Подать объявление

ЖК в Гранд Виллас | Ворзель, с. Михайловка-Рубежовка

ЗастройщикОК ЖСК " МАРИН-БИЛДЕР-КИЕВ"
Сдача ЖК2015 - 2024 г.
Планировки
от 11 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
148из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 140.
5/4%
5/4%
25/18%
65/46%
40/29%
1. . .810. . .277
04 март 2015 11:54
З тою ціною на газ, яка буде у найближчому майбутньому, напевно, вже є сенс ставити додаткове утеплення. Ну з приводу скла - його легко можна перевірити. Можливо, його завозять, але записують як інший вид продукту. Та сама ситуація зі склом з енергозберігаючим газом....а КОД ТОЧНО ТОЙ ДИВИЛИСЯ =).
04 март 2015 12:29

Всем привет.
Ребята, я думаю стоит вспомнить стоимость, которую мы платили за жилье, и закрыть тему "энергосберегающего стекла" и подобных наворотов Вообще, существует энергосберегающая пленка, которую наносят с внутренней стороны окна. Позволяет сохранить до 40-50% внутреннего тепла зимой и ослабить солнечную энергию летом на 40-70%.
У меня хорошая новость. Сегодня днем проезжал мимо Акадмемгорода и словил краем глаза автобус без номера с надписью "Ворзель-Ирпень-Коцюбинское-Киев". Удивился-мягко сказано, т.к. автобусы в Ворзель все ходят по другому маршруту :) Только что погуглил: оказывается, появился новый маршрут!

Запущена новая маршрутка по трассе Ирпень-Киев.
Маршрут, открытый официально «Ирпеньспецтехникой» и Союзом ветеранов Афганистана. Без номера. На автобусе надпись: Специальные регулярные перевозки.
Маршрут: по новой трассе (Ирпень-Киев).
_м_Академгородок — Коцюбинское — Ирпень (Академия) — ул.Кирова — Стеклозавод — Учхоз -Ворзель (ж/д вокзал).
Ворзель Коцюбинское М.Академгородок
7-20 8-10 8-40
8-38 8-53 9-25
9-30 10-40 10-55
13-50 15-00 12-15
14-50 17-05 15-30
16-45 18-10 17-25
— — 18-30
Цена: Киев-Стеколка 9 гривень, по Ирпеню останавливается.
Контактный телефон 0505429015. Жалобы на маршрутки и АТП 13250 можно сообщать на телефоны в общественную приемную Союза ветеранов Афганцев 063-759-98-30 и 068-947-22-87.
Пока ездят 2 автобуса, но если будут люди звонить и говорить, что нужно, то могут пустить до 6 автобусов (есть с низким пандусом) и пересмотрят расписание.
https://irpin.today/?p=2479

04 март 2015 12:42
Та ми про всі навороти за власний рахунок говоримо))) До забудовника ніяких претензай, все чудово!)
Дуже порадували за маршрутку, дякую за приємні новини).
08 март 2015 14:52
Цитата "Ochernish":
З приводу виділенної електро-лінії, то там порядку 4.5-5 кВт. Щоб ви розуміли - якщо увімкнути всі комфорки електро-індукційної плити, то вибють автомати у лічильнику або згорить вся проводка до нього (у випадку несправного автомату) )))
Як енергетик і фахівець з енергозбереження, наполегливо Вам рекомендую одразу проводку дати електрику для монтажу власну, а не їхню, бо та не є надійна. З приводу утеплення даху не раджу хвилюватися - це не є першочергово необхідне. Перше за все, якщо вони встановлюють по стандарту однокамерні склопакети (вилетіло з голови які там), то треба доплатити і домовитися про двокамерні. Через однокамерку вилітає 40% тепла квартири...
Утеплення даху цілком достатньо для доволі високих теплозвукоізоляційних властивостей, якщо правильно проведені роботи по укладці з такою шириною покриття, котру нам казали.


1) По плиті. А не дивилися варіант комбінованої плити: газ+електро?
Щось таке:
//hotline.ua/bt-varochnye-poverhnosti/be ko-hism-64120-s/
//hotline.ua/bt-varochnye-poverhnosti/go renje-kc-621-uusc/
//hotline.ua/bt-varochnye-poverhnosti/fa gor-vfi-22mlsa/

Чи ось таке: //hotline.ua/bt/kuhonnye-plity-i-poverhn osti/766/

Просто, в мене дружина з фан-клубу електро-плит, а мені смачніше все на вогні (все ж таки спалення кисню навколо їжі дає особливий присмак), тому домовилися на газово-електричній варильній поверхні з газовою духовкою для мого куховарення, а дружині - електрична половина плити, мультиварка та мікрохвильовка з потужним грилем. До того ж, гібридна плита вирішує питання "а якщо подорожчає/пропаде світло/газ" - в наш час дуже актуально перестраховуватись.

2) По електриці. А яка стандартна проводка? Хоч не одножильна з крихкого алюмінієподібного сплаву? Просто в мене зараз така стоїть - повідбивати би руки тому, хто таке ставив! Коли виходить з ладу розетка, або, навіть лампочка, іноді можна забути про цю електроточку до найближчого ремонту. Дріт переламується в ізоляції і потихеньку підгорає всередині або просто немає контакту - тоді треба збивати штукатурку на стіні або стелі і дов'язувати новий дріт.
Мене в офісі Гранд-Віласу запевняли в перманентному покращені умов будівництва на користь інвесторів, тож, сподіваюся, мідна багатожилка (чи щось інше, придатне для комфортної експлуатації) вже потрапила в цей список.
Або яку Ви порадите, як енергетик і фахівець з енергозбереження?

Просто я реально готовий доплатити будь-які кошти за відсутність цієї пекельної дюралеподібної проводки, якщо проектом передбачена саме вона.

3) По утепленню даху. Я також, можна сказати, "фахівець з енергозбереження" - точніше, технолог з систем теплоізоляції. Так от що я придумав, для додаткової ізоляції мансардної стелі без зайвих зусиль:
1-й шар, поздовжній - ізолон https://www.google.com.ua/search?q=ізолон&biw=1366&bih=660&source=lnms&tbm= isch&sa=X&ei=E1z8VKGQH4r-ygPI-oGIDA&ved= 0CAcQ_AUoAg
2-й шар, поперечний - пінофол https://www.google.com.ua/search?q=пінофол&biw=1366&bih=660&tbm=isch&tbo=u&s ource=univ&sa=X&ei=xlv8VOf8EoPuyQPOmoGYC g&ved=0CBsQsAQ
3-й шар - ОСП/ГКЛ/ДСП/дошка
4-й шар - ГКЛ/дошка/вагонка

Перші 2 чуда бачив у вільному продажу та широкому асортименті в Епіцентрі, у російсько-німецькому, польському та вітчизняному (!) виконанні, по ціні близько 30 грн./м2. Тобто, за вартістю вийде те ж саме, що й рулонна мінвата (я вже мовчу про плитну) з додатковою пароізоляцією та фінішуванням гіпсокартоном чи вагонкою, але по незначному вкраденому простору, високій міцності, довговічності, практичності, малій трудоємності (хто клав мінвату на мансарді - зрозуміє) - безперечно краще спробувати ці дива сучасного оздоблення.
Що скажете, колего? Як варіант розглядати можна?

До речі, придивлявся до ще однієї квартири - хотів встигнути проінвестувати до кінця року, але бачу що не встигну... На Чубинського 12 та Чубинського 1 вже десь ТРЕТИНА КВАРТИР ПРОДАНА за 1 місяць після появи проекту - це реально круто!
09 март 2015 11:38
Доброго дня, DomBass.
1) По плиті згоден за Вами на 100%, ми з дружиною прийшли до такого ж висновку минулого тижня. Та і, чесно кажучи, останнім часом мультиваркою користуємося набагато частіше ніж плитою)))
2)По дроту, неможу Вам сказати який саме надає Гранд Віллас. Я у будь-якому випадку буду сам собі робити проводку. Сам особисто давно не бачив людей, які б ставили собі алюміній... по тим самим причинам, що Ви вище описали. По стандартному проекту, який закладений у базову вартість крвартири, взагалі дуже мало "точок", і Вам цьої проводки не вистачить точно.
Я рекомендую Вам НАПЕРЕД зробити план, де буде чітко вказані необхідні місця для розеток і вимикачів світла, і я тільки закінчиться капітальне будівництво, але ще не починається внутрішня штукатурка приміщень, зробити індивідуальну розводку і не забути, обов'язково, про короб для автоматів, який має бути вшитий у стіну при вході у квартиру. На освітлення рекомендую кидати провід з найменшим січенням і ставити діодні джерела світла. На такі потужні пристрої, як електроплита, кондиціонер, пральна машинка і т.д. треба кидати окремий дріт від коробу автоматів. Також рекомендую замінити або одразу ставити більш потужни друт "на вхід у квартиру", тобто від щитка у коридорі до коробу з автоматами у квартирі.

3) Якщо ви технолог з систем теплоізоляції, то по цьому питаню я з Вами, напевне, більше маю радитися =), оскільки Ви є більш вузькопрофільний фахівець. :yes:
Знаєте, у випадку економії простору, з моїм другим ярусом мансарди )це мій випадок), такий варіант є найбільш доцільним, ніж ще зменшити висоту стелі на 10-15 см. З приводу експлуатаційних властивостей, сказати неможу нічого, оскільки користувалися подібним матеріалом тільки при утеплені труб гвп та опалення. Знайомий використовував подібний матеріал для чердака, не запитувався його про плюси і мінуси. З приводу цін - то зараз ціни на ці матеріали піднялися у 2.5-3 рази...

Давайте інвестуйте на Чубинського, будемо сусідами) Мій будинок №10, буду я робити всі ці роботи тоді і можна буде на місці проаналізувати що і як краще =)) 6-)
10 март 2015 13:11
Панове, якщо Ви бажаєте додатково утеплюватись на мансарді при наявності антресолі. Відразу скажу додатковий шар утеплювача майже нереальний (за виключенням 2см. шару пінопласту під гіпсокартон).
Принаймні такий результат я маю по факту.
Висота по центральній стіні до нижнього шару лише 5,1 метра. мінус оздоблення скату даху з середини 5-7 см. Пререкриття між ярусами (ГК+нусучі конструкції+покриття підлоги) щонайменше 15 см. (але це мало - потрібно 20 см,).
Таким чином, маємо на першому рівні 2,35-2,4 м висоти, а на другому ярусі 2,6 м. біля конька.
За 2-2,5 метри від стіни людина середнього зросту стояти вже не може.
А ви кажете про 300 мм. утеплювача....
Проводка більш менш нормальна від забудовника. При цьому дешева. Економія на відмові - символічна.

Можна відмовитися від неї, і зробити самостійно. Але у випадку із мансардою це .... чергова проблема. І її потім доведеться переробляти\доробляти (у Вас відсутні перекриття і висота для її прокладки місцями доходить до 5 метрів).

Раджу відразу відмоалятися від дверей. Моніторити\контролювати встановлдення МП вікон Чи відразу вирішити питання про встановлення таких як ви бажаєте з перерахунком вартості квартири.

Аналогічно можна зекономити на вхідних дверях, якщо поставити самостійно куплені на форумах (звичайні китайські).
Товщина стяжки дозволяє робити теплу підлогу - раджу прокладати відразу. Але домовлятися з робітниками про необхідні енгрідієнти до розчину стяжки.
Перед стяжкою необхідно прибирати та готувати підлогу самостійно (сітка, грунтовка за бажанням). Відразу після стяжки раджу (!!!!) не перехродити до інших етапів
робіт, а загрунтувати стяжку та зробити шар наливної підлоги (обов'язково).

Також раджу додатково замовити штукатурку всіх стін на висоту понад 2,5 м.
10 март 2015 13:15
Кстати, вопрос к Марине. Решился ли вопрос по видеонаблюдению на парковке возле 8-го номера? Заявление я писал, но ответа не получил.
10 март 2015 13:52
G.Garry, спасибо за инфо!
Скажите, вы ремонт делали уже в новых финансовых реалиях? Сколько потратили на то чтобы перекрыть антресоль? Как бригаду искали? Какую лестницу ставили, сами делали или заказывали? Сколько обошлось? И мансардные окна: ставили ли вы их, и если да - можно подробности?
10 март 2015 14:57
Цитата "joke":
G.Garry, спасибо за инфо!
Скажите, вы ремонт делали уже в новых финансовых реалиях? Сколько потратили на то чтобы перекрыть антресоль? Как бригаду искали? Какую лестницу ставили, сами делали или заказывали? Сколько обошлось? И мансардные окна: ставили ли вы их, и если да - можно подробности?


З 11-ти до 37-грн. за дол. Багато було придбано завчасно після підписання договору. Багато шукав у залишках по форумам.
Скільки витратив на перекриття антресолі не скажу - потрібно дивитись які і скільки матеріалів пішло. На загальному фоні - небагато. Але робив своїми силами з другом.
В ПП можу порадити конструкцію та найбільш економний варіант кріплення та де і що купувати.
Драбина наразі тимчасова. З остаточним дизайном не вирішив. Але раджу зараз же вирішити з її розташуванням (якщо мансарда спарена - там свої нюанси).
Вікна купив на форумах. З приводу монтажу домовлявся з робітниками, що робили дах.
Потрібно вирішити які у Вас будуть вікна (ширина) від цього залежить розкладка крокв.
В мене їх клали виходячи з вікон, що були у мене.

Чим більші вікна - тим красивіше. При мінус 20 не промерзали. Навіть при умові непідшитої стелі. Але вікна потрібно брати з коміром та утеплювачем.
Мені більше сподобались вікна Велюкс.
Яка у Вас мансарда по площі? План?
10 март 2015 18:45
Цитата "G.Garry":

Яка у Вас мансарда по площі? План?

В мене 41 метр.
А можна до вас напроситися у гості? )
10 март 2015 21:37
Ochernish, дякую за інфу по електриці! Дуже змістовно й корисно!

По утеплювачу. Оці фольговані вспінені каучуки і поліетилени - це не зовсім мій профіль, я більше по ПСБ, мінваті, еструдеру. Але, я вважаю, що 10 мм пінокаучуку + товста фольга + 10 мм пінополіетилену + товста фольга + 12 мм ГКЛ/ОСП/дошки цілком замінять за теплоопором (по трьох складових: теплопередача, конвекція, теплове випромінення) всі 150 мм рулонної мінвати (або 100 мм базальтових плит, або 50 мм ПСБ-25-ДСТУ, або 50 мм екструдеру).
Ціни на ці ізоматеріали я дивився в Епіцентрі з місяць тому, за "неофіційним" курсом 20-22. Іноземні аналоги вже були як раз, як Ви кажете, в 2-3 рази дорожчі.

Інвестував я вже на початку лютого, в Чубинського 12, мансарда 27.
В мене висота 4,3-2,1 м. Не 5, як, мабуть, у Вас. Але 2-му рівню бути. Я видумав цікавий варіант, як буде час - накреслю в Автокаді. Може ще комусь знадобиться, навіть для 5-метрових мансард.

G.Garry , мабуть, коли кажуть про 300 мм утеплювача, то мають на увазі додаткові 150 мм рулонної мінвати. Але навіть 150 мм мінвати, як на мене, - довго, дорого, з'їсть багато простору, кілька місяців відкашлювати скловату з легенів.
З проводкою порадували, що вона нормальна. Мабуть, суміщу дві поради: залишу стандартні точки і проведу окремі, свої, підсилені.

Також подяка за пораду про двері, але якщо вони не сильно страшні, то краще потім поїдуть на дачу.

До стяжки планую додати 2 см пінопласту, щоб не турбувати сусідів знизу. Раджу всім так зробити, щоб не почалися "сусідські війни". Ударний шум - це найжахливіші умови проживання.

Мансардні вікна не встановлюватиму принципово, тому як таке вікно може бути в трьох станах:
1) відчинене,
2) зачинене,
3) думав, що зачинене, а насправді відчинене.
Додати до 1-го та 3-го варіантів раптову зливу чи сніг - і позаливає всю красу і Вам, і сусідам.
11 март 2015 09:06
Кстати, вопрос к Марине. Решился ли вопрос по видеонаблюдению на парковке возле 8-го номера? Заявление я писал, но ответа не получил.
Вопрос по усилению видеонаблюдения пока открыт. Мы устанавливали его для просмотра въезда. Когда сдастся 10 дом, мы будем доставлять камеру. Но если вы хотите, можете материально поучаствовать и вскладчину приобрести камеру дополнительно и тд.
11 март 2015 09:36
Кстати, с 16 марта по 23 марта будут в продаже несколько квартир по акционной цене. Звоните!!!!
11 март 2015 10:06
Цитата "DomBass":

Просто, в мене дружина з фан-клубу електро-плит, а мені смачніше все на вогні (все ж таки спалення кисню навколо їжі дає особливий присмак), тому домовилися на газово-електричній варильній поверхні з газовою духовкою для мого куховарення, а дружині - електрична половина плити, мультиварка та мікрохвильовка з потужним грилем. До того ж, гібридна плита вирішує питання "а якщо подорожчає/пропаде світло/газ" - в наш час дуже актуально перестраховуватись.


В наш час, свiтло та газ коштують стiльки, що вже не до того щоб постiйно куховарити))
Хiба що вночi, якщо встановлений багатотарифний лiчильник електроенергii.
11 март 2015 12:15
Цитата "k_mari":
Кстати, вопрос к Марине. Решился ли вопрос по видеонаблюдению на парковке возле 8-го номера? Заявление я писал, но ответа не получил.
Вопрос по усилению видеонаблюдения пока открыт. Мы устанавливали его для просмотра въезда. Когда сдастся 10 дом, мы будем доставлять камеру. Но если вы хотите, можете материально поучаствовать и вскладчину приобрести камеру дополнительно и тд.


Увы, но материально я уже поучаствовал заменив за свой счёт стекло на своём автомобиле. Хотя мог это сделать за счёт виновника.
11 март 2015 13:07
Цитата:
До стяжки планую додати 2 см пінопласту, щоб не турбувати сусідів знизу. Раджу всім так зробити, щоб не почалися "сусідські війни". Ударний шум - це найжахливіші умови проживання.

Мансардні вікна не встановлюватиму принципово.


Під напівсуху стяжку не раджу класти пінопласт - поступово просяде і порепається.

А з приводу вікон - є клапан для провітрювання. Є фіксатор у привідчиненому стані.
І взагалі з ними красиво і затишно.
11 март 2015 14:11
Ну з приводу утеплення пінополістиролом і базальтовими плитами - то це навіть не розглядаєтсья по цілком зрозумілим причинам (це ж внутрішнє утеплення). Ваш варіант я прорахую невдовзі, як матиму час.
З приводу піновпласту у стяжку, то , мені здається (але я точно не знаю), що там треба тоді якась спеціальна стяжка. А та підстилка під ламінат, здається, гасить ці ударні коливання.
мансардні вікна мені треба у будь-якому випадку, бо я знаю що таке мати спальню без вікон і нікому нераджу..)) плюс вид на наше прекрасне небо і нічні зорі.. тільки заради цього їх можна сміливо ставити..))
По лічильникам треба буде уточнити можливість їхнього встановлення наразі, бо знаю що недавно їхнє встановлення призупинили на певний період, а потім знову поновили,а трьохзонні взагалі відмінили.
12 март 2015 07:09
А что за форумы,дайте адресок,где покупали окна и т.д.?
12 март 2015 08:02

Я покупал три окна. Одно на Сландо. Одно на Строимдом. Одно новое. Здесь (не сочтите за рекламу, но реально біло самое дешовое) и такое:
//budcentre.com.ua/products/mansardnoe-o kno-velux-gzl-1059-m10

А вообще, пока не делают крышу, можно поискать на Сландо и договорится с рабочими, что бы поставили по размеру между стропилами. Потому что потом нужно будет вскрывать металлочерепицу, гидроизоляцию и паробарьер, выковыривать минвату.... Я ставил сразу.

12 март 2015 08:39
Цитата "G.Garry":


Увы, но материально я уже поучаствовал заменив за свой счёт стекло на своём автомобиле. Хотя мог это сделать за счёт виновника.


К сожалению, мы несём ответственность за сохранность авто.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .810. . .277
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее