Подать объявление

ЖК на пр. Комарова, 46 - "Интергал - Буд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 176.
25/14%
12/7%
33/19%
51/29%
55/31%
1. . .1416. . .180
02 фев 2015 08:16
Цитата "ukrexpert":
По друге - HelenII, Fa-got, tntvovan, Alunka є лише проплаченими ботами забудовника, які працюють на "відбілення" завідомо незаконного проекту забудови.


Ростик (ukrexpert), что за бред ты здесь пишешь? Какие боты?
ukrexpert это представитель ТОВ К46 и Союза художников в хозяйственных судах, его зовут Ростислав, вот его телефон 050-315-56-26.
Ростик, ты лучше проси у застройщика чтобы шоу-румы отдали художникам, хоть будет где творить. А то получается и сам не гам, и другому не дам.
02 фев 2015 10:14
Шановний TNTVOVAN (чи Володя?). Ми публікуємо на форумі тільки факти, які кожен для себе може проаналізувати і зробити висновки. Якщо "застройщик" разом із Патріаршою фундацією таки захочуть виконати рішення суду добровільно і повернути Національній Спілці художників України 550 м.кв. творчих майстерень або надати еквівалентну площу, то ми тільки пітримаємо цю ініціативу.
02 фев 2015 12:35
Цитата "ukrexpert":
Якщо "застройщик" разом із Патріаршою фундацією таки захочуть виконати рішення суду добровільно і повернути Національній Спілці художників України 550 м.кв. творчих майстерень або надати еквівалентну площу, то ми тільки пітримаємо цю ініціативу.


Як можна повернути майстерні яких вже немає? І чи були вони взагалі невідомо. А от будинки будуть реально побудовані до кінця року, і шоу-руми будуть на другому поверсі кожного будинку. Якщо з коридорами, то 550 кв.м це приблизно один поверх в одному з будинків. Чому ви не хочете заключити мирову угоду із Петріархатом та забудовником, щоб вам передали в одному з будинків повністю обладнаний другий поверх. Якщо шоу-рум буде завішаний картинами, або там будуть працювати хужожники, я не думаю що це буде заважати функціонуванню шоу-рума. І взагалі навіщо два шоу-рума нехай в одному будинку на 2 поверху буде шоу-рум, а в іншому на 2 поверху будуть творчі майстерні хужожників, це був би ідеальний варіант. Я думаю, що Патріархат не буде проти такого варіанту.
02 фев 2015 14:36
Майстерні можна відбудувати або облаштувати в інших придатних для цього будинках (приміщеннях). Якщо в забудовника та Патріаршої фундації буде бажання вирішити, згаданий вами майновий спір, в порядку мирової угоди я думаю що Спілка художників не буде мати заперечень. Керівник спілки, який займається майновими питаннями (Зінченко Володимир Данилович тел.2720353). Але питання чи буде на це добра воля?

Цитата "tntvovan":


Як можна повернути майстерні яких вже немає? І чи були вони взагалі невідомо. А от будинки будуть реально побудовані до кінця року, і шоу-руми будуть на другому поверсі кожного будинку. Якщо з коридорами, то 550 кв.м це приблизно один поверх в одному з будинків. Чому ви не хочете заключити мирову угоду із Петріархатом та забудовником, щоб вам передали в одному з будинків повністю обладнаний другий поверх. Якщо шоу-рум буде завішаний картинами, або там будуть працювати хужожники, я не думаю що це буде заважати функціонуванню шоу-рума. І взагалі навіщо два шоу-рума нехай в одному будинку на 2 поверху буде шоу-рум, а в іншому на 2 поверху будуть творчі майстерні хужожників, це був би ідеальний варіант. Я думаю, що Патріархат не буде проти такого варіанту.
02 фев 2015 18:31
Ну вот это же совсем другое дело))) Так и говорите - что хотите 500 метров площади, а Вам не дают. ТОРГУЙТЕСЬ, ДОГОВАРИВАЙТЕСЬ :winky: А то сразу- СНЕСУТ, АФЕРИСТЫ, горы устаревших документов :ded: А арестовывать новострой с активно идущими продажами, ради спорных 500 метров :no-no: ... Можно спать спокойно. Пусть стороны ведут переговоры, главное что бы дом строился :winky:
03 фев 2015 18:26
По состоянию на 02.02.2015 в Доме №1 ведутся следующие работы:

— монолитно-каркасные работы на уровне 9го этажа
— кладка 2‒3го этажей
— монтаж вентиляционных блоков (6 этаж)

В Доме №2 ведутся следующие работы:

— перекрытие 8го этажа
— кладка 2‒3 этажей
— монтаж вентиляционных блоков (6 этаж)
04 фев 2015 10:33
Как такая планировка?
https://s50.radikal.ru/i130/1502/ab/0ee23600f463.jpg
04 фев 2015 10:48
Уже лучше, а гостевой диванчик?
04 фев 2015 11:25
Диван возле окна - не удивляйтесь если появятся проблемы со здоровьем (уже писали по этому поводу, больше не буду). Кроме того, человек, сидящий на этом диване, будет уменьшать количество света, поступающего в комнату, а его собеседникам будет не очень приятно смотреть на него против света. Также не забывайте, что под окном располагается радиатор отопления, который в данном случае будет перекрыт диваном.
04 фев 2015 16:50
Покупцям квартир рекомендують перевіряти наявність дозволів у забудовників

//economics.unian.ua/realestate/1040333- pokuptsyam-kvartir-rekomenduyut-pereviry ati-nayavnist-dozvoliv-u-zabudovnikiv.ht ml
04 фев 2015 22:16
Правильно. Проверяйте!!! Жулики рядом😉
05 фев 2015 08:47
Люди, а кто знает - какая будет лоджия? полностью закрытая или оставят 1 квадрат открытым, а остальное застеклят??
05 фев 2015 11:15
Цитата "HelenII":
Люди, а кто знает - какая будет лоджия? полностью закрытая или оставят 1 квадрат открытым, а остальное застеклят??


Говорили, что полностью
05 фев 2015 11:27
Стосовно жуліків це Ви правильно написали
Ось наприклад Веста-1 з групи компаній ІнтерГалБуд яка будує ЖК Комарова,46 без жодних документів. Кому цікаво може сам подивитись лист Департаменту містобудування КМДА де вказано, що жодних містобудівних умов та обмежень за адресою по якій ведеться будівництво житла не видано! А без них взагалі будувати не можна.
Більш того Департамент вже звернувся до Інспекції АрхБудКонтролю щоб провели перевірку самочинного будівництва. Скоро проінспектують будівництво "багатоквартирного Храму божого" :-)

Цитата "HelenII":
Правильно. Проверяйте!!! Жулики рядом😉
05 фев 2015 13:10
Информация касательно проверок интересна. Если будет возможность ознакомить форумчан с результатами заявленных в Вашем письме проверок, и иной актуальной информацией (свежие по дате письма и решения) - будем рады почитать. :smoke: НО не в виде громогласных заявлений "АФЕРИСТЫ", а в виде конкретных бумаг. :winky:
05 фев 2015 18:03
Цитата "HelenII":
Информация касательно проверок интересна. Если будет возможность ознакомить форумчан с результатами заявленных в Вашем письме проверок, и иной актуальной информацией (свежие по дате письма и решения) - будем рады почитать. :smoke: НО не в виде громогласных заявлений "АФЕРИСТЫ", а в виде конкретных бумаг. :winky:

Полностью поддерживаю!
06 фев 2015 08:04
Цитата "ukrexpert":
Кому цікаво може сам подивитись лист Департаменту містобудування КМДА де вказано, що жодних містобудівних умов та обмежень за адресою по якій ведеться будівництво житла не видано! А без них взагалі будувати не можна.
Більш того Департамент вже звернувся до Інспекції АрхБудКонтролю щоб провели перевірку самочинного будівництва. Скоро проінспектують будівництво "багатоквартирного Храму божого"


Но в этом письме написано немножко другое, а именно что: "...обмеження забудови земельної ділянки не зареєстровано". То есть ограничений по строительству и запретов судов нет.
А где ответ Інспекції АрхБудКонтролю?
06 фев 2015 08:49
Персонально для TNTVOVAN. Містобудівні умови і обмеження це документ який видає Департамент містобудування КМДА, в якому визначає ЩО і ЯК можна будувати на конкретній земельній ділянці. Так як їх немає то і будівництво не можна вести.
Для потенційних інвесторів! Перед тим як заходити в офіс продаж Інтергалбуду подивіться спочатку на інформаційний щит забудовника (зліва при заїзді). Там ви можете побачити що насправді має бути збудоване по документах (якась незрозуміла двох-поверхова хреновина) але точно не житловий будинок
06 фев 2015 11:01
Цитата "ukrexpert":
А где ответ Інспекції АрхБудКонтролю?


ukrexpert, где ответ Інспекції АрхБудКонтролю на будівництво "багатоквартирного Храму божого із творчими майстернями хужожників"?
06 фев 2015 11:27
Департамент містобудування звернувався до Інспекції АрхБудонтролю 3 лютого. Напевно в кінці місяця буде результат, про який проінформуємо.

Цитата "tntvovan":


ukrexpert, где ответ Інспекції АрхБудКонтролю на будівництво "багатоквартирного Храму божого із творчими майстернями хужожників"?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1416. . .180
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx