Подати оголошення

ЖК "Зелёный квартал", Бровары, ул. Черновола

ЗабудовникАльянс Новобуд
Здача ЖК2014 - 2016 р.
Планування
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 251.
19/8%
26/10%
63/25%
83/33%
60/24%
1. . .901903. . .1092
07 жовт 2015 13:49
Цитата "solomiya.s":


Ви такі цікаві, мені аж дивно спостерігати. Вже проходили історію з підписами на користь ОСББ - не вистачає бажаючих! Хто заважає написати звернення і нам організують охорону с камерами? Але за це потрібно платити. Ви готові? Запитайте, краще, чи згодні інші. Можливо, потрібно почати с маленького? Багато квартир ще не заселились і, напевно, не сплачують за послуги, а я не хочу втратити квартиру із-за забаганок деяких людей.
Ви знаєте, що за змістом ч. 1. Ст. 8 ЗУ “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” співвласники несуть відповідальність за шкоду, заподіяну третім особам у результаті невиконання або неналежного виконання своїх обов'язків як співвласників. Відповідальність кожного співвласника визначається пропорційно до його частки співвласника.
Тобто, це означає, що за борги перед третіми особами, кожен власник несе відповідальність власною квартирою, як часткою співвласності у багатоквартирному будинку!!!


Будь ласка, поясніть мені до чого це Ви написали, а то я ніяк не збагну про що мова йде...про які борги і кого???
07 жовт 2015 14:01
Цитата "vchena":


Будь ласка, поясніть мені до чого це Ви написали, а то я ніяк не збагну про що мова йде...про які борги і кого???


Так ото ж бо, в питанні не розібралися - а всі хочуть вступити до химерного ОСББ. Так, можливо, потрібно розібратися в питанні, а потім тільки вступати кудись ;)
07 жовт 2015 14:02
Боится, что если будут долги, то может потерять квартиру, как член ОСББ.
07 жовт 2015 14:07
Цитата "solomiya.s":


Так ото ж бо, в питанні не розібралися - а всі хочуть вступити до химерного ОСББ. Так, можливо, потрібно розібратися в питанні, а потім тільки вступати кудись ;)


Ви не відповіли на моє питання??? І не треба так про нас піклуватися...ми самі вирішимо куди нам вступати...На мою думку, так це Ви не розібралися і хочете ввести всіх в оману...за будь-які борги завжди є відповідальність і всі про це розуміють, а от Ви намагаєтесь залякувати власників ЗК...
07 жовт 2015 14:07
"співвласники несуть відповідальність за шкоду, заподіяну третім особам у результаті невиконання або неналежного виконання своїх обов'язків як співвласників.Відповідальність кожного співвласника визначається пропорційно до його частки співвласника."

наприклад, хтось зламав ліфт, ми не можемо встановити хто, то всім співвласникам пропорційно ділиться цей борг. В даному випадку не будуть сплачувати даний борг тільки ті - хто не є співвласником, тобто відмовився від участі у ОСББ.
07 жовт 2015 14:08
Цитата "AndreyBear":
Боится, что если будут долги, то может потерять квартиру, как член ОСББ.


За долги при любой форме собственности можно потерять квартиру и ОСББ тут ни при чём...
07 жовт 2015 14:12
Цитата "solomiya.s":
"співвласники несуть відповідальність за шкоду, заподіяну третім особам у результаті невиконання або неналежного виконання своїх обов'язків як співвласників.Відповідальність кожного співвласника визначається пропорційно до його частки співвласника."

наприклад, хтось зламав ліфт, ми не можемо встановити хто, то всім співвласникам пропорційно ділиться цей борг. В даному випадку не будуть сплачувати даний борг тільки ті - хто не є співвласником, тобто відмовився від участі у ОСББ.

Совладельцами дома являются все собственники квартир не зависимо от того, вступили они в ОСББ или нет.
А по поводу ремонта лифта, то Вы думаете ЖУС на себя возьмет ответственность по его ремонту? Или опять таки разбросают на всех собственников, или будем без лифта.
07 жовт 2015 14:12
Цитата "solomiya.s":
"співвласники несуть відповідальність за шкоду, заподіяну третім особам у результаті невиконання або неналежного виконання своїх обов'язків як співвласників.Відповідальність кожного співвласника визначається пропорційно до його частки співвласника."

наприклад, хтось зламав ліфт, ми не можемо встановити хто, то всім співвласникам пропорційно ділиться цей борг. В даному випадку не будуть сплачувати даний борг тільки ті - хто не є співвласником, тобто відмовився від участі у ОСББ.


Тобто Ви пропонуєте співласникам ЗК не ремонтувати пошкодження і жити у розбитому домі??? що ж більшість радянських людей так і живе в такому комфорті...зато з ЖЕКом і з невеличкою квартплатою...А за Вашою пропозицію з великою квартплатою і розбитими домами...
07 жовт 2015 14:14
Цитата "vchena":


Ви не відповіли на моє питання??? І не треба так про нас піклуватися...ми самі вирішимо куди нам вступати...На мою думку, так це Ви не розібралися і хочете ввести всіх в оману...за будь-які борги завжди є відповідальність і всі про це розуміють, а от Ви намагаєтесь залякувати власників ЗК...


Не встигла дописати, вибачте.

Тільки зісталася на статтю Закону України, не більше.
Інший приклад:

ось є, наприклад, 150 співвласників и ще 50 відмовились.
30 з яких не сплачуюсь послуги, не проживають у будинку... так от борг цих 30 осіб ділять на 150 співвласників порівну. А якщо не сплачують - то можуть подати до суду, а там і втратити квартиру.

Тому і кажу, що не хочу сплачувати за когось борд и втратити своє житло, що так тяжко було заробити.
07 жовт 2015 14:22
Цитата "vchena":


Тобто Ви пропонуєте співласникам ЗК не ремонтувати пошкодження і жити у розбитому домі??? що ж більшість радянських людей так і живе в такому комфорті...зато з ЖЕКом і з невеличкою квартплатою...А за Вашою пропозицію з великою квартплатою і розбитими домами...


А какая у вас квартплата? у родителей в Киеве в панельке 2,98. Лифт только маленький ездит( а об уборке МОПов и территории можно только мечтать.
07 жовт 2015 14:33
Цитата "naffany":


А какая у вас квартплата? у родителей в Киеве в панельке 2,98. Лифт только маленький ездит( а об уборке МОПов и территории можно только мечтать.

Квартплата у нас одна из самых больших по Броварам. Тем более, что уже закидывают удочку на ее повышение. Хотя с момента утверждения тарифов курс доллара практически не изменился. А также есть очень много вопросов по качеству обслуживания и целевом использовании заработанных на нас денег.
Складывается впечатление, что действительно проблему неплательщиков перекладывают на плечи тех кто платит, + в свой карман надо что-то положить...
07 жовт 2015 14:58
Цитата "Shaytan":

Квартплата у нас одна из самых больших по Броварам. Тем более, что уже закидывают удочку на ее повышение. Хотя с момента утверждения тарифов курс доллара практически не изменился. А также есть очень много вопросов по качеству обслуживания и целевом использовании заработанных на нас денег.
Складывается впечатление, что действительно проблему неплательщиков перекладывают на плечи тех кто платит, + в свой карман надо что-то положить...


так вы не озвучили какая? Буду морально готовиться, скоро и у нас дом сдадут в Лесном квартале
07 жовт 2015 15:03
Цитата "naffany":


так вы не озвучили какая? Буду морально готовиться, скоро и у нас дом сдадут в Лесном квартале

Озвучивалось уже не один раз:
https://zhus.com.ua/tarify/
07 жовт 2015 15:04
Цитата "naffany":


так вы не озвучили какая? Буду морально готовиться, скоро и у нас дом сдадут в Лесном квартале


4,47 тариф. Немного выше, чем вы пишите, но у нас 4е лифта работает и деревья с травкой.

Покупали квартиру в бизнес-классе и удивляются, что тариф выше)
В Соборном 6,80 и при созданном ОСББ)
07 жовт 2015 15:09
Цитата "Maxfree":


4,47 тариф. Немного выше, чем вы пишите, но у нас 4е лифта работает и деревья с травкой.

Покупали квартиру в бизнес-классе и удивляются, что тариф выше)
В Соборном 6,80 и при созданном ОСББ)


О, в Соборном дороговата-то для меня, но и квартиры стоят соответственно.
Как говорят: бери ношу по себе - чтоб не падать при ходьбе.
07 жовт 2015 15:13
А еще у нас живут свиньи!!!
Не все, конечно, но у нас постоянно мусор, коробки оставляют на этаже!
А потом борятся за тарифы. Научитесь за собой убирать!
07 жовт 2015 15:22
Цитата "Maxfree":


4,47 тариф. Немного выше, чем вы пишите, но у нас 4е лифта работает и деревья с травкой.

Покупали квартиру в бизнес-классе и удивляются, что тариф выше)
В Соборном 6,80 и при созданном ОСББ)

Опять 25... :faceoff:
Посчитайте площадь территории и количество квартир у нас и в Соборном, а потом сравнивайте тарифы.
Большинство готово платить и больше, но хотят быть уверены, что за эти деньги получат качественные услуги уровня бизнес-класса.
07 жовт 2015 15:56
Цитата "Shaytan":

Опять 25... :faceoff:
Посчитайте площадь территории и количество квартир у нас и в Соборном, а потом сравнивайте тарифы.
Большинство готово платить и больше, но хотят быть уверены, что за эти деньги получат качественные услуги уровня бизнес-класса.


А разве есть такого уровня ЖК в Броварах?
07 жовт 2015 16:16
Цитата "inostranka":

Доброе утро.
Все замечательно,отличное предложение. Возьмите и организуйте, Вы же тоже заинтересованное лицо. Мы будем только "за".Вы-молодец.)

Обращение и призыв к действию был относительно людей которые хотели бы быть в ОСББ управляющими или в будущем в нем работать. Тоесть получать зарплату за эту деятельность (в будущем). Таких лиц я считаю действительно заинтересованными.
07 жовт 2015 16:29
Цитата "Antonyms":
А еще у нас живут свиньи!!!
Не все, конечно, но у нас постоянно мусор, коробки оставляют на этаже!
А потом борятся за тарифы. Научитесь за собой убирать!


Ага, есть такая проблема с мусором. Коробки, остатки стройматериалов выносят в общий коридор в надежде, что кому-то пригодится , про строителей я даже вспоминать не хочу. Тут кучу денег на тариф придется выкидывать, и помимо охранников еще и уборщицу содержать, которая сутками будет контролировать нормальное состояние подъезда. А то ж все умные, платят и думают, вот я тут насру (пардон), пусть убирают я же типа плачу. Надоело. :umnik:
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .901903. . .1092
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше