Подати оголошення

ЖК А12-2 | УСК | Бровары, ул. Симоненко, 113

ЗабудовникУкраїнська будівельна компанія
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 18 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
84з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 28.
12/43%
2/7%
0/0%
4/14%
10/36%
1. . .111213
01 бер 2023 16:41

LPS8

Так заплачено Уже 90% !!!! А по договору со стороны застройщика, пунк о не своевременной оплате и пиня???

На сколько я знаю, пеня в военное время ни на что не начисляется. Если я ошибаюсь, то поправьте меня

01 бер 2023 16:41

LPS8

Так заплачено Уже 90% !!!! А по договору со стороны застройщика, пунк о не своевременной оплате и пиня???

Вы меня сердеШно просЦите, но такие люди как вы обречены. Сходите к юристу , попросите соотнести невыполнение условий со стороны застройщика и с вашей. Да даже если не ходить, оставьте себе эти 10% на валериану и карвалол. Потом поймете о чем я. Вас уже прокинули на много лет, а вы как комсомолец хотите доплатить? Или вы наивно думаете что имея 100% оплату, вам удастся что-то отсудить так как вы выполнили условия со своей стороны? Или вы думаете эти деньги пойдут на одного ряженого «строителя» бомжа в люльке на фасаде, на радость верующих? 


Знаете сколько наивных погорело на этом моменте.  Начнете копать, узнавать придет понимание. 

25 бер 2023 21:24

Пречитала всі коментарі і трохи здивована)

Один одного ображати якось не айс)


Ми ж майбутні сусіди з вами. Не сваріться раніше часу )

До речі. Була зустріч у мерії 23 числа.

Мороза вже не було. Він відморозився і поїхав в турне по країні пропонувати ще один провальних проєкт бомбосховищ,які він побудує за 20 років )))))


16 квіт 2023 07:33

Товарищи! Не завидую я вам.

22 квіт 2023 12:18

annaostr

Пречитала всі коментарі і трохи здивована)

Один одного ображати якось не айс)


Ми ж майбутні сусіди з вами. Не сваріться раніше часу )


Якщо учасники чату куплять ще по одній квартирі у нормального забудовника ?) чи ви думаєте, що в умовах війни місто повинно з коштів платників податків, компенсувуватии добудову інвесторам, у яких не зайшла ставка ?) 

29 квіт 2023 07:38

Axwell

Якщо учасники чату куплять ще по одній квартирі у нормального забудовника ?) чи ви думаєте, що в умовах війни місто повинно з коштів платників податків, компенсувуватии добудову інвесторам, у яких не зайшла ставка ?) 

В очередь. Сначала Диамант, затем Лавандовый, затем два жк А12. Землю , в качестве компенсации,  новому застройщику выделят на Марсе. На Земле земли не хватит на дострои в городе Бровары. 

01 трав 2023 14:23

А12 це держ.замовлення, в якому є квартири АТОвцям, різниці не бачите? 

21 серп 2023 08:19

Investor_Oksana

А12 це держ.замовлення, в якому є квартири АТОвцям, різниці не бачите? 

Ну шо, атовці?)) Еще тешите себя пургой про госзаказ и квартиры для воинов или уже отрезвление пришло? Если нет, зайду позже). Нужно чтобы вы настоялись пару лет как вино, побродили. 

21 серп 2023 11:25

Diamant261a

Ну шо, атовці?)) Еще тешите себя пургой про госзаказ и квартиры для воинов или уже отрезвление пришло? Если нет, зайду позже). Нужно чтобы вы настоялись пару лет как вино, побродили. 

а ви тут з якою ціллю ядом стріляєте???

26 серп 2023 08:12

Investor_Oksana

а ви тут з якою ціллю ядом стріляєте???

Жалко очень наивных людей. Теряете драгоценное время. Никакого яда. Вашим коллегам из а12 другого дома уже писал. 

28 серп 2023 12:24

Diamant261a

Жалко очень наивных людей. Теряете драгоценное время. Никакого яда. Вашим коллегам из а12 другого дома уже писал. 

На даний момент ми робимо все що в наших силах, я так розумію Ви не інвестор А12, тому яка Вам до того справа ??????

01 січ 2024 08:23

На сайті міськради Броварів є петиція про добудову А12, зараз 155 голосів із 350-ти необхідних. Заходьте, підписуйте:

не знаю чи дозволені тут посилання, тому видалила початок (https://)  petition.e-dem.ua/brovary/petition/view/ 2

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .111213
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше