ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"
| 35/12% | ||
| 42/14% | ||
| 120/39% | ||
| 75/25% | ||
| 32/11% |
Цитата "517":Может кто-то подскажет на каком сейчас этапе водоснабжение и водоотвод в домах?
Колонка и биотуалет во дворе, для помывки озеро... так понимаю в основном задержка в насосной станции для водоотвода.
Цитата "Bern":
а моя с 53.5 до 53. Сказали 4000 грн вернут на счет. Я уже довідку что это мой счет и додаткову угоду на повернення коштів отвез в КГС
Эх, а у меня усыхание с 53.5 до 53.1 и доплата 1877

Цитата "The Lake House":
Колонка и биотуалет во дворе, для помывки озеро... так понимаю в основном задержка в насосной станции для водоотвода.
интересно а когда КГС планирует нас водой обеспечить?
Там жінка, яка у будці, сказала, що вже 115 квартир роблять ремонти...а деякі навіть закінчують

Цитата "sasa23":Був сьогодні у квартирі.
Там жінка, яка у будці, сказала, що вже 115 квартир роблять ремонти...а деякі навіть закінчують
ого....круто...Цитата "sasa23":Був сьогодні у квартирі.
Там жінка, яка у будці, сказала, що вже 115 квартир роблять ремонти...а деякі навіть закінчують
то мабуть мається на увазі отримали ключі та їм підключили електрику.

Цитата "мЫхайло Ываныч":похоже никому нет дела до договоров, расценок, услуг)))) ню-ню.... делайте ремонты)))))да поскорее))))))
а что остается делать?) митинги все равно ничего не дали, ругаться с ними - себе дороже. Остается только делать ремонт)

Цитата "Tatiana2606":Договор с ЖЕКом можно подписать только при наличии права собственности и акт приема передачи квартиры от КГС, а на эти документы еще месяца как минимум два нужно будет думаю. Если начать ремонт уже сейчас то когда получим доки можно уже и вселяться... (если конечно КГС выполнит свои обещания и 20.07.15 уже будет вода и канализация)... а не только начинать делать ремонт.
почитайте собственный договор с КМБ )))))) и вы удивитесь))))) а вы про доки о собственности)))) короче... успехов))))
Цитата "мЫхайло Ываныч":
почитайте собственный договор с КМБ )))))) и вы удивитесь))))) а вы про доки о собственности)))) короче... успехов))))
Ну я это говорю со слов инвесторов дома от КГС на Троещине, которые сейчас занимаются оформлением документов на собственность и только после подписывают договор с ЖЕК. Может у нас конечно и по другому написано в договоре, не смотрела так как он не с собой.
Цитата "suprax":
а что остается делать?) митинги все равно ничего не дали, ругаться с ними - себе дороже. Остается только делать ремонт)
Митинги дали многое:
оплата КГС паевого взноса
подача КГС документов на присвоение адреса
оформление КГС тех.паспортов
К 20 июля думаю, что число митингующих увеличится за счет резерва счастливых обладателей отремонтированных квартир без воды и канализации.
Цитата "мЫхайло Ываныч":
почитайте собственный договор с КМБ )))))) и вы удивитесь))))) а вы про доки о собственности)))) короче... успехов))))
Что бы купить квартиру у застройщика в нашей стране, надо быть разностороннеразвитыммногопрофильнымнезнаюкем
разве этот момент в договоре не противоречит закону? Просветите пожалуйста .Президент України підписав закон "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", який був прийнятий Верховною Радою України 14 травня 2015 року. Цим законом визначаються особливості здійснення права власності у багатоквартирному буднику та змінюється регулювання відносин, пов'язаних з реалізацією прав та виконанням обов'язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління. Так, згідно з законом, права на земельну ділянку, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди і його прибудинкова територія, віднесено до спільного майна багатоквартирного будинку. Водночас, запроваджується правовий режим права спільної сумісної власності або права постійного користування щодо земельної ділянки, на якій розташований багатоквартирний будинок. Законом визначаються особливості здійснення права спільної сумісної власності щодо спільного майна багатоквартирного будинку. Установлено, що спільне майно не може бути поділено між співвласниками, визначаються права співвласника, унормовуються обов'язки та питання відповідальності. Документом також унормовується компетенція зборів співвласників та порядок прийняття ними рішень щодо управління багатоквартирним будинком, уточнюється правовий статус ОСББ – є непідприємницьким товариством, змінюються засади утворення ОСББ.
Закон набирає чинності з 1 липня 2015 року.
//tsn.ua/politika/poroshenko-unormuvav-p ravo-vlasnosti-u-bagatokvartirnih-budink ah-435030.html
Цитата "Домик2":Президент України підписав закон "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", який був прийнятий Верховною Радою України 14 травня 2015 року. Цим законом визначаються особливості здійснення права власності у багатоквартирному буднику та змінюється регулювання відносин, пов'язаних з реалізацією прав та виконанням обов'язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління. Так, згідно з законом, права на земельну ділянку, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди і його прибудинкова територія, віднесено до спільного майна багатоквартирного будинку. Водночас, запроваджується правовий режим права спільної сумісної власності або права постійного користування щодо земельної ділянки, на якій розташований багатоквартирний будинок. Законом визначаються особливості здійснення права спільної сумісної власності щодо спільного майна багатоквартирного будинку. Установлено, що спільне майно не може бути поділено між співвласниками, визначаються права співвласника, унормовуються обов'язки та питання відповідальності. Документом також унормовується компетенція зборів співвласників та порядок прийняття ними рішень щодо управління багатоквартирним будинком, уточнюється правовий статус ОСББ – є непідприємницьким товариством, змінюються засади утворення ОСББ.
Закон набирає чинності з 1 липня 2015 року.
//tsn.ua/politika/poroshenko-unormuvav-p ravo-vlasnosti-u-bagatokvartirnih-budink ah-435030.html
Всех поздравляю))))) до запуска закона осталось 22 дня))
- Дім 17 | ЖК Eврика17.06752
- ЖК Родинний затишок | Киев, б-р Ярослава Гашека, ул. Лохвицкая16.06413
- ЖК Флагман | Киев, пер. Лобачевского, 716.061 058
- ЖК Kaskad Residence | ІнтерГал-Буд | Київ, вул. Причальна, 5а13.061
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/212.062 759
- ЖК Медовий-2 | Київміськбуд | Київ, вул. Петра Радченка, 2711.06441
- ЖК Lake House | Лейк Хаус | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Маршала Малиновского, 2а11.061 225
- ЖК Great | РіЕЛ, IB Alliance | Київ, Дніпровська набережна10.06744
- ЖК Olympic Park | Status Group | Київ, Харківське шосе, 21009.06560
- ЖК Rybalsky | SAGA, Perfect Group | Київ, вул. Набережно-Рибальська 3,909.061 326
- Чи варто зараз купувати нерухомість?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Что подарить мужчине?22.05353
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Электрик Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
- Входные и межкомнатные двери, продажа, изготовление, установка13.0436
- Своя машина или такси?07.04538
- Де зараз краще оформити медичну довідку або санітарну книжку?07.042