Подать объявление

ЖК Лесной Квартал | Cityconsult Development | Бровары, ул. Киевская

ЗастройщикАльянс Новобуд
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
от 23 950 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 415.
20/5%
23/6%
141/34%
141/34%
90/22%
1. . .620622. . .1004
09 фев 2016 19:59
шановні сусіди, кого цікавить машинна штукатурка (машинка на 220 Вольт).
Вартість робіт:
- штукатурка стін - 120 грн\м2 (вартість з матеріалами);
- штукатурка стелі - 140 грн\м2 (вартісь з матеріалами).
Звертайтеся - Віктор 097 696 56 97
09 фев 2016 20:32
Цитата "kossmoos":
шановні сусіди, кого цікавить машинна штукатурка (машинка на 220 Вольт).
Вартість робіт:
- штукатурка стін - 120 грн\м2 (вартість з матеріалами);
- штукатурка стелі - 140 грн\м2 (вартісь з матеріалами).
Звертайтеся - Віктор 097 696 56 97

Вы уже делали себе?
Мы нашли за 100 грн/м2. Со следующей недели должны начать штукатурить...
09 фев 2016 20:39
Цитата "Serozum":

Вы уже делали себе?
Мы нашли за 100 грн/м2. Со следующей недели должны начать штукатурить...



Вибачте, 100 грн це вартість з матеріалами чи без?
09 фев 2016 20:46
Цитата "kossmoos":



Вибачте, 100 грн це вартість з матеріалами чи без?

З матеріалами
09 фев 2016 21:33
Цитата "Serozum":

З матеріалами


ну що ж, за що купив, за те й продаю, оголошення виставлене від імені майстра.
Ви своїх майстрів теж контакти виставляйте, щоб сусіди мали з кого вибирати :yes:
10 фев 2016 07:13
Цитата "ОтчаяннаяДомохозяйка":


Ой, перепрошую - за садок платила за попомогою іншого сервісу, IPay, здається - розвелось, їх, бач) А в ізі пей так, здається, потрібно привязувати картку в особистому кабінеті. Перепрошую за поспіх із відповіддю) - намагалась бути корисною)


Дуже дякую вам за допомогу. Я вже розібралась.
10 фев 2016 07:53
Цитата "Serozum":

Вы уже делали себе?
Мы нашли за 100 грн/м2. Со следующей недели должны начать штукатурить...


Хорошая цена. А можно узнать контакты?
10 фев 2016 07:55
Цитата "DodgeR ":


Хорошая цена. А можно узнать контакты?

тел. (098) 568-50-61
(095) 065-91-19
10 фев 2016 08:03
Цитата "igorlab":

зрада всюди, може Ви буржуй і Вам +/- 30-40 штук грн це "дєшовие понти", то я нажаль так грошима кидатись не хочу. Чи ви дуже наівна людина, й думаєте що "зробили більше, ніж обіцяли" не вил'ється в здерли більш ніж домовлялись?))
я також там вчора ввечері був поряд і здалося що балкони почали склити, звісно що можу помилятись.
Ви краще скажіть чому в 6 будинку, до здачі якого залишилось лише 10 місяців не те що внутрішніх робіт немає, а ще навіть цеглу не кладуть(

Я власник 2-кімнатної квартири в будинку 2. Читаючі ваші обговорення я в шоці! Мені кажеться що постійно незадоволені якісь у мене будуть сусіди!!! Якщо зараз вам все не подобається, то як ми будемо тоді вирішувати питання загальні? Одні будуть платити й облаштовувати як краще, а інші будуть постійно жати гроші й казати, що дорого й нічого для цього не робити!!!!! Я на цю квартиру збирала 10 років кошти, й коли отримала ключі, то мене влаштовує все, тому що я більше не буду платити орендарям!!!! А профіль у нас весь ВЕКО - виробник займає 1 місце в Україні! А якщо хтось незадоволений то сходіть й подивіться квартири в забудовника Атлант, для порівняння. Вартість кв.м така ж як і в нашого забудовника!!! Хватить нити!!!....
10 фев 2016 08:15
кто получил и оформил кладовую, подскажите:
стоимость оформления
большие ли очереди
10 фев 2016 09:30
Цитата "Cirano":
кто получил и оформил кладовую, подскажите:
стоимость оформления
большие ли очереди


Я оформляла через юриста Лесю. С Лесного квартала.
10 фев 2016 09:32
Цитата "Cirano":
кто получил и оформил кладовую, подскажите:
стоимость оформления
большие ли очереди

я 20 січня зареєструвалась в онлайн черзі на прийом в управління юстицій. дата була вільна на 19 березня. потім зателефонувала і запитала: "Потрібно приходити саме в той день, який заброньовано". Відповідь з управління: "Так, приходити саме в той день, але з проплаченими квитанціями. Вартість державного мита - 140грн (не залежить від площі кладової), сплата інформації з Державного реєстру - 35 грн. І приходеть не раніше березня, тому що зараз змінюється законодавство". Отже получається, щоб подати документи на оформлення перш за все потрібно написати заяву, сплатити дві квитанції, а потім тільки можна здати документи.
10 фев 2016 09:33
Цитата "Themis":


Я оформляла через юриста Лесю. С Лесного квартала.


А скажіть скільки Вам все це обішлось. І документи вже Вам передали? Чи ще вони знаходяться в управлінні юстицій?
10 фев 2016 09:36
Цитата "Татьяна Л.А.":

я 20 січня зареєструвалась в онлайн черзі на прийом в управління юстицій. дата була вільна на 19 березня. потім зателефонувала і запитала: "Потрібно приходити саме в той день, який заброньовано". Відповідь з управління: "Так, приходити саме в той день, але з проплаченими квитанціями. Вартість державного мита - 140грн (не залежить від площі кладової), сплата інформації з Державного реєстру - 35 грн. І приходеть не раніше березня, тому що зараз змінюється законодавство". Отже получається, щоб подати документи на оформлення перш за все потрібно написати заяву, сплатити дві квитанції, а потім тільки можна здати документи.

а де ці квитанції дають?
10 фев 2016 09:41
Цитата "Cirano":

а де ці квитанції дають?

В управління юстицій. Получається спочатку треба прийти в управління написати заяву, взяти реквізити для оплати, оплатити і тільки потім здати пакет документів на офрмлення. А потім, через певний період забрати оформленні документи. Це я так зрозуміла, коли дівчина з управління пояснювала по телефону.
10 фев 2016 09:46
Цитата "Innoch_ka":

Пять домов это в перспективе. Сейчас один дом плюс второй еще только начинает заселяться и делают ремонты.



Я не думаю, что шлагбаум завтра побегут ставить. Я так понимаю, что это вопрос перспективы.
10 фев 2016 09:51
Цитата "Elektrik Juriy":

Я власник 2-кімнатної квартири в будинку 2. Читаючі ваші обговорення я в шоці! Мені кажеться що постійно незадоволені якісь у мене будуть сусіди!!! Якщо зараз вам все не подобається, то як ми будемо тоді вирішувати питання загальні? Одні будуть платити й облаштовувати як краще, а інші будуть постійно жати гроші й казати, що дорого й нічого для цього не робити!!!!! Я на цю квартиру збирала 10 років кошти, й коли отримала ключі, то мене влаштовує все, тому що я більше не буду платити орендарям!!!! А профіль у нас весь ВЕКО - виробник займає 1 місце в Україні! А якщо хтось незадоволений то сходіть й подивіться квартири в забудовника Атлант, для порівняння. Вартість кв.м така ж як і в нашого забудовника!!! Хватить нити!!!....

Века-никогда не занимала 1-е место по объемам продаж и производства))) ВДС-лидер на рынке Украины. Да и не в профиле дело.... дело в качестве сборки и монтажа окна
10 фев 2016 10:16
Ви краще скажіть чому в 6 будинку, до здачі якого залишилось лише 10 місяців не те що внутрішніх робіт немає, а ще навіть цеглу не кладуть([/quote]
Я власник 2-кімнатної квартири в будинку 2. Читаючі ваші обговорення я в шоці! Мені кажеться що постійно незадоволені якісь у мене будуть сусіди!!! Якщо зараз вам все не подобається, то як ми будемо тоді вирішувати питання загальні? Одні будуть платити й облаштовувати як краще, а інші будуть постійно жати гроші й казати, що дорого й нічого для цього не робити!!!!! Я на цю квартиру збирала 10 років кошти, й коли отримала ключі, то мене влаштовує все, тому що я більше не буду платити орендарям!!!! А профіль у нас весь ВЕКО - виробник займає 1 місце в Україні! А якщо хтось незадоволений то сходіть й подивіться квартири в забудовника Атлант, для порівняння. Вартість кв.м така ж як і в нашого забудовника!!! Хватить нити!!!....[/quote]


Подскажите пожалуйста. сколько вы доплатили непосредственно за лоджию. Не за лишний образовавшиеся при строительстве метры, а конкретно за лоджию (сколько обошлось остекление и оплата по новому коэфициенту?)?
10 фев 2016 10:37
Кто уже живет, скажите как вода?
10 фев 2016 10:40
Цитата "AsyKx":



Я не думаю, что шлагбаум завтра побегут ставить. Я так понимаю, что это вопрос перспективы.

Разве найдутся противники установки ограждения комплекса и установки шлагбаумов? Вопрос наверное только в цене и в сроках, т.к. если ограждать, то весь ЛК когда все дома сдадут.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .620622. . .1004
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее