Подать объявление

ЖК "Белый Шоколад Центр", Белогородка, ул. Михаила Величко

ЗастройщикБелый Шоколад
Сдача ЖК2014 - 2023 г.
Планировки
от 15 100 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
52из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 176.
15/9%
8/5%
22/13%
52/30%
79/45%
1. . .217219. . .289
07 март 2017 22:27
Вітаю усіх представниць чарівної статі з Святом Весни.
Дорогі, любі, кохані, чарівні прекрасні жінки та дівчата Вітаю Вас з
Вашим Святом! Бажаю багато кохання, море квітів і усіх гараздів! Ваш сусід.
08 март 2017 08:51

Привіт сусідам!
Хочу привернути вашу увагу до дороги, вірніше її відсутності в центрі Білогородки, особливо де поворот до нашого ЖК. Яма на ямі, і ремонтом не пахне.
Я вже зверталася в сльську раду, остримала таку відповідь:
"Доводжу до відома, що центральні вулиці: с. Білогородка-Володимирська та с.Шевченкове-Київська перебувають на балансі Служби автомобільних доріг Київської обласної державної адміністрації і тому, відповідно до норм чинного бюджетного кодексу України, ремонт асфальтного покриття не можу фінансуватися з бюджету Білогородської сільської ради.
Сільська рада не проти прийняти участь у ремонті на умовах співфінансування з ініціативи балансоутримувача - Служби експлуатації автомобільних доріг Київської ОДА. Таких пропозицій, на жаль, не надходило."
Прошу вас виділити 5 хв і написати запити до Служби автомобільних доріг Київської обласної державної адміністрації, зокрема це можна зробити через урядовий контакт-центр //ukc.gov.ua.
Чим більше людей буде нагадувати про проблему, тим більше шансів нарешті зробити той шматок дороги.
Ну і як будете писати, то додайте, будь ласка, що там пішохідний перехід, де вже майже не видно зебри (за ямами) і він не освітлений.
Щиро дякую, якщо долучитесь. Особливо ті, у кого є авто і він не хоче на тих ямах відірвати колесо.
Це всього 5 хв вашого часу
А сусідок - з святом !

08 март 2017 13:33
Цитата "Vinochok":
Привіт сусідам!
Прошу вас виділити 5 хв і написати запити до Служби автомобільних доріг Київської обласної державної адміністрації, зокрема це можна зробити через урядовий контакт-центр //ukc.gov.ua.
Чим більше людей буде нагадувати про проблему, тим більше шансів нарешті зробити той шматок дороги.
Ну і як будете писати, то додайте, будь ласка, що там пішохідний перехід, де вже майже не видно зебри (за ямами) і він не освітлений.
Щиро дякую, якщо долучитесь. Особливо ті, у кого є авто і він не хоче на тих ямах відірвати колесо.
Це всього 5 хв вашого часу
А сусідок - з святом !


Оформлюю звернення. Може хтось зробити декілька фото і відправити мені, а я фото прикріплю до звернення? Дякую!
08 март 2017 14:30
Цитата "Vinochok":
Привіт сусідам!
... що там пішохідний перехід, де вже майже не видно зебри (за ямами) і він не освітлений.... !


Я підтримую та приєднуюся до пропозиції. Хочу також нагадати, що через той перехід діти йдуть до школи. Там мають бути встановлени лежачі поліцейські.

Зі святом весни!
08 март 2017 18:58
Цитата "Vinochok":
Привіт сусідам!
Хочу привернути вашу увагу до дороги, вірніше її відсутності в центрі Білогородки, особливо де поворот до нашого ЖК. Яма на ямі, і ремонтом не пахне.
Я вже зверталася в сльську раду, остримала таку відповідь:
"Доводжу до відома, що центральні вулиці: с. Білогородка-Володимирська та с.Шевченкове-Київська перебувають на балансі Служби автомобільних доріг Київської обласної державної адміністрації і тому, відповідно до норм чинного бюджетного кодексу України, ремонт асфальтного покриття не можу фінансуватися з бюджету Білогородської сільської ради.
Сільська рада не проти прийняти участь у ремонті на умовах співфінансування з ініціативи балансоутримувача - Служби експлуатації автомобільних доріг Київської ОДА. Таких пропозицій, на жаль, не надходило."
Прошу вас виділити 5 хв і написати запити до Служби автомобільних доріг Київської обласної державної адміністрації, зокрема це можна зробити через урядовий контакт-центр //ukc.gov.ua.
Чим більше людей буде нагадувати про проблему, тим більше шансів нарешті зробити той шматок дороги.
Ну і як будете писати, то додайте, будь ласка, що там пішохідний перехід, де вже майже не видно зебри (за ямами) і він не освітлений.
Щиро дякую, якщо долучитесь. Особливо ті, у кого є авто і він не хоче на тих ямах відірвати колесо.
Це всього 5 хв вашого часу
А сусідок - з святом !

Написав. Чекатимо тепер на реакцію.
09 март 2017 11:50
Здравствуйте!скажите те кто уже переоформлял квартиру,площадь сильно отличалась от той что в предварительном договоре? у нас +4 кв.м ,а это 40к+
09 март 2017 13:39
Цитата "MishLer":
у нас +4 кв.м ,а это 40к+


У нас аналогічна ситуація. І теж +4 м кв...
09 март 2017 13:48
У вас двухуровневые? Такие сильные различия только про них говорили. У всех остальных 0,3-0,5. Лично у меня было 0,33кв.м.
09 март 2017 13:53
Цитата "Marina_2017":
У вас двухуровневые?


Дворівнева, вірно.
09 март 2017 14:29
Переглянувши графічний додаток до попереднього договору і план від БТІ помітив, що БТІ порахувало сходи на другий поверх за квадратні метри (це 2,5 м кв.). Хто знє, це взагалі нормально, що в попередньому договорі це не було пораховано, а в БТІ рахується?
09 март 2017 16:26
Здравствуйте!Планирую купить двухуравневую, наверное такая же "неточность" получится :notsure:. Кто в курсе как считает БТИ, отпишитесь, пожалуйста.
10 март 2017 06:21
Цитата "Marina_2017":
У вас двухуровневые? Такие сильные различия только про них говорили. У всех остальных 0,3-0,5. Лично у меня было 0,33кв.м.


У нас обычная одноуровневая и различие с предварительным договором- 5,6м (при общей площади 61,2м). Так у всех по нашему стояку: застройщик решил, что места в подъезде слишком много, поэтому пусть за него платит ближайшая квартира. Еще и менеджер обманул с ценой за доп.метры :faceoff:
10 март 2017 06:44
Цитата "Вуаль":
[attachment=1]image (2).jpg[/attachment][attachment=2]image (1).jpg[/attachment][attachment=3]image.jpg[/attachment]

У меня так :yes:


Солнечная красота! Мы тоже будем делать желтую кухню, только не фасады, а красить стену)

10 март 2017 07:09
Мы вот этим интерьером вдохновились)



10 март 2017 07:33
насколько я помню то кто то давно на форуме писал что есть допустимые отклонения в % от площади. Если больше вы за них не обязаны платить.
10 март 2017 07:43
Цитата "Best Sosed":
насколько я помню то кто то давно на форуме писал что есть допустимые отклонения в % от площади. Если больше вы за них не обязаны платить.


Це потрібно в договорі дивитись. В нас так написано: площа приміщень, підлягає уточненню за паспортом, виданим бюро технічної інвентаризації, але не повинна відрізнятись більше, ніж на 5 % (п’ять відсотків) від площі, зазначеної у цьому пункті.
10 март 2017 08:24
Там 10% захват от заявленной площади. В эти 10% много можно вместить. А как именно обманул? у меня вообще пришлось самой напоминать заранее про расхождение ПД и замеров БТИ, а то был бы мне сюрприз в день подписания
10 март 2017 10:27
Цитата "Marina_2017":
Там 10% захват от заявленной площади. В эти 10% много можно вместить. А как именно обманул? у меня вообще пришлось самой напоминать заранее про расхождение ПД и замеров БТИ, а то был бы мне сюрприз в день подписания


В предварительном написано, что площадь, указанная в пд и од не должна отличаться больше чем на 10%. В нашем случае она больше: изначально метраж был 54,59м, получили 61,2м, но не стали ругаться из-за 1 лишнего метра (подозреваю, что на это и было рассчитано ;)). Застройщик, кстати, вообще не предупреждал об изменениях в метраже, а узнали об этом совершенно случайно, когда приехали посмотреть темпы строительства.
Наш менеджер (Владимир) уверил нас, что метр новой площади будет по 5 тыс, но во время подписания од отказался от своих слов и цена внезапно оказалась 6 тыс/м. Его слова о 5 тыс слышали 3 человека, но разве отделу продаж что-то докажешь? Не хотите платить- не получите квартиру)
10 март 2017 11:13
Цитата "Marina_2017":
Там 10% захват от заявленной площади. В эти 10% много можно вместить. А как именно обманул? у меня вообще пришлось самой напоминать заранее про расхождение ПД и замеров БТИ, а то был бы мне сюрприз в день подписания

Разница в метраже компенсируется в пределах 10% от заявленной в ПД общей площади для обычных квартир, и в пределах 20% для двухуровневых.
10 март 2017 13:24
Цитата "alex5750":

Разница в метраже компенсируется в пределах 10% от заявленной в ПД общей площади для обычных квартир, и в пределах 20% для двухуровневых.

у меня для 2х уровневой 10% в договоре указано.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .217219. . .289
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее