Подать объявление

"Райффайзен Банк Аваль"

Ваше общее впечатление о Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 7.
0/0%
1/14%
4/57%
0/0%
2/29%
23 авг 2006 13:22


"Райффайзен Банк Аваль"
Официальный сайт: //www.aval.ua




Я рідко пишу на форуми, але про такий випадок мушу розказати всім.

РІк тому, я взів кредит в Райфайзен банку ($, 11% плаваюча ставка) і придав квартиру. Сумлінно сплачував цілий рік по кредиту. Зробив ремонт. Минулого місяця навіть зміг частину погасити достроково. А ж тут, 1 серпня приходить лист від Райфайзена, у якому повідомляється мене про те, що банк вирішив підняти мені процентну ставку (оскільки вона плаваюча) з 11%... як ви думаєте наскільки?.. не вгадали - на 3%, що на тепер скаладє 14% річних). Ніхто в банку (ані менеджер, ані управляючий) не зміг мені толом пояснити причину підняття ставки - "піднялися % по депозитах...складна політична ситуація" і.т.п.

НАЙЦІКАВІШЕ! На даний момент, кредит можна взяти в Райфайзен банку під 11.99% річних (!!!). Смішно, я ж може перекредитуватись прямо в них. На цю пропозицію менеджер відповів - "Попробуйте!"

І вір тепер банкам...
25 сен 2006 09:13
А на сколько лет Вы брали кредит?

Если на 20 лет в у.е. до у Райффайзена сейчас 13,49 %
25 сен 2006 09:59
это Райффайзен-Аваль (австрийцы) или Райффайзен-ОТР (венгры)?
25 сен 2006 10:28
Идем с кредитной историей в укрсибанк и спокойненько перекредетуемся под 8-9% годовых!
25 сен 2006 11:01
О пішла реклама.



Це в чому, у франках?
а потiм платти комiсiю 4% за обмiн гривнi у франки?

Де гарантія, що плаваюча ставка не попливе в Укрсиб, ?

До речі, райфайзен давав на 15 років фіксовану ставку.
знаться кредитор брав на довше.

А чому ви думаєте що "спокойненько"?
12 окт 2006 10:32
Мой начальник в Украине перед отъездом так сделал и без всяких проблем. Но у него доход сейчас во франках.
Франки продяются без всяких проблем в авале. где 4%? 1% Укрсиб берет за безналичный обмен. Ставка не поплывет- я уже консультировался по этому поводу.
22 ноя 2006 11:32
Хм... А ви читали договір перед тим як підписувати документи? В договорі якраз і прописано, що в залежності від ситуації в країні відсоткова ставка може змінюватись (це що стосується плаваючої ставки).

я також кредитуюся в райфайзені (тепер це ОТП), але плачу по своїй старій ставці. У мене 10,5% фіксована. поки що нарікань на них у мене нема.
23 ноя 2006 10:01
согласен у меня 11 тоже самое
а райфайзенга больше нет есть райф-аваль но это без коментариев
14 июнь 2014 13:51
Отсутствие лояльного отношения к клиенту, плохой сервис, циничное отношение. Жалею что стал клиентом - потерял деньги на депозите и кроме "мы большой банк" больше аргументов к сотрудничеству не услышал. Незнание нормативной базы документов и озвучивание стандартных отговорок. На мою фразу "докажите документально" - растерялись и вызвали руководство. Не рекомендую сотрудничать с этим банком
01 июль 2014 16:58
Цитата "slaventij":
Мой начальник в Украине перед отъездом так сделал и без всяких проблем. Но у него доход сейчас во франках.
Франки продяются без всяких проблем в авале. где 4%? 1% Укрсиб берет за безналичный обмен. Ставка не поплывет- я уже консультировался по этому поводу.

Вообще это неправильно у нас в Украине давать кредит во франках!!! Человек привязан к этому банку и получается, что должен покупать валюту в нем же. А потом случается рост курса и приехали...
18 июль 2016 16:27
Цитата "Garda ":

Вообще это неправильно у нас в Украине давать кредит во франках!!! Человек привязан к этому банку и получается, что должен покупать валюту в нем же. А потом случается рост курса и приехали...

Саме для цього людині і дані мозги, щоб вона могла думати і приймати адекватні рішення, а вибір можливостей для кредитування має бути як найширший. ІМХО.
18 авг 2016 10:21
нормальный банк
03 ноя 2016 12:15
Просто нормальный банк. Больше нравится Приват.
18 янв 2017 11:09
Не подобається їх мобільний банкінг - у Привата зручніше... Особливо те, що особливий код завжди десь треба мати при собі, у Привата хоч к номеру мобільного телефона прив'язаний
18 янв 2017 19:50
Цитата "aria277":
Не подобається їх мобільний банкінг - у Привата зручніше... Особливо те, що особливий код завжди десь треба мати при собі, у Привата хоч к номеру мобільного телефона прив'язаний


У Аваля тоже к моб. номеру привязан. :)
А комиссию с приватом сравнивать не пытались?
19 янв 2017 10:47
Цитата "User831":


У Аваля тоже к моб. номеру привязан. :)
А комиссию с приватом сравнивать не пытались?


Якщо говорити про комісію, то у Приватбанка вона менша, хоча, можливо, це залежить від потреб і чим користуєшся.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее