Подать объявление

ЖК "Місто Сад" ("Первый парковый квартал"), с. Белогородка - "DCG"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 276.
73/26%
47/17%
95/34%
44/16%
17/6%
1. . .382384. . .388
06 фев 2016 19:41
Ще раз нагадаю проблеми треба вирішувати вчасно а не чіпляти на інших
10 фев 2016 12:38
Цитата "ямал":
Закеди в тому що отримуємо електрику через посередника і він буде вирішувати долю рахунківце повне лайно,так як житло здалось та видані доки на власність.

Пойдите расскажите это в Облэнерго.
А еще поинтересуйтесь как другие застройщики решают этот вопрос.
Как думаете - Обленерго выгодней продавать по 1.80 грн. или по 40 копеек?
10 фев 2016 15:51
При чому я до обленерго? Місто сад має забеспечити або виконати всі зобовязання для інвестора чи власника які були задекларовані на момент продажу квадратних метрів... Вам в магазині під виглядом пиріжків ж не продають окремо муку і воду а продукт.Я ще раз наголошую якщо якась проблема в місто саду з обл енерго чи газом є в тій площині що ці організації викручують руки(корупційна складова) то влни мають залучити громадськість а не бути посередником злочину на взаємовигодних дагаварняках.
10 фев 2016 15:55
Я як власник не вимагаю надвимог,а вимагаю законних та справедливих рішень,законних! Чому досі не має газу?коли він є 2 та в таунах,чому жителі мають оплачувати неправомірні рахунки по електроенергії коли державою визначені стандарти?
10 фев 2016 15:56
Я нікому не намагаюсь залісти в карман я намагаюсь захистити свій від обкрадання.
10 фев 2016 15:58
І на кінець я не будуюсь я живу у своїй квартирі при чому тут будівнича електроенергія до споживчої тарифікації?
10 фев 2016 16:46
Сегодня опять получила отказ в регистрации.
11 фев 2016 08:10
Цитата "ямал":
Я ще раз наголошую якщо якась проблема в місто саду з обл енерго чи газом є в тій площині що ці організації викручують руки(корупційна складова) то влни мають залучити громадськість а не бути посередником злочину на взаємовигодних дагаварняках.

Никто никому руки не выкручивает. Все делается на законных основаниях.
Может вы не в курсе - Обленерго частная компания. Государство вам електричество не продает.
Суть проблемы в том что пирожки по 1.80 грн. продавать выгодней чем по 40 копеек.
А вы рассказываете про техническую реализацию.
11 фев 2016 14:57
Цитата "Lika 5577":
Сегодня опять получила отказ в регистрации.


а що вони пишуть у відмові?
можна цитату?
11 фев 2016 16:39
Цитата "roma7089":

Никто никому руки не выкручивает. Все делается на законных основаниях.
Может вы не в курсе - Обленерго частная компания. Государство вам електричество не продает.
Суть проблемы в том что пирожки по 1.80 грн. продавать выгодней чем по 40 копеек.
А вы рассказываете про техническую реализацию.

Я розумію що часна,але стандарти і є антимонопольний комітет і державне регулювання... А громадянин держави захищений конституцією і джерелом влади є народ а не часна кантора яка намагається на... обманути громадян та незаконно збагатитись...
12 фев 2016 09:48
Цитата "ямал":

Я розумію що часна,але стандарти і є антимонопольний комітет і державне регулювання... А громадянин держави захищений конституцією і джерелом влади є народ а не часна кантора яка намагається на... обманути громадян та незаконно збагатитись...

Начните с того, что выясните в МС или в Облэнерго какой статус имеет МС с точки зрения подключения по электроенергии.
Это может быть садовое общество (вряд ли), строительное подключение (вряд ли), промышленное (ближе), нормальное как для ЖК (вряд ли).
После того, как вы выясните как именно расценивается это подключение - можно будет делать выводы что и как делать дальше.

Для справки - коттеджные городки, что сразу после МС в сторону Киева имеют статус садовых обществ и тариф у них около 80-90 коп\кВт. Без ограничения по потреблению.
Еще советую пообщаться на этом же форуме с жителями Белого шоколада. У них была похожая история с электричеством - узнайте как и что именно было у них и как сейчас.
14 фев 2016 12:13
Вопрос к жильцам. Скажите, пожалуйста, какие в комплексе тарифы на коммунальные услуги и все ли коммуникации городские?
15 фев 2016 08:37
Нашел в одной из тем по Белогородке. Оставлю тут для размышлений:
Информация для всех, кто ищет участки в Белогородке и не только, подключится к электричеству (трансфоматорам которые на балансе сельсовета) - на сегодняшний день - нельзя. Сельсовет не передает на баланс РЭС электрические сети.
16 фев 2016 12:01
Жк мімто сад не існує вже,замість нього перший парковий... Жк капучіно як окремий жк...
16 фев 2016 12:04
Цитата "Xenotron":
Нашел в одной из тем по Белогородке. Оставлю тут для размышлений:
Информация для всех, кто ищет участки в Белогородке и не только, подключится к электричеству (трансфоматорам которые на балансе сельсовета) - на сегодняшний день - нельзя. Сельсовет не передает на баланс РЭС электрические сети.

не зрозумів як це розуміти? В чому тут подвох чи под..б? І до чого місто сад зі своїм проектом?
16 фев 2016 12:07
Цитата "ямал":
Жк мімто сад не існує вже,замість нього перший парковий... Жк капучіно як окремий жк...

Що це означає?
16 фев 2016 13:32
Напевне нас продали як худобу...або рабів
16 фев 2016 13:36
Документів ще ніхто не бачив ,видать у попереднього забудовника напряг з грошима а новий придбав,йому назва не подобається рішив назвати першим парковим,а капучіно має свого третього господаря... Час покаже де істина... Час зараз такий смутний,на анархію не схоже ...
16 фев 2016 13:45
Цитата "ямал":
Документів ще ніхто не бачив ,видать у попереднього забудовника напряг з грошима а новий придбав,йому назва не подобається рішив назвати першим парковим,а капучіно має свого третього господаря... Час покаже де істина... Час зараз такий смутний,на анархію не схоже ...

Новость ваша была бы актуальна года два назад.
Начиная со строительства дома 2А-2Б строительство каждого дома оформлено на отдельный ЖБК.
16 фев 2016 21:10
Отут я не зрозумів... Тоесть кожен дім оформлений як окремий житловий комплекс?або розшефруйте втрачену актуальність.Я наприклад до сьогодні жумав що придбав в квартиру в мімті саді та і логотипи на будівлях намальована місто сад.... В принципі мені всеодно хто забудовник і надалі буде,аби йшло на користь не тільки власникам будівництва а щоб і жителям будинків не погіршувалось життя.А там наздоровя хоч кожен день міняйте власника
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .382384. . .388
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее