Подать объявление

ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 304.
35/12%
42/14%
120/39%
75/25%
32/11%
1. . .210212. . .556
27 май 2015 11:40
Цитата "Саша и Настя ":
Добрый день! Супруг сегодня был на стройке (принимал часть работ), так вот беседовал с Оксаной и представителем ЖЕКа. По-поводу канализации Оксана сказала, что КГС уже сделали проплату (не знаю точно какую), поэтому скоро этот вопрос должен решиться, а вот представитель коммунальной службы, вероятнее всего Сергей, уговаривал мужа подписать договор с ЖЕКом, мол мы на форуме разводим бучу, а у них уже все готово и надо подписывать документы. Вот так вот! А как что-то подписывать, если еще НИЧЕГО не готово?


З приводу договору - він не готовий і підписувати його не потрібно у жодному разі на даному етапі, бо УЖК поки-що не має жодного відношення до цього об'єкту поки їм не передадуть його повністю з підключеними комунікаціями. Більше того без погодженого тарифу від КМДА такий договір УЖК не має права укладати з нами.
Звичайно його можна підписати "так чисто поржать", якщо Вам його нав'язують, але він не буде для Вас нести жодних зобов'язань крім його не дійсності :)

Мені просто цікаво як так може бути, якщо інвестори-юристи та УЖК в особі Шкурата С. та юриста Сергія цей договір не узгодили, хоча брали на себе такі зобов'язання прилюдно, а від УЖК уже хтось тихенько парить свій договір інвесторам.

Сподіваюсь що ми отримаємо коментар від УЖК в особі їх директора.

П.С. не хочеться робити негативних висновків про УЖК до підписання з ними договору, але чаша довіри починає зменшуватися з кожним таким повідомленням.
27 май 2015 11:55
Цитата "ягуар":


З приводу договору - він не готовий і підписувати його не потрібно у жодному разі на даному етапі, бо УЖК поки-що не має жодного відношення до цього об'єкту поки їм не передадуть його повністю з підключеними комунікаціями. Більше того без погодженого тарифу від КМДА такий договір УЖК не має права укладати з нами.
Звичайно його можна підписати "так чисто поржать", якщо Вам його нав'язують, але він не буде для Вас нести жодних зобов'язань крім його не дійсності :)

Мені просто цікаво як так може бути, якщо інвестори-юристи та УЖК в особі Шкурата С. та юриста Сергія цей договір не узгодили, хоча брали на себе такі зобов'язання прилюдно, а від УЖК уже хтось тихенько парить свій договір інвесторам.

Сподіваюсь що ми отримаємо коментар від УЖК в особі їх директора.

П.С. не хочеться робити негативних висновків про УЖК до підписання з ними договору, але чаша довіри починає зменшуватися з кожним таким повідомленням.


Прокуратура нынче ох какая злая на мздоимцев всех мастей))))) С нетерпением ждем сравнительной таблицы с правками проекта договора (мы не забыли!!!!) и волшебного приложения - услуги и тарифы. Просто не терпится изучить его вместе со специалистами КМДА и профильных Министерств, а особенно леди Ю.))))) - это если понадобиться))))
27 май 2015 12:05
Я теж сьогодні мала розмову з представником УЖК, а саме з Андрієм, від якої в мене залишився неприємний осад. Виявляється, що інвестори самі винні, що не можуть повноцінно заселитися в свої помешкання, бо не підписують договір з обслуговуючою організацією. А те, що комунікацій нема, - це дрібниці, на які не варто зважати. (Прикольно, правда?) А ще інвесторам непогано було б натиснути на КМБ, щоб забудовник щось робив з водою, каналізацією та електроенергією. В інакшому випадку, якщо інвестори не воюватимуть з КМБ і не догоджатимуть УЖК, у нас заберуть і ті "блага", які є (ліфт), або ж взагалі заморозять будівництво.
27 май 2015 12:20
О, уже другий відгук про роботу УЖК і осад залишається все більшим і більшим.
У них там явно щось із координацією працівників по фірмі.

Саме прикольне, що підписувати договір із жеком інвестор має зобов'язання лише після передачі його КМБ тепаспорту на квартиру та актів передачі майнових прав, а це не можливе без, як мінімум, повної оплати по договору :ded:

Як говорив один класик сучасності "вас розводять як котят", але де цей класик всі ми знаємо.
27 май 2015 13:00
А куда делось УЖК ? :wow: а именно - Сергей :kap:
Сергей когда были в последний раз на Обуховской, 135, что-то не вижу Вашего участия в процессе принятия в эксплуатацию этих домов !
Получается, что свете принятия ВР Украины новых законопроектов от 22.12.2014 № 1565 :gy: ваше УЖК потеряла уже интерес к объектам ?
Все на инвестора хотите повесить, а сами планируете только денежки снимать с нас ? Нет так не получиться и шары не будет все будем принимать дотошно, а если не нравится то такое УЖК с таким подходом нам не надо.
И договорчики свои не суйте нам подписей не будет.
27 май 2015 13:42
Цитата "Саша и Настя ":
Добрый день! Супруг сегодня был на стройке (принимал часть работ), так вот беседовал с Оксаной и представителем ЖЕКа. По-поводу канализации Оксана сказала, что КГС уже сделали проплату (не знаю точно какую), поэтому скоро этот вопрос должен решиться, а вот представитель коммунальной службы, вероятнее всего Сергей, уговаривал мужа подписать договор с ЖЕКом, мол мы на форуме разводим бучу, а у них уже все готово и надо подписывать документы. Вот так вот! А как что-то подписывать, если еще НИЧЕГО не готово?


Як підписувати? Ми ж ще практично навіть не власники квартир, просто ніхто. Підпис не матиме юридичного підгрунтя.
27 май 2015 13:47
Цитата "Bahira":
Я теж сьогодні мала розмову з представником УЖК, а саме з Андрієм, від якої в мене залишився неприємний осад. Виявляється, що інвестори самі винні, що не можуть повноцінно заселитися в свої помешкання, бо не підписують договір з обслуговуючою організацією. А те, що комунікацій нема, - це дрібниці, на які не варто зважати. (Прикольно, правда?) А ще інвесторам непогано було б натиснути на КМБ, щоб забудовник щось робив з водою, каналізацією та електроенергією. В інакшому випадку, якщо інвестори не воюватимуть з КМБ і не догоджатимуть УЖК, у нас заберуть і ті "блага", які є (ліфт), або ж взагалі заморозять будівництво.


Тобто підписавши договір з УЖК без проплат, доків і головне каналізації, сама УЖК персонально зобовязується виносити горшки з кожної квартири? 8-() Чудово.
27 май 2015 14:01
ЖЕК, в дальнейшем хочет до выставлять счета за обслуживание, а для этого им надо основания, вот и хотят подписать догоВОР. Им же надо платить за вывоз мусора, работа лифтов .......... Вот и пытаются всучить
27 май 2015 14:25

"Головному редактору

Інвесторів будівництва ЖК "Озерне"
по вул. Антонова –Овсієнка, буд. 4, 4а, 6
Святошинського р-ну., м.Києва
(будівельна адреса вул. Обухівська, 135 а)


Лист-прохання

Шановна (ий) редактор!
Ми, інвестори будівництва по вул.. Антонова–Овсієнка, буд. 4, 4а, 6 (поштова адреса), просимо Вас посприяти висвітленню в засобах масової інформації (чи на телеканалі або інше формулювання) питання щодо невиконання зобов’язань Холдингової компанії «Київміськбуд» перед інвесторами.
26.12.2014 три житлові будинки, зведені холдинговою компанією ”Київміськбуд”, отримали сертифікати Державної архітектурно-будівельної інспекції України, якими засвідчено відповідність закінченого будівництва проектній документації та їх готовність до експлуатації, але й на сьогодні інвестори будівництва не отримали ніяких документів щодо права власності. Мало того, незавершеними є ряд робіт з прокладання комунікацій - електроживлення, каналізація, опалення. Керівництво компанії на звернення інвесторів не надає конкретних відповідей та приховує реальний стан справ.
Ми плануємо провести мітинг 02.06.2015р. о 9.00 біля офісу компанії за адресою вул. Суворова, 4 і будемо Вам вдячні за присутність. Ми розуміємо, що Вас можуть бути інші пріоритети, але ця акція важлива не лише для інвесторів вказаного будівництва, а й багатьох інших.
Інформацію про розвиток подій стосовно нашого об'єкта можна подивитися на форумі інвесторів за наступним посиланням : //forum.domik.ua/ozernoe-t17784-4200.htm l


З повагою ,
Інвестори будівництва
по вул. Антонова –Овсієнка, буд. 4, 4а, 6."


Ось такий текст відправив на 17 адрес. Серед них: Новий канал, Цензор.нет, Айситиви,Інтерфакс,Факти, Телеграф, Юніон, Подробности, ТСН. Було багато ще адрес - навіть не знаю хто))))) Але дали їх як медійників))))

Подяка Наталі за текст. Додав тільки посилання на цей форум.

27 май 2015 14:34
Лютий, Наталя- :super:
27 май 2015 15:57
Цитата "tskiev":
ЖЕК, в дальнейшем хочет до выставлять счета за обслуживание, а для этого им надо основания, вот и хотят подписать догоВОР. Им же надо платить за вывоз мусора, работа лифтов .......... Вот и пытаются всучить

Хтось бачив хоч один бак для сміття?
27 май 2015 16:03
Цитата "nataliia-z":

Хтось бачив хоч один бак для сміття?



Неа... Я даже урн в радиусе километра не видела (( :notsure: :notsure: :notsure: Но во дворе ,по клумбам ,бутылок много перевидала. :alc:
27 май 2015 18:46

Коллеги, у кого есть соц сети, постим, не стесняемся. Корреспондент и статья о недобросовестной застройщике //blogs.korrespondent.net/blog/kyiv/3520 142/

27 май 2015 19:03

ну і звичайно не забуваємо коментувати нові репортажі КМБ на сторінці фейсбук
https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%90%D0%A2-%D0%A5%D0%9A-%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B1%D1%83%D0%B4/134449523368815

розшарюємо їх останнє відео із хеш-тегом #Київміськбуд, щоб у соцмережах їх одразу знали як поганих забудовників!

27 май 2015 20:36
Цитата "ягуар":
ну і звичайно не забуваємо коментувати нові репортажі КМБ на сторінці фейсбук
https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%90%D0%A2-%D0%A5%D0%9A-%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B1%D1%83%D0%B4/134449523368815

розшарюємо їх останнє відео із хеш-тегом #Київміськбуд, щоб у соцмережах їх одразу знали як поганих забудовників!


Поддерживаю!!
27 май 2015 21:10
Народ, да мы их классно спамим на фб! Налетайте, соседи- лайкайте коменты НАШИХ и сами пишите! Я- уже написала письмецо :protest:
27 май 2015 22:34
Наконец то пошло дело!))
..думаю с таким настроем у нас все получиться!
Главное что бы СМИ откликнулись.
Лютый, Наталия...Респект.
28 май 2015 06:43
Написала обращение на сайте КМДА.
Получила ответ :
Відповідальний: Святошинська РДА [Сагайдак Ілля Вадимович]
Дата контролю: 11 Червня 2015
Статус: В роботі

2.06.2015г буду под КГС тоже с кирпичом!))) :protest: :call: :chillout: :blah
28 май 2015 06:44

Сергею Шукрату.

Очень хочется ознакомиться с нашими технологическими и техническими помещениями, которые должны обеспечивать нас тепло- и водо-носителями, осмотреть инженерное оборудование, пункты автоматизации или автоматического сбора данных о кумбометрах, киловаттах или гигакалориях.

Можете выложить предварительные фотографии от каждого дома, а несколько жильцов, которые "немного копенгаген" в технике могут подойти на вашу экскурсию.
Например в эту субботу в 11:00.

В наших домах так же как и на этом видео? Народ желает разобраться! Вы готовы показать нам "сокровищницу", надеюсь, что на это не наложен гриф "ДСП" ))))



Мені представник цієї єксплуатуючої контори викликає більше позитивних ємоцій. Це субєктивно.

28 май 2015 06:45
Цитата "Seenya":
Наконец то пошло дело!))
..думаю с таким настроем у нас все получиться!
Главное что бы СМИ откликнулись.
Лютый, Наталия...Респект.


:) радует активность форумчан.
Все может получиться) :winky:
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .210212. . .556
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее