Подати оголошення

ЖК "Первоцвет", Борисполь, ул. Февральская

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 61.
8/13%
3/5%
8/13%
19/31%
23/38%
1. . .6870. . .88
20 січ 2016 08:31

Дуже цікава інфо, нашу вул.Лютневу розділили на дві частини: першу частину нашої вулиці переіменували, а другу на якій знаходяться наші будинки ні - виходячі із статті газети Вісті. Кому відомо більше напишіть.


Повну статтю із газети Вісті дивіться тут:
//i-visti.com/news/boryspil/11437/
Бюджет Борисполя прийняли без деталей, вулиці перейменували
18.01.2016

Це тільки частина статті:

Закон про декомунізацію Бориспіль виконав

Ця сесія стала підсумком кількамісячної роботи по перейменуванню вулиць міста. До винесення питання на сесію, основні моменти були вже узгоджені. Для обговорення у сесійній залі було винесено тільки декілька спірних моментів. Зокрема, відкритим залишалося питання нової назви вулиці Комуністичної. Саме їй спочатку хотіли присвоїти ім’я Степана Бандери. Але за зверненням родини загиблого члена екіпажу літака АН-30 Сергія Камінського, за підтримки мешканців, які там проживають, вулицю було названо ім’ям Сергія Камінського.

А ім’я Степана Бандери присвоїли частині вулиці Лютневої на відрізку від Київського Шляху до перетину із вулицею Головатого. Так співпало, що саме на тій частині вулиці, яку було перейменовано, колись проживав наш колега, кореспондент «Вістей» Володимир Білкей. Він свого часу мріяв, щоб ім’я Степана Бандери увіковічнили у Борисполі, але навряд чи сподівався, що це буде саме на його вулиці. Шкода, що Володимир Білкей не дожив до такої події. Але це гідна данина світлій пам’яті обох українських патріотів.

20 січ 2016 08:43

Хочу поділитися своїми спостереженнями та невеликим досвідом - можливо комусь стане у нагоді.
Кожен ремонт квартири можна умовно поділити на 4 види по ціні (звичайно без меблів):
1)Дешевий - до 120$/м2
2)Оптимальний - до 250$/м2
3)Дорогий - до 400$/м2
4)VIP ремонт - від 400$ і до....
У більшості випадків зустрічається саме Дишевий вид, який призначений для швидкої здачі в оренду нерухомості або ж через нестачу коштів, та Оптимальний - для комфортного проживання без акценту на великі капіталовкладення (у порівнянні з ціною "голої" квартири) але з умовою побутової практичності!.

Про такий Оптимальний ремонт, а саме вибір будівельної бригади і хочу сказати декілька слів.
Як відомо, ремонт можна виконувати наступними методами:
1. "Своїми руками"
2. "Сімейною бригадою"
3. Будівельною бригадою
4. Будівельною організацією

З практики, будівельні бригади та організації слід використовувати при Дорогих та VIP ремонтах. Там необхідні реальні гарантії, що можливо втілити лише через заключення договорів підряду та можливість участі підрядників у можливому судовому процесі. Замовник може себе відчувати більш захищеним, але і вартість робіт також висока, так як виділені кошти у значній мірі будуть йти на З/П бригадира, директора і т.д.

Для Дешевого та Оптимального виду ремонтів найкраще підходить, на мою думку, використання "сімейної бригади". У більшості випадків це не місцеві 2-3 особи, повязані між собою родинними звязками (батько, син, брати, дружина...). Такі люди працюють лише над одним ВАШИМ обєктом, там же і проживають. Звичайно у такому випадку, Замовник буде змушений виконувати функції керівника робіт (замовлення, доставка та розвантаження матеріалів, перевірка якості робіт). Але це, мабуть, єдиний суттєвий мінус.
Плюси ж "сімейного підряду" наступні:
1. Стислі сроки виконання робіт - працюють з 8.00 і до ночі!
2. Відсутність конфліктів у колективі;
3. Робота бригади на авторитет. Відсутність "наглого" відношення до Замовника;
4. Відсутність додаткових витрат на бригадира і т.д.
5. Співрозмірна ціна на роботи. Люди, що виконують роботи оцінюють вартість праці дорого, але лише по міркам регіону походження (у більшості це Закарпаття та Прикарпаття).

Про строки робіт.
Реальні строки виконання ЯКІСНОГО Оптимального ремонту при постійному фінансуванні:
1-к. квартира - 2міс.
2-к. квартира - 2-3міс.
3-к. квартира - 3-4міс.

Про відношення між людьми. Головні правила відношень Замовника ремонту до підрядника (виконавця) наступні:
1. Замовник повинен чітко та ясно ставити завдання виконавцю. В такому випадку він же в праві вимагати відповідної якості та результату.
2. Замовник повинен оплачувати роботу БЕЗ будь-яких затримок, згідно домовленостей (по обємам, тижням тощо...) + премії за першокласне виконання (рідко але буває).
3. У разі, якщо підрядники не виконують своєї роботи добре вже на перших етапах робіт - НЕГАЙНО відмовитись від них та шукайте інших!!! При цьому оплатіть навіть погано виконану роботу.
4. Обговорити та записати всі умови роботи та оплати праці перед проведенням робіт - потратьте хоч цілий день на розмову з підрядником, але обговоріть та зафіксуйте на папері усі нюанси та вимоги!
5. Після ремонту необхідно замінити замки, або ж відразу купувати вхідні двері з замками, що мають функцію перекодування.
6. Хороше ставлення до виконавця робіт на пряму впливає на позитивний результат ремонту.
7. Усі практичні рішення, що пропонуватиме виконавець, але які будуть викликати недовіру, перевіряйте спочатку особисто у спеціалістів, проектувальників та знайомих.

Ну і на кінець ряд силочок для мудрого Замовника:
1.Принципи хорошого ремонту -
2. Електрика -
3. Контроль витрат -
4. Вибір плитки -
5. Укладка плитки -
6. Стяжка підлоги -
7. Дизайн проект -
8. Витяжка -
9. Вибір дверей -
10. Планування кухні -
11. Електрообладнання - https://www.youtube.com/user/Zemlyanin111/videos

Бажаю усім якісного ремонту не залежно від ціни!!!

20 січ 2016 08:55
Тоді не зовсім зрозуміло, чи зміниться нумерація Лютневої... і що це за собою тягне.
20 січ 2016 08:56
Цитата "Sergius86":
Тоді не зовсім зрозуміло, чи зміниться нумерація Лютневої... і що це за собою тягне.

так наверное придется переоформлять все документы на квартиру?я правильно понимаю? :faceoff:
20 січ 2016 09:28
Цитата "соняшка":

так наверное придется переоформлять все документы на квартиру?я правильно понимаю?


//uz.ligazakon.ua/magazine_article/EA008 105

Законодательством Украины не предусмотрена обязанность владельца вносить изменения в правоустанавливающие документы (свидетельства о праве собственности, свидетельства о праве на наследство, договора купли-продажи, договора мены, договора дарения и т. п.) в связи с переименованием улиц, на которых находится объект недвижимого имущества, а потому они являются действующими и не нуждаются в замене или получении нового правоустанавливающего документа.

В то же время, по собственной инициативе или в случае необходимости (продажа, дарение и т. п.) владелец имущества (в том числе земельного участка), относительно которого состоялись изменения в названии улицы (проспекта, переулка и т. п.), согласно законодательству имеет право самостоятельно (или уполномочить на это другое лицо по доверенности) обратиться в орган государственной регистрации прав на недвижимое имущество с заявлением о внесении изменений в Государственный реестр вещевых прав на недвижимое имущество в связи с изменением названия или переименованием улицы (проспекта, переулка и т. п.) в соответствии с решением Киевского городского совета.

В случае необходимости осуществления нотариальных действий с недвижимостью (продажа, наследование, дарение и т. п.) в Департаменте градостроительства и архитектуры исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) можно получить справку о переименовании улицы. На основании правоустанавливающих документов со старым названием улицы и справки Департамента градостроительства и архитектуры нотариус выдает новый правоустанавливающий документ с новым названием улицы.
20 січ 2016 09:32
Я вообще не понимаю-зачем переименовывать,ну ладно улицу коммунистическую,а февральская чем и кому неугодила?названия улиц должны быть нейтральными,приходит очередная власть и начинает переименовывать.
20 січ 2016 10:55
Цитата "соняшка":
Я вообще не понимаю-зачем переименовывать,ну ладно улицу коммунистическую,а февральская чем и кому неугодила?названия улиц должны быть нейтральными,приходит очередная власть и начинает переименовывать.

Ось чому)
//visti-kamenia.com/blog/pravda-pro-zhov tneviy-perevorot-1917-roku-01617
20 січ 2016 12:19
Цитата "Sergius86":

Ось чому)
//visti-kamenia.com/blog/pravda-pro-zhov tneviy-perevorot-1917-roku-01617

ну а при чем здесь улица с названием -Февральская?
20 січ 2016 15:57
Ну так назвали же ее на честь большой февральской революции 1917. Той самой с которой и начался комунизм и сам СССР.
20 січ 2016 15:57
Ну так назвали же ее на честь большой февральской революции 1917. Той самой с которой и начался комунизм и сам СССР.
20 січ 2016 18:22
Цитата "Sergius86":
Ну так назвали же ее на честь большой февральской революции 1917. Той самой с которой и начался комунизм и сам СССР.
так революция была в октябре,октябрьская революция.
20 січ 2016 18:23
Цитата "соняшка":
так революция была в октябре,октябрьская революция.
все поняла-была и в феврале и в октябре.
20 січ 2016 19:00
А я думала, что в честь месяца февраль. И никаких аналогий с революциями не делала. Есть же "Травнева", "Квітнева" улицы, почему "Лютнева" это сразу революция :wow:
20 січ 2016 19:45
Цитата "Helen0905":
А я думала, что в честь месяца февраль. И никаких аналогий с революциями не делала. Есть же "Травнева", "Квітнева" улицы, почему "Лютнева" это сразу революция :wow:


+1
21 січ 2016 06:28
Цитата "Barsik84":


+1

Дійсно вулиці є такі, але якби не було звязку з ком. партією, то тоді б "Февральская" не ввійшла у список вулиць що підлягають декомунізації.
З іншої сторони, переіменовують її на вул. С.Бандери лише частково ) :yes:
21 січ 2016 11:10
Добрый день, соседи!
Кто в курсе, какая мощность в кВт выделена на квартиры. В частности интересует на 3-х комнатную.
Где-то по форуму читал о 5,5, но не понятно на 1,2,3-х комнатные и хватит ли...
Спасибо за ответ.
21 січ 2016 11:46
Наскільки я бачив, то всюди одинакова потужність і ввідні автомати - С25А.
Це звичайно зовсім небагато, але якщо не використовувати електричних духових шкафів, нагріваючих поверхонь, теплої електричної підлоги на всю площу квартири, потужних проточних нагрівачів, бойлерів, - то все буде ОК!
Сам недавно закінчив проект електромереж на 2-кімнатну квартирку (63м2) з двома теплими підлогами та каміном. І все впритик вистачає. Ну.. хібащо відразу включити електрочайник, теплі підлоги, мікроволновку, бойлер та камін - тоді точно вибє в щитку)))))
З іншої сторони - житло ЕКОНОМ КЛАСУ, так що і оснащення відповідне!!!)
21 січ 2016 16:17

Сусіди ви всі отримали газові рахунки з заявою- приєднання? До речі заява - обов”язкова.

Із моєї переписки в особовому кабінеті:

Тема: Оформлення документів
Запит: Чи потрібно мені надсилати вам заповнену заяву-приєднання, якщо був заключений новий трьох стороній договір про надання послуг з газопостачання
Повідомлення:
Добрий день, шановний клієнт!
Заяву-приєднання заповнену обов”язково потрібно надіслати до районного газового відділення.


НКРЕКП, Постанова від 30.09.2015 № 2500 "Про затвердження Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам"
//www.nerc.gov.ua/index.php?id=18034

Саме цікаве з постанови:
4.5. – вважаю що наші права порушені, так як в заяві-приєднанні надісланій нам від газовиків заповнено і зроблено вибір «так» в графі «За платіжними документами (рахунками), які виписує Постачальник» нам тільки залишається поставити свій підпис. І це є вибір способу оплати який має бути визначений Споживачем в заяві-приєднанні?!!! А якщо людині зручніше вести розрахунки по квитанціями абонентської книжки Постачальника?
4.9. – ПЕНЯ
11.7. – Нам слід розуміти, якщо квартира пуста (не заселена) – то значить звільнена???

IV. Ціна, порядок обліку та оплати природного газу

4.5. Розрахунки Споживача за цим Договором здійснюються за рахунками та/або квитанціями абонентської книжки Постачальника. Спосіб оплати має бути визначений Споживачем в заяві-приєднанні.
При цьому Споживач не обмежується у праві здійснювати оплату за цим Договором через банківську платіжну систему, шляхом он-лайн переказу, поштового переказу, внесення готівки через касу Постачальника та в інший не заборонений чинним законодавством спосіб

4.9. Якщо Споживач не здійснив оплату за цим Договором протягом десяти днів після встановленого строку, Постачальник має право здійснити заходи з припинення постачання природного газу Споживачу у порядку, визначеному цим Договором.
У разі порушення Споживачем строків оплати за цим Договором Споживач сплачує за вимогою Постачальника пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку, що діяла в період, за який сплачується пеня, від суми простроченого платежу за кожен день прострочення платежу.

XІ. Строк дії Договору та інші умови

11.7. У разі звільнення займаного приміщення (остаточного припинення користування природним газом) Споживач зобов'язаний повідомити про це Постачальника не пізніше ніж за двадцять робочих днів до дня звільнення приміщення (остаточного припинення користування природним газом) та остаточно з ним розрахуватись за цим Договором до вказаного Споживачем дня звільнення приміщення (остаточного припинення користування природним газом) включно.
У разі неповідомлення або несвоєчасного повідомлення Споживачем Постачальника про звільнення приміщення (остаточне припинення користування природним газом) Споживач зобов'язаний здійснювати оплату послуг за цим Договором, виходячи з умов цього Договору.

11.8. Усі повідомлення за цим Договором вважаються зробленими належним чином у разі, якщо вони здійснені в письмовій формі та надіслані рекомендованим листом, вручені кур’єром або особисто за зазначеними в цьому Договорі адресами Сторін. Датою отримання таких повідомлень буде вважатися дата їх особистого вручення або дата поштового штемпеля відділу зв'язку за місцезнаходженням одержувача.
Споживач зобов’язується у місячний строк повідомити Постачальника про зміну будь-якої інформації та даних, зазначених в заяві-приєднанні.

21 січ 2016 16:55

В Бориспільводоканалі планується підвищення тарифу на воду на +1 грн за куб в зв'язку з закладенням в тариф вартості робіт на демонтаж, повірку та монтаж квартирних лічильників. Подробиці на сайті:
//www.borispol-voda.com.ua/home.html

21 січ 2016 20:02
Цитата "Sergius86":
Наскільки я бачив, то всюди одинакова потужність і ввідні автомати - С25А.
Це звичайно зовсім небагато, але якщо не використовувати електричних духових шкафів, нагріваючих поверхонь, теплої електричної підлоги на всю площу квартири, потужних проточних нагрівачів, бойлерів, - то все буде ОК!
Сам недавно закінчив проект електромереж на 2-кімнатну квартирку (63м2) з двома теплими підлогами та каміном. І все впритик вистачає. Ну.. хібащо відразу включити електрочайник, теплі підлоги, мікроволновку, бойлер та камін - тоді точно вибє в щитку)))))
З іншої сторони - житло ЕКОНОМ КЛАСУ, так що і оснащення відповідне!!!)

Почему сделали выбор в пользу электро-пола, а не водяного?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .6870. . .88
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше