Подать объявление

ЖК Урловский-1 | Киевгорстрой, bUdCapital | ул. Причальная, 11

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 30 906 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
93из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 81.
24/30%
8/10%
19/23%
18/22%
12/15%
1. . .8284. . .182
01 март 2019 17:48
Добрий день, Олефе)
А чому не радіти новим сусідам?) Було ясно із самого початку моєї появи в цьому районі, що тут чудове місце для забудови - що забудовники будуть будувати і продавати краєвиди і місце.
Плюс комплексу - транспортна розв'язка, бо тут нескладно (відносно інших районів Позняків) вибратись на мости для поїздки на Правий берег. Прикольна ідея із стилобатом. Правда, я не була ніде вживу в будинках із стилобатами. Але це оригінально виглядає. Планування квартир - ну, кожному своє. Вартість метра - чийсь гаманець це радує, а чийсь ні) Новий ТРЦ - не треба далеко їхати кудись для походу в магазин чи кінотеатр, ресторан.
Будують, як для наших реалій, активно й акуратно.
Мінуси, як на мене, - абсолютно не інтегрований комплекс в існуючий мікрорайон. Він сам по собі. До того ж забудовник акцентує увагу, що комплекс буде відособлений від решти. А ще заселиться сила-силена людей, а з ними в районі збільшиться кількість авто; в дитсадах, школах, поліклініках - дітей і тд. Але це природній розвиток подій, у мене не викликає відторгнення)) Із таким розташуванням будинків пропадає той самий найбільш бажаний в даному районі момент - краєвиди. І я кажу не про свою квартиру, а про нові, бо ж будинки вікна у вікна. Сподіваюсь, що за комплексом повз гаражі прокладуть наскрізну дорогу із паркувальними кишенями, яка сполучить Набережну й Урлівську.
Було б прекрасно, якби в комплексі було відділення Укрпошти, відділок поліції) Мені особисто це дуже знадобилося б.
Щодо інвестицій - аби гроші, інвестувати можна. У нас квартири прекрасно здаються в оренду. Не скажу про всі будинки, але в моєму, одні квартиранти виїжджають вранці, а наступного дня, а то й ввечері того ж дня заїжджають нові. Значить, район людям подобається) Все ІМХО
01 март 2019 23:39
Хід робіт на «Урлівський-1»

Більше на сайті ЖК
02 март 2019 18:53
Цитата "Shapka":
Добрий день, Олефе)
А чому не радіти новим сусідам?) Було ясно із самого початку моєї появи в цьому районі, що тут чудове місце для забудови - що забудовники будуть будувати і продавати краєвиди і місце.
Плюс комплексу - транспортна розв'язка, бо тут нескладно (відносно інших районів Позняків) вибратись на мости для поїздки на Правий берег. Прикольна ідея із стилобатом. Правда, я не була ніде вживу в будинках із стилобатами. Але це оригінально виглядає. Планування квартир - ну, кожному своє. Вартість метра - чийсь гаманець це радує, а чийсь ні) Новий ТРЦ - не треба далеко їхати кудись для походу в магазин чи кінотеатр, ресторан.
Будують, як для наших реалій, активно й акуратно.
Мінуси, як на мене, - абсолютно не інтегрований комплекс в існуючий мікрорайон. Він сам по собі. До того ж забудовник акцентує увагу, що комплекс буде відособлений від решти. А ще заселиться сила-силена людей, а з ними в районі збільшиться кількість авто; в дитсадах, школах, поліклініках - дітей і тд. Але це природній розвиток подій, у мене не викликає відторгнення)) Із таким розташуванням будинків пропадає той самий найбільш бажаний в даному районі момент - краєвиди. І я кажу не про свою квартиру, а про нові, бо ж будинки вікна у вікна. Сподіваюсь, що за комплексом повз гаражі прокладуть наскрізну дорогу із паркувальними кишенями, яка сполучить Набережну й Урлівську.
Було б прекрасно, якби в комплексі було відділення Укрпошти, відділок поліції) Мені особисто це дуже знадобилося б.
Щодо інвестицій - аби гроші, інвестувати можна. У нас квартири прекрасно здаються в оренду. Не скажу про всі будинки, але в моєму, одні квартиранти виїжджають вранці, а наступного дня, а то й ввечері того ж дня заїжджають нові. Значить, район людям подобається) Все ІМХО


О каком новом трц вы говорите? Вы имеете ввиду магазин АТБ?!
02 март 2019 19:13
Скорее про Ривер молл...
02 март 2019 19:23
)) Ну, може, десь і є АТБ з ресторанами і кінотеатрами, але в нашому такого нема. Я писала про Рівер мол. І думала, що ті, хто розглядає інвестицію в Урлівський, знає про інфраструктуру району.
02 март 2019 21:14
Цитата "Представник Київміськбуду":


Шановний учаснику форуму, ця будівля демонтуватися не буде.

Пока что демонтироваться не будет?
Или строение так и останется перед ЖК?
03 март 2019 10:38
Цитата "Shapka":
)) Ну, може, десь і є АТБ з ресторанами і кінотеатрами, але в нашому такого нема. Я писала про Рівер мол. І думала, що ті, хто розглядає інвестицію в Урлівський, знає про інфраструктуру району.



А ясно) А-то я подумал что вы имели ввиду атб напротив 23го дома.
Про ривер мол давно слышал, его уже давно планировали построить просто затянулось все и я забыл про него
04 март 2019 15:08
Добрый день! Почему квартиры продаются через Будкапитал? Кто что думает?
04 март 2019 15:27
Фото сьогодні
05 март 2019 13:09
Shapka, хватит лазить по крышам чужих домов. :protest:
06 март 2019 15:13
Фото сьогодні
06 март 2019 20:38
Старт продаж паркомест в ЖК «Урловский-1»

Стоимость паркоместа начинается от 168 000 грн.
При стопроцентной оплате предоставляется скидка 10%.
08 март 2019 15:38
Кто-то с местных арендует гараж в гаражном кооперативе Позняки?
Какая мин макс стоимость?
09 март 2019 10:00
9 марта
3-й дом заливают
:bee: :bee: :bee:
20 март 2019 09:36
Цитата "Forum.Domik.ua":
Старт продаж паркомест в ЖК «Урловский-1»

Стоимость паркоместа начинается от 168 000 грн.
При стопроцентной оплате предоставляется скидка 10%.


Сейчас на сайте стоимость паркинга "від 336 тис грн - до 672 тис грн *". Это так быстро все по 168 тыс разобрали?
24 март 2019 11:08
Давненько новых фото не было. С котлованами под 6 и 7 дом уже определились?
25 март 2019 11:32
Определяются
25 март 2019 11:34
По результату видно, что пытаются впихнуть невпихуемое в этот клочек земли, и вместо пяти нормальных полноценных домов ставят 7 ущербных окна в окна
25 март 2019 11:36
Чём-то им точно придётся пожертвовать. Не понятно, что за строение за АТБ и почему его не снесут?
26 март 2019 10:51
Цитата "tax111":
По результату видно, что пытаются впихнуть невпихуемое в этот клочек земли, и вместо пяти нормальных полноценных домов ставят 7 ущербных окна в окна


7 а не 5 потому что вы такое покупаете. Если бы застройщик знал, что не продаст такое - то не строил бы. :-)
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .8284. . .182
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее