Подать объявление

ЖК Сади Вишневі | Вишневое, ул. Машиностроительная

ЗастройщикБудинвестконтакт
Сдача ЖК2019 - 2023 г.
Планировки
от 27 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
155из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 6.
1/17%
2/33%
0/0%
3/50%
0/0%
1. . .7810
28 июнь 2023 13:17

Kate 123

Доброго дня!

Нам ключі обіцяли в другій половині червня.

Добрий день, друга половина червня, можете сказати чи вам видали ключі чи дату здачі перенесли ще? Дякую 

29 июнь 2023 07:55

ЮрійС

Добрий день, друга половина червня, можете сказати чи вам видали ключі чи дату здачі перенесли ще? Дякую 

Добрий день!

12.04.2023  будинок було зареєстровано у ЄДЕССБ. Але ключі так і не видають . Говорять  що чекають підключення газу .А по факту уже орієнтованих дат не називають .😞

29 июнь 2023 22:13

По термінам мені вказали - оформлення буде починаючи з вересня і до Нового року. 

По якій причині така затримка в здачі - не відповідають ...

29 июнь 2023 22:13

Kate 123

Добрий день!

12.04.2023  будинок було зареєстровано у ЄДЕССБ. Але ключі так і не видають . Говорять  що чекають підключення газу .А по факту уже орієнтованих дат не називають .😞

Був у будинку 8 на минулому тижні. Там все готове! Котли стоять, лічильники, електрощит, батареї . квартири вже повністю готові. 99% що ждуть газовщиків. 

10 июль 2023 12:09

вітаю) 

в когось є новини по 8 будинку?

11 июль 2023 08:19

маріяморевна

вітаю) 

в когось є новини по 8 будинку?

поки тиша. 

11 июль 2023 18:06

маріяморевна

вітаю) 

в когось є новини по 8 будинку?

Нас ріелтор Віталій на минулому тижні відправив чекати "ще тиждень-два чи десть до кінця місяця, дороблюють газ"

13 июль 2023 20:41

30 хвилин тому бачила світло на пʼятому поверсі в одній з квартир у нашому 8-му будинку 

завтра буду дзвонити в офіс, бо щось дивна історія, або комусь дають ключі під чесне слово, або шо 


як буде можливість, то може ще зроблю фотографію на днях, якщо буде така можливість, але світло з нашого будинку було 100% 

15 июль 2023 17:17

маріяморевна

30 хвилин тому бачила світло на пʼятому поверсі в одній з квартир у нашому 8-му будинку 

завтра буду дзвонити в офіс, бо щось дивна історія, або комусь дають ключі під чесне слово, або шо 


як буде можливість, то може ще зроблю фотографію на днях, якщо буде така можливість, але світло з нашого будинку було 100% 

Що вам відповіли ?

17 июль 2023 12:44

lexx1985

Що вам відповіли ?

клялися, що такого бути не може, що всі ключі знаходяться в офісі, нікому нічого не давали, але ми живемо поруч і бачили світло ще декілька разів після цього, один і той самий поверх. віри вже цим менеджерам нема ніякої, бо брешуть частіше, ніж дихають. 


якщо чесно, то вже просто хочеться отримати свої ключі та забути про це, як про страшний сон. бо в мене таке враження, що будинки 9 і 10 заїдуть раніше, ніж ми. кінця краю з цими ключами і газом не видно, зате офіс «порадував» новиною, що в другому підʼїзді ще й дофіга збільшилась квадратура, за яку треба доплачувати, що теж викликає окреме роздратування. тож той, хто готувався доплачувати за 2-3 квадрати, будьте готові до більших цифр. 

 

по газу казали подзвонити в кінці цього тижня, але знову певно ніфіга не буде. 

22 июль 2023 13:02

VirtualVAT

Нас ріелтор Віталій на минулому тижні відправив чекати "ще тиждень-два чи десть до кінця місяця, дороблюють газ"

Вітаю, 

Ви ще раз уточнювали по термінах здачі? 


Мені знову сказали 2-3 тижні. Ці 2-3 тижні просто не закінчуються 😬

22 июль 2023 17:43

 Доброго дня!

Вже немає сили , і може грубо написала реєлтору але попросила не писати відмазки а справжню інфо .Дав відповідь не раніше вересня .Тому не годуйте себе марними ілюзіями ,вже віри їм немає......

23 июль 2023 11:26

Kate 123

 Доброго дня!

Вже немає сили , і може грубо написала реєлтору але попросила не писати відмазки а справжню інфо .Дав відповідь не раніше вересня .Тому не годуйте себе марними ілюзіями ,вже віри їм немає......

в мене взагалі відчуття, що не отримаємо ми ключі цього року. в кращому випадку десь разом з 9 будинком. щось не так з газом у домі, бо не може бути такого, щоб стільки часу газовики ніяк не могли прийняти будинок на баланс. вже закінчується пʼятий місяць цієї епопеї.

 

я планую якось за декілька тижнів навідатися в офіс і говорити вже особисто. бо в мене квартира з 42 квадратів стала більше 48. тож мені взагалі цікаво, чи планують вони йти на якесь розтермінування доплати чи як воно буде. 

28 июль 2023 12:06


07 авг 2023 05:44

Доброго дня!

Підкажіть будь ласка , як так виходить що в попередніх будинках спочатку видали ключі а потім заходили газовики , а з 8 будинку почалося навпаки ,і термін видачі ключів вже затягнувся на 5міс після введення в експлуатацію?

Мені одній здається що щось відбувається дивне ?

07 авг 2023 11:47

Kate 123

Доброго дня!

Підкажіть будь ласка , як так виходить що в попередніх будинках спочатку видали ключі а потім заходили газовики , а з 8 будинку почалося навпаки ,і термін видачі ключів вже затягнувся на 5міс після введення в експлуатацію?

Мені одній здається що щось відбувається дивне ?

Вітаю, мені це так пояснили, що якщо видати ключі зараз на руки, то їм потім складно всіх зібрати в той самий день, коли потрібно бути на місці, щоб газовики в квартирах зробили газ, було дуже багато гемору, власники обманювали і підставляли, тому тепер спочатку газ, а потім ключі

07 авг 2023 11:47

Доброго дня, скажіть хто вже сплачував за доп кв метри? По якій ціні Вам рахує відділ продажу? Дякую

07 авг 2023 11:47

Kate 123

Доброго дня!

Підкажіть будь ласка , як так виходить що в попередніх будинках спочатку видали ключі а потім заходили газовики , а з 8 будинку почалося навпаки ,і термін видачі ключів вже затягнувся на 5міс після введення в експлуатацію?

Мені одній здається що щось відбувається дивне ?

7 будинок термін сдачі теж затягнувся, нам ключі видали в жовтні 

08 авг 2023 03:32

Ірина23

Доброго дня, скажіть хто вже сплачував за доп кв метри? По якій ціні Вам рахує відділ продажу? Дякую

Вітаю, нам сказали, що за тією ціною, яка в кожного в договорі на четвертій сторінці прописана 

08 авг 2023 15:04

маріяморевна

Вітаю, нам сказали, що за тією ціною, яка в кожного в договорі на четвертій сторінці прописана 

Дякую, сьогодні нам так і порахували, як в договорі.

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .7810
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее