидя на лавочке у вагончика. Заявление - без толку. Дбк приняло такое количество звонков, что со среды направляют подкрепление электриков и сантехников.

Звонил сегодня в вагончик. Прикол в том, что электриков так и не прислали. Теперь оди должны пополнится в понедельник.
Просто нет слов. Одни выражения.
02 жовт 2014 14:08
Цитата "forza":

Звонил сегодня в вагончик. Прикол в том, что электриков так и не прислали. Теперь оди должны пополнится в понедельник.
Просто нет слов. Одни выражения.


Підкажіть будь ласка номер телефону вагончика.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .6971. . .126
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше