Подать объявление

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .227229. . .282
03 апр 2017 15:30
Цитата "mov55555":
Соседи, у кого какие мысли по поводу охраны квартиры - есть ли смысл ставить на сигнализацию , пультовую охрану? Может логично заложить кабель сразу при закладке электропроводки или уже использовать беспроводные технологии с датчиками? Поделитесь идеями и опытом :ded:

Вам для начала нужно было бы определиться с охранной структурой, кому бы Вы хотели сдавать на сигнализацию квартиру. Дело в том, что требования по кол-ву датчиков и их размещению могут отличаться у разных организаций. Соответственно и кабель нужно закладывать под определенные требования. По поводу беспроводных систем - не все охранные организации с ними могут работать, да и дороже они, чем проводные...
04 апр 2017 12:59
уважаемые соседушки!!! а когда мы начнем думать про ОСББ или что-то типо того?
06 апр 2017 12:50
Може хтось знає чого це рішення суду стосується

ухвалив:
Визнати бездіяльність службових осіб Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви про вчинення посадовими особами ТОВ «Орлан-Інвест Груп» кримінального правопорушення не законною.

Зобов'язати службових осіб Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області внести відомості про кримінальне правопорушення по заяві про вчинення посадовими особами ТОВ «Орлан-Інвест Груп» кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.2 ст. 382 КК України.
06 апр 2017 14:31
Цитата "Манго1":
Може хтось знає чого це рішення суду стосується

ухвалив:
Визнати бездіяльність службових осіб Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви про вчинення посадовими особами ТОВ «Орлан-Інвест Груп» кримінального правопорушення не законною.

Зобов'язати службових осіб Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області внести відомості про кримінальне правопорушення по заяві про вчинення посадовими особами ТОВ «Орлан-Інвест Груп» кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.2 ст. 382 КК України.



А где вы это нашли? Ссылку можно?
08 апр 2017 06:48
Цитата "Oks0804":

Аналогичное было ощущение)))))) у меня аж чуть клаустрафобия не развилась :ne figa sebe: но я как то жила в квартире 27.7 кв.м. и она мне казалась большой)))))) так что светлые стены и зеркала и все будет шикарно)))))была сеня на стройке, до 2го дома не дошла так как грязи куча и техника ездила, но работы идут :winky:

Ксюха извини, но комната 2.5 метра в ширину. Что туда можно поставить? Даже палку нормально не поставишь. На рисунке, который у меня в руках, комната 15кв.м.
ПС. Был еще раз на стройке:сказали, что уже все, чуть-ли не в мае сдача. Т.к. я сейчас в Ирпене на постой, то буду чаще на стройке.
08 апр 2017 15:29
Цитата "moto87":

Ксюха извини, но комната 2.5 метра в ширину. Что туда можно поставить? Даже палку нормально не поставишь. На рисунке, который у меня в руках, комната 15кв.м.
ПС. Был еще раз на стройке:сказали, что уже все, чуть-ли не в мае сдача. Т.к. я сейчас в Ирпене на постой, то буду чаще на стройке.

2,5??????? Офигеть!!!! На 27 см меньше чем по плану было((че за емае((((( а замеры ты знаешь все свои уже??? Вот сколько знаю людей кто строил квартиры, то у всех вечно росли квартиры, а у нас капец у всех меньше(((((
08 апр 2017 16:10
moto а у тебя какой дом?
09 апр 2017 00:27
Цитата "Oks0804":
moto а у тебя какой дом?

Твой. Замеров нет еще. И я с рулеткой тоже не бегал.
09 апр 2017 12:03
Цитата "moto87":

Твой. Замеров нет еще. И я с рулеткой тоже не бегал.

Ты так не пугай раньше времени))))))а то я уже стены собралась сносить)))))
09 апр 2017 13:39
Цитата "moto87":

Твой. Замеров нет еще. И я с рулеткой тоже не бегал.

Деньги уже забрал за оформление? Я во вторник пойду сдавать
09 апр 2017 20:03
Цитата "Oks0804":

Деньги уже забрал за оформление? Я во вторник пойду сдавать

Уже и пропил)
10 апр 2017 13:56
Цитата "moto87":

Уже и пропил)

И без меня...хах... ну как всегда))))))!
10 апр 2017 18:12
Цитата "Oks0804":

И без меня...хах... ну как всегда))))))!

Ну что, забрала?
11 апр 2017 06:01
Орлан, когда будет обещаный видеоотчет по проделанной работе?
11 апр 2017 06:31
Була вчора на будівництві.Буду писати про 2будинок,3під'їзд .Всі квартири вже поштукатурені,починають вже білити стіни з 7 пов.і рухаючись вниз.Видно, що розгрібають і вивозять сміття на тракторі.Також помітила, що в квартиру вже заведена електрика(кабель),вода (труба,коло входу на підлозі ),інтернет (кабель ).Вже є всі труби (головна газова труба і для води, і стічна труба ).Просверлили вже отвір в стіні на кухні для для газового лічильника.Дверей ще в 3 під'їзді не поставили нікому.Внутрішні роботи ведуться,робочі є.Зовнішні роботи: почали споруджувати каркас в задній частині будинку, щоб нарешті доутеплювати його. Побачила також,що риють траншеї для каналізаційних труб, і прямо почали вже рити в напрямку до вул.Соборної (де і власне має відбутися підключення до головної каналізаційної труби ).Також риють вже побачила, що прокладають кабель електричний. Фарбують газові труби в жовтий колір. На задній ч-ні вже майже доробили наш сквер насадили нових дерев і кущиків!!!Почали робити вже доріжки з плитки і за 2будинком.
11 апр 2017 06:56
Ось ще фото в підтвердження всього що написала)Тримайте і розглядайте!Робота йде швидко,трактори їздять,плитка кладеться,всередині також робочі є!!!
11 апр 2017 07:01
Цитата "kate_10":
Ось ще фото в підтвердження всього що написала)Тримайте і розглядайте!Робота йде швидко,трактори їздять,плитка кладеться,всередині також робочі є!!!


Спасибі.
11 апр 2017 07:06
Ось ще фото )
11 апр 2017 07:16
Ось роздивляйтесь, яка гарна в нас природа там, де скоро будемо жити )))
А це фото показує, як я раніше писала, прокладають каналізацію до головної дороги для з'єднання з центральною.
11 апр 2017 07:42
Спасибо!
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .227229. . .282
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее