Подать объявление

Допоможіть з розрахунком

26 апр 2023 12:43

Добрий день. Ніяк не зрозумію((

Продаю будинок, хочу за нього 37000 доларів, і після того купити квартиру на вторинці. Покупець запропонував розрахунок в євро, я погодився. Як порахувати скільки вони мають заплатити євро? Який курс буде вірний? Купля, продаж, НБУ ?

26 апр 2023 12:46

Apofis29

Добрий день. Ніяк не зрозумію((

Продаю будинок, хочу за нього 37000 доларів, і після того купити квартиру на вторинці. Покупець запропонував розрахунок в євро, я погодився. Як порахувати скільки вони мають заплатити євро? Який курс буде вірний? Купля, продаж, НБУ ?

А ви у якій валюті виставляли та узгоджували ціну? У гривні? У доларі? Беріть курс у Евро, шо дозволить вам отримати узгоджену ціну. 

26 апр 2023 13:35

Apofis29

Добрий день. Ніяк не зрозумію((

Продаю будинок, хочу за нього 37000 доларів, і після того купити квартиру на вторинці. Покупець запропонував розрахунок в євро, я погодився. Як порахувати скільки вони мають заплатити євро? Який курс буде вірний? Купля, продаж, НБУ ?

На вторичке в 99% случаев вам нужны доллары. Берёте в интернете кросс курс доллар к евро, получаем 37000 долларов равно 33380 евро на сегодняшний день. 

27 апр 2023 05:42

Bars3

На вторичке в 99% случаев вам нужны доллары. Берёте в интернете кросс курс доллар к евро, получаем 37000 долларов равно 33380 евро на сегодняшний день. 

В тому й справа, що якщо міняти потім ці 33380 євро на доллар, вийде 36059.18 доллара за мінфіном на сьогоднішній день...



27 апр 2023 05:42

33380 євро це вийде по курсу НБУ...При потребі в покупці доллара я на курсі програю 1000 доларів...

Чи правильно буде вимагати від покупця розрахунок в євро по курсу продажу?

28 май 2023 14:00

Apofis29

33380 євро це вийде по курсу НБУ...При потребі в покупці доллара я на курсі програю 1000 доларів...

Чи правильно буде вимагати від покупця розрахунок в євро по курсу продажу?

Ох ты и приколист, радуйся что нашелся покупатель на твой размен дома на квартиру.

Бери гривной как положено по закону и иди меняй по Пышному курсу 36.6

Обожаю таких ребят, которые задаток просят наперед, но за 1к всрутся)

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее