Дом 1 ( ул. Антонова-Овсиенко, 4-А ) - ЖК "Озерное"
АББ
А
Користувач
49
11 січня 2015
26 бер 2015 08:21
Кроме общений, связанных с проблемами трех домов, надо было бы начать организовываться для решения вопросов, связанных с нашим домом № 1.
В субботу планирую быть на объекте. У меня 6-й этаж, квартира 49.
В субботу планирую быть на объекте. У меня 6-й этаж, квартира 49.
Pilon
P
Користувач
93
18 серпня 2014
26 бер 2015 20:30
я був сьогодні, і буду в суботу. Роботи по нашому будинку ще дуже багато(((
ягуар
я
Постійний користувач
396
26 травня 2014
26 бер 2015 20:59
тому потрібно все записувати, фоткати і нехай виправляють недоліки.
Jorik86
J
Користувач
30
13 жовтня 2014
27 бер 2015 05:18
Також буду в суботу в 12:00.
Візьму з собою дозиметр, хочу замірати фон навколо будинків в кватирі.
Візьму з собою дозиметр, хочу замірати фон навколо будинків в кватирі.
Kopal
Перехожий
1
27 березня 2015
27 бер 2015 22:06
Доброй ночи,соседям
Звать меня Игорь, купил на 11 этаже,номер не помню, тип 2Б
купил с полгода тому,заежал редко на просмотры ,по этому казалось что процесс идёт.
Сейчас ждём окончание работ для киев водоканала/энерго,так сказали.
Заежал с прорабом, на квартиру в декабре того года,особых замечаний у него не было.
Звать меня Игорь, купил на 11 этаже,номер не помню, тип 2Б
купил с полгода тому,заежал редко на просмотры ,по этому казалось что процесс идёт.
Сейчас ждём окончание работ для киев водоканала/энерго,так сказали.
Заежал с прорабом, на квартиру в декабре того года,особых замечаний у него не было.
ягуар
я
Постійний користувач
396
26 травня 2014
29 бер 2015 20:29
Цитата "Jorik86":Також буду в суботу в 12:00.
Візьму з собою дозиметр, хочу замірати фон навколо будинків в кватирі.
як пройшли заміри ?
Jorik86
J
Користувач
30
13 жовтня 2014
30 бер 2015 05:22
Цитата "ягуар":
як пройшли заміри ?
В суботу не вийшло провести вимірювання, на протязі тижня поведу, результатами поділюсь.
Anna дом 1
Aд
Користувач
64
02 квітня 2015
09 квіт 2015 09:40
Привіт
Анна 5 п. кв 34
Анна 5 п. кв 34
ягуар
я
Постійний користувач
396
26 травня 2014
05 трав 2015 07:15
на сайті забудовника КМБ у нас уже стоїть нова адреса м.Київ, вул. Антонова-Овсієнка, 4.
АББ
А
Користувач
49
11 січня 2015
05 трав 2015 18:51
Цитата "ягуар":на сайті забудовника КМБ у нас уже стоїть нова адреса м.Київ, вул. Антонова-Овсієнка, 4.
В документе Департамента містобудування та архітектури від 23.04.15 № 055-2а92 указано, дом № 1 имеет адрес вул. Антонова-Овсіенка 4-А, а дом № 2 по этой же улице имеет номер 4. Может с тех пор номера изменились ?
ягуар
я
Постійний користувач
396
26 травня 2014
05 трав 2015 21:02
Цитата "АББ":
В документе Департамента містобудування та архітектури від 23.04.15 № 055-2а92 указано, дом № 1 имеет адрес вул. Антонова-Овсіенка 4-А, а дом № 2 по этой же улице имеет номер 4. Может с тех пор номера изменились ?
той лист що виставили на форум без підписів та печатки, тому хз чому вірити. Можливо кінцевий варіант побачимо після 12 травня 2015 року, як усі нагуляються.
ягуар
я
Постійний користувач
396
26 травня 2014
06 трав 2015 14:15
спілкувався сьогодні по недоліках своєї квартири, які були озвучені КМБ ще до Пасхи.
Жоден із недоліків не усунутий і Оксана повторно все записала і просила зв'язатися із нею через тиждень.
По договору уже пройшли строки підписання Акту за якістю між сторонами, а віз і досі там
з 12 травня буду мучити офіс КМБ нехай мені дають Акти і листи про оплату.
Жоден із недоліків не усунутий і Оксана повторно все записала і просила зв'язатися із нею через тиждень.
По договору уже пройшли строки підписання Акту за якістю між сторонами, а віз і досі там
з 12 травня буду мучити офіс КМБ нехай мені дають Акти і листи про оплату.
Дмит Рий
ДР
Постійний користувач
141
05 травня 2015
06 трав 2015 16:43
Уважаемые соседи, пожалуйста, поделитесь информацией о фактических габаритах (длина, ширина после обшивки утеплителем) балконов (лоджий) в угловых двухкомнатных квартирах. Особенно интересует информация по квартирам моего типа – 2Б.
Заранее благодарен.
Заранее благодарен.
ягуар
я
Постійний користувач
396
26 травня 2014
12 трав 2015 06:24
11.05.2015 року був у своїй квартирі та перевіряв що виправлено із недоліків -
- вікна +
- стіни відштукатурені +
- розетки та включателі +
Що ще потрібно доробити -
- кусок обшивки стіни на балконі
- один відкос дверей, де було збито дюбелем кусок
Із негативу по будинку -
- народ почав писати на ліфтах свої телефони
;
- обшивку ліфтів після введення їх в експлуатацію буде зроблено тільки в одному вантажному ліфті, тому решта ліфтів потрібно буде скидуватися або за рахунок ЖЕКу із наших платежів бо знищать раніше ніж ми заїдемо;
- на 22 поверсі не підключена кнопка пожежі до системи;
- дитячий майданчик активно експлуатується
;
Хто не має претензій до своєї квартири, тому видадуть ключі, 2 вентилятора, прийде електрик та підключить лічильник і "продзвонить" всю електрику, а трошки згодом видадуть накладки на пожежну сигналізацію.
- вікна +
- стіни відштукатурені +
- розетки та включателі +
Що ще потрібно доробити -
- кусок обшивки стіни на балконі
- один відкос дверей, де було збито дюбелем кусок
Із негативу по будинку -
- народ почав писати на ліфтах свої телефони
;- обшивку ліфтів після введення їх в експлуатацію буде зроблено тільки в одному вантажному ліфті, тому решта ліфтів потрібно буде скидуватися або за рахунок ЖЕКу із наших платежів бо знищать раніше ніж ми заїдемо;
- на 22 поверсі не підключена кнопка пожежі до системи;
- дитячий майданчик активно експлуатується
;Хто не має претензій до своєї квартири, тому видадуть ключі, 2 вентилятора, прийде електрик та підключить лічильник і "продзвонить" всю електрику, а трошки згодом видадуть накладки на пожежну сигналізацію.
ягуар
я
Постійний користувач
396
26 травня 2014
21 трав 2015 14:56
і у нас є адреса поштова
https://svyat.kievcity.gov.ua/done_img/f/Rosp314.pdf
sasa23
s
Користувач
79
24 вересня 2014
22 трав 2015 08:36
Цитата "ягуар":11.05.2015 року був у своїй квартирі та перевіряв що виправлено із недоліків -
- вікна +
- стіни відштукатурені +
- розетки та включателі +
Що ще потрібно доробити -
- кусок обшивки стіни на балконі
- один відкос дверей, де було збито дюбелем кусок
Із негативу по будинку -
- народ почав писати на ліфтах свої телефони;
- обшивку ліфтів після введення їх в експлуатацію буде зроблено тільки в одному вантажному ліфті, тому решта ліфтів потрібно буде скидуватися або за рахунок ЖЕКу із наших платежів бо знищать раніше ніж ми заїдемо;
- на 22 поверсі не підключена кнопка пожежі до системи;
- дитячий майданчик активно експлуатується;
Хто не має претензій до своєї квартири, тому видадуть ключі, 2 вентилятора, прийде електрик та підключить лічильник і "продзвонить" всю електрику, а трошки згодом видадуть накладки на пожежну сигналізацію.
Вам стіни поштукатурили??
ягуар
я
Постійний користувач
396
26 травня 2014
22 трав 2015 08:40
Цитата "sasa23":
Вам стіни поштукатурили??
в квартирі стіну поштукатурили на повну площину, де були дірки від "розумників" з перфоратором, а от по стіні на балконі ще не дзвонив. По відкосу в кімнаті теж мали усунути, але то не критично.
Уточнення - на балконі ще не має підтвердження про усунення недоліків по словам Оксани.
ягуар
я
Постійний користувач
396
26 травня 2014
02 черв 2015 14:04
сьогодні дзвонив у відділ продажу і мені мають підготувати лист про доплату завтра.
Також після доплати можна буде забрати копію свого техпаспорту на квартиру.
По довідці на оплату треба буде почекати трошки довше.
Також після доплати можна буде забрати копію свого техпаспорту на квартиру.
По довідці на оплату треба буде почекати трошки довше.
Tatiana2606
T
Постійний користувач
320
19 листопада 2014
02 черв 2015 14:53
Цитата "ягуар":сьогодні дзвонив у відділ продажу і мені мають підготувати лист про доплату завтра.
Також після доплати можна буде забрати копію свого техпаспорту на квартиру.
По довідці на оплату треба буде почекати трошки довше.
Добрый день! А оригинал когда можно будет забрать? когда будет готова справка о 100% оплате?
ягуар
я
Постійний користувач
396
26 травня 2014
02 черв 2015 15:01
Цитата "Tatiana2606":
Добрый день! А оригинал когда можно будет забрать? когда будет готова справка о 100% оплате?
думаю що так, але вони штучно можуть затягнути процес бо будинки не готові для життя. По договору для довідки дається 1 міс., а обдзвонювати ще і не починали.
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 черга | GEOS | Київ, вул. Новопольова, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Київ, вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька)18.062 012
- Дім 17 | ЖК Eврика17.06752
- ЖК Родинний затишок | Киев, б-р Ярослава Гашека, ул. Лохвицкая16.06413
- Чи варто зараз купувати нерухомість?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Что подарить мужчине?22.05353
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Электрик Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
- Входные и межкомнатные двери, продажа, изготовление, установка13.0436
- Своя машина или такси?07.04538
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше