Подать объявление

ЖК Отрадный | ИнтерГал-Буд | ул. Академика Каблукова

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2019 - 2021 г.
Планировки
от 32 274 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 86.
11/13%
10/12%
24/28%
26/30%
15/17%
1. . .6769. . .150
28 сен 2018 11:37
Цитата "Yevgeniy85":


А ви на якому поверсі були? І я ж правильно розумію, що мова йде про другий будинок?..


Так, 2 будинок. На 14 поверсі, але як я зрозумів там скрізь така ситуація на верхніх поверхах.
28 сен 2018 11:50
Цитата "Вежливый человек":


Абсолютно не згоден. Ситуація індивідуальна для кожного поверха/квартири. Як мінімум, другий поверх вже повністю готовий :)

Я був в своїй квартирі на початку вересня. Усюди, де необхідно, плитка була поклеїна. Всі стіни були підготовлені до поклейки шпалер. Тобто залишалось: ламінат, міжкімнаті двері, шпалери, сантехніка і фурнітура.

Скоріш за все будуть заселяти по готовності поверхів, туди зараз і направлені всі сили рем. бригад.
Мені сказали , що дуже скоро почнуть дзвонити тим, в кого квартири готові до здачі. Очікую, що до кінця жовтня відбудуться перші заселення.
+ в кінці жовтня планують запустити котел. Однозначно, запуск котла без заселених квартир вдарить по карману забудовнику.
Не треба панікувати ;)
Ми тут всі такі;)


Так другий поверх готовий більше року) Там же шоу-руми були.
Для поетапного запуску в квартири потрібно включити електроживлення, воду та опалення. Якщо з електрикою і опаленням все норм то як вирішувати з водою? Там же кранів жодних не стоїть, одні заглушки які 100% не витримають тиску.
Комусь кажуть дзвонити будуть а комусь що смс прийде) То до 1 вересня 100% ремонти закінчимо у всіх квартирах (це ще в липні було), а сьогодні 28 і така ситуація. Я чесно думав, що там вже все на фіналі.
28 сен 2018 11:50
Цитата "igornavrockij":


Так, 2 будинок. На 14 поверсі, але як я зрозумів там скрізь така ситуація на верхніх поверхах.


От блін. Я теж на 14. 106 квартира - сусіди ))
28 сен 2018 11:54
Цитата "Ksenichka.":


Ну по договору задержки нет.
А какой у вас этаж? На 8м только обои осталось поклеить.надеюсь так на большенстве этажей


14 поверх. Ну договір то договір, а заявлені терміни, слова, листи то зовсім інше. Ви ж з людьми спілкуєтесь а не папірцями, от коли задаєш питання - коли? Постійно різні відповіді, то сказали б правду, а так тільки надії руйнують, плани.
28 сен 2018 11:56
Цитата "Yevgeniy85":


От блін. Я теж на 14. 106 квартира - сусіди ))


Приємно познайомитись)
Планую через тиждень-два навідатись знову в квартиру, якщо що зможу зайти подивитись і Вашу) Але там по всьому поверху така ситуація.
28 сен 2018 13:18
Ого, а у нас 15 поверх, то я вже уявляю, що там😩
28 сен 2018 13:55
А вы представляете как 17 этажу вообще нелегко?
28 сен 2018 14:23
Цитата "igornavrockij":


Приємно познайомитись)
Планую через тиждень-два навідатись знову в квартиру, якщо що зможу зайти подивитись і Вашу) Але там по всьому поверху така ситуація.


Навзаєм... Буду вдячний за інфу... Може ще якусь колективну скаргу накатаємо, чи ще шось... Сила в єдності все-таки... Ато розслабились у забудовника...
28 сен 2018 16:45
Скажіть будь ласка, як Ви потрапили до своєї квартири (2 будинок) бо нам кажуть що по поверхах, тим паче по своїх квартирах ходити нікого не пускають?
29 сен 2018 07:21
Кто знает какой диаметр сечения входного кабеля в квартиру? И сколько фаз? В ОП только сказали что минимальная поставляемая мощность на квартиру 13кВт
29 сен 2018 23:02
Здравствуйте. Рассматриваю покупку квартиры в 5-ом доме. Подскажите, насколько во время сдаются дома? Пролистав форум натолкнулся на сообщения, что, к примеру, 4-й дом заселение в сентябре 2019. Менеджеры и на сайте относительно 5-го дома указано, что дом завершат в 1 квартале 2019, а заезд 2-й квартал 2019. Насколько это соотвествует действительности? И как обстоит ситуация с документами на право собственности. Ну и ваше общее впечатление от объекта. Заранее спасибо за будущие отзывы.
30 сен 2018 06:42
Цитата "Sergio Kiev":
Кто знает какой диаметр сечения входного кабеля в квартиру? И сколько фаз? В ОП только сказали что минимальная поставляемая мощность на квартиру 13кВт


В первом доме:пв-3,10 квадрат,1ф
01 окт 2018 05:44
Цитата "Pliska":
А вы представляете как 17 этажу вообще нелегко?


Дуже нелегко) В будинку 16 поверхів)
01 окт 2018 05:47
Цитата "Yevgeniy85":


Навзаєм... Буду вдячний за інфу... Може ще якусь колективну скаргу накатаємо, чи ще шось... Сила в єдності все-таки... Ато розслабились у забудовника...


Думаю нам просто потрібно частіше і більше нагадувати про себе, про терміни. Людей в будинку працює багато і як за літо не зробити ремонти я навіть не знаю( Там все завезено вже давно: сантехніка, ламінат, плитка, двері. Скоріше за все їх просто потрібно контролювати і підганяти.
01 окт 2018 07:14
Цитата "igornavrockij":


Дуже нелегко) В будинку 16 поверхів)


Вот и я про то же, им окончание ремонта и заселение никогда не светит)))
01 окт 2018 07:52
Был сегодня в доме. Работе кипит, заливают полы начиная с 9-го этажа, стены равняют на 8-м. Поговорил с прорабом, говорит что темп очень высокий, особенно последнее время. С его слов к первому января все должны закончить
01 окт 2018 07:54
Был сегодня в доме. Работе кипит, заливают полы начиная с 9-го этажа, стены равняют на 8-м. Поговорил с прорабом, говорит что темп очень высокий, особенно последнее время. С его слов к первому января все должны закончить
01 окт 2018 09:01
мы в принципе так и думали что январь 2019. Хотя Иван говорил "1го декабря!".
Отдел продаж у нас слишком оптимистический :)

полоски по бокам дома уже заделали? а то в 4м доме уже весь дом фактически обшили.

а как там во дворе? на камеру конечно видно раскопки эпического масштаба :)
01 окт 2018 10:10
Мене тільки що запевнило ОП, що з наступного тижня будуть показувати квартири на 1-3 поверхах. 15 поверх- на кінець жовтня. Хто у нас 1-3 поверх, відгукніться, яка у вас інформація)
01 окт 2018 10:12
І ще, хто хоче просто подивитись квартиру, телефонуйте в ОП, вони дадуть номер прораба, з ним домовляйтесь)
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .6769. . .150
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее