Подати оголошення

Жилой квартал Патриотика | Аркада | Осокорки-Северные

ЗабудовникАРКАДА
Здача ЖК2015 - 2020 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
-127з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 560.
86/15%
41/7%
127/23%
212/38%
94/17%
1. . .443445. . .936
27 бер 2016 17:24
Цитата "erj":

В таком случае я рад, что в ПАТРИОТИКЕ вас не будет!!!

На взаєм! :faceoff:
27 бер 2016 17:25
Цитата "erj":
Лучше поведайте, что это за котлован вырыт за церковью?


Для информации:
высота храма по плану составит 43.5м вместе с куполом и крестом
(высота этого строения будет на уровне ~15 этажа жилого дома),
за храмом будет двухэтажное сооружение - церковная школа.
А каплычку все уже видят.
И все эти конструкции принадлежат московскому патриархату...... :oh:
27 бер 2016 17:26
Цитата "erj":

Там такой Новус построили с размером в Кошик!

Это демо-версия Новуса на метро Осокорки))
27 бер 2016 17:28
Цитата "Stuff":

Вы из тех, кто верит, если комплекс назвали "Патриотикой", то соседи друг друга в лифте будут приветствовать на щирiй украiнськiй мовi "Слава Украiнi!" - "Смерть ворогам!"?
По моим личным наблюдениям, на форуме преобладают адекватные люди. Ни разу не встретил сообщения о сносе "Novus", хотя он "украл" часть территорий близлежащих домов. Люди пытаются с ним ужится, что ли. Возможно, что материальная пища берет верх над духовной?

Тут справа не в щирій чи не щирій українській мові...
Може колись і до Вас дійде...
Не можна одночасно оплакувати тисячі загиблих на Сході, і хреститися в мп за гундяєва... Не повірите, але за нього там хрестяться... Послухайте уважно...

UPD: щойно попалося на очі:
"Напередодні Різдва митрополит УПЦ (МП) Онуфрій оголосив, що причиною війни є не російські танки. А те, що ми, виявляється, «зі своїми західними цінностями почали лізти на Схід».
Присутність церковної тематики у політиці – завжди поганий тон, який ніколи не працює на розвиток. Але коли мова про УПЦ (МП)-РПЦ – йдеться зовсім не про церкву, а про легально розгорнуту резидентуру держави-агресора.
І вона має бути зруйнована. Зручніше, якщо ініціатива виходитиме знизу – від місцевих громад та небайдужих громадян. А держава має це підтримати.
Вірити в те, що РПЦ – церква – усе одно що вірити, наче піп на мерседесі це свята людина. Що «Раша тудей» – це журналістика. Бандюки – це «ополчєнци», а РПЦ у Росії – відділена від держави."
27 бер 2016 17:29
Ходите в metro до него 10 минут прогулочным шагом -) ходьба для здоровья полезна и на продуктах экономия будет, влом идти туда едет маршрутка 545 вроде как
27 бер 2016 17:39
Цитата "Igoris":

На взаєм! :faceoff:

И вам того же.
27 бер 2016 17:40
Цитата "Igoris":

Тут справа не в щирій чи не щирій українській мові...
Може колись і до Вас дійде...
Не можна одночасно оплакувати тисячі загиблих на Сході, і хреститися в мп за гундяєва... Не повірите, але за нього там хрестяться... Послухайте уважно...

Не нужно связывать ЖК с ситуацией на Востоке. А то дойдем до высказываний типа "Инвестировал квартиру, а мог купить БТР". Но это лишь сменит вектор форума из нужного в религиозный, а далее в политический.
27 бер 2016 17:44
Не передергивайте там где это не нужно, своих тараканов оставьте при себе и еще всем ярым патриотами загляните в свои свидетельства о рождении и посмотрите в графе национальность, вы дико удивитесь!
27 бер 2016 17:47
Цитата "Stuff":

Не нужно связывать ЖК с ситуацией на Востоке. А то дойдем до высказываний типа "Инвестировал квартиру, а мог купить БТР". Но это лишь сменит вектор форума из нужного в религиозный, а далее в политический.

Полностью согласен
27 бер 2016 19:39
Ви он краще на батарею в Олександрійському полюбуйтесь. Мрак. Куди проектанти дивляться? Носом би натикав в ту батарею. :faceoff:
27 бер 2016 19:41
Цитата "Наполеон":
Может быть хватит о политике?Как-то не этично,зайдя на форум, обсуждать личности.Хотите купить в патриотике-покупайте,не хотите--геть отсюдова.

согласен, купил и не о чем не жалею , и не ищу кто кому молится!!!
27 бер 2016 19:43
Цитата "Igoris":

Бачив в темі Горині, що Ви таки взяли всім сімейством там квартири! Вітаю! :super:
Перевагою Горині вважаю те, що з однієї сторони біля неї не багатоповерхівки, а дитячі садочки, які не будуть закривати вид :yes: І аж далі через парковки вдалечінь! :super: :yes:

Так, шановний, я, мій родич і мої знайомі купили квартири в Горині. Всю епопею з бронюванням описала докладно на форумі Горині, так дехто, не прочитавши уважно, це навіть назвав хамством. сказавши приблизно так:"какая-то барышня писала, что забронировала 6 квартир, это хамство". А на сторінках 418 і 419 цього форуму я, як корінна жителька села Позняки, написала про те, які місця тут були раніше, бо дехто, не настільки місцевий, щоб знати, писав, що тут було болото. Можете почитати для ознайомлення.
27 бер 2016 20:02
Цитата "Vera08":

Так, шановний, я, мій родич і мої знайомі купили квартири в Горині. Всю епопею з бронюванням описала докладно на форумі Горині, так дехто, не прочитавши уважно, це навіть назвав хамством. сказавши приблизно так:"какая-то барышня писала, что забронировала 6 квартир, это хамство". А на сторінках 418 і 419 цього форуму я, як корінна жителька села Позняки, написала про те, які місця тут були раніше, бо дехто, не настільки місцевий, щоб знати, писав, що тут було болото. Можете почитати для ознайомлення.

Не звертайте увагу на тих хамів по можливості! :yes: Я Вас ще раз вітаю! :beer: Будиночок там прикольний! :yes:
А про Позняки почитаю, дякую! :)
27 бер 2016 20:09
Цитата "Скретч":
Ви он краще на батарею в Олександрійському полюбуйтесь. Мрак. Куди проектанти дивляться? Носом би натикав в ту батарею. :faceoff:

Можно попробовать под этим окном поставить внутрипольный или узкий конвектор на всю длину окна на крайняк, будет красиво и вид совсем другой. Нужно у спецов спросить.
27 бер 2016 20:23
Предлагаю тему церкви и вероисповедания закрыть на зтом форуме.Здесь совершенно другая тема,напоминаю-наша Патриотика.Все,что касается стройки,пожалуйста. :protest:
27 бер 2016 20:33
Цитата "Наполеон":
Предлагаю тему церкви и вероисповедания закрыть на зтом форуме.Здесь совершенно другая тема,напоминаю-наша Патриотика.Все,что касается стройки,пожалуйста. :protest:

Добре, закриваємо тему церкви.
27 бер 2016 20:47
Давайте краще про батарею. Коли вже почнуть будувати так як треба і відразу...?:protest:
27 бер 2016 22:20
Цитата "Скретч":
Давайте краще про батарею. Коли вже почнуть будувати так як треба і відразу...?:protest:


Десь в далекому майбутньому, усе обладнання є в Договорі, зміните цей радіатор на більший.
28 бер 2016 05:16
Цитата "Наполеон":
Предлагаю тему церкви и вероисповедания закрыть на зтом форуме.Здесь совершенно другая тема,напоминаю-наша Патриотика.Все,что касается стройки,пожалуйста. :protest:


День добрий всім форумчанам!!!!заходжу по можливості та все перечитую...дуже прикро за позицію -erj -без року неділя на форумі,а опозиціонує себе-що ватник...вибачте!!дуже зачепила тема церкви саме МП-що буде видно з моїх вікон!!!Дозвольте-закриваючи тему церкви,що безпосередньо відноситься до цього форуму,бо то мої сусіди!-нагадати шановній громаді-що то церква МП!!!хто їм дає землі під такі мегазабудови для реклами расєйського йолопа гундяєва в обличчі Онуфрія!!На Урлівській,біля поліклініки теж така сама мегаспоруда росте..це храм божий стоїть на українській землі і має бути українським!!(місце тут намолене-колись була церква,яку совєти знищили)Я це зрозуміла-коли була в Почаєво-там кремезний мордоворот в рясі виставив жінку з храму,бо вона попросила помолитись за сина,якого призвали на війну..(це було при мені!)він мав питання до всіх українців,і всіх виставляв з храму....
ось якось так...так що-Богу Богове,а кесарю кесарєве..тому моя позиція-НІ руській пропоганді МП на моєї землі!!!
дякую всім,щасти вам і доброго всім дня!!!Слава Україні!
28 бер 2016 05:39
Цитата "Оленка-Оленка":


День добрий всім форумчанам!!!!заходжу по можливості та все перечитую...дуже прикро за позицію -erj -без року неділя на форумі,а опозиціонує себе-що ватник...вибачте!!дуже зачепила тема церкви саме МП-що буде видно з моїх вікон!!!Дозвольте-закриваючи тему церкви,що безпосередньо відноситься до цього форуму,бо то мої сусіди!-нагадати шановній громаді-що то церква МП!!!хто їм дає землі під такі мегазабудови для реклами расєйського йолопа гундяєва в обличчі Онуфрія!!На Урлівській,біля поліклініки теж така сама мегаспоруда росте..це храм божий стоїть на українській землі і має бути українським!!(місце тут намолене-колись була церква,яку совєти знищили)Я це зрозуміла-коли була в Почаєво-там кремезний мордоворот в рясі виставив жінку з храму,бо вона попросила помолитись за сина,якого призвали на війну..(це було при мені!)він мав питання до всіх українців,і всіх виставляв з храму....
ось якось так...так що-Богу Богове,а кесарю кесарєве..тому моя позиція-НІ руській пропоганді МП на моєї землі!!!
дякую всім,щасти вам і доброго всім дня!!!Слава Україні!

:super: :yes: !!! Мої прабабусі, прадіди, бабусі і дідусі, а також батьки в дитинстві ходили до церкви, що стояла на початку вул. Позняківська (нині Урлівська) до ВВВ, бо жили поруч. Вибачте, обіцяла закрити тему церкви, та як тут не підтримати такий патріотичний пост! Дякую Вам! :yes:
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .443445. . .936
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше