ул. Драгоманова, 2а ( дом 5 )
shooter-80
Користувач
24
30 червня 2015
19 жовт 2016 18:10
Есть на 70
Anyuta725
A
Користувач
33
06 грудня 2015
19 жовт 2016 20:20
Цитата "shooter-80":Есть на 70
Сколько хотите за него?он от застройщика?
shooter-80
Користувач
24
30 червня 2015
20 жовт 2016 04:42
Да,от застройщика-1600грн
shooter-80
Користувач
24
30 червня 2015
20 жовт 2016 04:58
Продам входную дверь-1400грн
__Ирина_
_
Постійний користувач
191
08 вересня 2015
20 жовт 2016 09:07
Оставила жалобу на 1551
ГІЯ
Г
Постійний користувач
294
22 вересня 2015
20 жовт 2016 09:17
Цитата "__Ирина_":Оставила жалобу на 1551
Дякую, я вчора теж заходила на сайт, але на жаль нашого будинку не було в переліку, лише 2б.
__Ирина_
_
Постійний користувач
191
08 вересня 2015
20 жовт 2016 09:39
Цитата "ГІЯ":
Дякую, я вчора теж заходила на сайт, але на жаль нашого будинку не було в переліку, лише 2б.
Його й досі не має.
Але треба ж якось всіх на вуха ставити.
Anel379
A
Користувач
34
03 липня 2015
20 жовт 2016 09:53
В центр 1551 можно звонить и оставить заявку в телефонном режиме,что я и сделала. Отсутствие нашего дома в базе объясняют недавним техническим сбоем, поэтому оставила так же заявку о восстановлении Драгоманова 2а эл. базе.
Чем больше будет обращений, тем быстрее будет решение, поэтому было бы хорошо, если бы большинство жителей постоянно напоминали о проблемах, в первую очередь ЖЭКу, как вспомогательный рычаг - КМДА и надеюсь, завтра напомним застройщику.
Сбор на митинг остается без изменений - Пятница 21 октября, Суворова, 9:00?
Чем больше будет обращений, тем быстрее будет решение, поэтому было бы хорошо, если бы большинство жителей постоянно напоминали о проблемах, в первую очередь ЖЭКу, как вспомогательный рычаг - КМДА и надеюсь, завтра напомним застройщику.
Сбор на митинг остается без изменений - Пятница 21 октября, Суворова, 9:00?
RomaW
R
Постійний користувач
140
01 березня 2016
20 жовт 2016 10:01
Завтра идем на митинг под КГС или нет?
Dom5et4
D
Користувач
69
11 жовтня 2016
20 жовт 2016 10:17
Я ещё звонил в урядову линию. Позвоните тоже: //www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/arti cle?art_id=244209261 они тоже там регистрируют все заявки и часто выполняют очень быстро и эффективно.
AMOYZ
A
Користувач
93
03 вересня 2015
20 жовт 2016 10:37
Цитата "RomaW":Завтра идем на митинг под КГС или нет?
Идем! Завтра в 9:00 начало митинга. Сбор на Суворова 4/6. Центральный офис КГС.
AMOYZ
A
Користувач
93
03 вересня 2015
20 жовт 2016 10:38
А куда делся контейнер для строительного мусора между 5 и 6 домами?
AMOYZ
A
Користувач
93
03 вересня 2015
20 жовт 2016 12:04
До уваги журналістів!
Ми, мешканці будинків по Драгоманова 2-А та 2-Б (ЖК «Мікрорайон Позняки, 4А» придбали квартири у ПАТ «ХК «Київміськбуд». Забудовник переконував нас що будинки вже здано в експлуатацію, тож заселяйтесь та насолоджуйтесь комфортним проживанням в новобудовах.
Але виявилось що комфортними ці умови можуть бути хіба що для мешканців Крайньої Півночі – досі не підключене опалення та гаряче водопостачання. Навіть світло підключено за тимчасовою схемою, тож декілька разів на добу мешканці залишаються без електроенергії.
Фактично більше 700 родин, в багатьох з яких є маленькі діти, замість комфортного житла змушені пристосовуватись до існування в напівтемних холодних печерах.
На наші численні звернення забудовник ПАТ «ХК «Київміськбуд» не може надати конкретної відповіді. Оскільки в домах досі навіть не встановлено теплові лічильники, існує великий ризик що будинки увійдуть в зиму без опалення і при перших морозах система водопостачання полопається і наші квартири, в яких вже зроблено ремонт, будуть залиті.
Тому ми змушені вдаватися до більш рішучих дій та пікетувати офіс «Київміськбуду».
Акція розпочнеться 21 жовтня о 9.00 біля центрального офісу ПАТ «ХК «Київміськбуд» за адресою вул.Суворова, 4/6. Просимо вас не залишатись байдужими та допомогти у висвітленні наших проблем.
Контактна особа: Володимир Лисун, 067 тривосьмёрки 6848
Ми, мешканці будинків по Драгоманова 2-А та 2-Б (ЖК «Мікрорайон Позняки, 4А» придбали квартири у ПАТ «ХК «Київміськбуд». Забудовник переконував нас що будинки вже здано в експлуатацію, тож заселяйтесь та насолоджуйтесь комфортним проживанням в новобудовах.
Але виявилось що комфортними ці умови можуть бути хіба що для мешканців Крайньої Півночі – досі не підключене опалення та гаряче водопостачання. Навіть світло підключено за тимчасовою схемою, тож декілька разів на добу мешканці залишаються без електроенергії.
Фактично більше 700 родин, в багатьох з яких є маленькі діти, замість комфортного житла змушені пристосовуватись до існування в напівтемних холодних печерах.
На наші численні звернення забудовник ПАТ «ХК «Київміськбуд» не може надати конкретної відповіді. Оскільки в домах досі навіть не встановлено теплові лічильники, існує великий ризик що будинки увійдуть в зиму без опалення і при перших морозах система водопостачання полопається і наші квартири, в яких вже зроблено ремонт, будуть залиті.
Тому ми змушені вдаватися до більш рішучих дій та пікетувати офіс «Київміськбуду».
Акція розпочнеться 21 жовтня о 9.00 біля центрального офісу ПАТ «ХК «Київміськбуд» за адресою вул.Суворова, 4/6. Просимо вас не залишатись байдужими та допомогти у висвітленні наших проблем.
Контактна особа: Володимир Лисун, 067 тривосьмёрки 6848
OLEG81
O
Постійний користувач
242
08 серпня 2014
20 жовт 2016 13:25
Вы где-то это разогнали?
Житель Драгоманова 2б
ЖД
Користувач
81
14 жовтня 2016
20 жовт 2016 13:49
Цитата "AMOYZ":До уваги журналістів!
Ми, мешканці будинків по Драгоманова 2-А та 2-Б (ЖК «Мікрорайон Позняки, 4А» придбали квартири у ПАТ «ХК «Київміськбуд». Забудовник переконував нас що будинки вже здано в експлуатацію, тож заселяйтесь та насолоджуйтесь комфортним проживанням в новобудовах.
Але виявилось що комфортними ці умови можуть бути хіба що для мешканців Крайньої Півночі – досі не підключене опалення та гаряче водопостачання. Навіть світло підключено за тимчасовою схемою, тож декілька разів на добу мешканці залишаються без електроенергії.
Фактично більше 700 родин, в багатьох з яких є маленькі діти, замість комфортного житла змушені пристосовуватись до існування в напівтемних холодних печерах.
На наші численні звернення забудовник ПАТ «ХК «Київміськбуд» не може надати конкретної відповіді. Оскільки в домах досі навіть не встановлено теплові лічильники, існує великий ризик що будинки увійдуть в зиму без опалення і при перших морозах система водопостачання полопається і наші квартири, в яких вже зроблено ремонт, будуть залиті.
Тому ми змушені вдаватися до більш рішучих дій та пікетувати офіс «Київміськбуду».
Акція розпочнеться 21 жовтня о 9.00 біля центрального офісу ПАТ «ХК «Київміськбуд» за адресою вул.Суворова, 4/6. Просимо вас не залишатись байдужими та допомогти у висвітленні наших проблем.
Контактна особа: Володимир Лисун, 067 тривосьмёрки 6848
Скопировала информацию о нашем митинге и передала журналистам...
AMOYZ
A
Користувач
93
03 вересня 2015
20 жовт 2016 16:13
Цитата "OLEG81":Вы где-то это разогнали?
Разослал пресс-релиз по журам.
Anyuta725
A
Користувач
33
06 грудня 2015
20 жовт 2016 16:28
Цитата "shooter-80":Да,от застройщика-1600грн
Готова забрать за 1400
shooter-80
Користувач
24
30 червня 2015
20 жовт 2016 16:48
я согласен!звоните 097два6660сем6
OLEG81
O
Постійний користувач
242
08 серпня 2014
20 жовт 2016 18:01
Извините, повторюсь. Жалко выбрасывать, может кому надо. Сэкономите грн 200-300
Есть 16 коробок картонных для переезда. Отдаю
Есть 16 коробок картонных для переезда. Отдаю
Житель Драгоманова 2б
ЖД
Користувач
81
14 жовтня 2016
20 жовт 2016 18:20
У меня есть две батареи от застройщика...
Одна большая из комнаты и одна поменьше из кухни
Продам
Одна большая из комнаты и одна поменьше из кухни
Продам
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Київ, вул. Мілютенка, вул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 черга | GEOS | Київ, вул. Новопольова, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Київ, вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька)18.062 012
- Чи варто зараз купувати нерухомість?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше