ул. Михаила Донца, 2-б - "Житлоінвестбуд-УКБ"
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 191.
| 10/5% | ||
| 9/5% | ||
| 50/26% | ||
| 89/47% | ||
| 33/17% |
Mamari
M
Користувач
85
23 січня 2015
02 лют 2015 21:47
Цитата "dps40":
Как подтверждение моих слов выше //domik.ua/novosti/ukrainskie-banki-vzvi ntili-ceny-na-obsluzhivanie-kartochek-n2 34205.html
Спасибо, поняла что ничего не пойму ), поэтому лучше и не думать, а то с такими ньюансами в тарифах можно не сэкономить, а переплатить )
Mamari
M
Користувач
85
23 січня 2015
02 лют 2015 22:04
хотела планировку 2б, но два менеджера (один по телефону, второй офисе) сказали что все разобрали, выбирали из оставшихся вариантов. Если они все-таки есть в наличии, вы меня расстроили (Цитата "Uviva":2б vs 2ж
ніяк не можу для себе визначити
може підкажете?
в 2б класно, що кухня більша і немає коридорів лабіринтів. Але в той же час коридори не такі широкі. Знаходиться біля ліфтів (і до речі біля мусоропроводу???), але посередині і буде тепліше
В 2ж крутий перший коридор, де можна зробитит гардеробну, хоча інші два коридорички - просто тунель. І кухня маленька, але більші кімнати. А ще можна з сусідами відгородитися, але це як карта ляже
буду вдячна за Ваші думки
Напишите на бумаге плюсы-минусы планировок (еще играет роль этаж), а мусоропровод это кружочек на чертежах по дороге на лестницу, поправьте если не права
kucr
k
Постійний користувач
341
16 червня 2014
03 лют 2015 06:29
Трошки більше місяця тому 2ж залишалось ще менше ніж 2б, тому перед тим як щось обирати треба з'їздити в відділ продаж і вияснити, що і на яких поверхах залишилось.
Uviva
U
Користувач
36
31 січня 2015
03 лют 2015 07:56
Цитата "kucr":Трошки більше місяця тому 2ж залишалось ще менше ніж 2б, тому перед тим як щось обирати треба з'їздити в відділ продаж і вияснити, що і на яких поверхах залишилось.
залишилося по одній на 24!
OlgaBG
Постійний користувач
199
17 грудня 2014
03 лют 2015 08:26
Цитата "Uviva":
в 2б класно, що кухня більша і немає коридорів лабіринтів. Але в той же час коридори не такі широкі. Знаходиться біля ліфтів (і до речі біля мусоропроводу???), але посередині і буде тепліше
Якщо це 24 поверх, мусоропровід заважати не буде. Я зараз живу на останньому поверсі прямо біля мусоропроводу - усе чудово, вазони з квітами на площадці поставила :) А от аспект, щоб кавртира була більш всередині, для останніх поверхів досить важливий, щоб було тепло.
Uviva
U
Користувач
36
31 січня 2015
03 лют 2015 16:00
Цитата "OlgaBG":
Якщо це 24 поверх, мусоропровід заважати не буде. Я зараз живу на останньому поверсі прямо біля мусоропроводу - усе чудово, вазони з квітами на площадці поставила :) А от аспект, щоб кавртира була більш всередині, для останніх поверхів досить важливий, щоб було тепло.
дякую. 24 - це не останній. ще є 25 :))
Tanin
T
Новачок
8
04 лютого 2015
04 лют 2015 08:30
Доброго дня, сусіди!
Щиро сподіваюсь на пораду - задумалась про перепланування квартири.
Можливо, хтось вже займався цим?
Якщо є інформація, підкажіть на якому етапі доцільніше розпочинати/робити це.
Щиро вдячна за будь-яку інформацію.
Щиро сподіваюсь на пораду - задумалась про перепланування квартири.
Можливо, хтось вже займався цим?
Якщо є інформація, підкажіть на якому етапі доцільніше розпочинати/робити це.
Щиро вдячна за будь-яку інформацію.
VREDYNA
Користувач
46
14 жовтня 2014
04 лют 2015 08:36
Цитата "Tanin":Доброго дня, сусіди!
Щиро сподіваюсь на пораду - задумалась про перепланування квартири.
Можливо, хтось вже займався цим?
Якщо є інформація, підкажіть на якому етапі доцільніше розпочинати/робити це.
Щиро вдячна за будь-яку інформацію.
Добрый день. Дом панельный. Перепланировать ничего нельзя.
yulyasha
y
Постійний користувач
184
24 жовтня 2014
04 лют 2015 08:43
Цитата "Tanin":Доброго дня, сусіди!
Щиро сподіваюсь на пораду - задумалась про перепланування квартири.
Можливо, хтось вже займався цим?
Якщо є інформація, підкажіть на якому етапі доцільніше розпочинати/робити це.
Щиро вдячна за будь-яку інформацію.
Вы хоть не вздумайте перепланировку делать, а то завалится вся наша конструкция как карточный домик

Tanin
T
Новачок
8
04 лютого 2015
04 лют 2015 09:08
Цитата "VREDYNA":
Добрый день. Дом панельный. Перепланировать ничего нельзя.
Ех, шкода
(father_igni
f
Постійний користувач
240
18 листопада 2014
04 лют 2015 09:14
Tanin, добре, що ви запитали зараз, а не почали цього робити пізніше...
на форумі це питання вже багато разів обговорювалося
на форумі це питання вже багато разів обговорювалося
Tanin
T
Новачок
8
04 лютого 2015
04 лют 2015 09:29
Цитата "father_igni":Tanin, добре, що ви запитали зараз, а не почали цього робити пізніше...
на форумі це питання вже багато разів обговорювалося
Так, я вже зрозуміла.
Дякую, що підказали!
_ua_
Постійний користувач
179
17 листопада 2014
04 лют 2015 09:43
Цитата "Tanin":Доброго дня, сусіди!
Щиро сподіваюсь на пораду - задумалась про перепланування квартири.
Можливо, хтось вже займався цим?
Якщо є інформація, підкажіть на якому етапі доцільніше розпочинати/робити це.
Щиро вдячна за будь-яку інформацію.
От люди, вже не цікавляться чи можна робити перепланування чи ні, а навіщо такою дурницею заморочуватися. Питання зразу в лоб, коли вже можна виносити стіни, бо руки чухаються. Якщо вам все рівно на своє життя та життя інших людей то можете вже сьогодні починати. Ви не соромтесь, відразу всі стіни виносьте, щоб скоріше падати було
.P.S. І це дорослі люди з сім'ями, це ппц просто...
Tanin
T
Новачок
8
04 лютого 2015
04 лют 2015 09:56
Навіщо ви так? Я нормально запитала і не збираюсь наражати когось на небезбеку.
І для уникнення майбутніх сварок не хочу продовжувати цю тему.
Мені зрозуміло відповіли, не бачу сенсу в цькуванні і т.д.
І для уникнення майбутніх сварок не хочу продовжувати цю тему.
Мені зрозуміло відповіли, не бачу сенсу в цькуванні і т.д.
phaeton
p
Користувач
56
12 грудня 2014
04 лют 2015 10:02
Цитата "Tanin":Навіщо ви так? Я нормально запитала і не збираюсь наражати когось на небезбеку.
І для уникнення майбутніх сварок не хочу продовжувати цю тему.
Мені зрозуміло відповіли, не бачу сенсу в цькуванні і т.д.
Не обращайте внимания, люди есть разные. Кто-то настроен на конструктив, а кому-то лишь потроллить...
_ua_
Постійний користувач
179
17 листопада 2014
04 лют 2015 10:16
Цитата "Tanin":Навіщо ви так? Я нормально запитала і не збираюсь наражати когось на небезбеку.
І для уникнення майбутніх сварок не хочу продовжувати цю тему.
Мені зрозуміло відповіли, не бачу сенсу в цькуванні і т.д.
Я реально вибачаюсь якщо вас образив, просто ви вже не перша людина хто про це пише. І вже надоїдає кожному пояснювати елементарні речі. А сварки нікому не потрібні, я сам за те щоб жити дружно.
Tanin
T
Новачок
8
04 лютого 2015
04 лют 2015 10:26
75 сторінок в темі, пошук не повернув потрібної інформації, тому вирішила уточнити.
Все добре, головне давайте не будемо продовжувати в режимі сварки, адже нам жити сусідами.
Дякую всім, хто відповів :)
Все добре, головне давайте не будемо продовжувати в режимі сварки, адже нам жити сусідами.
Дякую всім, хто відповів :)
kucr
k
Постійний користувач
341
16 червня 2014
04 лют 2015 10:32
Tanin, а яку ви купили квартиру? Можете відмітитись в темі сусідів тут на форумі.)
Tanin
T
Новачок
8
04 лютого 2015
04 лют 2015 10:33
2б планування, 1ша секція :)
_ua_
Постійний користувач
179
17 листопада 2014
04 лют 2015 10:49
Цитата "Tanin":2б планування, 1ша секція :)
Можете себе тут добавити, щоб краще познайомитись:) //forum.domik.ua/pr-otradnyj-4a-sosedi-t 25485.html
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Райдужний | Київ, вул. Кибальчича, 2 | Київміськбуд25.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше