Подать объявление

Индикаторы рынка недвижимости Киева за прошедшую неделю от 17.01.2011

134. . .9
17 янв 2011 14:29
Цитата:

А как Вы оказались тогда в отряде продавцов, а не покупателей?


Продаю нерухомість і купляю її знову 6-) І так все життя 6-)
17 янв 2011 14:37
Цитата:

Як продавець, хочу відзначити, що страху нема й не буде. Немає причини "зливати" нерухомість. Бо стоїть питання, що робити з грошима далі (???). Немає в Україні можливостей інвестування, крім нерухомості... Тому, "зливати" нерухомість будуть хіба що банки... Те, що серед своїх не розберуть... 6-)

Ой не кажіть так. Гроші вони всім потрібні, особливо коли розумієш, що завтра ти їх отримаєш менше. Зливання почнеться, коли продавці у боротьбі за покупця з грошима наввипередки почнуть виставляти нижчий цінник, чим у конкурента. Це як лавина. Витримка і стратегія не спрацьовують. Скрізь паніка. Продавці розуміють, що при їх житті повернення до сьогоднішньої ціни вже не буде. І справа не тільки в тім, що банально грошей у покупців не вистачає. Може бути, що завтра ваша квартира просто буде не актуальна при наявності інших пропозицій. :hamster:
17 янв 2011 14:39
Цитата:
Уважаемый AD2009 , раз у вас нет причин продавать недвижимость, то вы не продавец, а крикун.. :-Р
Вот, люди уезжают с этой "гарной" страны на ПМЖ, и им необходимо за 1-2месяца превратить жилье в валюту будущей страны проживания.


Тот кому нужно срочно продать - не продавец. :no-no:
Он ПОНП.
А тот кто неспешно продаёт и может в любой момент снять обьект с продажи - обычный продавец, а не крикун. Или П-ВП. (Продавец - выгодополучатель. Тот кто стремиться выгодно продать, а не панически спихнуть :-B )
17 янв 2011 14:40
Цитата:

Зливання почнеться, коли продавці у боротьбі за покупця з грошима наввипередки почнуть виставляти нижчий цінник, чим у конкурента. Це як лавина. Витримка і стратегія не спрацьовують. Скрізь паніка. .. :hamster:


Звучить як фантастика. Принаймні, в нашому житті такого ще не було 6-) . Догадуюсь, що могло бути в 32-33 роках під час голоду. Не вірю, що таке можливо зараз. :???:
17 янв 2011 14:45
Цитата:

Звучить як фантастика. Принаймні, в нашому житті такого ще не було 6-) . Догадуюсь, що могло бути в 32-33 роках під час голоду. Не вірю, що таке можливо зараз. :???:

А ціни зразка 2008 року не фантастика? :olen: Та й зараз у національній валюті вони виглядають фантастично. Усе найцікавіще ще попереду. Цей фантастичний відрив від реальності завдяки обвалу може щезнути дуже швидко. Ось тоді ми повернемося до реальності 2011(12) року.
17 янв 2011 14:59
Болото однако. Как упали цены видно только в годовом выражении. Процентов 10-15% будет точно.

ИМХО, это болото будет и дальше продолжаться, пока чего не произойдет серьезного.

Цитата:
Звучить як фантастика. Принаймні, в нашому житті такого ще не було


Було в 2008 до весны 2009. Тогда за очень короткий срок цены просели и очень сильно. Даже местный Буд с перепугу недвигу на продажу выставил, а база одним махом выросла в 3 раза (по памяти).
17 янв 2011 15:08
Якщо хто чекає зниження цін - можу заспокоїти воно є і буде. На квартири в старих будинках. hi на 5-10% щороку. Завжди.

Знижувати ціни на нові квартири немає ніякого сенсу. Нікому. Є великий дефіцит цих квартир. umnik
17 янв 2011 15:34
Цитата:

Болото однако. Как упали цены видно только в годовом выражении. Процентов 10-15% будет точно.


Ні не видно.... Середні ціни знизились, але коли старі квартири займають 80%+ ринку, то динаміки по новому житлу не видно. :br: Ризикну допустити, що за останній рік на моноліти ціни виросли на 5-7%. В першу чергу за рахунок відміни знижок забудовниками. :hi:
17 янв 2011 15:44
Цитата:
...Знижувати ціни на нові квартири немає ніякого сенсу. Нікому. Є великий дефіцит цих квартир. :umnik:

:lol: :lol: :lol:
Смешной Вы. Дефицит подразумевает ажиотаж и очереди, а ни того, ни другого на первичном РЖН не видать. Там тоже все стоит. Вы говорите неправду в надежде, чтобы все стало, как Вам хочется. Напрасный труд.
17 янв 2011 15:48
Цитата:

:lol: :lol: :lol:
Смешной Вы. Дефицит подразумевает ажиотаж и очереди, а ни того, ни другого на первичном РЖН не видать. Там тоже все стоит. Вы говорите неправду в надежде, чтобы все стало, как Вам хочется. Напрасный труд.


Ажіотажу та черг ми вже, мабуть, не побачимо 6-) ніколи. Але ось простий приклад: людина з баблом хоче купити 3к моноліт в Шевченківському районі. Вибір буже поганий - кілька будинків в поганих місцях. Квартир мало. Те саме на Троєщині (там, де я слідкую) . Думаю, подібне і в інших районах...

В результаті, навіть маючи гроші не можеш купити, що подобається. Це дефіцит чи ні? 6-)
Я вважаю, що в Києві реальний дефіцит якісного житла.
17 янв 2011 15:51
Цитата:

Ажіотажу та черг ми вже, мабуть, не побачимо 6-) ніколи. Але ось простий приклад: людина з баблом хоче купити 3к моноліт в Шевченківському районі. Вибір буже поганий - кілька будинків в поганих місцях. Квартир мало. Те саме на Троєщині (там, де я слідкую) . Думаю, подібне і в інших районах...

В результаті, навіть маючи гроші не можеш купити, що подобається. Це дефіцит чи ні? 6-)
Я вважаю, що в Києві реальний дефіцит якісного житла.

Качественное и новое - это не синонимы.
А качественного действительно мало, меньше чем нового.
17 янв 2011 15:54
Цитата:

Качественное и новое - это не синонимы.
А качественного действительно мало, меньше чем нового.


Підтверджую. 8-) Нові панелі - це не якісне житло ("совєтікус апгрейд"). 6-) Там жити чомусь не хочеться. А їх якраз зараз і будують.
Тому, треба бути реалістом і не очікувати небесної манни у вигляді дешевих монолітів у м.Києві :umnik:
17 янв 2011 15:58
Цитата:

Продаю нерухомість і купляю її знову 6-) І так все життя 6-)

Цікава баєчка, з огляду на те що Ви прохали надавати інформацію про вік будинків. :@-:
17 янв 2011 15:59
На кожну квартиру є свій покупець. Ви не повірите, є навіть дуже багато бажаючих жити в панельних гостинках. ??? (з того люду, який живе в гуртожитках).
17 янв 2011 16:03
Цитата:

Знижувати ціни на нові квартири немає ніякого сенсу. Нікому. Є великий дефіцит цих квартир. :umnik:

Ще одна цікава баєчка. :-D

Пропозиція перевищує попут на порядок, а у Вас дІвІсІт. :think:
17 янв 2011 16:10
Давайте вже не пересмикувати та не мислити однолінейно. <( Є житло, яке в надлишку (старе), а є, якке в дефіциті (нові моноліти). no-no
17 янв 2011 16:16
Цитата:

людина з баблом хоче купити 3к моноліт в Шевченківському районі.

:@-: А навіщо купувати, якщо арендувати можна.

Цитата:

Квартир мало. Те саме на Троєщині (там, де я слідкую) . Думаю, подібне і в інших районах...

То троєщинскій спецеаліст? З якою метою слідкуєте- збираєтесь покупати, чи продавати?

Цитата:

Я вважаю, що в Києві реальний дефіцит якісного житла.

А якісне це яке?
17 янв 2011 16:18
Цитата:

Як продавець, хочу відзначити, що страху нема й не буде. Немає причини "зливати" нерухомість. Бо стоїть питання, що робити з грошима далі (???). Немає в Україні можливостей інвестування, крім нерухомості... Тому, "зливати" нерухомість будуть хіба що банки... Те, що серед своїх не розберуть... 6-)

Так какого вы продаете свою 3к квартирку в красивой новобудове?
Может "такая корова нужна самому"? Зачем продавать такое счастье, тем более не знаете куда деть гроши! :-B
17 янв 2011 16:20
Цитата:

Давайте вже не пересмикувати та не мислити однолінейно. <:( Є житло, яке в надлишку (старе), а є, якке в дефіциті (нові моноліти). :no-no:

А ніхто і не пересмикує. Я саме халупи від забудовників і мав на увазі.
17 янв 2011 16:20
Цитата:

Продаю нерухомість і купляю її знову 6-) І так все життя 6-)

Так вы не пидприемец, вы спекулянт! :-D
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
134. . .9
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx