Получаем квитанции на ЖКУ с новыми тарифами

Комментарии к статья старого сайта и форума
Зачинено
Anonymous
До конца этой недели киевляне получат квитанции на оплату жилищно-коммунальных услуг с новыми повышенными тарифами, введенными с 1 июня этого года. Об этом УНИАН сообщил и.о. директора коммунального предприятия «Главный информационно-расчетный центр» Киевской городской государственной администрации Станислав Каплуненко.Читать дальше >>
На початок сторінки
Anonymous
Вже одержали - на сто гривень більше. А через місяць Жюлька ще обіцяє підняти ціна газу. Тобто скоро квартплата буде більшою за пенсію. Я платити не буду - хай Жюлька платить - вона ж підняла плату за газ, поділивши кошти з Путіним.
На початок сторінки
Anonymous
Очень хорошо. Но они должны быть обьективны.Большинство здоровых людей не работают, пьют, воруют своих соседей, держат квартирантов и не платят налоги, разводят антисанитарию-и им все списывают по поддельным документам. А чесный труженик-заработай, уплати, убери сам за службы, которым ты уплатил, тебя обворуют и еще и сплетни распустят тунеядцы, которые не платят и не работают.
На початок сторінки
Anonymous
Суки! Скоро на вилы их! А платить не будем.
На початок сторінки
Anonymous
В нашей стране народом правит бес. Пора наверное его убирать. Народ сколько можем еще терпеть!!!
На початок сторінки
Anonymous
ну у кого на сто, а у меня на 150гр больше - и это при том, что дом 1977 года постройки ....
На початок сторінки
Anonymous
Друзья! у нас у всех есть замечательная возможность объединиться против этих упырей - интернет. Через интрнет мы можем координировать свои дейсвтия во всех проявлениях. Вот первое что необходимо делать, это вести среди своего круга разъяснение о том, что нам всем НЕ НАДО идти на выборы. Не верьте в их бредни относительно права голоса и прочей лабуды. Вот когда мы все не прийдем на выборы, то эти вурдалаки примут другие меры, а мы им ответим своими мерами. Думайте!
На початок сторінки
Повідомлень: 830
Реєстрація: 02.03.2009
Репутація: 47
Да ладно вам...
В регионах люди и так больше платят за квартиру, учитывая то, что зарпалты у них там гораздо меньше в этих самых регионах. (Как пример - мои родители уже год платят 430 гривен за обычную ~50 метровую двушку).

Если по теме - по поводу Киева.
Свою квитанцию еще не получал. В Киеве меня пока нету.
В этом платить не буду. Потому что всегда плачу раз в два-три месяца :-) Лень мне в банк каждый раз ходить :)
На початок сторінки
Anonymous
Тільки бойкот підвищення цін зможе зупинити вакханалію цін. Пролетарі України - проти корупції чинуш ЄДНАЙТЕСЬ!
На початок сторінки
Повідомлень: 209
Реєстрація: 13.01.2008
Репутація: 23
Справа № 2а-57/09

УХВАЛА

06 липня 2009 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Савицького О.А.
при секретарі Цапко В.А.,
розглядаючи у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м.Києві адміністративну справу за позовом Кулі Віктора Івановича до Київського міського голови Черновецького Леоніда Михайловича, Київської міської державної адміністрації, Київської міської ради про визнання невідповідними законодавству нормативно-правових актів,

встановив:

Куля Віктор Іванович звернувся в суд з позовом до Київського міського голови Черновецького Леоніда Михайловича, Київської міської державної адміністрації, Київської міської ради про визнання невідповідними законодавству нормативно-правових актів.
З метою забезпечення адміністративного позову позивач просить зупинити дію наступних оскаржуваних ним розпоряджень КМДА від 29 квітня 2009 року:
1. № 516 „Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення ";
2. №517 „Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів";
3. №518 „Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ";
4. № 519 „Про погодження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів";
5. № 520 „Про погодження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення ".
Свою заяву позивач обґрунтовує тим, що вказані розпорядження мають очевидні ознаки протиправності, а також; є очевидна небезпека заподіяння цими розпорядженнями шкоди правам, свободам та інтересам позивача до ухвалення судом рішення.
Відповідно до ч.і ст. 117 КАС суд за клопотання позивача або з власної ініціативи може постановити ухвалу про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову, якщо існує очевидна небезпека заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам позивача до ухвалення рішення в адміністративній справі, або захист цих прав, свобод та інтересів стане неможливим без вжиття таких заходів, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат, а також якщо очевидними є ознаки протиправності рішення, дії чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень.
Суд вважає, що позивачем доведено, існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди його правам, свободам та інтересам - до ухвалення рішення в даній справі, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат - без вжиття таких заходів забезпечення позову, оскільки на підставі оскаржуваних ним розпоряджень він буде змушений сплачувати щомісячно значно більше коштів ніж: він сплачує на даний час, а відповідачі своїми діями під час розгляду справи судом всілякозатягують її розгляд, а тому суд вважає необхідним задовольнити заяву про забезпечення позову.
Керуючись ст.ст. 117, 118, 165, 186 КАС України, суд
ухвалив:
Заяву позивача про вжиття заходів забезпечення позову задовольнити. Зупинити дію розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 29 квітня 2009 року:

1. № 516 „Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення ";
2. № 517 „Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів ";
3. № 518 „Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій";
4. № 519 „Про погодження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів";
5. № 520 „Про погодження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення ";

до вирішення даної справи по суті та набрання рішенням суду в цій справі законної сили.

Ухвала суду підлягає негайному виконанню

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо вона не скасована, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Ухвалу може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження до Шевченківського районного суду м. Києва протягом п 'яти днів з дня винесення ухвали та подання апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя: підпис.

З оригіналом згідно. Суддя: Савицький О.А.

Секретар: Цапко В.А.
На початок сторінки
Anonymous
Не знаю у кого на 100 или 150, а у меня ровно в два раза больше. Это при том, что доходы семьи уменьшились приблизительно вдвое. Черновецкий зарплату учителям не выплатил еще за май, а про отпускные вообще молчу. Просто сказал, что деньги ушли на благоутсройство Киева.
На початок сторінки
Anonymous
Все заткнуться или будут трындеть по кухням.
Нас очередной раз поимели, поздравляю.
На початок сторінки
Зачинено

Получаем квитанции на ЖКУ с новыми тарифами

Вернуться в Новости и статьиdsf

 
цена: от 25 340 грн/м2
тел: +38 (044) 207 11
 
цена: от 75 735 грн/м2
тел: (044) 22 000 22
 
цена: от 30 730 грн/м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 22 100 грн/м2
тел: (044) 222 72 78
 
цена: от 24 669 грн./м2
тел: (044) 499 13 20
 
цена: от 28 735 грн/м2
тел: (044) 298 67 78
 
цена: от 33 270 грн./м2
тел: (044) 294 81 12
 
цена: от 49 000 грн./м2
тел: (044) 344 39 21