Подати оголошення

ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 304.
35/12%
42/14%
120/39%
75/25%
32/11%
1. . .244246. . .556
23 черв 2015 07:22

Здесь посмотрите где документы ?

//municipal.kiev.ua:8080/kiev/

23 черв 2015 07:25
Цитата "alinasha":
Здравствуйте форумчане! Может кто-нибудь сталкивался с оформлением права собственности на иностранного гражданина. Какие документы при этом требуются? И если оформление по доверенности от этого гражданина, в каком виде она должна быть? Апостилирована и переведена на украинский язык?

Іноземці у нас з такими ж правами як і громадяни України, крім виборчих прав та держслужби.
Пакет документів такий же як і для нас (договір, акти, паспорт та код) та додатково довіреність (краще якщо вона буде зроблена тут, щоб не паритися із апостелем та перекладом) та паспорт та код (на всякий випадок) довіреної особи.
23 черв 2015 07:27
Соседи! Кто уже сделал или делает разводку труб, скажите пожалуйста Вы как-то использовали трубу холодной воды которая в ванной установлена отдельно от хол. и гар.?
У меня в типе 2А установлена на месте планируемой стиральной машине. Или эту трубу нужно запломбировать?
Спасибо!! :pray: :pray: :pray:
23 черв 2015 07:33
По поводу сокращения придомовой территории, о которой говорил С.Шкурат.
Отказ от земли (придомовой территории) должен быть также обсужден с инвесторами. С картами и расчетами.
Одно дело - участок под второй очередью, где стройка будет идти еще три года. Тут все ясно. Это чистые, некомпенсируемые затраты.
Другое дело - та земля, где может быть размещена стоянка для жильцов. Сокращать участок в этом случае - крайне нерационально. Потому что из средств, получаемых за аренду паркомест, наш ЖК может гасить львиную часть других затрат на обслуживание всей остальной придомовой территории. Таким образом, удешевляется тариф. :yes:
Если эта земля будет принадлежать не нам - то на земле, от которой мы откажемся, будет зарабатывать та контора, которая сделает там платную стоянку.
23 черв 2015 07:36
Цитата "Tatiana2606":
Соседи! Кто уже сделал или делает разводку труб, скажите пожалуйста Вы как-то использовали трубу холодной воды которая в ванной установлена отдельно от хол. и гар.?
У меня в типе 2А установлена на месте планируемой стиральной машине. Или эту трубу нужно запломбировать?
Спасибо!! :pray: :pray: :pray:

Я ее заглушил и забыл
23 черв 2015 07:37
Только Сергей Шкурат так и не выложил план участка. А вроде бы обещал...
23 черв 2015 07:39
Цитата "Slava1972":
Здесь посмотрите где документы ?

//municipal.kiev.ua:8080/kiev/


не хочеться Вас ображати, але Ви реально дістали своїм флудом ніпрощо!
Для початку найміть собі адвоката, який Вам роз'яснить порядок призначення (вибору) ЖЕКу при здачі новобудови.
Потім постарайтесь почитати Закони України, які наберуть чинності 01.07.2015 року, -
- "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", який можливо вступить в силу з 01.07.2015 року, та
- "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" в редакції, яка вступить в силу з 01.07.2015 року.

Потім як наберетесь знань і осягнете "всю глубину наших глубин" по призначення ЖЕКу, підключення будинку до мереж (вода, каналізація, електрика, ліфти та ін.) та саме цікаве, як це все запустити вже і негайно, то ми Вас послухаємо і зробимо як Ви кажете.
До того спрямуйте свою безмежну енергію на контроль УЖК по тому, що вони працюють чи не працюють по Вашому будинку та прилеглій території!

П.С.
Де Ваші коментарі до договору із УЖК?
Ви їх тримаєте у собі, бо я щось побачив аж 2 питання по цьому важливому документу від форумчан, а Ви мовчите і флудете!

П.П.С.
я за тролінг УЖК, але виключно з метою контролю їх роботи, якщо у них з пам'яттю буде погано по своїх зобов'язаннях перед нами.
23 черв 2015 07:40
Цитата "MacDon":
По поводу сокращения придомовой территории, о которой говорил С.Шкурат.
Отказ от земли (придомовой территории) должен быть также обсужден с инвесторами. С картами и расчетами.
Одно дело - участок под второй очередью, где стройка будет идти еще три года. Тут все ясно. Это чистые, некомпенсируемые затраты.
Другое дело - та земля, где может быть размещена стоянка для жильцов. Сокращать участок в этом случае - крайне нерационально. Потому что из средств, получаемых за аренду паркомест, наш ЖК может гасить львиную часть других затрат на обслуживание всей остальной придомовой территории. Таким образом, удешевляется тариф. :yes:
Если эта земля будет принадлежать не нам - то на земле, от которой мы откажемся, будет зарабатывать та контора, которая сделает там платную стоянку.

И я об этом же
23 черв 2015 07:43
Цитата "melnikvp":

Кстати, да. Может лучше от куска не отказываться, а организовать там паркинг?


Паркинг нам остро необходим поскольку сложно представить где мы разместим, ориентировочно, 400 автомобилей?
23 черв 2015 07:49
Цитата "ягуар":


не хочеться Вас ображати, але Ви реально дістали своїм флудом ніпрощо!
Для початку найміть собі адвоката, який Вам роз'яснить порядок призначення (вибору) ЖЕКу при здачі новобудови.
Потім постарайтесь почитати Закони України, які наберуть чинності 01.07.2015 року, -
- "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", який можливо вступить в силу з 01.07.2015 року, та
- "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" в редакції, яка вступить в силу з 01.07.2015 року.

Потім як наберетесь знань і осягнете "всю глубину наших глубин" по призначення ЖЕКу, підключення будинку до мереж (вода, каналізація, електрика, ліфти та ін.) та саме цікаве, як це все запустити вже і негайно, то ми Вас послухаємо і зробимо як Ви кажете.
До того спрямуйте свою безмежну енергію на контроль УЖК по тому, що вони працюють чи не працюють по Вашому будинку та прилеглій території!

П.С.
Де Ваші коментарі до договору із УЖК?
Ви їх тримаєте у собі, бо я щось побачив аж 2 питання по цьому важливому документу від форумчан, а Ви мовчите і флудете!

П.П.С.
я за тролінг УЖК, але виключно з метою контролю їх роботи, якщо у них з пам'яттю буде погано по своїх зобов'язаннях перед нами.


А вы чем занимаетесь кроме «песнопений», может вы причастны непосредственно к УЖК и являетесь их лоббистами здесь ?
23 черв 2015 07:53
Цитата "Slava1972":


А вы чем занимаетесь кроме «песнопений», может вы причастны непосредственно к УЖК и являетесь их лоббистами здесь ?

Слава, как раз "ягуар" привел договор с УЖК в тот вид, когда вы можете диктовать условия УЖК, а не УЖК вам.
23 черв 2015 07:58
Цитата "ягуар":


не хочеться Вас ображати, але Ви реально дістали своїм флудом ніпрощо!
Для початку найміть собі адвоката, який Вам роз'яснить порядок призначення (вибору) ЖЕКу при здачі новобудови.
Потім постарайтесь почитати Закони України, які наберуть чинності 01.07.2015 року, -
- "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", який можливо вступить в силу з 01.07.2015 року, та
- "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" в редакції, яка вступить в силу з 01.07.2015 року.

Потім як наберетесь знань і осягнете "всю глубину наших глубин" по призначення ЖЕКу, підключення будинку до мереж (вода, каналізація, електрика, ліфти та ін.) та саме цікаве, як це все запустити вже і негайно, то ми Вас послухаємо і зробимо як Ви кажете.
До того спрямуйте свою безмежну енергію на контроль УЖК по тому, що вони працюють чи не працюють по Вашому будинку та прилеглій території!

П.С.
Де Ваші коментарі до договору із УЖК?
Ви їх тримаєте у собі, бо я щось побачив аж 2 питання по цьому важливому документу від форумчан, а Ви мовчите і флудете!

П.П.С.
я за тролінг УЖК, але виключно з метою контролю їх роботи, якщо у них з пам'яттю буде погано по своїх зобов'язаннях перед нами.


Ягуар прав. Слава - пока никакого конструктивизма, кроме горячего желания видеть другую управляющую компанию. Есть такая инициативная группа из людей мало-мало соображающей в юриспруденции и нынешнем законодательстве. Считаю вашим долгом принять в ее работе непосредственное участие и уверен, что это будет на пользу всем. Ваша критика иногда просто кажется личной местью и к общему делу никакой пользы не добавляет. Давай-те присоединяйтесь в живую к тем собственникам, которые нацелены на конкретный результат - заставить работать УЖХ так, как должна работать компания такого рода. Если есть реальное желание - будем рады - сообщение в личку.
23 черв 2015 08:01
Цитата "Barabolka":


Паркинг нам остро необходим поскольку сложно представить где мы разместим, ориентировочно, 400 автомобилей?


Уважаемая, устройство паркинга на придомовой территории это не пустячек - обвязали периметр веревочкой и вуаля! Это процесс, требующий подготовки разрешительной документаци и согласования с определенными инстанциями. Это задача или УЖХ или ОСББ.
Кроме того, по плану застройки возле второй очереди запланирована стоянка на 300 мест - копите денежки))))
23 черв 2015 08:03
Цитата "Slava1972":


А вы чем занимаетесь кроме «песнопений», может вы причастны непосредственно к УЖК и являетесь их лоббистами здесь ?


я займаюсь тією роботою, яку вважаю необхідною у даних умовах і в даний час - узгодження договору із УЖК, щоб я та інші інвестори могли отримати свої послуги чим швидше і в належній якості.

Питання є ?
23 черв 2015 08:14
Я рад за Вас и спасибо за работу, без взаимных обид, я высказывал свое мнение и не более того и мне не нравятся именно такие УЖКисты, хотя всех смотрю они устраивают. Наслаждайтесь с ними их работой и эксплуатацией, я потом посмотрю как здесь через годик выть будут по поводу этого УЖК и писать, до встречи весной 2016 года.
23 черв 2015 08:19

Вам это не напоминает что-то ?
Приход УЖК на ул. Обуховскую, 135

https://youtu.be/CTERKXsEEQE

так что будет с паровым отоплением ?

23 черв 2015 08:23
Цитата "Slava1972":
Я рад за Вас и спасибо за работу, без взаимных обид, я высказывал свое мнение и не более того и мне не нравятся именно такие УЖКисты, хотя всех смотрю они устраивают. Наслаждайтесь с ними их работой и эксплуатацией, я потом посмотрю как здесь через годик выть будут по поводу этого УЖК и писать, до встречи весной 2016 года.

шановний у Вас є варіанти і правові методи зміни УЖК на даному етапі ?
НІ, таких не має, бо Ви б уже тут їх написали і агітували!
Тому для початку думайте, як запустити будинки, а в 2016 році мені особисто буде все одно на 2, 3, 4 та 5 будинки, бо я до них відношення не маю.
Для себе та сусідів 1-го будинку уже починаю відпрацьовувати варіанти для комфортного отримання комунальних послуг які будуть нас влаштовувати хоча б на 80-90%.
23 черв 2015 08:46
Подскажите, кому звонить по вопросу 100 % справки об оплате и акте приема-передачи?
23 черв 2015 09:19
Serhiy Shkurat, покажіть, будь ласка, план прибудинкої території, яка є зараз і, яку частину Ви хочете відокремити. Конкретизуйте свої дії з інвесорами, а не займайтесь самодіяльністю(це підвищить Ваш рейтинг серед інвесторів).
А то відповіді я "не бачив, не чув, не прийшло... " не серйозні і вже набридли!
З нетерпінням чекаємо план прибудинкової території.
Дякую.
23 черв 2015 12:42
На мою думку, варіант з ОСББ має право на РОЗГЛЯД ще раз.

Сприятливі передумови та переваги:
1.Дешевий тариф: будинки нові, не потрібно платити астрономічні суми на "обслуговування" сантех. та електр. мереж
2.Всі питання вирішуються більшістю голосів а також вибраними голосуванням керівниками
3.Вся інформація відкрита(ціни, договори)
4.ОСББ досить популярно, приймаються нові закони що спрощують процес

Недоліки
Не досить простий процес, але це не критично, є багато ресурсів в допомогу

Знаю, вже його на форумі розглядали, тому поправте мене якщо я десь помиляюсь. А також прошу доповнити, тому що я знаю дуже небагато, впевнений, є тут люди що добре розбираються в цьому.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .244246. . .556
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше