Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .8890. . .515
06 ноя 2016 19:25
Цитата "LMV":



Кому нам?


всем четыре, тебе пять!) :super:
06 ноя 2016 19:32
Цитата "dru12":


всем четыре, тебе пять!) :super:


Простите, но я Вас абсолютно не понимаю.
Собирался завтра подписывать договор на покупку двух квартир 3к и 1к, но если паркинга нет и не предвидится то для меня этот комплекс становится не интересен, каждый день втискивать где-нибудь свою машину надеясь на чудо мне не подходит.
Если Вы обладаете информацией по этому вопросу - поделитесь, только как-нибудь более понятно.
06 ноя 2016 19:41
Цитата "LMV":


Простите, но я Вас абсолютно не понимаю.
Собирался завтра подписывать договор на покупку двух квартир 3к и 1к, но если паркинга нет и не предвидится то для меня этот комплекс становится не интересен, каждый день втискивать где-нибудь свою машину надеясь на чудо мне не подходит.
Если Вы обладаете информацией по этому вопросу - поделитесь, только как-нибудь более понятно.


А в какой секции выбрали?
Информация про отсутствии в строительстве парковки говорили в офисе Толоки (если правильно помню). Кстати если вы будите подписывать у них в офисе и можно уточнить.
П.С. а вообще двор большой, если вырить там котлован то можно сделать подземный паркинг в несколько уровней...
06 ноя 2016 19:46
[/quote]

А в какой секции выбрали?
Информация про отсутствии в строительстве парковки говорили в офисе Толоки (если правильно помню). Кстати если вы будите подписывать у них в офисе и можно уточнить.
П.С. а вообще двор большой, если вырить там котлован то можно сделать подземный паркинг в несколько уровней...[/quote]


В первой секции, трешку что бы жить, единичку что для часто приезжающих родичей.
Когда спросил про паркинг - сказали - по проекту паркинг на 300 м/м. Как-то не догадался уточнить - а как будет не по проекту..
А как объяснили - почему его не будет? И чем они его собираются компенсировать?
06 ноя 2016 20:06
Якщо про паркінг розповідають у Толоці, то я здивований такою дезінформацією.
Компенсувати ніхто нічого не буде. Проектанти замахнулись на паркінг і 4 секції будинку, але як бачимо ні паркінгу, ні 4-ї секції.
Паркінг буде на Донця, 2а. І я сумніваюся, що там буде дефіцит вільних місць.
06 ноя 2016 20:39
Цитата "LMV":



Не понял к чему это? Мне к квартире обязательно нужно паркоместо, что тут удивительного?

Ничего удивительного, просто у нас тут, шутники, шутки пошутить любят. На самом деле, паркинга не будет, по каким то причинам от него отказались.
06 ноя 2016 20:48
Цитата "Jamen":

Ничего удивительного, просто у нас тут, шутники, шутки пошутить любят. На самом деле, паркинга не будет, по каким то причинам от него отказались.


от слова "шутник" сразу вспоминается данный фильм....

06 ноя 2016 21:06
Цитата "LMV":


Простите, но я Вас абсолютно не понимаю.
Собирался завтра подписывать договор на покупку двух квартир 3к и 1к, но если паркинга нет и не предвидится то для меня этот комплекс становится не интересен, каждый день втискивать где-нибудь свою машину надеясь на чудо мне не подходит.
Если Вы обладаете информацией по этому вопросу - поделитесь, только как-нибудь более понятно.

Если очень нужно паркоместо, то можно попытать счастье у наших соседей на Донца 2а ещё недавно места были. Может в толоке говорили как раз про тот паркинг...
07 ноя 2016 07:54
Купите паркинг на Донца2а , расстояние не большое, а СВ не знает кому эти месте в паркинге продать,тут заселились такие жлобы, что даже на консерьежку жалко денег, а на паркинг 209 000 грн.тем более дешевле же машину тулить под окна соседям.
07 ноя 2016 08:05
Цитата "Lionella":
Купите паркинг на Донца2а , расстояние не большое, а СВ не знает кому эти месте в паркинге продать,тут заселились такие жлобы, что даже на консерьежку жалко денег, а на паркинг 209 000 грн.тем более дешевле же машину тулить под окна соседям.

доречі, я не прихильник шлагбаумів, але у вашому випадку він реально оправданий, бо маєте під боком Мамаєву Слободу, де часто відбуваються різні гульбища і дехто може ставити машини у вас під домом. А з іншого боку це можна перетворити в прибуток - пропускати чужі машини за оплату, гроші через ОСББ пускати на потреби жителів.
07 ноя 2016 08:33
Ramms_eta0 а чому не прихильник? Хіба погано мати двір у який аби хто не заїде?
07 ноя 2016 08:41
Цитата "sirko":
Ramms_eta0 а чому не прихильник? Хіба погано мати двір у який аби хто не заїде?

якщо це двір, в який аби хто ітак заїздити не буде (а якщо хтось такий і знайдеться то можна все вирішити в індивідуальному порядку), то шлагбаум це тільки напряг для самих жителів.
07 ноя 2016 09:32
Хто автомобіліст можливо і погодиться з наступною ситуацією. Наразі кримінальна ситуація у столиці мабуть ще гірша, ніж була до 2014 року. Автомобілі викрадають, знімають колеса, вікна б'ють і т.д. як у світлу пору доби, так і вночі.
Звісно я не прихильник коли весь двір заставлений машинами, особливо коли навкруги достатньо автостоянок і паркінгів. Але інколи вдень хтось машину лишатиме під будинком. Тому моя думка, що наявність охорони та/або шлагбауму при в'їзді у двір все ж таки є доречним.
Але як показує практика сусідів, якщо це не передбачено проектом будівництва, то потім зібрати на це волю і фінансові ресурси мешканців майже нереально :(
07 ноя 2016 10:10
Цитата "sirko":
Хто автомобіліст можливо і погодиться з наступною ситуацією. Наразі кримінальна ситуація у столиці мабуть ще гірша, ніж була до 2014 року. Автомобілі викрадають, знімають колеса, вікна б'ють і т.д. як у світлу пору доби, так і вночі.
Звісно я не прихильник коли весь двір заставлений машинами, особливо коли навкруги достатньо автостоянок і паркінгів. Але інколи вдень хтось машину лишатиме під будинком. Тому моя думка, що наявність охорони та/або шлагбауму при в'їзді у двір все ж таки є доречним.

від знятих коліс і побитих вікон шлагбаум не рятує, лише від викрадення. Контроль паркування так, підвищує. Двір так чи інакше буде заставлений машинами вщент, у нас же паркомісць штук 20-30... Тепер подумаєм хто може не з жителів паркуватись у нас під будинком:
- ті ж гості Мамаєвої Слободи. Може хтось і додумається заїжджати до нас, але це ще вимагає статистики.
- студенти/гості НАУ. Теж теоретично можуть залишати вдень машину у нас, але знову - теоретично
- працівники магазинів/офісів цоколького поверху. Ну, ці наче і право мають, все-таки працюють в будинку, і лише вдень.

Цитата "sirko":
Але як показує практика сусідів, якщо це не передбачено проектом будівництва, то потім зібрати на це волю і фінансові ресурси мешканців майже нереально :(

Те, що нас чекає не один епічний мегасрач на тему починаючи від мусоропроводів і закінчуючи вертолітним майданчиком на криші - то від цього не втечеш і це треба просто сприймати як належне. Я буду реально здивований якщо нас це обійде і ми зможем все вирішувати цивілізовано...
07 ноя 2016 10:49
Цитата "Ramms_eta0":

від знятих коліс і побитих вікон шлагбаум не рятує, лише від викрадення. Контроль паркування так, підвищує. Двір так чи інакше буде заставлений машинами вщент, у нас же паркомісць штук 20-30...

Ну чому? Ті хто крадуть колеса теж не в руках їх несуть. Працюють дуже швидко і тікають на своїх авто.
А якби ще і охорона була, то навіть "зальотні" наркомани боялися на подвір'я зайти з метою поживитися тим, що погано лежить.
Парковка буде мала і це факт. Але не варто забувати про здатність людей паркуватися де тільки можна :mat:
07 ноя 2016 16:54
Цитата "sirko":
Парковка буде мала і це факт. Але не варто забувати про здатність людей паркуватися де тільки можна :mat:

з цими, підозрюю, буде якраз найбільше проблем.

п.с. Ура, вогник загорівся :fire: :fire: :fire: На другій секції розкладають/заливають опалубку цокольного поверху. Жиир
07 ноя 2016 20:09
Щоб не вводити в оману майбутніх покупців, власникам права вносити зміни в хмаринку Google.dok. прошу викреслити з 130кв,1 секція, оскільки 03.11.2016 передала власність "Толоці".Дякую за розуміння.
07 ноя 2016 20:37
А если не секрет - на каких условиях происходит передача Толоке?
07 ноя 2016 20:48
Цитата " Borisovna":
А если не секрет - на каких условиях происходит передача Толоке?

1% согласно п.24.2 Договора.
07 ноя 2016 21:24
По действующей цене, или по цене договора? Спасибо.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .8890. . .515
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx