Подать объявление

ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 304.
35/12%
42/14%
120/39%
75/25%
32/11%
1. . .209211. . .556
26 май 2015 13:21
Цитата "nataliia-z":


У нас вікна нормальні. Була проблема з одним - замінили.


У нас вообще не работает на зимнее проветривание. Когда ставишь ручку на 45 градусов, она открывается как обычно в сторону полностью и вообще не фиксируется маленькая щель как должно быть при зимнем проветривании. И так на всех окнах, записали это в замечаниях, сказали что исправят, когда приходили проверять, ничего не сделали и сказали еще не было оконщика, наверное будут исправлять уже при нас, когда будем электрику проверять и забирать ключи.
27 май 2015 04:17
02.06.2015 14:30
1 (+/-1)
27 май 2015 04:42
02.06.2015
+1 жена или я
27 май 2015 05:08
Моє звернення до КМДА:
Я є інвестором будівництва житлового будинку за адресою вул. Обухівська, 135 А (поштова адреса вул. Антонова-Овсієнка, 4).
26.12.2014 три житлові будинки, зведені холдинговою компанією ”Київміськбуд”, отримали сертифікати Державної архітектурно-будівельної інспекції України, якими засвідчено відповідність закінченого будівництва проектній документації та їх готовність до експлуатації, але й на сьогодні інвестори будівництва не отримали ніяких документів щодо права власності. Мало того, незавершеними є ряд робіт з прокладання комунікацій - електроживлення, каналізація, опалення.
Керівництво компанії на звернення інвесторів не надає конкретних відповідей та приховує реальний стан справ.
Прошу Вас вплинути на холдингову компанію ”Київміськбуд” та посприяти у якнайшвидшому вирішенні цього питання.

Отримала відповідь:
Вітаємо!
Ваше звернення зареєстроване.
Номер звернення: З-3839
Інформуємо Вас про те, що після отримання та ознайомлення з результатами розгляду звернення Вам необхідно підтвердити чи спростувати його виконання і т.д.

Але чомусь відповідальним призначили: Відповідальний: Святошинська РДА [Сагайдак Ілля Вадимович]
Дата контролю: 11 Червня 2015

Я щось не розумію. До чого тут Святошинська РДА?
27 май 2015 05:41
Подано в КМДА м.Києва (1551)
20 Травня 2015 │ К-18265
Відповідальний: Департамент містобудування та архітектури
[Целовальник Сергій Анатолійович]
Дата контролю: 8 Червня 2015
Статус: В роботі :wow:

Подано в КМДА м.Києва (1551)
20 Травня 2015 │ К-18263
Відповідальний: Управління будівництва, архітектури та землекористування
[Сагайдак Ілля Вадимович]
Дата контролю: 4 Червня 2015
Статус: В роботі :wow:
27 май 2015 06:04
процес йде шановні форумчани, але щось мало людей проявляє ініціативу по скаргах на забудовника в КМДА.

Невже іншим байдуже, коли здадуть їх квартири в експлуатацію ?
Агов, більше ініціативи!!!
27 май 2015 06:05
2.04 на 9.00. Буду!!!! плакати брати? в мене ще старий зберігся ;)
27 май 2015 06:08
Киньте, будь ласка, посилання де писати скаргу.
27 май 2015 06:11
Цитата "Светлан_ка":
Киньте, будь ласка, посилання де писати скаргу.

https://1551.gov.ua
27 май 2015 06:37
Друзі, хто біля компа! Наваяйте запрошення для ЗМІ!!!! Треба розіслати. З телефона не зручно Набирати!
27 май 2015 07:44
Цитата "Лютый":
Друзі, хто біля компа! Наваяйте запрошення для ЗМІ!!!! Треба розіслати. З телефона не зручно Набирати!


Адрес напишите, пожалуйста. :shuffle:
27 май 2015 07:59
Викладіть текст тут. Після обіда зроблю розсилку. Адреси редакторів вибачте не дам)))))
27 май 2015 08:01
Моя адреса himera_neo(СОБАКА)rambler.ru
27 май 2015 08:37
Цитата "Лютый":
Викладіть текст тут. Після обіда зроблю розсилку. Адреси редакторів вибачте не дам)))))


Я мала на увазі Вашу адресу. :@-:
27 май 2015 08:43
Цитата "Лютый":
Моя адреса himera_neo(СОБАКА)rambler.ru

Відіслала. Ловіть.
27 май 2015 09:05
Всем привет.

Я ваш сосед, живу на ул. Наумова. Сегодня на 1551 оставил жалобу следующего содержания:
Цитата:
...
В процесі даного будівництва, для проведення комунікацій до будинків було розрито/пошкоджено дорожнє покриття на наступних вулицях:
- вул. Антонова-Овсієнка
- вул. Обухівська
- вул. Академіка Булаховського

Після завершення робіт асфальтове покриття було відновлено на ділянках: вул. Антонова-Овсієнка та вул. Академіка Булаховського.

При цьому вся ділянка на вул. Обухівській залишилась без асфальтового покриття. В даний момент вся ця вулиця засипана глиною, піском та землею, і все це перетворюється в багнюку під час дощу.

Скарга №1:
Чому асфальтове покриття на вул. Обухівській досі не відновлено?
Враховуючи те що в нових будинках буде немало дітей, яким треба буде ходити в дитячі садочки або до школи, окрім відновлення дорожного покриття має бути обов’язковим наявність тротуару для пішоходів (для забезпечення безпеки їх руху).

Скарга №2: Незважаючи на те, що покриття на вул. Антонова-Овсієнка було відновлене, там теж взагалі немає тротуару.

Питання: ким і коли планується відновлення асфальтового покриття і облаштування тротуарів для пішоходів на вказаних ділянках?


Было бы неплохо если бы инициативная группа задала и эти вопросы на встрече с руководством Киевгорстроя.
+ картинка с объяснениями.
27 май 2015 09:56
Цитата "sts":
Всем привет.

Я ваш сосед, живу на ул. Наумова. Сегодня на 1551 оставил жалобу следующего содержания:


Было бы неплохо если бы инициативная группа задала и эти вопросы на встрече с руководством Киевгорстроя.
+ картинка с объяснениями.


Дякуємо! :hi:
27 май 2015 10:20
Відповідальний: Святошинська РДА [Сагайдак Ілля Вадимович]
Дата контролю: 11 Червня 2015
Статус: В роботі
27 май 2015 11:16

добавил рекламу КГС. Комментируйте. Чем выше рейтинг публикации, тем больше шансов, что ее увидит много людей. Если что-то надо подправить - дайте знать
//blogs.korrespondent.net/blog/kyiv/3520 142/

27 май 2015 11:19
Добрый день! Супруг сегодня был на стройке (принимал часть работ), так вот беседовал с Оксаной и представителем ЖЕКа. По-поводу канализации Оксана сказала, что КГС уже сделали проплату (не знаю точно какую), поэтому скоро этот вопрос должен решиться, а вот представитель коммунальной службы, вероятнее всего Сергей, уговаривал мужа подписать договор с ЖЕКом, мол мы на форуме разводим бучу, а у них уже все готово и надо подписывать документы. Вот так вот! А как что-то подписывать, если еще НИЧЕГО не готово?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .209211. . .556
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее